RTV KLAN

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në ALget.
Welcome to the official TV Klan ALget channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Komente

 1. Oltion Vlora
  Oltion Vlora
  11 orë më parë

  Inteligjencen po ta perdorin me deshiren tende per te krijuar hapesirat ne te ardhmen

 2. Fabiola Cela
  Fabiola Cela
  11 orë më parë

  Per 3 muaj ai mblothi aq lek cudi e madhe

 3. manjola sinaj
  manjola sinaj
  11 orë më parë

  Jane dhe dy ftyrshe

 4. Bardha Rama
  Bardha Rama
  11 orë më parë

  Sajmir i thyu krahet ksaj gruas me lopat qenka burr trim ky qe ben sherre me grat , o sajmir ti e meriton me ti thy dhe ty 2 kembet dhe me te len sakat o zhulanjos

 5. Liliana Mastoropoulou
  Liliana Mastoropoulou
  11 orë më parë

  Ky qenka nje pler

 6. Hava Zyberi
  Hava Zyberi
  11 orë më parë

  Bashen nuk e don populli ai qe kur humbi per kryetar bashkije mos n'a hapni barkun tani mbas humbjes

 7. Adrian Borici
  Adrian Borici
  11 orë më parë

  Po ik okurv o nishan se nuk tè pèlqen dhe seje demokrate ngri njè parti tjetèr si bèrri pollo apo edoni gati

 8. Etleva Braka
  Etleva Braka
  11 orë më parë

  Ky është shteti kërkon ndihmë dhe s'të pergjigjet

 9. Andrea Titish
  Andrea Titish
  11 orë më parë

  Ikore fevzhi mashtrus

 10. Drejtesi
  Drejtesi
  11 orë më parë

  O ermal, sa po kuptojme ti po na thua, kam nje planc, dua ta shes dhe dua te ha, shit plancin dhe ha ate qe ka brenda, se nuk na genjen dot.

 11. Sander Lilo
  Sander Lilo
  11 orë më parë

  O Dash mos ja shaj Saliun atij qerosit se nuk te fton me!!!!!

 12. Manu Mustafa
  Manu Mustafa
  11 orë më parë

  Pse z Bledi e mere Batoni aty ai te shikoje kosoven apo e kane shpor kosovaret dhe mbrone kriminelet

 13. Lksk Jssjue
  Lksk Jssjue
  11 orë më parë

  Edi rama je shum i prir politikisht gazetaret nuk do te kuptojn kurr ty se ku rref cekani .Lideri ben dhe ka ber gjith koherat historin te flase .bravo bravo bravo

 14. Edmond Maja
  Edmond Maja
  11 orë më parë

  Edhe ti trung qeke

 15. Abi Abibos
  Abi Abibos
  11 orë më parë

  A nanen ldk e pdk

 16. M M
  M M
  11 orë më parë

  Krejt jeni tradhtar e tashe amerika Po bon planin mershall per shqiprin se me keta politikan Po humbim teritore e shtetin

 17. adam dizdari
  adam dizdari
  11 orë më parë

  Na futet ne burg ne kohe te enverit si pro American Ne kemi qen pro amerikes kur ju na shifshin shtrember

 18. Edisnarda Kasa
  Edisnarda Kasa
  11 orë më parë

  😭😭😭

 19. telekomanda 84
  telekomanda 84
  11 orë më parë

  dasho, e ke pa tironen? mos na flliq oburr!

 20. galaxy gaming wolf bros
  galaxy gaming wolf bros
  11 orë më parë

  Po ti je njeri me o ndyre qe elziston . Harrove se cfar bere ti zotrote kur ishe president . Shlarkove te gjithe njerzit me te kualifikuar dhe e mbushe me injorat si puna jote . Ik mor sakat se te ka pare zoti ty qen .

 21. Liliana Mastoropoulou
  Liliana Mastoropoulou
  11 orë më parë

  Urime 😍😍😍😘😘

 22. Stavri Beqari
  Stavri Beqari
  11 orë më parë

  Aty te te shihja nje here mbrapa o tullac po ne kohen e xhaxhit

 23. DIY Al
  DIY Al
  11 orë më parë

  Shumë e vertet ësht që PDK ja ka dhan gjykates legetimationin per me vepru kunder uçk’s. Albin Kurti juv ka than ne parlament që vet nuk kini me pshtu prej gjykates. Prap e kan votu e tash kqyrin kta fshatart e pdk’s me lyp faijin tek partijat tjera. Mirë e din që LVV ka qen ne opozit edhe nuk ka pasur mundesi me vepru kunder gjykates. Fatkeqsisht jon krejt debatet qe jon bo ne kuvend te inqesuar nga mediat të kosovës dhe krejt që jon te interesuar mujn mi ndjek. Pdkja ka marr mjaft msim prej serbis per me rrejt realitetin edhe nese ësht shumë kjart per mu pa prej krejt botes. Z. Schwarz ketu ka fol me fakte dhe bazuar ne realitet. Kosova po hec perpara dhe Diaspora ësht me juve

 24. Ilirfier
  Ilirfier
  11 orë më parë

  PD-ja nuk blen vota jane mbledhur te gjithe virgjerashat te PD . A mos na rruaj trapin o Fevziiii

 25. M.B
  M.B
  11 orë më parë

  100% me Doniken. Krimi në Kosov duhet me marr fund se boll.

