Skuadra speciale rrethon 15 baza të Metës, thasë me para për blerje votash, priten arrestime

1 363 Shikime 145 mijë

Komente

 1. Besie Visha
  Besie Visha
  Ditë më parë

  mos ti shohim me ne ekran fytyrat e le se is jane injorant ne komunikim, po populli ja preu doren, sa tja u priste ai . ky eshte populli.

 2. Afrim Masha
  Afrim Masha
  Ditë më parë

  Ky palace dhe te tjeret si puna e ktit e kan venin te varur ne litar ne mes te tiranes qe ta shofi I gjith populli

 3. Nikoll Hila
  Nikoll Hila
  5 ditë më parë

  Kurje ajdut pse nukdenohet qe vijellin miliarda apo mudejet kshtu hajdut lakuriq Medur ngjepa

 4. Vangjel Spiropali
  Vangjel Spiropali
  9 ditë më parë

  Ja do shofim , nese SPAK eshte i vertet , apo vegel me duart e uzurpatoreve te pushtetit .

 5. zarif bajrami
  zarif bajrami
  10 ditë më parë

  PER TRATHTARET PUSHKATIMI

 6. zarif bajrami
  zarif bajrami
  10 ditë më parë

  SHQIPTARET DUHET TEVENDOSIN NESE DUAN SHTETIN DHE PROAMERIKAN ATEHER DUHET SHQIPTARET TEJEN KUNDER KRIMINALIT DHE TERORISTET

 7. Fatmir Kolici
  Fatmir Kolici
  10 ditë më parë

  i fuseni brenda keta pisa, keta sjan politikan jan kriminela.shpresojme te America, ta pastroj kete llumin e shqiperis!!

 8. Rina Hasa
  Rina Hasa
  10 ditë më parë

  Zhdukeni kete cift te shpifur na dhembin syte kur i shikojme

 9. DRAGO ILIR
  DRAGO ILIR
  12 ditë më parë

  Skandal per zotin populli jon fukara dhe kto legena fryen

 10. Fatmir Dorzi
  Fatmir Dorzi
  12 ditë më parë

  Ka. Frik. Nje. Gru. Amerikone. Po. Ushtrin

 11. DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA
  12 ditë më parë

  CA PRESIN ME KETA TÈ SPAKUT PSE NUK BEJN ARRESTIME TU SHKERDHEJN PRAGUN ME ILIR ME MONIKEN ME ROBQIRIN SALI KRIMINELI QE MEZI PRET TÈ MAR PRAP QEVERRIN ME GRUAQIRIN LULI QE BEN LOBIME ME PARTIT EKSTREMISTE TÈ EUROPES QE SHQIPERIA MOS TÈ EC PERPARA

 12. Flora Gusha
  Flora Gusha
  13 ditë më parë

  GJUHE e FORTE KJO .KEMBANAT PO DEGJOHEN.POR A DO TE VIHEN PIKAT MBI I?

 13. Arbër Guri
  Arbër Guri
  13 ditë më parë

  www.gazetatema.net/2021/04/23/pse-edi-ramen-megjithese-nuk-e-meritoni/

 14. Suzana Keca
  Suzana Keca
  13 ditë më parë

  Fytyre e poshter

 15. Arben Albert
  Arben Albert
  15 ditë më parë

  Keta emra kane degjeneru gjith popullin Shqiptar pa dallim a iliri monika luli apo edi rama te gjithë i njëjti klan që mban peng shtetin dhe çdo biznes që perfitohet nëpërmjet tenderave me njohje dhe me korupcion në bashkpunim me krimin e organizuar mbrenda dhe jashtë Shqipërisë

 16. andi reibon
  andi reibon
  16 ditë më parë

  Ky gjakpirës i pangopur do varur në mes të Tiranës dhe kjo është shumë pak për të.

