Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)

6 000 Shikime 607 mijë
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘁𝘆 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy
____________________________

🎵 Music by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜, 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Styling: 𝗘𝗡𝗔𝗗𝗔 𝗔𝗧'𝗡𝗜𝗞𝗢𝗟𝗟𝗔, 𝗔𝗟𝗧𝗜𝗡 𝗠𝗜𝗖𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami
🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani
🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitriproduction
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________
Me ty
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syte i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis...
Nuk kam frik me dasht' dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrezon poshte
Me ty majen du' me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala ska ardh'
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.
Ref:
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
Cdo fjale qe ma ke than, shenje ne zemer ma ke lan
...ke lan,ma ke lan.
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than.

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
____________________________
℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VeneraLind #MeTy #Folé

Komente

 1. Venera&Lind Official
  Venera&Lind Official
  20 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMeTy

  1. Mrike Deda
   Mrike Deda
   7 ditë më parë

   @Triera Kastrati 0ihguguh

  2. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   @Anila GashiTe lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

  3. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

  4. ELEONORA ZENELI
   ELEONORA ZENELI
   14 ditë më parë

   Lindi.... Venera..... Kenga..... Muzika.... Aq bukur, "Perfect"..... Nuk ka te krahasuar me asgje.... Bravo,ju shkon shuuuume...!!! 💕💕💕💕💕💕💕

  5. Prend Ndoj
   Prend Ndoj
   17 ditë më parë

   melodi shpirti💎

 2. Marina Thanou
  Marina Thanou
  20 orë më parë

  Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥

 3. Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri
  Ditë më parë

  Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌

 4. Tereza Pervathi
  Tereza Pervathi
  2 ditë më parë

  2 Engjuj , perle

 5. Abby Sejdini
  Abby Sejdini
  3 ditë më parë

  Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!

 6. Secondo ME
  Secondo ME
  4 ditë më parë

  COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍

 7. elvira Lesha
  elvira Lesha
  4 ditë më parë

  emocion dhe dashuri kjo kenge!

 8. Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha
  4 ditë më parë

  Shembulli me i mir 😘😘👑👑

 9. Lucas Pereira
  Lucas Pereira
  4 ditë më parë

  Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛

 10. HowTo
  HowTo
  5 ditë më parë

  🤗 Mirjana

  1. HowTo
   HowTo
   3 ditë më parë

   klajdi

 11. ana ana 30
  ana ana 30
  6 ditë më parë

  Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .

 12. Artenisa Biba
  Artenisa Biba
  6 ditë më parë

  Super kenge

 13. Lumani Visar
  Lumani Visar
  6 ditë më parë

  ❤️❤️

 14. Giorgos Daci
  Giorgos Daci
  7 ditë më parë

  😍

 15. Egzona Qenaj
  Egzona Qenaj
  7 ditë më parë

  💎💎

 16. Meti Uki
  Meti Uki
  7 ditë më parë

  Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt

 17. Zamira Bardhanjori
  Zamira Bardhanjori
  8 ditë më parë

  Superrrr !!

 18. Gjeva B.
  Gjeva B.
  8 ditë më parë

  Wow , einfach nur Wow

 19. Zymryte Kostanica
  Zymryte Kostanica
  8 ditë më parë

  Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !

 20. Zein Khattar
  Zein Khattar
  8 ditë më parë

  Oh wow so beautiful this song

 21. albania tv
  albania tv
  8 ditë më parë

  Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏

 22. Fabjola Agalliu
  Fabjola Agalliu
  9 ditë më parë

  Super 😍😍

 23. Teuta Cela
  Teuta Cela
  9 ditë më parë

  Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC

 24. Aurora Cuka
  Aurora Cuka
  9 ditë më parë

  Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰

 25. Florika Vrushi
  Florika Vrushi
  10 ditë më parë

  Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️

 26. Gena Margarita
  Gena Margarita
  10 ditë më parë

  Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷

 27. Dorina Leitner
  Dorina Leitner
  10 ditë më parë

  Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!

 28. Elja Salla
  Elja Salla
  10 ditë më parë

  se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️

 29. egzona gjurkaj
  egzona gjurkaj
  11 ditë më parë

  🥳😟🥳🥳

 30. esmeralda demaj
  esmeralda demaj
  11 ditë më parë

  Jeni të mbrekullushëm !

 31. htttps.youtube Youtube
  htttps.youtube Youtube
  11 ditë më parë

  Best couple 🙃

 32. Irela Ela
  Irela Ela
  11 ditë më parë

  Pastërti në cdo drejtim ⭐️

 33. Julian Ziu
  Julian Ziu
  11 ditë më parë

  Ju lumt jeni me te miret

 34. meg lekndreaj
  meg lekndreaj
  11 ditë më parë

  ❤❤❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 35. Flogerta Karruli
  Flogerta Karruli
  12 ditë më parë

  Me ty gjithmon 🥰❤💋

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 36. ALTIN TOCILLA
  ALTIN TOCILLA
  12 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 37. Kristina Nora
  Kristina Nora
  12 ditë më parë

  Shume kenge Fantastike

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 38. Entela Bubeqi
  Entela Bubeqi
  12 ditë më parë

  Super keng 👏😘

 39. Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE
  12 ditë më parë

  PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT

 40. a sota sota
  a sota sota
  12 ditë më parë

  Shume bukur. Bravo.

