Tirane/ Prostituta ofron vajzen e saj te mitur per klientin per 5 mije leke - Stop - 9 Shkurt 2021

3 875 Shikime 425 mijë

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj
Në zemër të Tiranës gëlon prostitucioni, edhe pse ky fenomen në vendin tonë është i ndaluar me ligj. Kamera e fshehtë e “Stop” ka regjistruar biseda me punonjëse të seksit, që ofrojnë trupin për 20 apo 30 mijë mijë lekë të reja. Ky aktivitet ndodh në zonën e Muzeut Historik, te Stacioni i Trenit apo Kthesa e Kamzës. Një nga prostitutat e regjistruara nuk mjaftohet të shesë trupin e saj për para, por ofron dhe vajzën e mitur për klientin.
*Kjo video nuk promovon prostitucionin, por e denoncon atë si një fenomen i paligjshëm në Shqipëri.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALget for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. One Team
  One Team
  16 orë më parë

  Policet civil shperdorojne taksat tona ne menyren me te flliqur

 2. Άρης Ελέζη
  Άρης Ελέζη
  Ditë më parë

  Kam ngel pa mend vetem nan nuk eshte ajo femer ta djegesh dhe ta varesh

 3. Suela Alda
  Suela Alda
  Ditë më parë

  Nxhirrjani surratin iher

 4. Suela Alda
  Suela Alda
  Ditë më parë

  Bitcheeeeees

 5. Suela Alda
  Suela Alda
  Ditë më parë

  Whaaaaaaaaaaaat it's very scandalous

 6. blerim muka
  blerim muka
  2 ditë më parë

  Ku jane feministet ne kete rast.Per keto gjera duhet te protestojne jo per budalliqe.

 7. LivingLifeWithSelda
  LivingLifeWithSelda
  2 ditë më parë

  Po per ju more Zotrinj qe Ju kercejne perpara surratit dy zoga gjysem lakuriq Ju duket normale??? apo ato jane qe t’ju sjellin juve ne qejf.(prostitucin modern)

 8. Pavlina Ibrahim i
  Pavlina Ibrahim i
  4 ditë më parë

  Eka fain Rama qe si ngre rrogat

 9. OJ Gig
  OJ Gig
  5 ditë më parë

  Ajo nene nuk eshte ne rregull nga mendte qe flet ashtu, ajo ka nevoje per ndihme. Fatkeqesi!

 10. Ledja Kalo
  Ledja Kalo
  5 ditë më parë

  O vdeksh o zot moj plake qeelbesire

 11. Drita Muliu
  Drita Muliu
  5 ditë më parë

  Ju vraft zoti ..vdeksh o zot moj gru e flliqur te vraft zoti o zot..del e lyp moj gru ma mir po pse kyt rrug ju per me fitu po kjo sesht pun moj sesht fites moj hajvane vdeksh ishalla..po si vajzen e shet moj ooo zoooot fundi botes..po vajzen uladin si moj per 5 mij lek..po vajzen me ja prek kush nji fije floku jap jeten moj ..o zott cfar njerzish man kjo tok ju marroft i madhi zot🥵

