"Si shpëtova nga Covid 19", Gent Zenelaj flet për ditët më të vështira / Fit Station

948 Shikime 103 mijë
Argëtim

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: alget.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL
#news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Komente

 1. Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos
  22 ditë më parë

  Genti je yll te rujti zoti ....🙏🙏🙏🙏

 2. Alban Sulejmani
  Alban Sulejmani
  Muaj më parë

  La

 3. Travis Stoaty
  Travis Stoaty
  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 4. Shkurte Hoti
  Shkurte Hoti
  Muaj më parë

  Korap perleka

 5. Dava Coku
  Dava Coku
  Muaj më parë

  Urime o gent

 6. E. S.
  E. S.
  Muaj më parë

  Gazetarja reflekton amatorizem, sorry. Genti i mrekullueshëm. Lum kush e ka pranë.

 7. chin lee
  chin lee
  Muaj më parë

  Ik ore dreq, nuk e prisja kete perrall nga ti, virusi b....

 8. florjan kanapari
  florjan kanapari
  Muaj më parë

  As un nuk e dua dimrin me trishton 😪😪

 9. Mirela Mirela
  Mirela Mirela
  Muaj më parë

  Marshallah shume te bukur i paske femijet .ti rujte zoti.

 10. Vjollca Sotiri
  Vjollca Sotiri
  Muaj më parë

  Perpudhetdata1

 11. Liza Kovacaj
  Liza Kovacaj
  Muaj më parë

  9o

 12. Seevis Cel
  Seevis Cel
  Muaj më parë

  5809

 13. Musa Aliaj
  Musa Aliaj
  Muaj më parë

  Je njeri shum i mir te prsh dhe nje mesazh shum te mir per gjith shqiptart

  1. Joel Cene
   Joel Cene
   Muaj më parë

   X. '

 14. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  Muaj më parë

  Respekt! E VERTET NE MES TE AUTOBUZIT PA MASKE.

 15. Elsa Roci
  Elsa Roci
  Muaj më parë

  Shum njeri i mir..zoti qoft me ty

 16. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  E R o Genti je ipapare te duam shume pace jete te gjate me gjithe familje

 17. Lumturije Kasa Balla
  Lumturije Kasa Balla
  Muaj më parë

  Marshallh zoti rujt jeni te mrekllushem ❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏

  1. Shefqet Paja
   Shefqet Paja
   Muaj më parë

   ✋✋✋✋🙏🙏🙏

 18. Hava Tavani
  Hava Tavani
  Muaj më parë

  Nje baba I mrekullueshme bravo genri me pelqen lume familia qe e ka

 19. MARSELA TOZO
  MARSELA TOZO
  Muaj më parë

  Njeri i mbrekullushme! Nje shembull per te ter baballaret qe e kalojn nje pjes te mire kafeneve me shok duke haruar qe kan nje familje qe i pret ne shtepi. Zoti te dhente shendet e jet te gjat 🙏

  1. Adem Latifi
   Adem Latifi
   Muaj më parë

   0

 20. Kristina Kotmilloshi
  Kristina Kotmilloshi
  Muaj më parë

  Genti respeke je njeri shume i mire respeke dhe gjith te mirat te uroj familjarisht

 21. Hysen Derti
  Hysen Derti
  Muaj më parë

  o qullac ti del me tanga ne bore

 22. Massimo Remis
  Massimo Remis
  Muaj më parë

  Uuuuu sa i shëndosh

 23. Hamide Allkoci
  Hamide Allkoci
  Muaj më parë

  Jemi ne kohen e nje lufte te madhe boterore,o njrez ,duhet te keni kujdesnga kjo kohe e cmendur ruani veten familjen dhe showerine ,mos shkoni ne lokal mos hypni ne autobus vendosni masken kudo qe te shkoni,zbatoni rregullat.

 24. Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini
  Muaj më parë

  Faleminderit per mesazhet qe u percollen .Shendet e dashuri per njeri tjetrin i bejne ditet e bukura..