 41. Ladia Oswald
  Ladia Oswald
  13 ditë më parë

  Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 42. Rebecca Adelina
  Rebecca Adelina
  13 ditë më parë

  ju dashte zoti tan jeten!

 43. Tatjana Bardhi
  Tatjana Bardhi
  13 ditë më parë

  Urime e suksese ciftit kenge e mrekullueshme jeni shume te mure plotesoni njeri tjetrin u plkshi bashke

 44. RB SE7EN
  RB SE7EN
  13 ditë më parë

  Jeni cifti dhe kengetaret me te mrekullueshem. Faleminderit qe akoma ka njerez qe sjellin art, poezi dhe ndjenja ne kenge.

 45. Kaceli Eirini
  Kaceli Eirini
  14 ditë më parë

  👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 46. Vitori Sharka
  Vitori Sharka
  14 ditë më parë

  shum bukur vera lumani dhe lindi islani bravo sukse për ju të dy

 47. Infinity Ast
  Infinity Ast
  14 ditë më parë

  Bravo superrrrrrrrrr kenge

 48. Wolfi dardi123
  Wolfi dardi123
  14 ditë më parë

  Qifti ma i lezetshem n'shqiptari pa dyshim 🔥✌

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 49. Rita Dhrami
  Rita Dhrami
  14 ditë më parë

  Nje cift shum I bukur ne perjetesi te lumtur qofshi shum e bukur kenga♥️🌷🌹❣

 50. Ela Celiku
  Ela Celiku
  14 ditë më parë

  🌷

 51. Klaus Peleshi
  Klaus Peleshi
  14 ditë më parë

  Keng shum e bukur me kup shum videoklipi shum por shum i bukur kenge e vertet ska nevoj te nxiren byth ose cica mbizotron zeri

 52. Alma Osmani
  Alma Osmani
  14 ditë më parë

  Shkelqeni kopja perfetta 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 53. albina gjana
  albina gjana
  14 ditë më parë

  Kjo kenge meriton me shume se kaq 👏🏻👏🏻👏🏻

 54. Lori Molla
  Lori Molla
  14 ditë më parë

  Shum e bukur!!! Gezuar San Valentino te gjith...

 55. Anton Jaha
  Anton Jaha
  14 ditë më parë

  Keng pa vaj ulliri

 56. Emilia Emi
  Emilia Emi
  14 ditë më parë

  Pse disslike

 57. Isuf Rexha
  Isuf Rexha
  15 ditë më parë

  Mrekullisht bukur.. Ju faleminderit.. Suksese

 58. Valentina Cupi
  Valentina Cupi
  15 ditë më parë

  Te dua Elert! 💏👪❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 59. El Za
  El Za
  15 ditë më parë

  God Bless You , love all your songs

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 60. Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia
  15 ditë më parë

  O zot sa te mire qe jeni Sa bukur kendoni Kenaqesi tu degjosh Bravo ♥️♥️🌟🌟

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 61. ELEONORA ZENELI
  ELEONORA ZENELI
  15 ditë më parë

  Kaq te thjeshte..... Kaq te bukur..... Te kenaqin shpirtin me miresin e shpirtit te tyre..... Loveee youuuu "both"

 62. Sanija Kelm
  Sanija Kelm
  15 ditë më parë

  Venera dhe Lindi jane vete DASHURIJA , si ne Romane ⭐⭐💖💖

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 63. Ema Ivana
  Ema Ivana
  15 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem

 64. flora bofja
  flora bofja
  15 ditë më parë

  O zot sa e bukur 😇😇 respekte per te dy 👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 65. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  16 ditë më parë

  Fantastike 😍😍😍😍😍 cdo gja ne perfeksion

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 66. Labinot Kurtalani
  Labinot Kurtalani
  16 ditë më parë

  👍💯

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 67. sara sara
  sara sara
  16 ditë më parë

  O zot pse gjithmon te prekni ne tela te zemres 👌❤️Si gjithmon talenti juaj esht unik

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 68. Adelina Topciu
  Adelina Topciu
  16 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem! Urime!