 12. Gango Gango
  Gango Gango
  5 ditë më parë

  Si perfundim e qiu ky gazetari i kamres se fsheht

 13. Zhaneta Rusi
  Zhaneta Rusi
  5 ditë më parë

  Fundi i botes 🤮

 14. radi nelaj
  radi nelaj
  6 ditë më parë

  Prindi e shikon pa të ardhmen ,nuk ka zgjedhje tjetër

 15. Dallandyshe Kahuqi
  Dallandyshe Kahuqi
  6 ditë më parë

  O sajmiri un nuk dua te falenderoj per jete video po ju ngre nji momument Po mir m zoteri Mamie babi po e shet KY shtet qelbesire a nuk ka fuqi edhe pushtet se po na degjenerojn racen shqiptare we per nji nder te vriste Mire mor Mami asaj fare Mami ajo gjete velane por gocat gocat more we han te vogla chard fundi po I bejn Mire ato nuk rrijn nevend po e din cfare demi I bej atyre gocave psikiligjimusht Une jam nena e dy gocave edhe me dhembi shpirti kur e degjova ate gruan I zot na mbaj mend e kokes memiree shurdher se te degjojm keto gjera Uroj mezemer we KY emission redegjiget nga irganer kopetenre edhe re meren masa edhe juve zoti ju rujte edhe ju dhente force eguxim per kete pune e sensibilizim we beni Mjere shoqeria shqiptare Mjere gocat tona edhe irganer peekatese te bej punen jo tengrohin Karri get 😢😢😢😢😢🙏

 16. Aida Pema
  Aida Pema
  6 ditë më parë

  O zot o zot veq emrin nene se ke ti ti moj buce e muti moj ordinere ta mart zoti shpirtin o zot kurv rrugesh me plot gojen moj pler moj sdi ku ge gjej me gjal per ty moj zoti te mart hak o zot 😭😭🙏🏻🙏🏻 vajza e vogel e more ne caf ate dhe shoqen moj buc

 17. TcSf Albania
  TcSf Albania
  6 ditë më parë

  10:29

 18. Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu
  7 ditë më parë

  Prostuticjon ka kudo, edhe ne qendrat e qytetit,, Dicka qe pershtypje nuk me ben, sepse prostitucjoni ka ekzistu qe ne kohen e krishtit ✌️

 19. Eminem Muzic
  Eminem Muzic
  9 ditë më parë

  cbehet keshtu zoti na ruajt mendjen

 20. Jennie Kookie
  Jennie Kookie
  9 ditë më parë

  Ketu ne shqiperi prostitucioni nuk eshte i lejuar me ligj gje qe eshte shume negative. Ne vendet me te zhvilluara eshte i legalizuar dhe prositituat kan vende te percaktuara ku ushtrojn aktivitetin e tyre. E para nuk eshte faji i atyre qe dalin sheshit ketu ne vende publike ku ka femije sepse asnje vend nuk eshte i percaktuar per to. Nese del dikush dhe me thot qe prostituconi nuk duhet te lejohet dhe jo me te caktohen vende per keto gra dhe i vetmi agrument qe do me japesh eshte "obo turp ose obo shkelje nderi" thjesht stop. Prostitucioni ka shume ane pozitive dhe negative. Nese do ishte aq skandal vendet si hollande, gjermani qe jan ku e ku me neve sdo i kishin legalizuar. Sic e dim ka shume meshkuj te frustruar qe nuk kan mundesi te kryejn marrdhenie seksuale dhe ven kapin nje femer pa deshire dhe e perdhunojn. Si mendoni per keto ju? Pastaj pse gjykoni vetem prostitutat ju? Pse nuk gjykoni dhe meshkujt qe shkojn me to? Te dy palet e shfrytezojn tjetren. Nese ajo grua e shet trupin e saj per te nxjerr buken e gojes, mashkullli qe shkon me te e ben thjesht per impulse kafsherore dhe per epsh. Por jo ky mashkull ne fund mund te krijoj familje dhe madje te marri nje grua te virgjer por prostitua sduhet te ket fytyre te dali ne shoqeri. Natyrisht jam shume kundra qe nena ne kete rast(nese mund te quhet nene) ofroj vajzen e saj te mitur pa deshiren dhe koshiencen e vajzes. Askush po kur them askush sduhet te jet i detyruar te bej dicka kundra vullnetit te tij sidomos kur behet fjale per 1 vajze te mitur. Ama ju smund te gjykoni fenomenin e prostitucionit ne pergjithesi. Juve e keni te lehte te thoni pse keto femra nuk bejn pune te "pastra". Smund te gjykoni kurre nje person per zgjedhjet e tij pa e njohur dhe pa ditur opsionet qe ka pasur. Nje femer ADULTE mund te ushtroj fenomenin e prostitucionit VETEM ME VULLNETIN E SAJ. Ka shume femra qe e bejn per te nxjerr buken e gojes QE NUK DUHEN GJYKUAR dhe femra qe e bejn me deshire QE PRAP SDUHEN GJYKUAR SE ESHTE TRUPI I SAJ DHE JETA E SAJ. Jam kundrra kur dikush i ka detyruar vajzat ta ushtrojn prostitucionin duke permendur ketu rastet e rrembimeve dhe trasportimeve jasht shtetit. Kjo eshte jo e moralshme. Nje njeri duhet te bej cte doj me trupin dhe jeten pa cenuar askend tjeter. Ne kete rast nena e ka cenuar te bijen dhe ka detyruar nje minorene te futet ne prostitucion. Keni te drejt ta gjykoni ate si person dhe si "nene" dhe ndihem shume keq per vajzen. Por mos i fusni te gjith ne nje thes. Jasht shtetit ju thash perseri ka vende te percaktuara me cmime te percaktura dhe prostitua e klienti nuk kan pse e kryejn aktin posht muzeve dhe cepave te rruges. Jasht vendit nuk lejohet perfshirja e vajzave minorene qoft me deshire apo pa deshiren e tyre. Nese ndodhte nje ngjarje e till "nenes" ne fjale do i ishte hequr e drejta te ushtronte aktivitetin si prostitut dhe femija do i ishte marr nga shteti dhe sdo kishte me te drejte ta riste. Dhe personi qe kerkon favore seksuale me nje te mitur qe ka tendeca pedofilike do te denohej po ashtu. Mos u hidhni fajin per cdo gje njerezve por edhe vendit ku jetojm qe eshte zhytur ne mjerim dhe na detyrojm te bejm veprime te tilla!

