SKERDI - BESPREME (prod. Ultra Beats)

1 888 Shikime 191 mijë
Muzikë

🎵 Melody Line by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Produced by: 𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎥 Video by: 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
✔️ www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 - 𝗕𝗘𝗦𝗣𝗥𝗘𝗠𝗘 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮 𝗕𝗲𝗮𝘁𝘀)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeSKERDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme
____________________________
🎤 Connect with 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 :
Instagram ► skerdiago
🎥 Connect with 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟 :
Instagram ► manu_photographer1
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KqfKKb
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Skerdi #Bespreme #Folé

Komente

 1. SKERDI
  SKERDI
  18 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeSKERDI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme

  1. Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ
   Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ
   10 ditë më parë

   @kendall du

  2. Afërdita Tafallari
   Afërdita Tafallari
   12 ditë më parë

   You are a 🌟

  3. skerdi dinoshi
   skerdi dinoshi
   13 ditë më parë

   🤡

  4. Mira Jahollari
   Mira Jahollari
   17 ditë më parë

   Je super o, Skerdi, na kujton shum gjera te jetes 😥😥😥

  5. lule lulee
   lule lulee
   17 ditë më parë

   🔝🔝🔝🥳🔊🔊🔊

 2. Afërdita Tafallari
  Afërdita Tafallari
  3 ditë më parë

  The best🥇

 3. Oksana Haydey
  Oksana Haydey
  5 ditë më parë

  😢❤🇺🇦

 4. Armando Muka
  Armando Muka
  11 ditë më parë

  Bravo 👏 👏👏

 5. Panajot Zylalaj
  Panajot Zylalaj
  12 ditë më parë

  Super

 6. Nelion Top
  Nelion Top
  12 ditë më parë

  Shumë e bukur

 7. Afërdita Tafallari
  Afërdita Tafallari
  12 ditë më parë

  Bravoo👏🥇

 8. Irene Orologgio
  Irene Orologgio
  13 ditë më parë

  Bukur shum

 9. Xheni Bali
  Xheni Bali
  13 ditë më parë

  Ca zeri ke suksese 😭😭😭

 10. VideoShqip
  VideoShqip
  13 ditë më parë

  🤡

 11. skerdi dinoshi
  skerdi dinoshi
  13 ditë më parë

  😶 🥺

 12. Shahriyaz Kiya
  Shahriyaz Kiya
  14 ditë më parë

  Very very beautiful song 🎵🎵🎵🎵🎵

 13. Rreranet
  Rreranet
  14 ditë më parë

  Skerdi ka nje ze te vecant nga kengtaret e tjere

 14. Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen
  15 ditë më parë

  Jam kurioze....A mund te dashuroj vertet nje djale gangester?

 15. CISCO POLO
  CISCO POLO
  15 ditë më parë

  👑 SKERDI 👑 🇦🇱🇦🇱🦅🇦🇱🇦🇱

 16. Brandon UK
  Brandon UK
  15 ditë më parë

  ❤✌

 17. Zen Meditation
  Zen Meditation
  15 ditë më parë

  🎶🙏❤

 18. Ronaldinho Barcelona chanel
  Ronaldinho Barcelona chanel
  15 ditë më parë

  Shum keng e bukur!❤

 19. ᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ
  ᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ
  15 ditë më parë

  Kush ishim ne🥺 Kur ti ku kajt ke ardh 😢 Mu kon t'dy bashke e tash ku je 💔

 20. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  15 ditë më parë

  Vetem laviret hikin edhe nuk vin mo nje femer qe te do nuk largohet kurre nga personi qe do femrat e sotme e kan menjen vec per aventura le nji mer nji ashu do i shkoj jeta se gabimet paguhen shtrenjt nuk esht e drejt te lendohesh nje Person qe te do me gjith shpirt njerzit e poshter largohen te gjesh nje njeri te mir nuk esht Pak ka nje muj qe jam nda nihem keq por Jeta vaxhdon prap kush lendon zoti e lendoft perjet femra fut shejtonin ne shishe

  1. skerdi dinoshi
   skerdi dinoshi
   14 ditë më parë

   Njerezit ndonjehere duan justifikime per tu larguar .

