THUAJE OSE HAJE ?! | Ushqime te "neveritshme" 🤮 | Collab with @Steisi Eleni Zylfo

1 588 Shikime 162 mijë

Video collab me @Steisi Eleni Zylfo
➭alget.info/too/video/sJqysJmBjZuLfaQ&ab_channel=SteisiEleniZylfo
ALget Channel Steisi Eleni Zylfo @Steisi Eleni Zylfo
➭alget.info/top/hBcyJcsw1rFQLbG1u60G9g.html
I N S T A G R A M: @adisa.gjo
adisa.gjo​...​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente

 1. ADISA GJO
  ADISA GJO
  26 ditë më parë

  Komentoni cila skuader jeni #teamRoze apo #teamBardhe ?! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Fatjona Metani
   Fatjona Metani
   3 ditë më parë

   Te dyja

  2. Borana Coku
   Borana Coku
   4 ditë më parë

   #teambardhe

  3. valbona qushku
   valbona qushku
   6 ditë më parë

   Adisa dhe Eleni

  4. Mahije Rexhepi
   Mahije Rexhepi
   8 ditë më parë

   Team bardhe

  5. NAKAMAFLAMUR ANESA
   NAKAMAFLAMUR ANESA
   8 ditë më parë

   #teamroz dhe#teambardha

 2. anxhela love
  anxhela love
  11 orë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 3. Klejsi Bardhi
  Klejsi Bardhi
  Ditë më parë

  ♥️♥️❤♥️❤🤩🖐⭐🦋💐⚘

 4. Bijana Hoxha
  Bijana Hoxha
  Ditë më parë

  Je shume te mire❤❤❤

 5. Klea Klea
  Klea Klea
  2 ditë më parë

  Team rozë

 6. Berisha Shpetim
  Berisha Shpetim
  3 ditë më parë

  boll si lopa te kokit ju me bluza te pembe

 7. Berisha Shpetim
  Berisha Shpetim
  3 ditë më parë

  boll si lopa te kokit ju me bluza te pink

 8. Gena Bardhoshi
  Gena Bardhoshi
  4 ditë më parë

  Jeni shume te bukra❤❤

 9. Albana Sadiku
  Albana Sadiku
  4 ditë më parë

  rose Kam qene

 10. Ganimete Merovci
  Ganimete Merovci
  5 ditë më parë

  SHUMË E BUKUR DHE SI TE 4 VAJZA SHMË ME PELQEJ❤❤

 11. valbona qushku
  valbona qushku
  6 ditë më parë

  E kishe menduar videon shume te bukur u kenaqa kur e pash

 12. Ilaria Gjonzeneli
  Ilaria Gjonzeneli
  7 ditë më parë

  Jeni shum Te bukura te gjitha😍😍ju dua shum

 13. Erona Gashi
  Erona Gashi
  8 ditë më parë

  I love you

 14. NAKAMAFLAMUR ANESA
  NAKAMAFLAMUR ANESA
  8 ditë më parë

  Ushqimi me i keq ishte boronic me raki🙂nga anesa

 15. Aela Aela
  Aela Aela
  8 ditë më parë

  Jeni shum te miraaaaaaaLovee you💖💖💛💛

 16. Ervisa Tola
  Ervisa Tola
  8 ditë më parë

  O Zot sa tbukraa❤👸👸

 17. NAKAMAFLAMUR ANESA
  NAKAMAFLAMUR ANESA
  9 ditë më parë

  Jeni shumëë të miraaa😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💖.

