Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

32 155 Shikime 3,4 mln
Muzikë

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente

 1. Shpetim Lushi
  Shpetim Lushi
  Orë më parë

  ...♡...

 2. Elife Sherifi
  Elife Sherifi
  10 orë më parë

  Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 3. Melek Mobile
  Melek Mobile
  11 orë më parë

  Hit🔥

 4. Melek Mobile
  Melek Mobile
  11 orë më parë

  Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 5. Melek Mobile
  Melek Mobile
  11 orë më parë

  Wow

 6. Shqiponja Bogiqi
  Shqiponja Bogiqi
  12 orë më parë

  Qit naj keng me te bukur vetem vet

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   9 orë më parë

   Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 7. Anila Thaci
  Anila Thaci
  13 orë më parë

  Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   9 orë më parë

   QWX

 8. Vaide Ahmetaj
  Vaide Ahmetaj
  15 orë më parë

  Zeri embel flori

 9. Xanadu Color
  Xanadu Color
  15 orë më parë

  We missed Florii😍😍😍

 10. Tuana Xheladini
  Tuana Xheladini
  15 orë më parë

  ma te miret jeni

 11. Dee99n
  Dee99n
  16 orë më parë

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 12. Adas Dzw
  Adas Dzw
  16 orë më parë

  Love u tayna from algeria 🇩🇿

 13. Esther Bumann Hänni
  Esther Bumann Hänni
  16 orë më parë

  du bist di schonzte fon der welt

 14. Bardhyl Dyrnjaja
  Bardhyl Dyrnjaja
  19 orë më parë

  Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 15. No Name
  No Name
  19 orë më parë

  🇦🇱

 16. Xixa TV
  Xixa TV
  19 orë më parë

  Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 17. Klea Sulaj
  Klea Sulaj
  22 orë më parë

  Tayna Magdalena Flori???????

 18. Esmerald Elezi
  Esmerald Elezi
  22 orë më parë

  Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  1. Esmerald Elezi
   Esmerald Elezi
   10 orë më parë

   Mbehet qefi 😁

  2. Elife Sherifi
   Elife Sherifi
   10 orë më parë

   Edhe une :P

 19. Huanito Buci
  Huanito Buci
  22 orë më parë

  Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 20. X__X __X__5 HD
  X__X __X__5 HD
  Ditë më parë

  QWX

 21. Horse Power
  Horse Power
  Ditë më parë

  Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 22. viktoriarama
  viktoriarama
  Ditë më parë

  Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 23. laura
  laura
  Ditë më parë

  Like kush do taynen

 24. Frances Xh
  Frances Xh
  Ditë më parë

  Bukur Flori..

 25. Esjana Dauti
  Esjana Dauti
  Ditë më parë

  Palidhje😫😝

 26. Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi
  Ditë më parë

  🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 27. Rifat Rufa
  Rifat Rufa
  Ditë më parë

  Jom myt tu pi per ni dashni

 28. Rishav kumar
  Rishav kumar
  Ditë më parë

  Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 29. Aneri Bala
  Aneri Bala
  Ditë më parë

  Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  1. bardhyli77
   bardhyli77
   11 orë më parë

   Vetem ti

 30. Bjorna Draci
  Bjorna Draci
  Ditë më parë

  ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

 31. Mangekyou Sharingan
  Mangekyou Sharingan
  Ditë më parë

  6/10

 32. Rinesa Beqiri
  Rinesa Beqiri
  Ditë më parë

  🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 33. Helan Guru
  Helan Guru
  Ditë më parë

  Alle Songs bis jetzt Baba

 34. Eris Linda
  Eris Linda
  Ditë më parë

  please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 35. Yllka Mustafa
  Yllka Mustafa
  Ditë më parë

  YLBETËShYIIKA

 36. Yllka Mustafa
  Yllka Mustafa
  Ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 37. Saranda Jaha - Hasani
  Saranda Jaha - Hasani
  Ditë më parë

  Flori✨

 38. Eljana Buci
  Eljana Buci
  Ditë më parë

  me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 39. alket moli
  alket moli
  Ditë më parë

  Uau ka dal shume e bukur kenga

 40. lyrics songs
  lyrics songs
  Ditë më parë

  Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

 41. Lea Ana
  Lea Ana
  Ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 42. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  Ditë më parë

  [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 43. Romesa Haliti
  Romesa Haliti
  2 ditë më parë

  Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

 44. Xhuana Mazelli
  Xhuana Mazelli
  2 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 45. Dormer Tekst
  Dormer Tekst
  2 ditë më parë

  Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   Ditë më parë

   Tajna quen👸

 46. alalal alalal
  alalal alalal
  2 ditë më parë

  Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 47. nazmie karaj
  nazmie karaj
  2 ditë më parë

  wow

 48. OFFICIALLY SPARSH
  OFFICIALLY SPARSH
  2 ditë më parë

  Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ALget no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 49. Giaco Mone
  Giaco Mone
  2 ditë më parë

  Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 50. Lea Ana
  Lea Ana
  2 ditë më parë

  Shume e bukur me pelqen shume

 51. lapo gee
  lapo gee
  2 ditë më parë

  Jav qifsha nanen

 52. Arijeta Ahmetaj
  Arijeta Ahmetaj
  2 ditë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 53. Elion Enada
  Elion Enada
  2 ditë më parë

  Love it ❤️

 54. bofooit gojo
  bofooit gojo
  2 ditë më parë

  parritshem trujt zoti yll bote ....