 17. Dritan Qoku
  Dritan Qoku
  18 ditë më parë

  Kush jua tha kto pallavra? Ai që ska ble vota asnjiher, Edi Rama

 18. Elsa Dervishi
  Elsa Dervishi
  19 ditë më parë

  Mos u genjeni me leke se ju do vriteni te paret

 19. Manush Aneti
  Manush Aneti
  20 ditë më parë

  C'fare shikimi.prej kafshe .

 20. ela ela
  ela ela
  20 ditë më parë

  KUR DO ARESTOHEN PO PRESIM NJERZIT Si RENJA E QEVERIS ENVERIT QE ISHTECECPA ARITSHME

 21. Keli Keli
  Keli Keli
  20 ditë më parë

  kshu esht kur nuk zbaton marrveshjen e sorosit qe do heqesh dor nga pushteti n25 prill ,, ti sdo se ngjon sorosin ,, do hash gerrneten nga sorosi do tspostoj me stil n25 prill

 22. Keli Keli
  Keli Keli
  20 ditë më parë

  ore ky ka vjedh e ka ber po i ka ndar me te tjeret edhe sa do ky e ka icik ate shpirtin e shqiptarit edhe saliu ... kurse ky rams a monstrruoz i fut njrrzit nburg per 18 milek tvjetrra .. ai ka vjedh vet pikturat e kishes i ka shit nfranc edhe prandaj franca e ka nthes kte nqse sben ca do ftanca ndonje gje e nxjerr qe ka qen i denuar oer vjedhje ikonash ,,, ky a djalli vet .. na ben oratori tthuash si ky ska .. por brends edi rames esht djalli vet ... kte ata qe bejn lloj lloj krimi si fut nburg kurse ate per drrits e fut .. ik e rama ik se esht msr vesh qe se mer me ti edhe do tshkatkojn nga kryetari partis socialiste ,, do ta zej vendin lali eri .. ke per te dal apsaq o ramsi

 23. VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _
  20 ditë më parë

  Mos besoni ket kanal se vetem pallavra flet !

 24. Halit Pole
  Halit Pole
  21 ditë më parë

  "E derrmuat"Ilir Meten me zhurme o pamflet.Ai dhe te tjeret e bejne jeten per kokrren e qefit,kurse ju lodheni duke shkruajtur dhe duke folur gjithe diten.Jo moj zonje e nderuar jo se nuk behet lufta me kobure pa fisheke.

 25. arjan frani
  arjan frani
  21 ditë më parë

  Bo bo,aman more,futni ca arrestime se ndryshe nuk zen mend kta horra

 26. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  21 ditë më parë

  Meta qyl e ke sa te shtysh se vendin ne burg e ke

 27. gregory gregory
  gregory gregory
  22 ditë më parë

  Politikanet shqiptar ne shqipëri nga 90 e këtej me saliun ne krye numër 1.. vërtetuan se jan jo vetëm të pa aftë dhe injorrant mburraveca por më antishqiptar pisanjoz që nuk ka njojtur historia më para. Pra jan turpi i shqiptarëve.. të shitur vet kok e këm .shkatërruan dhe varfëruan popullin..dhe më e keqa nuk lejojn asnjë brum të freskët politik të punoj me oreks dhe me dashuri për shqipërin.se kuptoj mir ata po ne që i votojm ata ku na çon mushka? Asnjë vot për asnjë parti të ikin të largohen

 28. Franc Hoxha
  Franc Hoxha
  22 ditë më parë

  Ik sa ke 5 vjet vetem me ilir meten merresh or portal bq po edi rama o burre i mire ska vjedh ai Per ate nuk flet ti 5 vjet jo ilir meta do bjeri ne burg asigjo ska ndodh Ik or portal i edvin rames te qifsha spakun spaku nuk fut dot ne burg i kryepak fshati jo me nje president spaku O per burg per vete duhen fut ne burg spaku i pari or bq portal

