Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

2 136 Shikime 226 mijë
Argëtim

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alget.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente

 1. ines schaler
  ines schaler
  Ditë më parë

  I ra vathi fallco xhensiles ..vathet orgjinale kineze me diamante 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 2. Best Things
  Best Things
  Ditë më parë

  Kur u be dhe ky barbon te kapi gjith ate goc 😅🤦🏻‍♂️

  1. Negi Vishkulli
   Negi Vishkulli
   21 orë më parë

   Kur u bere dhe ti mut njeriu te gjykosh!

 3. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  Ditë më parë

  Te kta vipat nuk Ka virus🤮🤮

 4. Julia norvegji
  Julia norvegji
  2 ditë më parë

  bravo besi je ma i miri ni familje e mrekullushme

 5. Džukan Džukan
  Džukan Džukan
  2 ditë më parë

  Unë lutem ku do çe t'jemeë

 6. valbona goga
  valbona goga
  3 ditë më parë

  Lum ti mo Besi qe e shijon aroma gjyshen, dhe ma me ka rritur gjyshja bashke me tezet dhe dajot ,me kane marre 9 muajshe dhe deri sa mbarova shkollen. Ska gje me te bukur se te rritesh me gjyshen 🥰🥰

 7. Davide R6
  Davide R6
  4 ditë më parë

  Bes ke simpatin dhe admirimin tim, por duhesh ti leshe koh drejtuedes se emisonit te mbaroi purtjen .

  1. Negi Vishkulli
   Negi Vishkulli
   21 orë më parë

   Se pari formuloni edhe njeher pyetjen zoteri se me duket nuk jeni qart

 8. Naime Osmani Muqa
  Naime Osmani Muqa
  4 ditë më parë

  Bes Kallaku me gjithë familjen jeni të mrekullueshëm, respekt!

 9. Le Lui
  Le Lui
  4 ditë më parë

  Ça e ke kete gogol hahahahahahahah

 10. Future
  Future
  5 ditë më parë

  Ik e futja nej vizzzz anej mrapa

 11. Future
  Future
  5 ditë më parë

  😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo

 12. Laura Filaj
  Laura Filaj
  6 ditë më parë

  Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!

 13. vlora vlora
  vlora vlora
  6 ditë më parë

  Si debil bene ky besi amaaaaan

 14. Arta Dashi
  Arta Dashi
  7 ditë më parë

  Se di po besi m duket pak si i dehur

 15. Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy
  8 ditë më parë

  Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem

 16. William William
  William William
  9 ditë më parë

  Shkruan ne ALget top channel dilni ju .🤔

 17. Ana Cela
  Ana Cela
  9 ditë më parë

  Xhensila ❤Besi

 18. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  9 ditë më parë

  Rrace e neveritshme

 19. Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti
  9 ditë më parë

  Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑

 20. noki noki
  noki noki
  9 ditë më parë

  Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit

 21. K L
  K L
  9 ditë më parë

  He talks to much

 22. noki noki
  noki noki
  9 ditë më parë

  Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara

 23. Al do
  Al do
  9 ditë më parë

  O bes mos fol kaq shum

 24. noki noki
  noki noki
  9 ditë më parë

  Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini

 25. Sadete Baba
  Sadete Baba
  10 ditë më parë

  Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen

 26. tomazin lumci
  tomazin lumci
  10 ditë më parë

  Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo

 27. Dielle Deda
  Dielle Deda
  10 ditë më parë

  Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese

 28. gloria
  gloria
  10 ditë më parë

  Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮

 29. gloria
  gloria
  10 ditë më parë

  Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania

  1. Negi Vishkulli
   Negi Vishkulli
   13 orë më parë

   @gloria injorante je ti qe nuk shikon punen tende por fut hundet ne gjera qe injoranca jote nuk mund ti kuptoj, nuk ta kan mesuar shiko ftyren tende se te tjeret e shohin vet ?

  2. gloria
   gloria
   13 orë më parë

   @Negi Vishkulli komentohesh vete sa injorante je...

  3. Negi Vishkulli
   Negi Vishkulli
   21 orë më parë

   Pse nuk shikon zonj parat e likes tende ? Haha apo as ato nuk i ke dot i shikon vetem ne enderr 😒😂😂😂

 30. Claudia Stephan
  Claudia Stephan
  11 ditë më parë

  Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit

 31. Rozeta White
  Rozeta White
  11 ditë më parë

  Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.