 55. Senad Arifi
  Senad Arifi
  2 ditë më parë

  Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 56. Angjelo Daja
  Angjelo Daja
  2 ditë më parë

  Magdalena 💕

 57. Ruana Sula
  Ruana Sula
  2 ditë më parë

  α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 58. Lira
  Lira
  3 ditë më parë

  O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   2 ditë më parë

   MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 59. Isnije Osmani
  Isnije Osmani
  3 ditë më parë

  Tajna quen👸

 60. Sokol
  Sokol
  3 ditë më parë

  ❤❤

 61. Nila Nila
  Nila Nila
  3 ditë më parë

  Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 62. Aldo Bandilli
  Aldo Bandilli
  3 ditë më parë

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 63. Problex Alb
  Problex Alb
  3 ditë më parë

  Katastrof muzik

 64. KKK
  KKK
  3 ditë më parë

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 65. Kejsi Isufaj
  Kejsi Isufaj
  3 ditë më parë

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  1. matilda luli
   matilda luli
   2 ditë më parë

   she is amazing

 66. Blend Abdullahu
  Blend Abdullahu
  3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 67. keli merko
  keli merko
  3 ditë më parë

  Shum vari lesht si kenge

 68. Herbal Life
  Herbal Life
  3 ditë më parë

  Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

  1. bardhyli77
   bardhyli77
   11 orë më parë

   Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap

 69. Azra Zendeli
  Azra Zendeli
  3 ditë më parë

  Noch nie so schön Tayna 💖💘

 70. Berat Qufaj
  Berat Qufaj
  3 ditë më parë

  Special❤tayna

 71. Besim Gerqina
  Besim Gerqina
  3 ditë më parë

  Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 72. BESA
  BESA
  3 ditë më parë

  Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  1. Edisad Delaj
   Edisad Delaj
   3 ditë më parë

   Qyqja😂

 73. Luca Cels
  Luca Cels
  3 ditë më parë

  Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 74. buuu lali
  buuu lali
  3 ditë më parë

  Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  1. Arton A
   Arton A
   3 ditë më parë

   Shumë e vërtet 👏

  2. Arton A
   Arton A
   3 ditë më parë

   @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

  3. Herbal Life
   Herbal Life
   3 ditë më parë

   Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 75. Shanel Ismaili
  Shanel Ismaili
  3 ditë më parë

  TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 76. Cassie
  Cassie
  3 ditë më parë

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 77. Drin Hyseni
  Drin Hyseni
  3 ditë më parë

  Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 78. Blerina Kostagianni
  Blerina Kostagianni
  3 ditë më parë

  xtgf f

 79. shqip tar
  shqip tar
  3 ditë më parë

  Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 80. Alexandra Kristaqi
  Alexandra Kristaqi
  4 ditë më parë

  Hi

 81. Marjus Stafuka
  Marjus Stafuka
  4 ditë më parë

  Flori🥰

 82. genta ana
  genta ana
  4 ditë më parë

  sellma a je ti moter P p

 83. Intuitive Tarot
  Intuitive Tarot
  4 ditë më parë

  Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

 84. Esii Goga
  Esii Goga
  4 ditë më parë

  👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

 85. Xheii C R
  Xheii C R
  4 ditë më parë

  ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

 86. Anony Mous
  Anony Mous
  4 ditë më parë

  O Florooo mos vdeksh kurre

 87. Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni
  4 ditë më parë

  Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

 88. beta Rajku
  beta Rajku
  4 ditë më parë

  Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

 89. Savage MadaFaka
  Savage MadaFaka
  4 ditë më parë

  This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 90. Erblin Zeqiri
  Erblin Zeqiri
  4 ditë më parë

  Kang ma palidhje smun gjan

 91. Ben Beny
  Ben Beny
  4 ditë më parë

  Awe yes 🙌🏻

 92. Kevi Tirane
  Kevi Tirane
  4 ditë më parë

  Na e shpifet hajdute klikimesh

 93. R.P
  R.P
  4 ditë më parë

  Me pelqen shum kjo kenge❤❤❤👌👌👌

 94. mikin lirou
  mikin lirou
  4 ditë më parë

  Like : TAYNA Koment : RINA Share : Melinda

 95. Meni Flamuraj
  Meni Flamuraj
  4 ditë më parë

  Flori e ben diferencen n cdo bashkpunim. ARTIST 1 pavarisht gjeneratave qe do vin dhe do ikin .

 96. Anton Don Dara
  Anton Don Dara
  4 ditë më parë

  Po bajat kjo Doruntina😂 Flori 👍🏻

 97. Tzesika Kaja
  Tzesika Kaja
  4 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 98. Tuana Dauti
  Tuana Dauti
  4 ditë më parë

  Shum mka pelqy bravo kshtu vazhdo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️te duaaaaaa

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   4 ditë më parë

   Tayna je nona rrepit ❤❤

 99. Luan Xhura
  Luan Xhura
  4 ditë më parë

  Ti je në shtetin e Malit të Zi

  1. extream
   extream
   4 ditë më parë

   Jo, videoklipi eshte bere ne Prishtin

 100. Naile Belallari
  Naile Belallari
  4 ditë më parë

  ♥️Tayna Flori♥️