 21. Deqani Vali
  Deqani Vali
  9 ditë më parë

  Prostuticioni eshte zanati me i vjeter ne bot dhe nuk ka gje te keqe une jetoj ne franc dhe mu midis qytetit ne gjdo cep te rruges ka femera qe jepin servis sexi me lek dhe me duket normale dhe e natyrshme , por ama e mjera ajo Nënë qe propozon vajzen e saj per lek nuk kam koment

 22. Era Ema
  Era Ema
  9 ditë më parë

  O zot faleminderit qe kam nje mama si timen qe edhe pse na moren cdo pasuri Pas divorcit te saj u mundua me Mish e me shpirt per. Ne besonte dhe beson shum te I madh I Allah dhe nuk e uli koken posht. Zot te pergjerohen vepro me kto monstra se po shkaterrojne jete.. . Etrishtueshme

 23. Arjan marku
  Arjan marku
  10 ditë më parë

  Me mire te vdes i virgjer sesa te shkoj me kto🤢🤮🤧

 24. File file
  File file
  10 ditë më parë

  Shtet i ndyr. Nyren shqiperin. Gra te..ndyra ndyren emrin. Nen... Pushtetar. RRUGAC MBUSHEN. U PELQEN. RRUGACRIA PTUUUUU. SDUHET ..TU THUAC .KAFSH SE OFONDOHET KAFSHA

 25. File file
  File file
  10 ditë më parë

  Ngreu Enver nga varri. Se kate pushtetar i ketyre 30 viteve. Jan me keq ga keto. Ngreu .ENVER Se keta e kan nxir. Token. Dhe qellin. Jan rrugac te gjith. Ptuuuuuu qeverri te ndyra. Shtuat. Rrugacerin..ptuuuuuuu

 26. Mirela Lela
  Mirela Lela
  11 ditë më parë

  Zoti i denoft keto buce qe nuk me bene goja ti quaj femra ,kjo duhet djegur e gjalle kur nxjerr vajzen ne shitje per sex.kanceri te hengert moj plere ptuuuu fare e qelbur vdekshi u djegsh ne ferrrrrr🤲🤲🤲🤲🤲

 27. Kasem Berxolla
  Kasem Berxolla
  11 ditë më parë

  Po ne qa vendi eshte filmuar kjo e ku gjinden kto te poshtra qe ta devijoj ate rruge 😁.