 29. NewWorld
  NewWorld
  22 ditë më parë

  Ky fetyr e qelbure gjak i pa ditur nga ekaprejardhjen ka bere nga mekatet me te poshtera se diktatura,keto plerat be krye ilir meten kane blere vota ne shqiperi me nje thase miell duke mashtruar apo. duke i obliguar popullin qe skishte buke duke i dhene voten ne kembill te nje thesi miell,ky do djeg me benzin se i ka hy ne hak popullit shqiptar

 30. Luiza Hasa
  Luiza Hasa
  22 ditë më parë

  Ju vetem flisni, keni kohe, por asgje nuk po behet, kur do arrestohen kto kriminele, te na hiqen qafesh se kane 30 vjet qe e vodhen tere vendin

 31. Liman Kutelaj
  Liman Kutelaj
  22 ditë më parë

  Ky quhet teater pa spektatore. .....vetem tallje bythe me popullin e gjore

 32. Edmond Hodaj
  Edmond Hodaj
  22 ditë më parë

  Ne Vlore I ka sjelle, po blen evgjitet

 33. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  22 ditë më parë

  Po' he.ku.do behet.arestimi

 34. Kozeta Keqaj
  Kozeta Keqaj
  22 ditë më parë

  Helem per te gjithe ata qe fusin duart ne xhepat e fukarenjve

 35. ALBANIA GV
  ALBANIA GV
  22 ditë më parë

  Mos i jepni vota kriminelit meta kurves mona

 36. Sajmir Radi
  Sajmir Radi
  22 ditë më parë

  Pere se nuke e fusni ne burge kete kriminel

 37. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  22 ditë më parë

  Po ca benet keshtu ne shqiperi o zot15 thas me para kapen metes dhe prap jan ne detyr se jsn hajdutet qe jan lidhur me para te madhe qe ka vjedhur kete popull qe ska buk te haj dhe rama nuk jep urdher spakut qe te arrestohet sa me par saliu dhe meta

 38. Hetem Idershaj
  Hetem Idershaj
  22 ditë më parë

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 39. Feim Merkaj
  Feim Merkaj
  22 ditë më parë

  Ka te drejt ky se ka akoma lamash per 1 thes miell dhe ky legen shfrytzon

 40. zeus olympus
  zeus olympus
  22 ditë më parë

  Aaa qen je me fat, burgu po tepret

 41. Avni Tocila
  Avni Tocila
  22 ditë më parë

  Poshte fashizmi qe u ngjalle mbas vdekjes se komunizmit ata e paguan po keta qener kur do ta paguajne eshte per te luajtur menc qe trubullon Shqiperine nje familje e degjeneruar pa dinjitet nje familje kriminele dhe hajdute

 42. kastriot muka
  kastriot muka
  22 ditë më parë

  burge plerat e kombite

 43. Arben Kulli
  Arben Kulli
  22 ditë më parë

  OOO I KA SHPÈRNDA KI LALI PA VAJTUR JU ATJE KA KOHÈ QÈ PO I BLEJNÈ PO PSE THUA PRA SE NUK PO I SHPÈRNDAN DOT PARATÈ DHE TANI THUA SE U KAPEN ME PARA NÈ PUK SHKODER DURRES PFFF

 44. Adnand Dhima
  Adnand Dhima
  23 ditë më parë

  Vetem llafe Ke pami flet. Kur ti shikoj mbas hekurave te ter ateher do te besoj

 45. Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku
  23 ditë më parë

  Ju ka vene nen sherbim kryehajduti Ram Toptani!! ? Ju ka hedhe ndonje kocke. Botdolle te pa dinjitet jeni.

 46. Gjergj Pepushaj
  Gjergj Pepushaj
  23 ditë më parë

  Njeriu me hajdut qe ka bota

 47. ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari
  23 ditë më parë

  Ky njeri qe ben kirigma eshte i pari per te shkuar ne Rec.. President i qelbur qe kurre nuk ben per ate post si Qytetari i Pare i Kombit.. Hajduti i madh i Kombit.. Brenda qenin..

 48. Elton Celaj
  Elton Celaj
  23 ditë më parë

  Lajme koti haaaa lili do behet kryeminister

 49. nazmi gerdeci
  nazmi gerdeci
  23 ditë më parë

  Ed.Pam.Ram.Flet!!!!!!!!!!!!