 26. Isuf Maci
  Isuf Maci
  11 orë më parë

  oo marku kaqe budalle e dini populli ooo injerant kurre nuk fitoni ju vete e keni kriju kete humje duke kerkuare detabilizimin e vendin me largim nga parlamenti e mose marre pjese ne zgjedhje lokale e kushe u ka faje ju Kure vret veten nuk ta ka kushe gjakun

 27. Fatos Fatos
  Fatos Fatos
  11 orë më parë

  Çfar emisioni eshte ky, nuk po kuptoj per çfar jeni mbledhur dhe per çfar diskutoni, aq me keq me baton dhe ky bledi qe paguhet nga frangaj qe ky e deklaroj vet se çfar qendrimi mban per zgjedhjet, te gjithe jeni tradhetar e kriminela

 28. Ina Furtuna
  Ina Furtuna
  11 orë më parë

  I shokuar ky? Edhe tregon me kaq detaj ngjarjen? Ska nevoj tjesh polic te kuptosh kush esht autori oooo kafsh oooo pusht si ke fytyr edhe tregon

 29. the world
  the world
  11 orë më parë

  Berat esh I mbaruar nga te gjtha anet njerzit pin uj me shavorr akoma

 30. Raul antonio Mendez
  Raul antonio Mendez
  11 orë më parë

  Populli me duar te pastrami dhe ju politikan sharlatanesh me duart me gjake,e me duar te zeza Mjer shqipria per politikanet qe ka mendojne vetem per pushtet, e jo per popullin.

 31. Nisa Kodra
  Nisa Kodra
  11 orë më parë

  Vivieni me e bukura prej krejteve

 32. Tili Cjap
  Tili Cjap
  11 orë më parë

  Po e vertete PD ka len gjurem 97 shkaterrimi shqiperise I ushtrise armatim qe shiten gerdecin o fejzo o koke k,,,, je bere bajate ka ardhur kohe te flase populli

 33. Nisa Kodra
  Nisa Kodra
  11 orë më parë

  Une jam Nisa une e dua shume vivienin se eshte e bukur

 34. James McQuaid
  James McQuaid
  11 orë më parë

  has to be the best flying kick ever recorded and for the purpose of stoping a car thief

 35. Nisa Kodra
  Nisa Kodra
  11 orë më parë

  I a pelqej floket alketes

 36. Nisa Kodra
  Nisa Kodra
  11 orë më parë

  E dua shume petar panin dhe alketa me e bukur shume

 37. Isalume Arapaj
  Isalume Arapaj
  11 orë më parë

  Eshte e vertet ka lene gjurmePD ka shkaterruar ka djegur ka vrare Ka shitur ka vjedhur ka nxitur urrejtje ka persekutuar te persekutuarit etj

 38. peew-peew peew
  peew-peew peew
  11 orë më parë

  What a fucking shame, I'm sure there are professionals out there, people with a lot of experience and expertise, much better qualified that this young lady. Somehow she managed to convince people that she can actually represent them? I feel sorry for the region she is responsible and soon they will realise it too.

 39. cloe Pupa
  cloe Pupa
  11 orë më parë

  Edhe un

 40. sadik bajraktari
  sadik bajraktari
  11 orë më parë

  Sa bukur flitka Zotnia,njetez te tillë i duhen PD që të fitojë,e sigurisht dhe politikës Shqiptare.

 41. dora vet
  dora vet
  11 orë më parë

  o dasho po ato qe ka ber sala neper zgjedhje nuk krehasohen me asgje prandai mos fol kot ti dhe ai kok rjepri qe nuk e di sa lek ka

 42. Hat Ashiku
  Hat Ashiku
  11 orë më parë

  BRAVO. DASH JE SHUM ISAKTE

 43. Mehmet Berisha
  Mehmet Berisha
  12 orë më parë

  Je burri me i sakte dhe me i sinqerte o Dash Shehi.

