First Channel

First Channel

Kanali zyrtar i show-it televiziv
"Përrallë me Tupan"
, nje nder emisionet humoristike me te shikuara nder vite

Te drejtat e transmetimit ekskluziv ne ALget i mban OnAir Music

Komente

 1. getoar ramadani
  getoar ramadani
  7 vjet më parë

  A ka munsi me postu vide te komentatorti Kemajl Qarkaxhiut me shum ???

 2. Berisha1997
  Berisha1997
  7 vjet më parë

  Pse u fshi intervista GOLLD AGES???

 3. gona hysenaj
  gona hysenaj
  7 vjet më parë

  dafina zeqiri kur vjen ´

 4. AzemGalica
  AzemGalica
  7 vjet më parë

  GOJËS KAPAK SHPINES RAHAT....

 5. AzemGalica
  AzemGalica
  7 vjet më parë

  MOS U PERZIJ TJERA HERE, RRI PARA KIJEVE SE 13.000 NANA TE QKERDHEHEN! A U KUPTUM O BIRI I SHKINES!

 6. AzemGalica
  AzemGalica
  7 vjet më parë

  Valon, a e qel kapakun me bith o bothqir! PEDER I GJAKOVES MOS FOL PER DRENICE SE TE SOSI PENDREK HUNVE O I SHKRETE QE AS GRUJA YTE NUK TE NJEH, ASI FRAJERI YTE DESHTA ME THENE, KI KUJDES, SE HAN GRUSHTA E SHKELMA HUNVE PA PRTI PA KUJTU TAP RRAPP...LEJ NJEREZIT E DRENICES RAHAT, UNE VETE NUK JAM I DRENICES, PO JOM QAI BIRNONE QE TE QEPOJ HUNVE KU TE SHOH.

 7. KEL SH.A.
  KEL SH.A.
  7 vjet më parë

  suksese

 8. pepi hack
  pepi hack
  8 vjet më parë

  a munesh me qit prrallen me tupan qe jan kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha

 9. pepi hack
  pepi hack
  8 vjet më parë

  tung valon a ka mundesi me qit ne youtube prrallen me tupan qe u kan musafir sabri fejzullahu dhe sinan hoxha

 10. Arlind Krasniqi
  Arlind Krasniqi
  8 vjet më parë

  tung valon a ka nundesi epizodat e qumil aga show me i postu valon mbas epizosed 16 e tutje..flm

 11. Eris Nivokazi
  Eris Nivokazi
  8 vjet më parë

  Tungjatjeta Valon nuk po muj me ra ne 1st channel ne france a mos oshte vetem tokesor a ka far frekfence tjeter kalo mire e ne lumturi

 12. artan ahmeti
  artan ahmeti
  8 vjet më parë

  Ju Lutem Te Xhitha intervistat e sinan Hoxhes shtini ne youtube qe kan qe ma heret ne prrall me tupan

 13. Fisnik Loshaj
  Fisnik Loshaj
  8 vjet më parë

  adelina berisha

 14. daja zenel
  daja zenel
  8 vjet më parë

  valamala tv

 15. king albania
  king albania
  8 vjet më parë

  meda

 16. king albania
  king albania
  8 vjet më parë

  meda prral me tupan

 17. demir sherifi
  demir sherifi
  8 vjet më parë

  Postone videon kur a kon Geti per spari her ne Prrall me tupan bashk me Elvanen.. oke Plsssss