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 69. Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser Krasniqi
  16 ditë më parë

  Ma te miret jeni , mos ndryshoni 🧿❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 70. Etleva Hodaj
  Etleva Hodaj
  16 ditë më parë

  100%Orgjinale si ju dhe kenga nje bravo të madhe për ju❤❤❤💫💫💫

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 71. Diela MK
  Diela MK
  16 ditë më parë

  Prelijepo,melem za uši, i vas dvoje ste prekrasni ❤💙💙💙❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 72. M.A M
  M.A M
  16 ditë më parë

  O zot sate mir jeni ju uroj me kete kenge na kenaqet ju dua shum 💋💝💖💕💞💞❤🧡🧡💛🖤🤍💚💙💜

 73. Manushaqe Alla
  Manushaqe Alla
  16 ditë më parë

  Shume kenge e bukur ❤❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 74. Lori Swiss
  Lori Swiss
  16 ditë më parë

  Suksese,super këngë👏👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 75. Miserdhe Molishti
  Miserdhe Molishti
  16 ditë më parë

  Super ,emocjonuse,!!!

 76. 8087 Minka
  8087 Minka
  17 ditë më parë

  Jeni te mbrekullushem .ju lumte

 77. Aferdita Lika
  Aferdita Lika
  17 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt sa te bukur jeni sa te mir qe jeni sa te kompletuar jeni sa shum qe ju dua si femijet e mi bravo,bravo 🤩😍

 78. Ervi Ervi
  Ervi Ervi
  17 ditë më parë

  Sa bukur te dy,,, Super keng dhe zera,,, Suksese 🌟🌟🔥kush mendon keshu si un...

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 79. Miranda Ibra
  Miranda Ibra
  17 ditë më parë

  Amazing song wowwwwww 😍😍😍

 80. Eliona Kraja
  Eliona Kraja
  17 ditë më parë

  Pershendetje nga shkodra Ju adhuroj Faleminderit qe na kenaqni

 81. alban boy
  alban boy
  17 ditë më parë

  Pogradec and Lake Ohrid..Albaniaaaa.alget.info/too/video/lbXazK6qiZ2xjnE

 82. Valbona Disha
  Valbona Disha
  17 ditë më parë

  Sa origjinal qe jeni 😍😍 super kenge

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 83. Egla
  Egla
  17 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 84. Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion
  17 ditë më parë

  alget.info/too/video/xdjWmm-qqKaagXE🤩

 85. Ervis Tabaku
  Ervis Tabaku
  17 ditë më parë

  Jam jammm me ty perher😇😇

 86. The Good Sound
  The Good Sound
  17 ditë më parë

  Cifti me i kompletuar i estrades! JU LUMTE!!! Kenge perfekte

 87. merita Bytyqi
  merita Bytyqi
  17 ditë më parë

  Shum bukur

 88. Valbona Klobocista
  Valbona Klobocista
  17 ditë më parë

  Shume e bukur. kenga bashke qufshite gjithemone bashe jet te lumtur cifte i mrekullushume Bravo. 🙏🏻🤲🏻👍👏🏻

 89. Alban Cora
  Alban Cora
  17 ditë më parë

  E adhurushme 😍

 90. Luis Mertkola
  Luis Mertkola
  17 ditë më parë

  Jeni ma te miret ❤❤❤

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 91. L. Ll
  L. Ll
  17 ditë më parë

  Me te mirt Dhe me te veqant ne shqiptari!!! Ju lumt kurr mos u nadalni 👏👏👏👏👏👏👏🌟🌟

 92. Erlind Hysa
  Erlind Hysa
  18 ditë më parë

  👏👏👏

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 93. Victoria Martini
  Victoria Martini
  18 ditë më parë

  Magical😍😍😍

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 94. Dorentina Myrte
  Dorentina Myrte
  18 ditë më parë

  Vetem ju beni keng dashurie te ndjera ju pergezoj per te gjitha kenget🙏👏

 95. Orhidea Kuqani
  Orhidea Kuqani
  18 ditë më parë

  Dashuria gjeja me e shtrejt dhe me e shenjte ne jete mos ju paft syri keq mos u ndafshi asniher 💥

 96. Maris Memeli
  Maris Memeli
  18 ditë më parë

  Ska bre e kam thene me te mrekullueshem. God bless you guys.

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤. alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw

 97. Era Erestina
  Era Erestina
  18 ditë më parë

  Dy zera te mbrekullueshem 😍😍😍😍👏👏👏👏👏keng shum emocionuese

 98. Diljana Preka
  Diljana Preka
  18 ditë më parë

  Sa e bukur🥺

 99. Romeo Mucollari
  Romeo Mucollari
  18 ditë më parë

  🥰

 100. ꪑꫀꪶꪖ 02
  ꪑꫀꪶꪖ 02
  18 ditë më parë

  ME TY 👑❤️👑TE DUA O MBRETI LEGJENDA IME👑♥️👑

  1. Block Hand Test
   Block Hand Test
   11 ditë më parë

   Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 alget.info/too/video/ma60sIByn6OjiJw