"Unë e pamoralshme? Ti je gay", Xhensila Pere sherr me gazetarin: Mos guxo.... #EXPULS

4 190 Shikime 500 mijë
Argëtim

#rtvora #expuls #xhensilapere
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora!
Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALget Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALget Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. ss ss
  ss ss
  14 orë më parë

  XHENSILA MIRE JA BERE KETIJ BYTHQIRIT

 2. Visa Imeraj
  Visa Imeraj
  4 ditë më parë

  Sa mir qe ia boni

 3. live video
  live video
  5 ditë më parë

  Ne fakt duket cik si ylber🌈 ky gazetari 🤣🤣🤣🤣🤣 Gjithsesi gjithe debati duket fake 😂😂😂😂

 4. Mirela Ismaili
  Mirela Ismaili
  8 ditë më parë

  O vrome ndyr pushtreeeee

 5. Geni Mata
  Geni Mata
  8 ditë më parë

  Ky eshte gazetari me injorante qe kam pare deri tani 🤮🤮🤮

 6. Lekë Dukagjini
  Lekë Dukagjini
  9 ditë më parë

  Kjo shkon n'Dubai me bo lek duke e shitur trupin, edhe nuk eshte e vetmja, ka shum tjera edhe nga Kosova qe po shkojn edhe mrena ni kohe te shkurt grahin vetura 50.000euro e me shum, Shqiptarkat sot jane bo me zi se Bullgarkat.Teper u kallzu e dobt kjo bitch-i, bravo gazetarit.

 7. Edmond Snalla
  Edmond Snalla
  11 ditë më parë

  Emisjon i dhjere

 8. Emme Kay
  Emme Kay
  11 ditë më parë

  Ky eshte totalisht Aktrim

 9. Altin Riza
  Altin Riza
  17 ditë më parë

  Hahahah

 10. Altin Riza
  Altin Riza
  17 ditë më parë

  Kshu Jam shqiptaret

 11. Altin Riza
  Altin Riza
  17 ditë më parë

  Mir ja ke bo

 12. Ervin Topciu
  Ervin Topciu
  17 ditë më parë

  Bravo Xhensila. Goce ne Bole

 13. Sindi Hasa
  Sindi Hasa
  17 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 14. Olvi Keko
  Olvi Keko
  18 ditë më parë

  I ndoqa te dy intervistat dhe ate ke Arbana Nje respekt per Xhensilen dhe nje perçmim per kete pjeshkun qe ofendon njerzit dhe ben mendjemadhin Po i them xhensiles qe e ka shumë gabim sepse ky nuk eshte Gay as pederast por nje bythqire funderine

 15. Carnews Magazine
  Carnews Magazine
  19 ditë më parë

  Si nuk ju vjen turp me ksi programe te kota. Keni gazetari ju apo thjesht coheni ne mengjes dhe do bej kte emision ?

 16. arben hysi
  arben hysi
  19 ditë më parë

  bravo Xhensila ja bere mire!!

 17. Toni Kolombo
  Toni Kolombo
  23 ditë më parë

  X 😭😭😭😭😭😭😭🐐🐐🐐🐐🐐💩💩💩

 18. Kujtim Mema
  Kujtim Mema
  24 ditë më parë

  Emisjon me sis perjashta dhe pederasta.kjo esht tirana jo shwiperia

 19. Your Dad
  Your Dad
  24 ditë më parë

  26:31

 20. Bes Nik
  Bes Nik
  25 ditë më parë

  Xhesi e ke myt krejt Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

 21. Eros Anthony Agostini Contreras
  Eros Anthony Agostini Contreras
  26 ditë më parë

  Shume e sikletshme ky fundi . Ishte poshtersi nga gazetari qe I beri ate pyetje. Çdo gje ka nje kufi. Se njoh kte gocen por mire ja beri ne fund.

