Zbulohet e vërteta me Tunën, Robert Berisha: “Aty nuk fal...” ”E Diell”, 28 Mars 2021

3 138 Shikime 352 mijë
Argëtim

Rubrika: Ervin Kurti
Prezanton: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Graciano Tagani, DeaMishel Hoxha, Alesia Bami
I ftuar: Robert Berisha

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente

 1. Majlinda Belliu
  Majlinda Belliu
  15 orë më parë

  Ha akollore

 2. anxi a
  anxi a
  7 ditë më parë

  Bravo, hera e pare qe e degioj .

 3. Indrit Gashi
  Indrit Gashi
  9 ditë më parë

  3 vajza te reja ky i thot mund ta. marresh edhe Ks mund te bejsh qef me te.

 4. A K
  A K
  15 ditë më parë

  Gjithcka mundet me kan Roberti djal shum I mir po kengetar smunet me kan kurr 🤭

 5. mia T
  mia T
  23 ditë më parë

  Sedi qka paska ndodh, vetem mundem me than se shum shum bukur ka kendua Robert.Dhe paramendoni Noren ose shum Kolege ose koleg kur ti ndegjosh live esht nje katastrof e madhe qe marre mkish ardh me kendue live.kshtu qe bravo per keto dy keng live mue personalisht me pelqej.

 6. Hani H
  Hani H
  26 ditë më parë

  Ne fund Roberti edhe pse vallezoj me Zonjen,syt i ngrlen tek vajza beqare/modelja😉

 7. Milena Miley
  Milena Miley
  27 ditë më parë

  Hahahahahaha tash qe u nda nga nora ky bani paqe me Tunen

 8. Florentina Abdi
  Florentina Abdi
  27 ditë më parë

  Paska mledh pak mend roberti, live mir po knojka👍🏽

 9. **** B***
  **** B***
  29 ditë më parë

  Roberti ⭐

 10. Nataline Prela
  Nataline Prela
  29 ditë më parë

  Cila ishte e verteta per Tunen Roberti ska nevoje per tituj te rrejshem qe terheq shikuesit turp te keni .

 11. kaffi GgHouse
  kaffi GgHouse
  Muaj më parë

  kta nga shqipria si pedera bash prrc mrrca

 12. kaffi GgHouse
  kaffi GgHouse
  Muaj më parë

  veq mos harroni se Nora eka qit kto ne tv mendoni qa doni

  1. Adriatik Gashi
   Adriatik Gashi
   26 ditë më parë

   @Liza Liza kllx bre 🤣😘

  2. Liza Liza
   Liza Liza
   26 ditë më parë

   Kur Ky ka ba muzik Nora asht kan hala ne pelena

  3. Adriatik Gashi
   Adriatik Gashi
   27 ditë më parë

   Ky ka dal vet me sinanin nese nuk e din Tani ka ba kang vet

 13. Day Light
  Day Light
  Muaj më parë

  Robert krejt Kali Traktor je.

 14. Emilia Emi
  Emilia Emi
  Muaj më parë

  Po ajo gomarja si e trradhtoj kte 🌟

  1. Artemis.
   Artemis.
   Muaj më parë

   Nora e tradhtoi, apo ky Noren?

 15. ik pada
  ik pada
  Muaj më parë

  E vertet asht ajo nese je femer edhe gjinia juaj te dojn ose nese je mashkull edhe gjinia madhkullore te pelqen duhet te mirret si kompliment. Ne palester nuk shkon per askend shkon per vete veten qfar pytjesh jan keto? 🙄

  1. Sam Kies
   Sam Kies
   28 ditë më parë

   e

 16. Marjan semema
  Marjan semema
  Muaj më parë

  Program qe nxjerr bythqira pederasta fiks per kultur per te rrit arnautat

 17. Oriada Kokoshi
  Oriada Kokoshi
  Muaj më parë

  Njeriu me antipatik qe mund te ekzistoje

 18. alban cena
  alban cena
  Muaj më parë

  E shikoj te merzitur robertin

 19. ༆༒Vis Tirona ༒༆
  ༆༒Vis Tirona ༒༆
  Muaj më parë

  Berti djalë i këndshëm i hapur pa komplekse me sens humori

  1. ༆༒Vis Tirona ༒༆
   ༆༒Vis Tirona ༒༆
   Muaj më parë

   @ismete Ifutu ke profili im ke videot se.kam tregu shumë fore,Barcaleta

  2. ༆༒Vis Tirona ༒༆
   ༆༒Vis Tirona ༒༆
   Muaj më parë

   @ismete I hahahaha hajt.mo ca me bo

  3. ismete I
   ismete I
   Muaj më parë

   @༆༒Vis Tirona ༒༆ Qfar bukuri Visi..kërsh jan bë..përZotin turpi botës .qfar xheloza.me ja beë këtë vllau vllaut. Këte vetëm te ne e gjen

  4. ༆༒Vis Tirona ༒༆
   ༆༒Vis Tirona ༒༆
   Muaj më parë

   @ismete I natën gjumë të ëmbël dhe ju

  5. ismete I
   ismete I
   Muaj më parë

   @༆༒Vis Tirona ༒༆ NATËN e mirë gjumë të rehatshëm VISI..nuk arita të thwm NATËN

 20. Dardania Antike
  Dardania Antike
  Muaj më parë

  Pasha besen Alesia éshté nji bombé e vérteté...ndersa Roberti nuk pérton me ja ndezé fitilin bombés...