 28. Kasem Berxolla
  Kasem Berxolla
  11 ditë më parë

  Kalojne thote burra me fmi e burra me gra. Burrat me gra ju bejne biznes ktyre se beqari qe paguan per seks eshte disfate.

 29. Simeon Abraham
  Simeon Abraham
  11 ditë më parë

  Po kto njerz skan as fe as komb kto jan fruti enverizmit fličsira.

 30. Ana Jahaj
  Ana Jahaj
  11 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 31. Danny dany
  Danny dany
  12 ditë më parë

  Ma mir ishte ne shipri me pas shpi publike !?

 32. xhulio martini
  xhulio martini
  12 ditë më parë

  Ka ik njerzimi per lesh shkurt muhabeti.

 33. Estela Jaho
  Estela Jaho
  12 ditë më parë

  Plehra mire vajzen qe e shet po do dhe shoqen e vajzes 🤦 e tmerrshme...

 34. Ylli Ylli
  Ylli Ylli
  12 ditë më parë

  mir denancimi po ndonji me te fort nuk ka se me fukarenjt esht kollaj

 35. Visualizeyourgoal
  Visualizeyourgoal
  12 ditë më parë

  Rrofte Stopi qe ve ndonje pike mbi i, se da per shtetin e ka marre ferra uraten me kohe.

 36. Ela Hysa
  Ela Hysa
  12 ditë më parë

  Bo ca behet nena shet vajzen zot na ruaj mendjen

 37. murat kaseja
  murat kaseja
  13 ditë më parë

  Po le te qihen te shkerdhehen cpun keni ju me ta !? 🤣🤣🤣

 38. Stop Injorances
  Stop Injorances
  13 ditë më parë

  Tirana ka patur shtëpi publike 100 vite më parë, sot qenka turp!!!

  1. Elvis Shahu
   Elvis Shahu
   13 ditë më parë

   E ke fjalen per zogun e zi, apo don boshnjakun.🙂

 39. Azet Azet
  Azet Azet
  13 ditë më parë

  Po edhe ato velinat aty ca i keni , vetem se ato s dalin rrugve qihen me sekser edhe duan 100€ ora ose 300€ me nejt gjith naten , e keni prostitucionin mrena figur nxirrni edhe ato se i rropen nacut 😂😂

 40. Alban Hoti
  Alban Hoti
  13 ditë më parë

  Po bravo stopit por desha me ju pyt nuk keni ndonji kup o ndonji spez te kuq me ja dhon si cmim qe ti vij turp amore qe bojn gjojna te tilla edhe nqs e boni co jani nji canit edhe currit edhe gjonmakagjonit per te premten se usate per turp kur grazie profesorat ata qe japin mend ata qe flasin per arrogacen e amerikaneve ata qe e bone arrestimin e gjykateses politike kur ne ate arrestim doli e verteta ne shesh se sa sistem te korruptuar kemi due ju te stopi gjithmon thoni pse nel cohet njeri a e pate se korrupsioni fort pi edhe ata profesorat nxorren ftyren e vertet ata mund te japin seminare per arrogance shpresoj se zoteri qe la lente TV ti heqi nga puna o ti vej nji gjob te majme qe mos te kene mo guxim me fole ne tv klan mo ashtu

 41. Jana Petru
  Jana Petru
  13 ditë më parë

  Po ai maskarai qe kerkon minorenen sikur nuk do mish lope por e do vici te vogel

 42. Jana Petru
  Jana Petru
  13 ditë më parë

  Po vajzat qe keni aty ne studjo apo ato jane me license te njejten pune bejne edhe ato

 43. Luca Luqa
  Luca Luqa
  14 ditë më parë

  Orgjenca

 44. Luca Luqa
  Luca Luqa
  14 ditë më parë

  Vlona

 45. Luca Luqa
  Luca Luqa
  14 ditë më parë

  Vmtk

 46. Derda Ichbin
  Derda Ichbin
  14 ditë më parë

  😢😢😢Dhimje.

