Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

20 991 Shikime 2,1 mln
Argëtim

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Komente

 1. Xhevi Cupi
  Xhevi Cupi
  5 minuta më parë

  O stres ti je njish po getinjon thuj mamin ma bo hazer e mozzikut

 2. Ailsa Ni
  Ailsa Ni
  8 orë më parë

  Super teks kang legjendare. Ky asht rrepi per krejt ata qe pëlqejn rrepin e vertet🦻👌💪💪💪

 3. DMXxX
  DMXxX
  8 orë më parë

  ...repeat mode song ...🔥💣🔥

 4. Mariglen Mihasi
  Mariglen Mihasi
  14 orë më parë

  Super 👏👏 👍

 5. Muhamed Shaqiri
  Muhamed Shaqiri
  17 orë më parë

  Respekt Stresi

 6. Elda Jaku
  Elda Jaku
  20 orë më parë

  😒😪😔

  1. Ailsa Ni
   Ailsa Ni
   8 orë më parë

   On firee🔥🔥💪💪

 7. BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  22 orë më parë

  Me bere me te Qare kjo kenge stres ke me met legjend ne shqiperi

 8. Kristi Kristi
  Kristi Kristi
  23 orë më parë

  Bravo stresi

 9. ff erjon
  ff erjon
  Ditë më parë

  R I P klodjan rasha😢😢🙏🙏🙏

 10. oiuet souiu
  oiuet souiu
  Ditë më parë

  Yay!

 11. arian buci
  arian buci
  Ditë më parë

  sub mijc042oe

 12. arian buci
  arian buci
  Ditë më parë

  hi

 13. Bledar Merja
  Bledar Merja
  Ditë më parë

  Respekte vlla

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   Ditë më parë

   which made it all funnier. Hahaha

 14. Rezarta Haxhiu
  Rezarta Haxhiu
  Ditë më parë

  Sa like behen per stresin 👇

 15. medina dina
  medina dina
  Ditë më parë

  👑

 16. Gaming itan Tv
  Gaming itan Tv
  Ditë më parë

  R.I.P KLODIAN RASHA 😔

 17. NINJA.FF_ YT
  NINJA.FF_ YT
  Ditë më parë

  Kush i ka bo dislike Ropt e shpis sipas gjatesis 🤏

 18. Fustane Nikola
  Fustane Nikola
  2 ditë më parë

  bravo me kete kenge stresi 👍 ke then fjal me vend per jeten

 19. qopoy dnon
  qopoy dnon
  2 ditë më parë

  Share krejt cuna ta cojm 2 m per 1 jave krejt share ❤️❤️❤️❤️❤️

 20. Arlind Nuhiu
  Arlind Nuhiu
  2 ditë më parë

  On firee🔥🔥💪💪

 21. fuad zeqiri
  fuad zeqiri
  2 ditë më parë

  mu duk sikur jam te ngu Drake Life is Good , Stresi koka mundu me kopju po nejse , ska mo originala si unikkatili.

 22. Sidrit Bajraktari
  Sidrit Bajraktari
  2 ditë më parë

  Pjesa nenes duhet te ishte perserit me shume! 😢

 23. Gjon Miculi
  Gjon Miculi
  2 ditë më parë

  Che bomba

  1. qopoy dnon
   qopoy dnon
   2 ditë më parë

   🐅🐅🐅🐅

 24. lendi
  lendi
  2 ditë më parë

  Brravo Stresi Getinjo ✌✌✌✌

 25. Aldi Sokollari
  Aldi Sokollari
  2 ditë më parë

  Bravo je Nona je me I Mir se gjith rreperat stres

 26. eioshen boboi
  eioshen boboi
  3 ditë më parë

  😢 Të lumtë goja Stresi

 27. Elton Bulku
  Elton Bulku
  3 ditë më parë

  Nje nga kengat me te bukura te stresit! Bravo!!