 50. Lazer Kodra
  Lazer Kodra
  23 ditë më parë

  Sa qessharake jeni nuk ka faj rama qe jeni nje kazan muti

 51. J G
  J G
  23 ditë më parë

  I nxori leket ose i solli leket me elikopter privat kur ishte radari i Rinasit i fikur nga kontrolloret......

 52. Luli Osmani
  Luli Osmani
  23 ditë më parë

  Spo kapin 11 thes dhe jo 15 thase me para Ku jane aludimet tuaja

 53. lllyrien Autokton
  lllyrien Autokton
  23 ditë më parë

  O popull votoni njez te paster te pa kurruptum nese keni dashuri per fmit e juj per shtet. Hajni deputet osht tmer tmer turp per shtet popull e per jet

  1. Ervin Zotaj
   Ervin Zotaj
   22 ditë më parë

   Votat

  2. Ervin Zotaj
   Ervin Zotaj
   22 ditë më parë

   Ore Mosè i bejn fallco vitat

 54. marimanga ezez
  marimanga ezez
  23 ditë më parë

  Do te priten duart dhe koqet o fytyr fantazme o te shkerdheft kina me gjith far e fis edhe te vdekmit qe ke ne varr.ky eshte robi me i shkerdhym qe me kan zen syt

 55. Fredi Yzeiraj
  Fredi Yzeiraj
  23 ditë më parë

  Futini. Brenda kete. Hajdut. Dhe. I. Hidhni. Posht. Celsat

 56. Vjollca Bena
  Vjollca Bena
  23 ditë më parë

  Ne burg te perfundoje felliqesira dhe tradhetari i shqiptarve!

 57. Agron Allko
  Agron Allko
  23 ditë më parë

  Të dyve futuni plumbin se e kanë rrjepur popullin shqiptar këta kriminela

 58. Deda Shkelqim
  Deda Shkelqim
  23 ditë më parë

  Ujku ujku po çakalli po ben kerdine! Na shkrite me shakate e kripura te Duçes!

 59. Deti D
  Deti D
  23 ditë më parë

  AMON MOS RRENI MO JENI BO SI ATA GRATE E KEQIA NJE NJERI I MENCUR NUK MASHTROHET NGA PAMFLETI SAJMIR TAHIRIT LODER NE DUART E RAMES

 60. AnubiS
  AnubiS
  23 ditë më parë

  Keto lajmet e juaja une i shikoj sa here dhjes ne banjo... Ju qr rracqira muti...

 61. balozi20
  balozi20
  24 ditë më parë

  O njerez te mir.... Asgje ska per te ndryshuar.... Likja, Mona etj i kan siguru votat. Pazari i rradhes eshte rritja e borxhit te shtetit, kundrejt bankes boterore, deri ne 93%nen trysnin e firmave te huaja por qe do tju shpetoj ktyre pashallarve te Arnautistanit cifligjet e tyre. Deri ne vitin 2030 vendi jon i bukur do te ndodhet defakto para nje borxhi te jashtem prej 123 %..... gje qe do shkaktoj te njejten kriz sikurse kaloj dhe Greqia..... Por te pakten do kemi uje 24ore.... 😂😂😂....

 62. Ilir Barjami
  Ilir Barjami
  24 ditë më parë

  Shume mire te kapen banditat e Metes, po per banditat e rilindjes si do ja bejme? Deri tani keta nuk i kan prekur.. pse nuk thone gje Shba-Be?

 63. gazi mondi
  gazi mondi
  24 ditë më parë

  O n'a kenaqet me teto ollgen por kur do perfundoj ky teatri 🤣🤣🤣😂😂

 64. Kujtim Lami
  Kujtim Lami
  24 ditë më parë

  Cfar m.t spaku mor sepse edhe vetingu ka qene selektiv 80% e atyre qe kane kaluar vetingun jane niper dhe sterniper kelysh te byros p.olitike te diktatures

 65. Lek Toma
  Lek Toma
  24 ditë më parë

  Bravo komenti prefekt por krimineli Basha metà kryemadhi sala jane Nr xhiro.