 44. EDEN eden
  EDEN eden
  12 orë më parë

  Mendoj se per hir te femijve ,do mbulosh diellin me shosh. Do mundohesh tu zjatesh femijeve iluzionin e familjes por jeta ne cift nuk behet me ,personi arrin sa te ngjalle neveri teksa e imagjinon me tjetren/in e gjithashtu ty te merr malli,te mungon jeta ne çift,te mungojne dhe gjerat me te vogla te personit te dashur por ajo qe ka ndodhur nuk te le te vazhdosh perpara. I urrej njerzit qe e braktisin gjysmen tjeter ne mes te udhes se jetes,ne mes te gezimeve dhe hidherimeve familjare.Shpesh kjo shenon mbylljen e jetes per dike sepse ai ka dashur me shpirt dhe smund te doje tjeter. Uroj shume fat per te gjithe

 45. Paul Mccartney
  Paul Mccartney
  12 orë më parë

  Gjynaf i shkreti sa e kishte vu bishtin e ri

 46. Aldo
  Aldo
  12 orë më parë

  Nuk ka ndikin thote ky po ketu ka arritur tek Avdylhamidi i trete. Turqia eshte armiku i Europes se bashkuar. Ringjall skizma dhe armiqesi mes te krishtereve.

 47. Petrit paja
  Petrit paja
  12 orë më parë

  Ai tip kryetari arrogant pa respekt per ligjin e njerezit e medias me veprimet e tij i ngjashem me kapobandat e vitit 2021. Lume ai popull qe e ka votuar dhe mjere ky popull me rritjen ne detyre te tij..

 48. Behare Halabaku
  Behare Halabaku
  12 orë më parë

  Nuk e kuptoj Si eshte e mundur qe policia italiane nuk mundi te hetonte asgje ktu eshte nje dreq i madh Zoti sabrin prinderve

 49. Kole LAMI
  Kole LAMI
  12 orë më parë

  Pupupupupu na myten idjotat u qfar llomit i shalla i ndoll ne shpin e tij

 50. Ana A
  Ana A
  12 orë më parë

  Prandaj smerr pushtet PD se ka njerez si ky qe kerkojne karrigen per vete edhe te vrasin per ta marre.E kane provu lezetin prandaj.

 51. PG
  PG
  12 orë më parë

  keto qe pohon ky jane perralla kapeni se ky vete e ka bere

 52. Fatty Davidhi
  Fatty Davidhi
  12 orë më parë

  Fillimisht mendova mos ishin zen goca te rritura, ndonje shkulje flokesh.... 🥴🥴🥴

 53. Santi Santino
  Santi Santino
  12 orë më parë

  Po ç ja fusni mèr pordhes kot se jan te gjitha skena me tall bythen me popullin..Jan ne dakordesi qe prej 1991 keto ndyresira Ps -Pd per te vjedhur popullin shqiptar ne vazhdimesi..Nuk ka shpetim per ketè popull mè joo...

 54. alma stasi
  alma stasi
  12 orë më parë

  Hahahahahaha

 55. Dorina Shahaj
  Dorina Shahaj
  12 orë më parë

  Keq te jetosh me nje burr maskara qe ta nxin jeten kur jeton me te keq kur ndahesh te vret fare po ca dreqin behet keshtu mos te renshin ne pjes kta lloj se kjo gjee te pret deri ne fund

 56. Adenaldo Shahini
  Adenaldo Shahini
  12 orë më parë

  Jan te shumt femijet qe kan shum nevoj qoft dhe per nje cop buk Keshtu qe popullit nuk i interesojn dhuratat qe i jepen femive te qeveritarve qe jan milardjer😭😭

 57. Oriona Bisha
  Oriona Bisha
  12 orë më parë

  Po zgjedhjet jane me te rendesishme se vajza!!o zot i madh ku ka arrit kombi jone!!

 58. Lili Adamo
  Lili Adamo
  12 orë më parë

  Rama te mbajne Karin lart te te qije Ty ne goje teteme motren dhe cte mban libri i shtepise ju qifte rama gjith drogmenet

 59. Leonard Mucaj
  Leonard Mucaj
  12 orë më parë

  Vafankulo

 60. Gimi Gimi
  Gimi Gimi
  12 orë më parë

  O Dash mos i dhi fare me komunizmin se u bon 30 vjet dhe nuk ka mo komunista por pjella te kom ka me shumice tek te gjitha partite si tek PD Ps lsi e tjera

 61. Niko Niko
  Niko Niko
  12 orë më parë

  Rrespekte je gjigand duhet mbajtur koka lart ne momente te caktuar. 👏👏👏🇦🇱🇦🇱

 62. Manol Semini
  Manol Semini
  12 orë më parë

  Muhabet per te kaluar kohen

 63. Dava May
  Dava May
  12 orë më parë

  Edi Rama Rrespekte je i shkathte keshtu Done populli njerzit e shkathte jo analfabete si berisha me klyshte e tije