 18. Shpresa Hyseni
  Shpresa Hyseni
  9 ditë më parë

  Pikado quhet loja e par

 19. Gjyle Laloshi
  Gjyle Laloshi
  9 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋

 20. Little mix
  Little mix
  10 ditë më parë

  Te dyja skuadrat shum t'mira jeni yjeee me keni knaqur shummm❤❤💜💜💜

 21. Arta Biba
  Arta Biba
  11 ditë më parë

  Eshtë nj argetim i vertet te ndiqësh keto vidjo kaq te bukuar 👌🏻. Skuadra #teamRoze😉

 22. azem lusha
  azem lusha
  11 ditë më parë

  Edhe un jam italian

 23. azem lusha
  azem lusha
  11 ditë më parë

  Ato vajzat e vogla sa vjec jan

 24. Fejzulla Keta
  Fejzulla Keta
  12 ditë më parë

  Love Eva , Adisa, Eleni dhe Stejsi ju duaaaaa .

  1. Qefsere Laci
   Qefsere Laci
   12 ditë më parë

   Po me te vertet . I dua shume dhe une te katerta .

 25. Taibe Sadiku
  Taibe Sadiku
  12 ditë më parë

  Ju jeni zemrat e mija

 26. Blerta Ademaj
  Blerta Ademaj
  12 ditë më parë

  Je shum emir të dua por edhe vajzat elenin stejstin edhe evën

 27. Glea Hoxha
  Glea Hoxha
  13 ditë më parë

  Hahahahh😂😂😂😂😂

 28. Glea Hoxha
  Glea Hoxha
  13 ditë më parë

  Super vidjo❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 29. Besjana Bllata
  Besjana Bllata
  13 ditë më parë

  Kjo cika nuk dika te lexon mesojeni ha mbare

 30. Elena Ramaj
  Elena Ramaj
  13 ditë më parë

  Hahahaha

 31. roblox free fire
  roblox free fire
  13 ditë më parë

  pikado eshte🍉🍉🍉🍉

 32. Andi Anduel
  Andi Anduel
  13 ditë më parë

  Une jam me rozen

 33. Mirela Fili
  Mirela Fili
  13 ditë më parë

  Super bashkpunim👏👏bravo adisa,nje video shume e bukurrr.Jeni me te mirat....

 34. Ads Add
  Ads Add
  13 ditë më parë

  Je shum e mir adisa

 35. Arisa Salihu
  Arisa Salihu
  14 ditë më parë

  Ju dua shume jeni me te mirat

 36. Enxhi Yzeiri
  Enxhi Yzeiri
  14 ditë më parë

  Team Pink ❤️❤️❤️❤️❤️ Team White💭💭💭💭💭

 37. Dea Hyka
  Dea Hyka
  14 ditë më parë

  Ju dua shume jeni me te mira

 38. Erinda Hoxha
  Erinda Hoxha
  14 ditë më parë

  Bardha

 39. Loena Raka
  Loena Raka
  15 ditë më parë

  Ajo quhet qikado

 40. FF TEAM•
  FF TEAM•
  15 ditë më parë

  Ajo esht #pikado quhet #pikado

 41. Anilejda Ani 1
  Anilejda Ani 1
  15 ditë më parë

  10:25😂😂Lottt😅💕💕💕💕

 42. Seriale te panjohura
  Seriale te panjohura
  16 ditë më parë

  Ju dua shum na keni munguar shum 🥰🥰. Un jam me skuadren #temaRoz jeni ma tmirat 😍😍

 43. Enilda Pernezha
  Enilda Pernezha
  16 ditë më parë

  Eva na kishe munguar të gjithëve

 44. Enilda Pernezha
  Enilda Pernezha
  16 ditë më parë

  You are sow cute jeni shumë të mira sepse nuk jam amerikane jam shqiptare

 45. android box
  android box
  16 ditë më parë

  skuadra me e mira qe me ka pëlqyer me së shumti esht skuadra roz💕

 46. Tuana Adiona Sisters
  Tuana Adiona Sisters
  16 ditë më parë

  Eshte nje video fantastike shume e bukur ju lutem subcribe dhe bejini like videove te mia @Tuana Adiona Sisters

 47. a. i000
  a. i000
  16 ditë më parë

  Me fal po video me te dhjera qe po ben ska ku te shkoje.....deri kur ishe ne oman edhe shikoheshin po ne shqiperi e ke dhjer fare.....se marr vesh ca dreqin do te tregosh me keto video kot me kot kujt i interesojne budalliqet e tua

 48. Dea Lusha
  Dea Lusha
  17 ditë më parë

  O anisa po ju ne astir jetoni?