 66. Lek Toma
  Lek Toma
  24 ditë më parë

  Po keta duhet te jene ne Burg per te shpetuar popullin

 67. Kujtim Lami
  Kujtim Lami
  24 ditë më parë

  Pamflet shko ne prokrori mos bej papagalli per efekt elektoral!

 68. VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI
  24 ditë më parë

  President kriminel i partisë familjare.

 69. Vladimir Dushniku
  Vladimir Dushniku
  24 ditë më parë

  E keqja me e madhe e popullit shqiptar nuk eshte shit-blerja e votes,por VJEDHJA QE I ESHTE BERE POPULLIT SHQIPTAR per te mos e ushtruar dot te drejten kushtetuese se "SOVRANITETI NE RSH I PERKET POPULLIT SHQIPTAR"! Sovranitetin ne Shqiperi e ka ne dore partia ne pushtet dhe kryetari i saj,qe komandon te gjitha pushtetet me dore te forte! Qellimi i vetem i shumices se shqiptareve ka qene dhe eshte sigurimi i bukes se gojes,ndaj eshte e tepert t'i kerkosh gje tjeter!

 70. G D
  G D
  24 ditë më parë

  Cfare ndyresirash.

 71. Andrea Nico
  Andrea Nico
  24 ditë më parë

  Posht kriminelt.sis keni turp as faqe. si jeni tall me shiprin gjith kto vite.po ju e doni ndrsh...

 72. Armand Kruja
  Armand Kruja
  24 ditë më parë

  Na cate meneren me gjithe ato qe thoni kto legena do perfundonin ne burg me kohe po me duket se cdo popull gjen qeverine qe meriton dhe ne shqiptaret ket qeveri meritojm se me u vra me njoni tjetrin jemi te paret ne bote por me u versul kunder legenave e pysim buthen 100 here .

 73. Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai
  24 ditë më parë

  Na plasi ca ben meta metës ika ardhe fundi mones dhe lsales bolle me ata bolle

 74. Tony Selmanah
  Tony Selmanah
  24 ditë më parë

  Vdekje tradhtareve te kombit

 75. spartak tare
  spartak tare
  24 ditë më parë

  U

 76. Huhuhu Heheehehhe
  Huhuhu Heheehehhe
  24 ditë më parë

  Ky meta u kap njeher duke vjedh,,cdoni me dhe gje si bet,,llafe kot

 77. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  24 ditë më parë

  KTO kriminel si Blejn votat. ku i maren Lekun.Ha Ha Ha. edi ju kan vjedh Popullit tash i reejn me nji manxh te tharet.PS PD.LSI.

 78. Flamur Xeka
  Flamur Xeka
  24 ditë më parë

  O pamflet vetemprralla thu kujan kap nuk ka mashtrusa

 79. Shiptar Blinishta
  Shiptar Blinishta
  24 ditë më parë

  Perse flisni vetem per Ilir Meçken, e nuk flisni per mafiashin grekofilin dhe serbofilin kryesor, Edvin Kristaç Ramen?

 80. Panajotis Kostopulos
  Panajotis Kostopulos
  24 ditë më parë

  SPAK duhet ta perjashtoi direkt LSI nga zgjidhjet se eshte organizat terroriste ,kriminale dhe e pastrimit te parave te pista dhe te gjith organizatoret ne burg dhe sekuestrim pasurie dhe leket ne Banken e Shtetit .