 64. sillo xhafa
  sillo xhafa
  12 orë më parë

  👿♥️😝👌

 65. Roy Deffenc
  Roy Deffenc
  12 orë më parë

  Ngushëllime familjes se vajzes,megjithmënd e tmerrëshme kjo tragjedi.Por ftyra e të shoqit duket që do jet nji mjellosh kokainoman,dhe si i till ësht në gjendje të bëj çdo gjë...Megjithatë zoti vonon por nuk harron

 66. Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros
  12 orë më parë

  DurrsDubay

 67. Ensi Sinani
  Ensi Sinani
  12 orë më parë

  Ka zbuluar dicka me teper se cduhet tek KY kriminel duket qarte se KY meret me pune pista. Jam e sigurt se zonja mund kete zbuluar gjera we nuk donte ti dinte KY osé i ka kerkuar te prostutiontee

 68. Qamil Tushe
  Qamil Tushe
  12 orë më parë

  Elson dusho e njof un ai esht shum i sakt dhe ta xjerin na burgu ate

 69. linda melisa
  linda melisa
  12 orë më parë

  Sa është numri stopit

 70. ndricim duda
  ndricim duda
  12 orë më parë

  Per kraje t’cullve mu kujto se isha tu fjet xhum, po isha tu be prova a shof me sej mshel 😂😂 legjenda Behar mera

 71. Gesa Likaj
  Gesa Likaj
  12 orë më parë

  Ne cfare ore saktesisht?

 72. Ilir Sinanaj
  Ilir Sinanaj
  12 orë më parë

  Ajo vrasja sot ne ELBASAN, burri vrau gruan, nuk e di sa normale eshte te besh humor me vdekjen, por shyqyr qe filluam punen per plotesimin e kushteve franc+holland, se na la prapa kjo fushata me thene te drejten. Nja 200-300 mije vrasje te tilla, besoj i plotesojme kushtet e integrimit

 73. Albanian Dictionary
  Albanian Dictionary
  12 orë më parë

  Gafat e Eleni Kocaqit: Homeri jep emrat e vendeve, njerëzve, perëndive të asaj kohe, emrat e të cilëve janë shqip. Këto emërtime nuk kanë nevojë për shpjegim, sepse vijnë në një variant të pastër të shqipes së sotme. Aise, perëndi që sheh veprimet e njeriut gjatë gjithë ditës, që në shqip do të thotë Ai-se pra Ai-she, sheh se çfarë bën njeriu gjithë ditën. Aretyre, vend i zhvilluar që i përgjigjet fjalës në shqip aretyre do të thotë arë-tyre, pra ara e tyre. Erinjet është perëndi që mbron jetën që i përgjigjet shqip funksionit të saj. Ajo do të thotë Erinjet që është e-rin-jet, pra e rin e përtërin jetën. Haropi, që ishte trojan i pasur, në shqip do të thotë fjala ha-ro-pi, pra ha, rro dhe pi. Hypokanti, që është nga Thraka, në shqip hy-po-kan-ti, pra, që je si hy i bukur. Hypodon, që është emër trojan në shqip do të thotë hy-po-don, pra që don të jetë si hy. Jadet quhej perëndesha e shirave që është në shqip ja-det, pra që është det me ujë.

 74. Etleva Xhaferi
  Etleva Xhaferi
  12 orë më parë

  Zonj me vin shume keq po ai pler kushedi ca e detyronte te bente .se asnje nuk punon ne hotel pastruse pa letra .prandaj mos reshtni te gjeni te verteten sepse ai ka gisht .vetem ai ..e vraft hallahu .se jan ditet e ramazanit .mart hak

 75. Ndue Biba
  Ndue Biba
  12 orë më parë

  ne kete nja me ty jo kismet ne ate dynja do hym

 76. Bes Bau
  Bes Bau
  12 orë më parë

  Ky Djal genjen 99.99 %. Ndoshta sesht ky Vrasesi por sigurt di shum ma shum se sa qe pranon.. Shoku im, Shoku im🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Duket qarte se ky Djal esht Narkoman.. Shihet ne pamje

 77. Fredi Murati
  Fredi Murati
  12 orë më parë

  Ku shkon kjo me ate gjoks more burre. Marshallah Meri si je ti me ta marre frymen...

 78. Piperia Athen
  Piperia Athen
  12 orë më parë

  Me te drejt Basha ik ik ik ik hap krahun te tjereve.

 79. Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros
  12 orë më parë

  Dubai 8shalla si teket Naj super fuqis se rrafsh e ban per 10 minuta