 22. marie pepa
  marie pepa
  26 ditë më parë

  Kjo gazetarja me duket si gazetare

 23. Bozart
  Bozart
  27 ditë më parë

  Sumrriqisti: Kalojme te kandidati tjeter Xhensila: Per hajer Ishallah Sumrriqisti: BLENDI FEVZIU

 24. Iron Erin
  Iron Erin
  27 ditë më parë

  Kari pid dhe duart ne cica kshu ka then azen galica

 25. Viktor ruci
  Viktor ruci
  28 ditë më parë

  Xhensila mir ja bere..

 26. Arion Vangjeli
  Arion Vangjeli
  28 ditë më parë

  Mir ja bëre pederit

 27. anxhela ago
  anxhela ago
  29 ditë më parë

  Xhenisila je nje femer me karakterr te forte dhe e manaxhove si duhesh situaten BRAVO

  1. anxhela ago
   anxhela ago
   22 ditë më parë

   @Eraldo Hasaj ok nuk u ofendova

  2. Eraldo Hasaj
   Eraldo Hasaj
   22 ditë më parë

   @anxhela ago bej shaka mor s u ofendo pz ishte shaka

  3. anxhela ago
   anxhela ago
   24 ditë më parë

   @Eraldo Hasaj po pse jo 10 ? sepse jeni shume negativa

  4. Eraldo Hasaj
   Eraldo Hasaj
   25 ditë më parë

   Bravo ulu 4 🤣🤣

 28. Vjosa Pangja
  Vjosa Pangja
  Muaj më parë

  Shof nje gazetar qoban plus i Pa respekt mir ja ktheve 👍

 29. xXx
  xXx
  Muaj më parë

  O peder i karit qysh munesh me than ne mbylljen e programit ishalla do kemi nje te ftuar me te mir po ni t ftuar me te mir se kjo nuk munesh me pas kurr se ne fillim te emisionit shum mir ja ka nis emisioni me hajgare me te mira po kur ta preksh dikan ne moralin e vet mos prit qe aj personit tjeter me ta kthy ty me te mir

 30. editr
  editr
  Muaj më parë

  Degjenerim total i shoqërisë shqiptare në një kohë rekord.. Keqardhje......

 31. Er Ber
  Er Ber
  Muaj më parë

  Ikk o gay

 32. Lula
  Lula
  Muaj më parë

  Bravo xhensila siq e pyti ashtu e pyete me opinjonin publik 👏👏👏👏👏👏

 33. art scorpione
  art scorpione
  Muaj më parë

  Menyra se si eshte veshur goca se besoj te imorale 😂😂😂

 34. Spark
  Spark
  Muaj më parë

  Kjo ka të drejtë, duket se ka tru dhe jo vetëm trup kjo vajza. Ky djali është trap.

 35. elton shehu
  elton shehu
  Muaj më parë

  Po ky esht gey se ndryshe mos ishte gey duhet tju prgj nese mendon se jam gey hajde provoje shkojm ne krevat por nuk i tha

 36. Stijan Vrapi
  Stijan Vrapi
  Muaj më parë

  Nje fjal e urt popullore thuhet mos e kruaj bythen me gjethe fiku se te ndizet keq

 37. Fitim Gorani
  Fitim Gorani
  Muaj më parë

  Ky tipi duket ca baxhell çun esht.

 38. Afaristo Zevras
  Afaristo Zevras
  Muaj më parë

  kokrra kurves kjo kokrra sumqirit ky

 39. Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu
  Muaj më parë

  Ça ha kjo thonj?

 40. O MZ
  O MZ
  Muaj më parë

  Kurva i thote gazetarit qe ti je kurve, nuk po e kuptoj. Menaxhon biznese ti mut...

 41. Suada Kurtaj
  Suada Kurtaj
  Muaj më parë

  Fake fake fake e gjitha e stisur

 42. Soni
  Soni
  Muaj më parë

  Gazetari idiot komplet!