 21. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  15 ditë më parë

  Konga do jet hit i veres te uroj tgjith te mirat e ksaj bote rrespekte vlla suksese jam bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy kush lendon zoti e vraft kushdo qoft mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn pa motiv

 22. Bledi Lamja
  Bledi Lamja
  15 ditë më parë

  E ke qa kte kongen rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy shumica e femrave Jan tralltare bespreme buk shkelse ka zot kush lendon do lendohet nje dit o zot mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn zoti i denoft nje dit

  1. Jona Patra
   Jona Patra
   14 ditë më parë

   Ke shum te drejt po jan te dy palet si mashkilli dhe femra

 23. KEJSI
  KEJSI
  16 ditë më parë

  Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Syt pikojn ty t'kërkojn boll jena sha Tjerët kallzojn e thojn me tjetrën dal hala Ti se ki problem i harron kujtimet Kush ishim ne Kur ti tu kajt ke ardh Me kon të dy bashk e tash ku je Kur t'shihmi na,kur t'shihmi na Kur t'shihmi na,ku je Si s'të erdh gjynah,si s'të erdh gjynah Si s'të erdh gjynah,çfarë dashnie ti le x2 Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Ti bespreme bosh ma le dhomën(bosh ma le dhomën) Ti bespreme ma theve ëndrrën(ma theve ëndrrën) Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2

 24. Albanian patriot
  Albanian patriot
  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 25. Albanian patriot
  Albanian patriot
  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 26. Albanian patriot
  Albanian patriot
  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 27. Silvana Kola
  Silvana Kola
  16 ditë më parë

  Kengetar I’m i preferuar 🔥🔥🔥🔥🔥

 28. Bryan Sin
  Bryan Sin
  16 ditë më parë

  Nice track Shqipe 🇦🇱🇺🇲

 29. Miri Alliu
  Miri Alliu
  16 ditë më parë

  Si gjithmone super kenge ❤

 30. Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji Dj
  16 ditë më parë

  Super kng👌👍

 31. tap topi
  tap topi
  16 ditë më parë

  BESPREME 👌👌

 32. Vlora LONDON
  Vlora LONDON
  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🥰

 33. I Love You Albania
  I Love You Albania
  16 ditë më parë

  Skerdi je i pa pare

 34. 22 -11
  22 -11
  16 ditë më parë

  E ke mbyt fare 👌👏

 35. ThizIzNery
  ThizIzNery
  16 ditë më parë

  ca o more bespreme hahaha apo don me than bes preme

  1. ༄𖣘Rovena𖣘༄
   ༄𖣘Rovena𖣘༄
   15 ditë më parë

   Kur të prejn në besë ndryshe "Bespreme" 🙂

 36. Fabi Fabiani
  Fabi Fabiani
  16 ditë më parë

  Besttt songgggg

 37. Ledri Vula
  Ledri Vula
  16 ditë më parë

  Brravo Brravo

 38. Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci
  16 ditë më parë

  Like 😍

 39. Rezo Rezo
  Rezo Rezo
  17 ditë më parë

  😢😢😢😢❤❤❤

 40. FF ARBRI
  FF ARBRI
  17 ditë më parë

  😔

 41. Jurgen Teta
  Jurgen Teta
  17 ditë më parë

  🙏💔

 42. Dea Hoxhaj
  Dea Hoxhaj
  17 ditë më parë

  TEKSTI: ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] syt pikojn ty t’kerkojn boll jena sha tjert kallzojn e thojn me tjetren dal hala ti se ki problem i harron kujtimet kush ishim ne kur ti ku kajt ke ardh mu kon t’dy bashk e tash ku je kur t shihmi na, kur t shihmi na kur t shihmi na, ku je si st erdh gjynah, si st erdh gjynah si st erdh gjynah cfar dashnie ti le [x2] ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] ti bespreme bosh ma le dhomen (bosh ma le dhomen) ti bespreme ma theve endrren (ma theve endrren) ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti dole bespreme [x2] 😟💔