 21. Sadete Sefa
  Sadete Sefa
  Muaj më parë

  Ky porogram me pelqen shum.... jupershendes nga Dijaspora

 22. Liljana R.S
  Liljana R.S
  Muaj më parë

  Vetem shqipetari e ze moshen ne goje. Ai duket me i ri si ajo debilja je plake. Idiote vitet ikin shpejt edhe do e kuptoshe fjalen plake

 23. f.h h
  f.h h
  Muaj më parë

  kengetar gjigant nje ze i rrall ku paske qene na knaqe shpirtin .suksese te metejshme ne kariere dhe ne jeten tende personale

 24. Fation.Kuqari Official
  Fation.Kuqari Official
  Muaj më parë

  RobertBisha 👍🙌

 25. A.M
  A.M
  Muaj më parë

  Sa me te futur kjo "Kur vajza eshte e preferuara e babit" sikur ky ka me shum se 1 fmi😂

  1. A.M
   A.M
   Muaj më parë

   @Neritan Dushaj E di ate lajm por ky asnjeher nuk e ka konfirmuar prandaj.vura ne dukje sesi gazetari e pyeti

  2. Neritan Dushaj
   Neritan Dushaj
   Muaj më parë

   Ka dhe nje vajz tjeter me te madhe se reneja

 26. Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.
  Muaj më parë

  Robert je njè gurè i çmuar🐞

 27. Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.
  Muaj më parë

  Po ti ke noten mat nalte mor djal.

 28. Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.
  Muaj më parë

  Djal artist je,e lumja ajo nane qe t ka pase.Krenare per ty duhet t kete kene.Nana drite paste

  1. DMXxX
   DMXxX
   Muaj më parë

   ...shum mangup ësht ... 😂👍🏻

 29. Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.
  Muaj më parë

  Robert Berisha t uroj tan t mirat

 30. Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.
  Muaj më parë

  Je artist mor djal

 31. Janina -Sh
  Janina -Sh
  Muaj më parë

  Roberti dhe Nora kan qen dy tipa krejt te ndryshem , prandaj edhe jan nda .🍵

 32. Mr Rexha
  Mr Rexha
  Muaj më parë

  Ky ashte mashkulli me kot ne gjith shqiptarin pz

 33. M.H
  M.H
  Muaj më parë

  Yll Robi! ❤️

 34. Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris
  Muaj më parë

  😂😂😂😂 SHKODRA KA KENGE TE BUKURA.

 35. Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris
  Muaj më parë

  ROBERT BERISHA NJE DJALE FRIKSHEM I TALENTUAR. PER TU PATUR ZILI. GJEBREA I KOSOVES.

  1. perie goxhaj
   perie goxhaj
   Muaj më parë

   Esht yll skam fjale t gjith e kan zili

 36. Mirsad Iseni
  Mirsad Iseni
  Muaj më parë

  Ne cilin min fol per tunen

 37. Jeni Prela
  Jeni Prela
  Muaj më parë

  Robert je shume king dhe ke ze shum te mire nuk te kisha degjuar live bravo ,bravo

 38. Tana Beu
  Tana Beu
  Muaj më parë

  robert b

  1. Tana Beu
   Tana Beu
   Muaj më parë

   robert berisha kushë ashtë ajo zonjë që nukë do donte të kishte për djalë kushë ashtë ajo vajzë qënukë do donte të ishte përkrahë teje kushëjanë ato qënukë do donin të kishin vllaato fmi babë respekte nga nji zonjë pa fmi

 39. Behar Lleshi
  Behar Lleshi
  Muaj më parë

  Njeri pozitiv shum roberti bravo

 40. nela bani
  nela bani
  Muaj më parë

  Pyetja me pa llogjike . Si mund ti thuash dikujt qe e ka humbur nenen a te mumgon 😢😢. Mendohuni para se te beni pyetje te tilla

  1. Shën
   Shën
   Muaj më parë

   Pytje ma kot.... e kisha rreh bre

  2. Alesia Dani
   Alesia Dani
   Muaj më parë

   Booo tmerr pyetja a u merzite? Pa pike logjike ! Hajt dhe niveli i gazetarise tallava

  3. Albert Vokshi
   Albert Vokshi
   Muaj më parë

   @ismete I shum e vertet kur te Pyesin a u merzite Njesoj kam pas pytje palidhje a u merzite !!🤨😕

  4. ismete I
   ismete I
   Muaj më parë

   Shume e vertete.. edhe mua me ka ndërruar jetë nena ime..dhe kur me ngushëllon dikush a u mërzite për nanen. Me besoni me vjen si me me fut plumb ne kokë. Dua tju pgj..hë si mendoni ju athua a jam merzit a jo..kështu është kur njeriu nuk logjikon para se te pyet..