 25. Liliana Mastoropoulou
  Liliana Mastoropoulou
  Muaj më parë

  Rrespekte genti je njeri fantastik me gjithe familjen tende te mrekullueshme

 26. Lola Dogani
  Lola Dogani
  Muaj më parë

  Shyqyr qe jeni mir marshalla femijet ti kesh me jet

 27. Flutura Kurani
  Flutura Kurani
  Muaj më parë

  Marshalla sa te ngjaka djali me jete te keshe

 28. Valbona Klobocista
  Valbona Klobocista
  Muaj më parë

  Gentijan je ylle Lume nana Baba qe te. Ka ore vella. Bashke me familjen tande femije i ke ylle bote mashalla qufte e kalur e. Jotja jet te gjate bashke me te gjithe 🙏🏻🤲🏻

 29. Leticia 22
  Leticia 22
  Muaj më parë

  E Gento nuk e don boren, por origjinen nga qyteiti ku bie shume bore e kemi ne te dy!

 30. Marjeta Muca
  Marjeta Muca
  Muaj më parë

  Brava Gentian Zenelaj pershendetje nga ita-

 31. Clirim Maho
  Clirim Maho
  Muaj më parë

  Po lokalet janë plot e vërtetë.po ju si emision nuk e keni hapur këtë problem😉😉😉😉😉

  1. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   Muaj më parë

   Çlirim Maho jam me SMS OK që ke shkruar. Po nuk e hapin gojën sepse nuk i le saliu me Lulin metën raman jozefina dhe GENTI BASHKË janë Ajduter të mëdhenj. Sepse u bënë super miljonera këta tek STOP DHE EMISJON OPINION. Të bëhesh super miljonera në Shqipëri ti mundesh ta kuptosh si u arritën këta 3 persona super miljona EURO.

 32. Lili Calamani
  Lili Calamani
  Muaj më parë

  Genti je djal I shkelqyer familiar kujdesesh per femit e familjen tende te bukur bravo,♥️

 33. Evelina Dedej
  Evelina Dedej
  Muaj më parë

  Ajde ne FLORIDA temperatura me e ulet eshte 24 ka plazh cdo dite.

  1. Drita Binjaku
   Drita Binjaku
   Muaj më parë

   Yes Florida is the best 🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 34. Vjollca Kulli
  Vjollca Kulli
  Muaj më parë

  Marshallah Zoti ti rujt Gentjan dy engjejt 🇺🇸🇦🇱

 35. Jurgen Tafaj
  Jurgen Tafaj
  Muaj më parë

  Nje familje e mrekullueshe je gentian zenelaj

 36. Tirana 2001
  Tirana 2001
  Muaj më parë

  Zoti te ruajte

 37. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  Muaj më parë

  Respekt!

 38. B
  B
  Muaj më parë

  Gent Zenelaj je sh i mire shyqyr qe te ka ruajtur Zoti nga virusi ju ruajte Zoti me gjithe familjen tende te bukur

 39. bledi Rrodast Alb
  bledi Rrodast Alb
  Muaj më parë

  Je njeri me kemb ne toke Gent!

 40. Fiqirete Manushi
  Fiqirete Manushi
  Muaj më parë

  Ùb

 41. manjola sinaj
  manjola sinaj
  Muaj më parë

  Jo si nje luft por eshte lufta e tret boterore

 42. Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Muaj më parë

  Nese urene boren..ti qenke llaskuc...

 43. aggelos 13
  aggelos 13
  Muaj më parë

  Genti te shikoj per dite edhena kenaq te njentamend kemi

  1. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   Muaj më parë

   Anggelos 13. Nga të kënaq ky njeri dhe paskeni ( njentamend me këtë njeri që është mendje madh në emisjon STOP

 44. Lume Hoxha
  Lume Hoxha
  Muaj më parë

  Te shkuara Genti.pesha po vazhdove keshtu do të të arrijë 1ton.gjynah je dhe djale i ri. kujdesu SA nuk ështe vone.......