 28. Kristi Paja
  Kristi Paja
  3 ditë më parë

  Dhimbje dhe motiv !! Big Like !!! #BB4Life 🔥

 29. Xhuljano Xhuljano
  Xhuljano Xhuljano
  4 ditë më parë

  Ulu para prinderve puthini duart uluni Nenes, posht kembeve te saj eshte Xhenneti ☝️🤲

 30. Lezjon Brahja
  Lezjon Brahja
  4 ditë më parë

  Sa like behen per nenen

  1. eioshen boboi
   eioshen boboi
   3 ditë më parë

   2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 31. Aleksander Mane
  Aleksander Mane
  4 ditë më parë

  Osht Zani nanes qe po kan Ku e ka djalin e vet zemra vet e thret parandjenja haj me det e Di sesa net der te dera vet e pret sa like Mar per ket pjesen 👇

 32. AL Gang Beats
  AL Gang Beats
  4 ditë më parë

  🔥🔥😢

 33. Klevis Dilo
  Klevis Dilo
  4 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 34. Florand Zebi
  Florand Zebi
  4 ditë më parë

  ma i miri

 35. Video ALB Official
  Video ALB Official
  4 ditë më parë

  Sa e bukur asht kanga

 36. World Laughter Day
  World Laughter Day
  4 ditë më parë

  Apo po i bajm 1k like komentit per 24 ore🤥

 37. Erblin Erblin
  Erblin Erblin
  4 ditë më parë

  🐅🐅🐅🐅

 38. Kejsi Xhaka
  Kejsi Xhaka
  4 ditë më parë

  Bad boy👑👑🤍

 39. Valton Gashi
  Valton Gashi
  4 ditë më parë

  Kënga më e mir

 40. Adis Avdia
  Adis Avdia
  4 ditë më parë

  Real talk❤

 41. Elisa Lami
  Elisa Lami
  5 ditë më parë

  ❤💋💙

 42. Elisa Lami
  Elisa Lami
  5 ditë më parë

  💝💝💝❤❤

 43. Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video
  5 ditë më parë

  me vjen keq por nuk di kudh te ka ber ty kengtar te kemi pare ne protesta, duke i dale zot ilir metes dhe sali faqeziut vetem per te shkatruar nuk kemi pare as nje kengtar qe te kendoj dhe te protestoje

 44. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  5 ditë më parë

  2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 45. Valon Idrizi
  Valon Idrizi
  5 ditë më parë

  R.I.P Klodion rasha

 46. AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love
  AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love
  5 ditë më parë

  Bellissima fratello❤️ r.i.p klodian

 47. Boni Durres
  Boni Durres
  5 ditë më parë

  Stresi Rreal G

 48. Rezarta Haxhiu
  Rezarta Haxhiu
  5 ditë më parë

  Jam fancia jote stres

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   5 ditë më parë

   1

 49. FF STRESI 77
  FF STRESI 77
  5 ditë më parë

  kush e ngjo ket keng. like👇

 50. Oresti Cuka
  Oresti Cuka
  5 ditë më parë

  super kenge

 51. Albijona Fangu
  Albijona Fangu
  5 ditë më parë

  Stresi Linda Morina pffff katerstrof bre 🤮🤮🤮

 52. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  5 ditë më parë

  2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 53. Aldi Sokollari
  Aldi Sokollari
  6 ditë më parë

  Stress a ke naj bashkpunim me fero

 54. Joni Jahja
  Joni Jahja
  6 ditë më parë

  Sa like behen per NËNËN❤️❤️ 👇

 55. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  6 ditë më parë

  🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘🥶🥶🥶🚘🥶🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘

 56. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  6 ditë më parë

  🔧🚘🔧🚘🔧🤓🚘🔧🔧🤓🔧🥶🔧🚘🔧🚘🔧🔧🥶🔧🔧🔧🔧

  1. wnnalis cioov
   wnnalis cioov
   5 ditë më parë

   ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎

 57. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  6 ditë më parë

  🚗🔧🚗🔧🔧🚗🔧🚗🔧🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘

 58. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  6 ditë më parë

  🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧

 59. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  6 ditë më parë

  Suscribers

 60. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  6 ditë më parë

  Sa like shkon per makinat

 61. Subscribes Please
  Subscribes Please
  6 ditë më parë

  Opinioni publikut për emisioni përputhen Lot ka plas kuvlliku thot andrea (qytetari) alget.info/too/video/ms6Sm4ansIuHhKg Klikoni videon👆🏻🙏🏻....