 43. Ervis Ndoj
  Ervis Ndoj
  Muaj më parë

  Kush plasi te kete ty moj plake e rrudhur dhe e varur

 44. Juarda Brahimi
  Juarda Brahimi
  Muaj më parë

  Gazetar 💩. Mir ja bere moj xhensila se ktyre te ashtuquajturve gazetar vetem kshu I mbyllet goja

 45. Motivation CODE
  Motivation CODE
  Muaj më parë

  Bravo goca. Ja nguli kti trapit ne cdo fjal, ky qe kerkon me rrit shikueshmerine e emisionit duke ofendu njerzit. Dmth me prish imazhin e te ftuarve per ket emision kari qe bon. Shko mor kar, bythqir

 46. Ledion Struga
  Ledion Struga
  Muaj më parë

  Ky qenka trap fare

 47. Joni
  Joni
  Muaj më parë

  "Gojet e liga" flasin qe e ke bere "cope" Dubain. Menaxhoj dtth qe zoteron 3 biznese dhe shtepine e kishe ne lagje VIP per nje vajze ne moshen tende. Me falni na e tregoni pak edhe ne publikut te thjeshte historikun e punesimit dhe rrogen sa jeni paguar qe te arrijme edhe ne aty ku je ti se per sytjenat i pame qe i kishe te zeza...

 48. orgest orgest
  orgest orgest
  Muaj më parë

  O daku pse nuk Dole fare lakuriq ne emision moj

 49. orgest orgest
  orgest orgest
  Muaj më parë

  Ronaldo ja ben mu QE esht bythqir

 50. Lume Lajçi
  Lume Lajçi
  Muaj më parë

  Ky vetem gazetar nuk eshte. Veq shifeni se çfare pyetjeve te shpifura ben🤦‍♀️

 51. patroll dne
  patroll dne
  Muaj më parë

  E ke Mizen nder Kapuq moj Xhensila se per ndryshe nuk ishe acaru Keshtu themi ne Kosovaret

 52. Luis Luizao
  Luis Luizao
  Muaj më parë

  gjithçka show fallco

 53. Luljeta Mecani
  Luljeta Mecani
  Muaj më parë

  Brava vajze me karaktere keshtu duhet te jene vajzat, ti tregojn vendin te gjitheve

 54. D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
  Muaj më parë

  Mir ia bone

 55. Tea Hysen
  Tea Hysen
  Muaj më parë

  Eme se dhe ti sje aq e paster mos n'a tregoni ne punet dhe te gjitha .... Zemer qesohu se e dim si kini shkuar aty Ku jeni nuk kini nevoj per te na ber morale ... Gjithsesi dhe pse ky si gazetar e pati gabim menyren e te shprehurit

 56. Klaudi Nuhaj
  Klaudi Nuhaj
  Muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩 sa jan shtuar keta sum qirat,oo Ronaldo ty te kan kapur fort kthetrat e Sumqirizmit vazhdo bjeri fort

 57. Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi
  Muaj më parë

  Budalle se kur komentet nga publiku i keni te bukura kenaqeni. Kur ju bejn komente te keqia i ka fajet gazetari. Femer kot ku eshte Gey ai yll.

 58. Elham Salihi
  Elham Salihi
  Muaj më parë

  Sa pordhe tmadhe paska kjo xhesika pere. Pfff .....te dy e ulen veten

 59. Dory Dory
  Dory Dory
  Muaj më parë

  Ky qenka rrot tari...

 60. Ariel Aeril
  Ariel Aeril
  Muaj më parë

  Ca kurve kjo mo lale

 61. leonard Muca
  leonard Muca
  Muaj më parë

  Ky gazekari është shume inteligjent, jane shtuar shume kohet e fundit keta ordinere te ketij niveli.