 49. Made in Laçi
  Made in Laçi
  17 ditë më parë

  Kush skuader mendoni se eshte team me e mire komentoni

 50. Made in Laçi
  Made in Laçi
  17 ditë më parë

  Wow

 51. Vali Hoxha
  Vali Hoxha
  17 ditë më parë

  Jam kenaqur shume duke ju pare ju dua shume vajza😙😇

 52. Angela Ak
  Angela Ak
  17 ditë më parë

  SHPIRTTTTTTTTTTTTTTT

 53. Angela Ak
  Angela Ak
  17 ditë më parë

  -Zemerrrrrrrr

 54. Angela Ak
  Angela Ak
  17 ditë më parë

  SA E MIR QE JEEEE

 55. Regina Shuli
  Regina Shuli
  17 ditë më parë

  Mua me ka pelqueerr 😘🤔🤔🤔😗😗💖💖💖💗💗💗💗

 56. Regina Shuli
  Regina Shuli
  17 ditë më parë

  O adisa a ke masengier se te kam ber shoqe a ke

 57. Melisa Kaca
  Melisa Kaca
  17 ditë më parë

  Ju jeni me te mirat

 58. Dona Hasani
  Dona Hasani
  17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘

 59. ylber kadiu
  ylber kadiu
  17 ditë më parë

  Adisa mund te besh nje vidio ku ti ben nje haul

 60. xhoela rustemi
  xhoela rustemi
  17 ditë më parë

  na kenaqett

 61. Ermal Nela
  Ermal Nela
  17 ditë më parë

  #teamRozee 💟💟👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍👩

 62. sara2
  sara2
  17 ditë më parë

  e ka emrin pikadoooooo

 63. Alesia Metaj star
  Alesia Metaj star
  17 ditë më parë

  Tea rozë

 64. Alesia Metaj star
  Alesia Metaj star
  17 ditë më parë

  Skuadera rozë

 65. Hoxhaj Hoxhaj
  Hoxhaj Hoxhaj
  18 ditë më parë

  Oh e pash videon sa video e mir❤️❤️❤️❤️🥰🥰

 66. Xhoana Aliaj
  Xhoana Aliaj
  18 ditë më parë

  O adis kur do te dal videos e re

 67. Gashi Omar
  Gashi Omar
  18 ditë më parë

  Quhet pikado

 68. Dashnor Tusha
  Dashnor Tusha
  18 ditë më parë

  Kur do e postoni vidjon tjetër me SEZ ????? Po presim që të gjithë . Nëse nuk e ndiqni STEISIN DHE ELENIN ndiqni janë shumë të mira

 69. Eda Ziberi
  Eda Ziberi
  18 ditë më parë

  Oj adisa je shumm e mir edhe e dashur zemer💋💋💋💋💋

 70. Muj Berisha
  Muj Berisha
  18 ditë më parë

  Hrhqqhtnfu

 71. Inajda Ruka
  Inajda Ruka
  19 ditë më parë

  Jeni shumeeeee te miraaaaa🌍🌍🌍

 72. Ledina ahmetaj
  Ledina ahmetaj
  19 ditë më parë

  Shume bukure 👏👏👏😂😂😂

 73. It's me
  It's me
  19 ditë më parë

  Hahahahahahaha😂🤣🤣🤣🤣🤣 si duket eleni me adisen me marshmellou ne goje madje si dukeni kur folet🤣🤣