 47. Zhozef Zhozef
  Zhozef Zhozef
  14 ditë më parë

  Fundi botes kto vajzat e misionit qe tallen thu kan qliru boten me byth.. 😢😢

 48. Arjon Nesimi
  Arjon Nesimi
  14 ditë më parë

  O kafshe po ju duhet te kapni ato njerez qe i ncjerin me zor jo kto qe duan vet

 49. Zarba Kishta
  Zarba Kishta
  14 ditë më parë

  Me vjen keq qe skamja detyron njeriun te shesi veten me vjen keqe

 50. Zarba Kishta
  Zarba Kishta
  14 ditë më parë

  Pupupu skam fjale

 51. Zarba Kishta
  Zarba Kishta
  14 ditë më parë

  Te denofte Zoti ty e te gjithe ata qe martojne te miturat e qe i shfrytezojne mos beni femije o njerz te pa pergjegjshm turp per ta shitur turp

 52. Xhulia Rama
  Xhulia Rama
  14 ditë më parë

  Cjan kto gjera te fulliqme qe ben njerzimi keshtu o zot .

 53. Sonila Doqi
  Sonila Doqi
  14 ditë më parë

  O zot qfar tmerri

 54. Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah
  14 ditë më parë

  Ky fenomen ndodh me te varferit ne ter boten , mos beni sikur osht habi ne 2021

 55. Roland Rochi
  Roland Rochi
  14 ditë më parë

  Oj sajmir shum shohin ato qe nxjerr ti aty se sa duken ato po per ato qe ke aty nuk te put cuni ty qe inxjerr lakuriq

 56. A. G
  A. G
  14 ditë më parë

  Te dhifsha shtetin...turp per zotin kta persona qe bejne kshtu

 57. Sidrit Daupi
  Sidrit Daupi
  14 ditë më parë

  G MIZERJE turp turp turp plerat ku u katandis vendi mizerjet na hapen barkun ka shtet apo flen gjume turp rente ndonje termet ishallah

 58. Juni Kulu
  Juni Kulu
  14 ditë më parë

  Hahaha sesht goc eshte tranvestit

  1. Shkupi Ilirida
   Shkupi Ilirida
   4 ditë më parë

   Dhe mangup

 59. Migena Lela
  Migena Lela
  14 ditë më parë

  Si mundesh o moster, si te beri zoti nene ty. 😡😡😡

 60. giovanni sette
  giovanni sette
  15 ditë më parë

  respekt mer ju te stop'it se beni nje pune shume te mire ne shq.. por une kam nje mendim tjeter per ate prostituten dhe besoj se e ka genjyer me vajzen 16 vjece . me pak fjal ja futi kot sa te mirte leket dhe hajt mirupavshim.

 61. Lul Rugova
  Lul Rugova
  15 ditë më parë

  Sodom dhe Gomorra

 62. Alb Alb
  Alb Alb
  15 ditë më parë

  Ore Prostitucioni ka ekzistuar, ekziston dhe do ekzistoj sa te jete jeta. Prandaj bota ben shtepi publike te licensuara qe te mos degjeneroje ne kete fare feje. Ato te parat edhe mund ti kuptosh, po kjo qe nxjerr femijen e saj sdi ca emri ti vesh, do ta kuptoja nqs ajo do e bente per te shkolluar vajzen e saj edhe per te pasur nje jete me te mire.por keshtu se kuptoj. PERBINDESH!

 63. Rukije Idrizi
  Rukije Idrizi
  15 ditë më parë

  😱😱😱...o zot qfar mizere. Hyn ne Hotel, porosit vajza te mitura si nje ushqim ne restorant..🥶🥶

 64. luiza cani
  luiza cani
  15 ditë më parë

  Keto lek keshtu jan haram

 65. Ali Pasha Tepelena
  Ali Pasha Tepelena
  15 ditë më parë

  Fake Hajde FAKE !!!