 62. asi
  asi
  Muaj më parë

  kjo qenka nje baxhelle ky si tha gje nga vetja

 63. Eduat Dana
  Eduat Dana
  Muaj më parë

  Ty o moter qir nuk besoj se do shpetosh pa teta qir ropt e motren ndonje se si shum me vrull eke mar

 64. Shyqerije Zena
  Shyqerije Zena
  Muaj më parë

  Te Lumt vajz 100 her te Lumt ,, Palaqo burr i deshtun

  1. Leo Napoli
   Leo Napoli
   Muaj më parë

   100 her turp te kesh

 65. Malo Malo
  Malo Malo
  Muaj më parë

  LOVE YOU XHENSILA❤👑

 66. Me My self and I
  Me My self and I
  Muaj më parë

  Kur e quan veten gazetar e ti qe s'di te lidhesh dy fjale ,une jam drejtuesja e masoneve 😏😏😏😏 Ku ke pare o zoteri te ofendosh nje femer?keshtu te ka mesuar familja? E ke akoma fytyre qe vazhdon e zgjat e zgjat e zgjat. Perfundimisht je trap ,pervecse gay

 67. Qazim Bryli
  Qazim Bryli
  Muaj më parë

  Bravo mir ja bone. Boll i djegi ronalldod. Tjeter here kujdes me pytjet. Se ta bojn 8 me 2

 68. Gezim Alliu
  Gezim Alliu
  Muaj më parë

  Superrr xhesi

 69. Ariela Angjeliu
  Ariela Angjeliu
  Muaj më parë

  Sa e pasjellshme kjo femer. Nese vjen ne interviste, duhet te jesh e afte te perballosh cdo pyetje. Ben sherr kote ne TV. Sa turp.

 70. Shefket kadriu
  Shefket kadriu
  Muaj më parë

  baju more tepa deshirushen dyt

 71. Ulrih13
  Ulrih13
  Muaj më parë

  Ore spurdhjak po ça gazetari je ti ore adoleshent..Rritu pak o buzequmesht se kur te erdhen vellezerit vlonjat dhjeve ne breke.

 72. Claudia Stephan
  Claudia Stephan
  Muaj më parë

  Duhet te veshesh nie bluze moj e dashur se dukesh sikur ke veshur sutjena. Edhe Gjermanet nuk dalin keshtu si ke dal ti ne televizjon

 73. Forever rizaj
  Forever rizaj
  Muaj më parë

  Une nuk i njof te dy keta se kush jan por mesa shof jeni Loli -me Colin. Del e kerkon X6 the sa per ate mikeshen e ke te tenden beje llastik po deshe por e tregove ke je materialiste X6. Kurse Ku e ka sumen e vet le te bej cfare te doj WTF. Cfare behet

 74. Forever rizaj
  Forever rizaj
  Muaj më parë

  Do X6. Aaaaaaaaa. 💩

 75. Forever rizaj
  Forever rizaj
  Muaj më parë

  🤢🤮

 76. Forever rizaj
  Forever rizaj
  Muaj më parë

  Si tha X6 hahahahahahah me kete fytyre qe je ti sass per te ta mbaruar ate pune ne fytyre nuk do ta mbaronin se do harxhohej lengu dem 🤢🤮 X6. Fytyra jote

 77. Valbona Leka
  Valbona Leka
  Muaj më parë

  Goce, leket e shumta me pune te ndershme nuk vehen motra. Ka goca shum me te mira se ty por nuk e japin si ty. Bush..r

 78. Cadomerjall
  Cadomerjall
  Muaj më parë

  Who the fuck asks someone on live tv if they’re gay or not???! Only in Albania i shofim kto😒🤦‍♀️

 79. Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj
  Muaj më parë

  Pa te njohur fare qe nga veshja e jep vet vleren qe ke

 80. eaStudio HD
  eaStudio HD
  Muaj më parë

  Imorale je oj kare

 81. Bona
  Bona
  Muaj më parë

  COP MUTI KY GAZETARI, MIR JA BERI XHENSILA

 82. Brasil2014
  Brasil2014
  Muaj më parë

  idiot mashkull i pa turpt, marre tju vi juve si program, block e keni merre turp per ni gazatar si ky.

 83. Flora Lani
  Flora Lani
  Muaj më parë

  Ketij mustaqes I pelqen vetja! Mos e kruaj!ore tapa!