 74. SAD song
  SAD song
  19 ditë më parë

  #teamRoze

 75. Ert Ert BTS
  Ert Ert BTS
  19 ditë më parë

  Ai djali mu duk si Alban Skenderaj 😂😂

 76. Resmije Shalaj
  Resmije Shalaj
  19 ditë më parë

  Komentoni cila skuader jeni teamRoze

 77. argjenda domi
  argjenda domi
  19 ditë më parë

  Pershend

 78. Arjeta Tocila
  Arjeta Tocila
  19 ditë më parë

  Te dyja

 79. Amanda.Minaver Mazreku
  Amanda.Minaver Mazreku
  20 ditë më parë

  jeni vaza të bukra

 80. jetmire aliu hasani
  jetmire aliu hasani
  20 ditë më parë

  O sa u knaqa tu qesh,Eva do ta pi pse moj do bej si lopë hahahahaha jeni te mrekullueshme 🥰🥰🥰🥰

 81. Sonila
  Sonila
  20 ditë më parë

  Ju Dua Shume goca te te gjithve. Ju ndjek gjithmon ❤️❤️❤️❤️ Kenaqsi

 82. Saranda Vlora
  Saranda Vlora
  20 ditë më parë

  Behu gati steisi + 10 pije -10 Lot🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 83. Saranda Vlora
  Saranda Vlora
  20 ditë më parë

  Plizz 24 un Car te lutem

 84. Hawaiii Venice
  Hawaiii Venice
  21 ditë më parë

  Ajo loja e ka emrin Pikado nese nuk te preka ndo.je gje 😀dhe te duaaa shumeeeeeee💖💖💖💖💖💖💖💖

 85. Luljeta Aliu
  Luljeta Aliu
  21 ditë më parë

  kjo eka emrin pikado

 86. Sedat Limani
  Sedat Limani
  21 ditë më parë

  Raki ne ramazan nuk jeni ne terezi

  1. ADISA GJO
   ADISA GJO
   21 ditë më parë

   Skishte filluar Ramazaniii avash, pastaj jo te gjitha jane myslimane!!!!

 87. Erjana Venera
  Erjana Venera
  21 ditë më parë

  Roza

 88. Maria Sadiku
  Maria Sadiku
  21 ditë më parë

  ❤❤

 89. Alkeo Toska
  Alkeo Toska
  21 ditë më parë

  Ajo gjeja qe nuk ja dini emrin eshte dart

 90. Endrit Fier
  Endrit Fier
  21 ditë më parë

  Team bardhe

 91. Endrit Fier
  Endrit Fier
  21 ditë më parë

  Eva dhe steisi

 92. Seriale Turke
  Seriale Turke
  21 ditë më parë

  Team Roze ju dua shume po edhe team bardhe I dua shume 😍😍

 93. Juena Duduci
  Juena Duduci
  21 ditë më parë

  E bardhaa

 94. Elda
  Elda
  22 ditë më parë

  Na falni për 🤣

 95. Elda
  Elda
  22 ditë më parë

  Rozë♥️💜🖤💋Bardha♥️💜💙🖤💋je ⭐⭐⭐⭐🤣

 96. Marjeta Bozha
  Marjeta Bozha
  22 ditë më parë

  Bravo

 97. Artiola Leka
  Artiola Leka
  22 ditë më parë

  #teamroze nrm ❤🍒🍒😍😍😍

 98. Lida Dervishi
  Lida Dervishi
  22 ditë më parë

  O adis ku e ke videon e re mezi e pres LOVE YOU TE DUA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗❤❤❤❤❤❤💗💗❤❤❤❤💗❤❤

 99. Arjeta Tocila
  Arjeta Tocila
  22 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍

 100. Enisa Barci
  Enisa Barci
  22 ditë më parë

  Jam kenaqur shume, sa me shume challenge te bukura plz je e mrekullueshme a Adisa por gjithashtu dhe Steisi dhe Eleni😃😃🤩🤩