  1. ALISHABANI03
   ALISHABANI03
   15 ditë më parë

   Love e dashura dea 🥰💜💜💜

 43. Rina Bakiu
  Rina Bakiu
  17 ditë më parë

  Un prita dhe 1 here me t'pa🥺😥

  1. So ll
   So ll
   16 ditë më parë

   😑

 44. Vigan Krasniqi
  Vigan Krasniqi
  17 ditë më parë

  Gjithmon ne nivel 🌟👌🏼

 45. Anna Dollani
  Anna Dollani
  17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥

 46. Mario M
  Mario M
  17 ditë më parë

  🖤

 47. ༄𖣘Rovena𖣘༄
  ༄𖣘Rovena𖣘༄
  17 ditë më parë

  Zemrën ti ma theve 💔 Unë prita dhe një herë me t'pa 🥺

 48. Miri Baho
  Miri Baho
  17 ditë më parë

  Sa like shkon per kete keng🍫🌎👉

 49. Marsilda Mari
  Marsilda Mari
  17 ditë më parë

  Offff me te pase then per kete keng se kishe bo💔😢🖤

 50. Arzen Hoxha
  Arzen Hoxha
  17 ditë më parë

  je ylllllllll

 51. Angjelo Derstila
  Angjelo Derstila
  17 ditë më parë

  The best!!

 52. As Jh
  As Jh
  17 ditë më parë

  Superrrr myuziqqqq 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💖💖💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏

 53. Beatsworld
  Beatsworld
  17 ditë më parë

  mad summer vibes... why is there snow in the video? 🖤😅

 54. Merisa_cekrezi
  Merisa_cekrezi
  17 ditë më parë

  bravo skerdo !je super kengtar

 55. Llambro Rufiani
  Llambro Rufiani
  17 ditë më parë

  Bravo skerdi na mungonin shum kto keng

 56. lule lulee
  lule lulee
  17 ditë më parë

  Daie

 57. Miranda Simoni
  Miranda Simoni
  17 ditë më parë

  Bespremi ska nder...pra me pak fjale lind pa nder...Morali zero ( 0 ) per bespremet 👌👌👌🤷‍♀️🤷‍♀️

 58. Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj
  17 ditë më parë

  😍😍

 59. Tayna Queen
  Tayna Queen
  17 ditë më parë

  Super hit ❤👑

 60. Diar Diari
  Diar Diari
  17 ditë më parë

  Sukese Skerdi Kjo kenge dote jet hit i veres🔥🔥👌👏

 61. Mira Jahollari
  Mira Jahollari
  17 ditë më parë

  Po pse kshu o skerdi 😥😥😥😥😥na i kujton gjerat

  1. Mira Jahollari
   Mira Jahollari
   16 ditë më parë

   @lule lulee 😊😊😊😊😊😊😊

  2. lule lulee
   lule lulee
   16 ditë më parë

   @Mira Jahollari mos na pyt thuaj

  3. Mira Jahollari
   Mira Jahollari
   17 ditë më parë

   @lule lulee ashtu eshte na kujton gjerat 🤣🤣🤣🤣🤣

  4. lule lulee
   lule lulee
   17 ditë më parë

   🤣🤣

 62. Orest Rama
  Orest Rama
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 63. Blini Lleshi
  Blini Lleshi
  17 ditë më parë

  Besoj se do jet super❤

 64. justin official
  justin official
  17 ditë më parë

  Se di a ka edhe te tjerë si unë qe i bejn like pa e ngjuar music akoma ❤

  1. justin official
   justin official
   17 ditë më parë

   @Alda Xhika sigurisht qe po ajo dihet qe ka ❤😘

  2. Alda Xhika
   Alda Xhika
   17 ditë më parë

   Afu ka ze shum te bukur prandaj bejm like

  3. justin official
   justin official
   17 ditë më parë

   @sInDi TuRkU asgje xml ❤

  4. sInDi TuRkU
   sInDi TuRkU
   17 ditë më parë

   @justin official flm 🥰

  5. justin official
   justin official
   17 ditë më parë

   @sInDi TuRkU bravo sindi ❤

 65. Babaa Stars Albania
  Babaa Stars Albania
  17 ditë më parë

  Mendoj se ka per te qen super 😍

 66. Alda Xhika
  Alda Xhika
  17 ditë më parë

  Ja te shofim se ke e ze shum te bukur 😊🤗🤗

 67. Covera Shqip
  Covera Shqip
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 68. ema elena
  ema elena
  18 ditë më parë

  THE BEST SINGER 🖤

 69. Llambro Rufiani
  Llambro Rufiani
  18 ditë më parë

  Do jet super hit

 70. FF S.T
  FF S.T
  18 ditë më parë

  skerdi bespreme

 71. FF S.T
  FF S.T
  18 ditë më parë

  muzik

 72. FF S.T
  FF S.T
  18 ditë më parë

  ta shof

 73. FF S.T
  FF S.T
  18 ditë më parë

  mezi po pres