 41. Arsim B.Shala
  Arsim B.Shala
  Muaj më parë

  Të paska kap e spaqimja.. Emisione rrot k...

 42. Zeshkani Zezza
  Zeshkani Zezza
  Muaj më parë

  Robert legend

 43. l can do it
  l can do it
  Muaj më parë

  @ervin kurti. Dhe a te mungon??? Pjesa me idjote e kesaj pyetje kur dihet qe gjithmone nje nene eshte e pazevendesueshme! Per mendimin tim kjo nuk nxjerr asnje perfundim produktiv por vec se lendom me teper mbi plage.....

 44. Humli Murati
  Humli Murati
  Muaj më parë

  Möl

 45. molly dabu
  molly dabu
  Muaj më parë

  Robert o vlla pse shkon te kta pshurrana ?

 46. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  Sqeke aq KEQ thot kjo AI KERCEU mire TI me keq

 47. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  Alessia SI Kal SERB 😅😅😅NUK NGOPET ME 5 BUKE THATE

  1. dena dena
   dena dena
   28 ditë më parë

   Sa shemtuar nje femer qe flet per nje femer keshtu alesia eshte yll bote dobsohet kur ti doje qefi po ti ca do besh me ate shpirtin e shemtuar !!!

  2. Alekks Tirona
   Alekks Tirona
   Muaj më parë

   Ka pir qumesht panda eshte femr bio

 48. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  👌👌👌👌👌👌👌🎸🎼🎹❤️

 49. ela ela
  ela ela
  Muaj më parë

  Roberti me I riu duket me I miri ESHTE.

 50. Mario Reno
  Mario Reno
  Muaj më parë

  Se kujt po i rruhet për ksi lajmesh pa pikë interesi.

 51. Linda L
  Linda L
  Muaj më parë

  😍😍🥇

 52. VaLi Hoxha
  VaLi Hoxha
  Muaj më parë

  @RobertBeriaha⭐️

  1. dushe mataj
   dushe mataj
   16 ditë më parë

   Robert ti je trathtar e ke trathtu Noren ?

 53. Genc Smith
  Genc Smith
  Muaj më parë

  robert berisha njeri ma pozitiv qe ekziston 💎💎

 54. Zana Muharremi
  Zana Muharremi
  Muaj më parë

  ⭐ Robert⭐👑❤

 55. TIKI . Info
  TIKI . Info
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/rqvGyHF8oqivg4o Bora Zemani ndan fotot private me ne...

 56. TIKI . Info
  TIKI . Info
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/rqvGyHF8oqivg4o Bora Zemani ndan fotot private me ne...

 57. Sonila Doqi
  Sonila Doqi
  Muaj më parë

  Robert berisha je 💎

 58. elena elena
  elena elena
  Muaj më parë

  Ky vetem burre s'eshte, i shkoi jeta duke e marre me llafe grash. Dikur thoshin "c'ka ka shpija, ta qet femija", po ne familjen Berisha, eshte Roberti qe s'i mban goja arra 😂

  1. Dkcamu Mu
   Dkcamu Mu
   Muaj më parë

   Burr pa vlerë ,i shkoj jeta tu nje te shkume ne shtrat një kopil si dihet sa ka ilegal legen burr

 59. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  Muaj më parë

  Hhahah

 60. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  Muaj më parë

  Ma mir mos thuj po moo du me pa

 61. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  Muaj më parë

  Edin burri jam qete kam fiksim

 62. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  Muaj më parë

  😅😅thash shka po vjen

 63. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  Muaj më parë

  Ah robert qe ta futi kjo me fiksim😅😅

 64. Ana Ana
  Ana Ana
  Muaj më parë

  Sa nice kendoka roberti se dija qe kendon aq lezecem

 65. Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga
  Muaj më parë

  Hall te madh ke burazer...

 66. Qendresa Begaj
  Qendresa Begaj
  Muaj më parë

  😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Dekaaaaaaaaaaa ne funddd ajo grujaa

 67. Milf Hunter 2.0
  Milf Hunter 2.0
  Muaj më parë

  O en o breglumse

  1. cry baby
   cry baby
   Muaj më parë

   #breglumsegang

 68. hey it's me
  hey it's me
  Muaj më parë

  A duhet dikush te flasi per kete pisllik qe tha roberti asaj vajzes - ok bejm femi bashke. Ajo vajza eshte 16 vjec dhe studio edhe pse e di asnje nuk foli. Turp

 69. Joanna Usa
  Joanna Usa
  Muaj më parë

  Shum king Roberti 😘😍