 84. The Labrador dog
  The Labrador dog
  Muaj më parë

  Bravo xhensila. Seksiset e mutit. Vetem femrsve iu thuhet punon si eskorte . Skeni turp . Brsvo dhe nje her xhensils

 85. Fatmira Gegaj
  Fatmira Gegaj
  Muaj më parë

  O ty tu thafte dora o Xhensila ku nuk jà ke dhene nje dacke te mire qe ti benin syte xixa

 86. Vajza Shkodrane
  Vajza Shkodrane
  Muaj më parë

  I cili duhet të ti vij turp jeni ju zoti gazetarë

 87. albania vlore
  albania vlore
  Muaj më parë

  po ky ku e gjeti shtepin e tij injorant

 88. Edjola Ola
  Edjola Ola
  Muaj më parë

  Ky te ish nje njeri i mire do dinte te bente gazetarin dhe personin jo egoistin sikurse ka bere here e pare qe shohe nje gazetare te tille 😂🤦🏾‍♂️

 89. Ragmi Limani
  Ragmi Limani
  Muaj më parë

  Xhensila P. Shumë arrogante,bpor si persona publik dytë gabuan.

 90. Liman Hoxha
  Liman Hoxha
  Muaj më parë

  Ronaldo je robqim

 91. egert hyska
  egert hyska
  Muaj më parë

  i maroj kastravecat e pazarit Lala Erit ky cjapi po duhet te kishte te motren e ti aty ti bente ato pyetje po ky fis qir te qifsha remisionin Flliqsir peder

 92. Duda Brothers
  Duda Brothers
  Muaj më parë

  Eh ca ju ka ber trafiku i tiranes njerezve 🤦‍♂️

 93. Blerina Ndoka
  Blerina Ndoka
  Muaj më parë

  Xhensilen e mbaj mend qe ne big brother albania Esht etiketuar qe vjen nga nje familje me ardhura te medha Kte gazetaren e kam shum inat sme pelqen farw Shum ja kthej qe thone qe esht gay Per veten e tij w qujti bullizim zotria 🤦‍♀️

 94. elton still
  elton still
  Muaj më parë

  Sa e prapambetur qe je o goc, ste tha gje te madhe se è bera manin sikur cfarrl te tha. Nuk meriton te marrin Ne intervist

 95. Ermal Elezi
  Ermal Elezi
  Muaj më parë

  Bravoo xhensila ...👍

 96. Just Love
  Just Love
  Muaj më parë

  Kush do dali ta rrafi njeher e mir kte idiotin ?? 🤮🤮

 97. it,s Ali
  it,s Ali
  Muaj më parë

  Ronaldo turp te kesh po qfar gazetari je ti turp ti qeke mut gazetar dhe shum pis un personalisht robt ne pidh ti kisha qi me pas qe i aferm i xhensiles pot tregoj shum direkt

 98. RF FR
  RF FR
  Muaj më parë

  Shpresoj te me lexoj ky Gomari me mustaqe! Bulizmi, veprim qe e bene vete dhe akuzon tjetrin.. Une erdha me pa qe nga nata qe ishit te Arbana.. "Burrat" si ti duhet te perjashtuar nga ekrani edhe nese do ishe raste me nevoja te vecante! Sepse ky mentalitet i juaji per gjinine (seksin) e kundert ka krijuar urrjetje per Grat/ Vajzat.. Ku cdo suksesi i femres e lidhni me aktivitet sexual.. Me pelqeu "acarimi" juaj per akuzen qe vjen nga publiku.. Me keto qe ben ti, sexualiteti, homo per ty eshte teper.. aq i peshtire sa je sduhet kishe fare sexualitet.. Me vjen turp qe jam mashkull kur shoh meshkuj si ti!

 99. tomas gianko
  tomas gianko
  Muaj më parë

  Jo gay, po karagay esht!!!

 100. EI PRODUCTION
  EI PRODUCTION
  Muaj më parë

  Rake femer. Gazetari e pyet cfare pergjigje ke per ato qe te akuzojne per imoralitet kjo rakja flet budalliqe dhe ca rake te tipit te kesaj qe nuk kuptojne bravo vajze lloj lloj mbeturine del ne tv nuk shof me tv pas kesaj hajvanlliku qe pash