 66. Gali Guli
  Gali Guli
  15 ditë më parë

  Degjenerrim katastrofal jo prositituta por Mbeturrina!! Edhe ato disa me Fame keshtu shiten si Mbeturrina !! Marrja e Zotit edhe Quditeni Pse Dridhet toka Pse vijn virusa e prap virusa Pse pyetne veten Pse ?? Esht tu ardh Koha me te Ardht marre me i than dikuaj se jemi Shqiptarë !! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 67. Klodi Ricku
  Klodi Ricku
  15 ditë më parë

  Na rujt Zoti familjet te gjitheve , kurre mos perfundojne Rraca jone e paster ne kte lloj degjenerimi ku nena shet femijen per prostitucion Allahu na rujt nga denimi ,e themi pse bie termet

  1. Elvis Shahu
   Elvis Shahu
   13 ditë më parë

   👌👌👌 Akoma ska mbaru termeti pun me ne.

 68. Ronaldo Gremi
  Ronaldo Gremi
  15 ditë më parë

  Gjunaa Mavria ajo ca po I heq zemra

 69. Twerk Chanel
  Twerk Chanel
  15 ditë më parë

  alget.info/too/video/qJnK2mVmbqxokoY

 70. Gerald Nuhu
  Gerald Nuhu
  15 ditë më parë

  Kan hik gocat nga fahatrat kan vaj në tr e jan punsuar me vetsherbim ku di peindri cupa në tr thon në shkoll 😬😬

 71. Tea Allkanjari
  Tea Allkanjari
  15 ditë më parë

  Turp

 72. DENALD VEJZATI
  DENALD VEJZATI
  15 ditë më parë

  Cjan keto baxhella mor pse si futi nji hanxhar ne kok lavires

 73. lulja
  lulja
  15 ditë më parë

  Cna degjojnë veshët

 74. aert it
  aert it
  15 ditë më parë

  Kto s'din me fol kto te stopit

 75. aert it
  aert it
  15 ditë më parë

  Denoieni ate mostre e me mire te rritet ne shpi te fmise.o duhet te ket lujt menc po ndodh edhe kjo nga vukarelliku

 76. Bora Spahiu
  Bora Spahiu
  15 ditë më parë

  Zoti te denofte moj nene e mjere zot nuk e Imagjinoj gocen e shkrete😭

 77. smile foryou
  smile foryou
  15 ditë më parë

  U kallt gjehnem

 78. Xhulja Xhuli
  Xhulja Xhuli
  15 ditë më parë

  Mbrojini keto vajza largojani nga duart e ketyre palo prinder mostra qe mos qofshin!

 79. Desara Paja
  Desara Paja
  16 ditë më parë

  Oo zot i madh ç po ndodh n kte bote t mallkuar si nuk e shemb mor zot kte vend se vetem fundrrinat kan mbet nena pler ajo do djeg me benzin ne mes qytetit mor

 80. Daniela 24
  Daniela 24
  16 ditë më parë

  O zot e degjoj dhe nuk arrije ta besoj se 1 nene(se meriton kurr kte emer) eshte e afte ta bej kte gje, 😡 Po femija eshte jeta, eshte oksigjeni eshte arsyeja e jetes😔 Me vjen te qaj 😢😢😢😭😭😭🥺🥺🥺

 81. True Boy
  True Boy
  16 ditë më parë

  Bobo o zot car po behet kshu ja ky esht fundi i botes

 82. Lindita Gojcaj
  Lindita Gojcaj
  16 ditë më parë

  Wowww sa e poshter kjo nena po si mundet nje nen te dergoj vajzen vetem 16vjec dmth akoma minorene edhe ta bej per para dmth shitje😭😢mjer ajo se ca nane ka se ti as kafsh s meriton t quhesh se edhe kafsha prej ne momentin qe i lind te veglit kujdeset per ta e ti e shet per para.Zoti te vraft moj e poshter🤮🤮

 83. eda Eda
  eda Eda
  16 ditë më parë

  Bobo kulmiii🔨🔨🔨🤢🤢🤢

 84. Gua Kip
  Gua Kip
  16 ditë më parë

  Hahaha hahaha hahaha hahaha hhh kafsh t gjithë Bota ka KËSHTU po duhen legalizu q t Pagujn taksa dhe t ken ÇERTIFIKAT MJEKU Q KONTROLLOHEN ÇDO JAV. 37000 SHQIPTARE PUNOJN N EUROPE.