 81. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  24 ditë më parë

  Dihet. nje. Popull. budalla. Per. Pare. Per. Letra. Bythe Mendoni. per. Kombin Vodhen. Pronaret. Kombin Ju. pagujne. o. Popull. Pa. vler Te. Paret. U. vran. per. Kombin🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 82. outdoor fun
  outdoor fun
  24 ditë më parë

  Kjo parti hajdutesh do eleminohet perfundimisht zere se ska ekzistuar kurr

 83. Gjin jaku
  Gjin jaku
  24 ditë më parë

  nuk eshte e vertet deri ne 15deputet i merr iliri

 84. Murat Shehu
  Murat Shehu
  24 ditë më parë

  Ç’DO TE BEJA UNE NE VEND TE ILIR METES DHE TE KORRUPTUARVE TE TJERE? Do t’i drejtohesha popullit me keto fjale: I dashuri populli im, eshte e vertete qe jam i korruptuar nga koka te kembet dhe do jap doreheqjen per t’iu dorezuar drejtesise se pavarur më nga Saliu dhe une. Une isha nje djale i ndershem para vitit 90 dhe si ç’do i ri enderoja qe nje dite te isha i pasur por sistemi enverist nuk na i jepte kete mundesi. Prandaj u ngrita kunder tij me shoket e mi studente. Per t’u bere i pasur. Kur pashe se ne PD nuk çaja dot per shkak te Sali Berishes shfrytezova rastin duke u bashkuar me ata kunder te cileve isha ngritur, enveristeve, meqe ata kishin shume nevoje per fytyra te reja si kjo e imja dhe e Pandeli Majkos. Keta na dhane frenat e qeverise, mua dhe Pandeliut. Per te punuar per ju. Ok? Une enderroja nate e dite si te pasurohesha sa me urgjent per te miren e popullit se vendi kishte nevoje per te hapur vende pune. Po si mund te ndodhte kjo nese parate nuk mblidheshin ne duart e njerezve qe donin ta kthenin popullin ne pune? Mos harroni se kemi qene ne nje krize te madhe dhe te gjithanshme. Kishim kaluar nga socializmi ekstrem ne nje sistem kapitalist pa kapitaliste. Duhej krijuar kjo klase kapitalistesh sa me shpejt per te miren e njerezve qe kerkonin pune. Kjo ka qene arsyeja kryesore qe une vendosa te korruptohem, per te miren e popullit tim qe e doja dhe e dua aq shume ne perpjestim te drejte me korrupsionin tim. Dhe ajo qe m’a shtoi me shume oreksin ishte bashkejetesa me gruan time te pangopur per para per te krijuar nje familje sa me te denje ne nje shoqeri tmerresisht te varfer. Une dhe gruaja time vendosem te beheshim modeli i mireqenies kapitaliste qe populli te nxitej per te punuar per nje jete me te mire ekonomike. Qe ta benim xheloz qe edhe ai te perpiqej me ç’do menyre per te ngritur sa me lart nivelin ekonomik. Dhe deri diku ia arritem kesaj bashke me Saliun, ne fillim. Ok? Por une u demoralizova shume, pa mase, pas publikimit te kasetes nga armiqte e e ketij populli te vuajtur e te varfer, nga ata qe nuk e donin krijimin e klases kapitaliste punekrijuese. Dhe qe atehere, siç e keni pare, u dobesova shume qe m’u prene shume endrra, per te hapur vende pune duke investuar para gjithandej. Kjo ka qene arsyeja e korrupsionit tim, mireqenia e popullit permes xhelozise. Se ne, ç’eshte e verteta jemi nje popull shume xheloz. Dhe une mendova ta shfrytezoje kete karakteristike te karakterit tone per te rritur mireqenien e te gjitheve. Ok? A duhet te denohem une per kete? Thellohuni njerez, thellohuni, se po u denova une do mbeteni pa pune e pa buke nese me sekuestrohen te tera parate e investuara gjithandej per te mbajtur ne pune nevojtaret. Jam gati te beje burg vetem qe populli te mos mbetet pa pune. Se burgu per burrat eshte aq me teper per mua qe e mbaj veten malesor dembabadem. Dakord?

 85. Real M7
  Real M7
  24 ditë më parë

  Tregojuani atyre skuadrave se ne Shkoder ka miliarda per blerje votash. Parate tashme jane shperndare.