 32. Diana Dafa
  Diana Dafa
  11 ditë më parë

  Jam knaqur pa fund

 33. Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu
  11 ditë më parë

  Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet

 34. Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit
  11 ditë më parë

  U largua Besi nga fshati po jo fshati nga Besi. O cun eshte mire qe nuk harron nga ke ardhur po s'do me thene te flasesh ne televizor sikur je ne rruge. Televizioni ka ca korrniza.

 35. Ioana Ioana
  Ioana Ioana
  11 ditë më parë

  Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟

 36. Megi Capo
  Megi Capo
  12 ditë më parë

  Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤

 37. Mia Mhay Nava
  Mia Mhay Nava
  12 ditë më parë

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278

 38. Trim baba
  Trim baba
  12 ditë më parë

  Besi zoti u bekoft me familje

 39. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  12 ditë më parë

  💥💫💥💥💥

 40. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  12 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 41. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  12 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 42. Agron Bujupi
  Agron Bujupi
  12 ditë më parë

  Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.

 43. Rudina Marku
  Rudina Marku
  12 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️

  1. Seit Cara
   Seit Cara
   11 ditë më parë

   Mos e hiqni audion more njerez!!

  2. Hope New
   Hope New
   12 ditë më parë

   Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂

 44. pipi corape grisura
  pipi corape grisura
  12 ditë më parë

  eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit

 45. Arian Xhaferri
  Arian Xhaferri
  12 ditë më parë

  👍👏

 46. Niko Niko
  Niko Niko
  12 ditë më parë

  Zoti ju bekoft familjarisht.

 47. Keta Hasa
  Keta Hasa
  12 ditë më parë

  Bravoooo

 48. Vizion I qarte
  Vizion I qarte
  12 ditë më parë

  Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet

 49. eticet Zyplie
  eticet Zyplie
  12 ditë më parë

  No xhaz

 50. eticet Zyplie
  eticet Zyplie
  12 ditë më parë

  Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik

 51. Liza Hila
  Liza Hila
  12 ditë më parë

  I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty

 52. Andrea 111
  Andrea 111
  12 ditë më parë

  Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇

 53. Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi
  12 ditë më parë

  Ky Juxhini,super.👏👏

 54. A T
  A T
  12 ditë më parë

  Kjo jonida ta shpif

 55. Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri
  12 ditë më parë

  Po pse Muzika nuk Po nihet

 56. Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka
  12 ditë më parë

  Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo

 57. Moza Kita
  Moza Kita
  12 ditë më parë

  shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje

 58. Ferdinand Shqiptari
  Ferdinand Shqiptari
  12 ditë më parë

  Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.

 59. Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza
  12 ditë më parë

  edhe katunare

 60. ble erti
  ble erti
  12 ditë më parë

  nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me

  1. Alketa Dashaj
   Alketa Dashaj
   12 ditë më parë

   Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.

 61. Meti Islami
  Meti Islami
  12 ditë më parë

  Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo

  1. Zhuljeta Macolli
   Zhuljeta Macolli
   12 ditë më parë

   Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi

  2. Zhuljeta Macolli
   Zhuljeta Macolli
   12 ditë më parë

   Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes

 62. 19 98
  19 98
  12 ditë më parë

  💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎

 63. Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina
  12 ditë më parë

  O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.

 64. My Keno
  My Keno
  12 ditë më parë

  Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏

  1. Varjana TASHO
   Varjana TASHO
   12 ditë më parë

   Q1

 65. Katie
  Katie
  12 ditë më parë

  O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt

 66. Katie
  Katie
  12 ditë më parë

  Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!

 67. Bashkim Limanaqi
  Bashkim Limanaqi
  12 ditë më parë

  Rrespekte per bes kallakun

 68. H H
  H H
  12 ditë më parë

  ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.

 69. Stev Mclain
  Stev Mclain
  12 ditë më parë

  Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.

  1. Negi Vishkulli
   Negi Vishkulli
   20 orë më parë

   Ersida vlashi pse nuk na thu ta terheqim vizen e te behemi te famshem , qenka shum e thjesht te behesh i famshem , ! Te te vij turp! Nese ti e terheq vizen vazhdo por mos gjykooo !

  2. Ersida Vlashi
   Ersida Vlashi
   9 ditë më parë

   Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte

  3. F L.F
   F L.F
   11 ditë më parë

   po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh

  4. Egla Pjetri
   Egla Pjetri
   11 ditë më parë

   @F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend

  5. F L.F
   F L.F
   11 ditë më parë

   @Egla Pjetri lat nom se na vijn kto komente ...sa i ha ene ti inotet e robve boni gjith si mjeshtra droge phu na cat trrapin