 62. Nooli
  Nooli
  6 ditë më parë

  1

 63. Ruzhdi Haxhi
  Ruzhdi Haxhi
  6 ditë më parë

  Je baba

 64. Amir Ismaili
  Amir Ismaili
  6 ditë më parë

  Future ftt drake

 65. gioyu comi
  gioyu comi
  6 ditë më parë

  Kjo ishte seriozisht •" Therese ne Shpirt ... 🥺🤍"

 66. Anes Syla
  Anes Syla
  6 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 67. Erda Osmani Erdaera123
  Erda Osmani Erdaera123
  7 ditë më parë

  Shum mir o stres

 68. Erda Osmani Erdaera123
  Erda Osmani Erdaera123
  7 ditë më parë

  ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎

 69. Emiljano
  Emiljano
  7 ditë më parë

  RIP KLODiAN RASHA ❤

 70. Agleljon Prifti
  Agleljon Prifti
  7 ditë më parë

  E deg ti ke vepra

 71. Leonard Hida
  Leonard Hida
  7 ditë më parë

  Keng fantastike bravo je mbret

 72. Jhhj Dashijj
  Jhhj Dashijj
  7 ditë më parë

  Para noyzyyy

  1. kodi kodi
   kodi kodi
   7 ditë më parë

   Po kari po

 73. Diar Qukiqi
  Diar Qukiqi
  7 ditë më parë

  GETINJO🔥❤

 74. Andri Hoxha
  Andri Hoxha
  7 ditë më parë

  R.I.P KLODIAN RASHA💔😭

 75. Blaž Jemec
  Blaž Jemec
  7 ditë më parë

  right now - ​alget.info/too/video/3uCdnG5rr3WoqKg

 76. Esmeralda Zela
  Esmeralda Zela
  8 ditë më parë

  🥺❤❤

 77. Kledoni Noela
  Kledoni Noela
  8 ditë më parë

  Kam nje deshmitar mbi re jam i ndershem deri ndhe

 78. Renato Tafa
  Renato Tafa
  8 ditë më parë

  Ska nji her qe sekeni djek Gentinjo dhe Stresi

 79. SUNDUS HITLERI
  SUNDUS HITLERI
  8 ditë më parë

  STRESI 2017 MOS U DORZO/STRESI 2021 S'JAM DORZU🕵️‍♂️🔥🔥

 80. Denisa Cerpja
  Denisa Cerpja
  8 ditë më parë

  R.I.P KLODJAN RASHEN😢😢❤☝

 81. Aleksander Mane
  Aleksander Mane
  8 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏😢😢

 82. Aleksander Mane
  Aleksander Mane
  8 ditë më parë

  R. I. P klodian rasha

 83. LEON fazliu
  LEON fazliu
  8 ditë më parë

  l

 84. LEON fazliu
  LEON fazliu
  8 ditë më parë

  l

 85. Brigel Poci
  Brigel Poci
  8 ditë më parë

  Bravo Ndihem krenar kur e dëgjoj nji artist si ti Rrespekte 👑

  1. Brigel Poci
   Brigel Poci
   8 ditë më parë

   SHQIPTARI

  2. Brigel Poci
   Brigel Poci
   8 ditë më parë

   Jena 1 gjak

  3. Brigel Poci
   Brigel Poci
   8 ditë më parë

   Të kam në zemër vlla

 86. lyricy lyricy-video
  lyricy lyricy-video
  8 ditë më parë

  R.I.P KLODJAN 🥺🧸❤😭

 87. Alb shkoder Shkoder
  Alb shkoder Shkoder
  8 ditë më parë

  💪💪💪💪

 88. ff dioni Minaj
  ff dioni Minaj
  8 ditë më parë

  Sa me pelqen kjo keng❤

 89. Tayna Queen
  Tayna Queen
  8 ditë më parë

  Like:Stresi Cm:Getinjoo

 90. Basil Basil
  Basil Basil
  8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 91. Ervis Jata
  Ervis Jata
  8 ditë më parë

  Parandjenja hajt medet

 92. just forfun
  just forfun
  8 ditë më parë

  R.I.P Klodian Rasha ❤️❤️❤️❤️

 93. Kol Todi
  Kol Todi
  8 ditë më parë

  Je LEGJEND BRO 💪💪💪💪💪💪💪le te folin pidhucat nuk te mbrrijn dot...BAD BOYS FOR LIFE

 94. ff. almir
  ff. almir
  8 ditë më parë

  Rama ik qiu

 95. Marina Veliu
  Marina Veliu
  8 ditë më parë

  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💜💜💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤

 96. Good Father
  Good Father
  9 ditë më parë

  behesh dhe si artist turp shum fiks dj khaled ne drake greece muzika

 97. Good Father
  Good Father
  9 ditë më parë

  vllai po gjyna se ke vjedh greece dj khaled dmth cdo gje kopje

 98. Ismail Neli
  Ismail Neli
  9 ditë më parë

  R.I.P KLODIAN RASHA

 99. Soni Koleci
  Soni Koleci
  9 ditë më parë

  Jmzyjcltzjtz

 100. Alban Alban
  Alban Alban
  9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