 86. Kadri Durres
  Kadri Durres
  24 ditë më parë

  Posht hajdutet

 87. Paskal Danga
  Paskal Danga
  24 ditë më parë

  Te gjitha partite politike kane banda ,dhe ato vete banda jane pse sot e mori vesh amerika ,po nuk pati banda ambasadoret qe shkojne e vijne nuk do hapninambasade ketu ne shqiperi ,ky eshte hiri qe i hidhet syve popullit shqiptar qe pret nga keta amerikanet shpetimin !

 88. Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi
  24 ditë më parë

  Nuk di dhe nuk po besoj se ka gjykate ne shqiperi pa marr parasysh qfare pozite ka e kush eshte menjehere pa e qit ne gjygj me dergue ne nurg me ja hjek imunitetin menjehere.akush i dha te drejte ati me bere gjithe ato pare populli jeto ne mjerim ai me ble vota.turp i pa arsye kunder popullit antikushtetut kunder ligjit qe veq ne leter..

 89. paul paul
  paul paul
  24 ditë më parë

  Kjo Mona ka blere shuuume vota

  1. lule lulee
   lule lulee
   8 ditë më parë

   Ce do ju hngren lekt dhe nuk u dhan votat

 90. Bashkim Allko
  Bashkim Allko
  24 ditë më parë

  Burg te perjetshem

 91. Spiro
  Spiro
  24 ditë më parë

  Hajde na pai stodhjalo katharina,skupidhja e politikes shqiptare!!pjos to theli ne qeveri?pjos?pjos?e Allvania ,kani komande mafia?!?!??💩

 92. A.S A.S
  A.S A.S
  24 ditë më parë

  Do ti rrujne bythen ,vetem llafe jane.

  1. Shkelqim Muca
   Shkelqim Muca
   24 ditë më parë

   Bravo ke te drejte se 30 vjet qe presim por me te vertete keta nuk shkojne ne burg se ne burg shkojne fukrejte

  2. Real M7
   Real M7
   24 ditë më parë

   Do ta denojne keq... Do ta lene president edhe pese vite te tjera.

  3. Cimi Azizi
   Cimi Azizi
   24 ditë më parë

   Fatkeqsishte ke te drejte, ketyre nuk do tju hyj gjembi ne kembe nga a mer dhe ika.

 93. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  24 ditë më parë

  Ne burg e kani venin se kane 30 vjet e lani kete popull fukara qe zoti i vrafte

 94. Kujtim Serraj
  Kujtim Serraj
  24 ditë më parë

  O zot ishalla po pe xhdukun kyt kriminel te shqiptarve

 95. Arben Canaj
  Arben Canaj
  24 ditë më parë

  Gjak pirsit e popullit nga 30vjet

 96. Uka Avdul
  Uka Avdul
  24 ditë më parë

  Ishalla ndodhe nje ore e me pare per ta pare kete famije te koruptuar ne pranga bashke me saliun bashen ramen e shume e shume te tjere ne burge

 97. Arjeta Cela
  Arjeta Cela
  24 ditë më parë

  pritjani duart ilirit dhe monikes

 98. Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi
  24 ditë më parë

  Nje gje nuk kuptoje:Perse nuk i zhdukin keta maskarenje nga politika.PRESIDENTI TRAPIT dhe MONA SHURA e Vasil koke pjeper i pa bere.

 99. Jani Sava
  Jani Sava
  24 ditë më parë

  V.F.-L.P!

 100. Batjar Kamberaj
  Batjar Kamberaj
  24 ditë më parë

  Na i bete bajate keto lajme . Ai mutmuti nuk ka frike sepse nuk ka gjykata jane te gjithe te koruptuar . Ky popull keshtu do vuaj sa te jene keta bashibozuk hajdut e vrases ne politike. Ky spaku cfar bene apo fle gjume meret me popullin fukara . O beni shtet me rregulla o per ndryshe dorezojeni kete vend dhe populli te mare rruget e botes .