 85. CR7 FANS2021
  CR7 FANS2021
  16 ditë më parë

  Po leri mo t punojn ?

 86. ALbanian Girl
  ALbanian Girl
  16 ditë më parë

  gjithmone ne keto lloj videosh eshte ky korcari qe kerkon ulje cmimi

 87. Lina Alen
  Lina Alen
  16 ditë më parë

  E tmerrshme, Zot i madh na ndihmo!

 88. Elda Rreshka
  Elda Rreshka
  16 ditë më parë

  Plere nane . Vec nane nuk eshte ajo . Ajo eshte tamam k....plak.

 89. Bianca for
  Bianca for
  16 ditë më parë

  O zot alarm per shoqerin shqiptare né ké gjendje po shkon , , sa xhynah mjer femrat shqiptare cfar jete te ulet bejn per nje kafshat buke , ato dikush i detyron nuk ka mundesi se femrat shqiptare nuk jan né gjendje te mbajn burrin e vet e jo ta bejn si profesion kyt pun O zot o zot ku ka perfunduar shoqeria shqiptare

 90. Unë Dhe ne t'3
  Unë Dhe ne t'3
  16 ditë më parë

  Ah Enver ..po veq ti ke mundur me mbajte këtë popull..uaaaaa..tmerrrrrrrrrr

  1. Shkupi Ilirida
   Shkupi Ilirida
   4 ditë më parë

   Enveri jav la mangupt shqipri

 91. Xhelil Toshi
  Xhelil Toshi
  16 ditë më parë

  Bu

 92. Donika Zeneli
  Donika Zeneli
  16 ditë më parë

  Hapu dhe thuaj o zot ku kemi arritur

 93. Azem Koci
  Azem Koci
  16 ditë më parë

  injoranca dhe poshtersia ka arritur kulmin ne Shqipri duhen ligje me te forta per gjana te cuditeshme qe ndodhin

 94. Arber Krasniqi
  Arber Krasniqi
  16 ditë më parë

  Po ato te dyja qe i mbani aty, cfar u duken juve?!!!!!!

 95. Teuta Turja
  Teuta Turja
  16 ditë më parë

  O Allah ça presim nga zoti o njerz fundi botes ajo femer cfardo mund te jet veç nen jo e pa shpirt te nxjer fmin ne rug per 5mij lek mamamia ça po na shohin syt bravo djema vazhdon perpara

 96. Rudina Scheller
  Rudina Scheller
  16 ditë më parë

  Nuk ka faj nena, por si gjithmone shqiptaret ja vene fajin femrave. Ka faj shteti qe i le njerezit pa edukim, pa ushqim, pa dinjitet. Nena i meson femijes ate qe di te beje me mire

 97. Ivano Tinelli
  Ivano Tinelli
  16 ditë më parë

  Perse ke liqeni ne paskuqan ?!?!?!? Perse sthua andej nga lagjia jote Afer shpise tande mos te hargjosh nafte per kamramane e kape me kembe. Okay

 98. ioanna122
  ioanna122
  16 ditë më parë

  Kete nen qe ka detyry vajzen e ka nxjerr ne rrug e vraft zoti Ndersa per veten e saj te nxjerr syt bashk me ata len leket per keto femra te ndyra I vraft zoti dhe ata burra qe shkojn me bucat

 99. Lorena Nani
  Lorena Nani
  16 ditë më parë

  Vdekshin keto nena qe fusin femin ne ate rrug zoti i denoft ta kisha afer do e kisha vrar me duart e mija ate gru 😠😠😠

 100. Sofi Sia
  Sofi Sia
  16 ditë më parë

  Keta nuk quhen prinder po mostra se prindi lutet qe femia ti behet I mbare dhe I edukuar Jo ta shesi per 50 mij lek te qelbura turp tju vije