 45. Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni
  Muaj më parë

  Po me shendetin nuk ka oooo djale

  1. Agim Kotja
   Agim Kotja
   Muaj më parë

   Gent zeneli hallall je shume I qart kush te dojlete ndegjoj

 46. Toni Araniti
  Toni Araniti
  Muaj më parë

  Po sport nuk bën?!! Se të ka zënë dhjami pak si shumë!!! Merre si këshill jo si ofendim.

 47. Mira
  Mira
  Muaj më parë

  CENTI FLET SHUME QARTE SAKTE DREJT BRAVO CENTI JU NDJEK CDO NATE KE STOPI JU PERSHENDES NGA AMERIKA

  1. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   Muaj më parë

   Mira Genti ke Stopi. Ok. POR me të mire me te SIQERT dhe me tërheqës nga publiku janë ( DEVI E & DORI ) Janë më të mirë pe TEK TOP CENNELL. PE ( STOP ) Keta janë mendje mëdhenj unë për veten time jo se GENTI NUK është i mirë por janë dhe politikane këta tek ( STOP ) Ndihmojnë me shume PARTINE. PD Janë më të bezdisur sepse unë jam anti parti sepse PD na kanë lënë popullin e Shqipërisë pa futur në EVROPË. po të duanë dhe po ta them sinqerisht këta e lanë popullin me SERBINË. RUSINË. GREQINË. Për këta janë mendje medhenj. Sepse në komunizëm isha i psekutuar. Në demokraci është për borgjezet e politikanëve. Nuk është demokraci e popullit demokracia e SALI BERISHËS na dha garanci për firmat fantazmë piramidale me vodhe. Shumë miljona lekë. Sepse si vëllezër motra u kthyem demokrate. Po unë bëra shkëputje e shava Berishën është ENVERIST komunist. Kjo PD. Sa percavi popullin dhe. LSI KËTO parti janë vetëm interes për familjet e tyre. SE sa për popullin qe e carmatosi ky demokrati SHQIPËRINË TONË TË BUKUR. Ky njeri është SERB JO SHQIPTAR. Prandaj shkatërroi Shqipërinë nga leket e popullit qe dertoj ENVER HOXHA për 45 Saliu e shkatërroj me FATOS nano. Ilir meta. Këta janë tradhtare e popullit Shqiptar.

 48. erich rapi
  erich rapi
  Muaj më parë

  Bravo Gent per cdo fjale qe ke thene. Cdo fjale qe ke thene eshte zeri dhe mendimi i shumices. Respect ✊

 49. Hektor Zeraj
  Hektor Zeraj
  Muaj më parë

  sa gjynaf virusi ..................eshte bere 200 kg ky dhe jep leksione per virusin qe te kujdesemi ne !!! i ka vajtur sheqeri dhe kolisterini 800 ketij dhe na thote te vendosim ne maska !!!!... barbon parazit ......

 50. Mr ROBOT 1984
  Mr ROBOT 1984
  Muaj më parë

  Shume I fort je vertet, nuk esht e leht te fitosh mbi nje virus mijera vjecar sic esht gribi, bravo je HERO I vertet

  1. TORR NADO
   TORR NADO
   Muaj më parë

   O shqipe per ca gribi po flet,, PASKA AKOMA QE BESOJN QE KY ESHT GRIB..PER TU HABITUR SA GRIB INTILIGJENT, NE NJE FAMILIE PREJ 5 ANETARESH. KATER SEMUREN KEQ DHE NJE GRUA PLAK 80 VIECARE I SHERBEN KETYRE TE KATERVE.ESHT SI KOKRRA E MOLLES.🤔🤔🤔🤔

  2. Mr ROBOT 1984
   Mr ROBOT 1984
   Muaj më parë

   @Vajza Shkodrane nqs flet English do kuptosh shume gjera, Mr 1 qe cdo gje qe kemi mesuar ne jet ose ne shkolle esht genjeshter,kerko karis Kary Mullis,personi Nobel qe krijoj RT PCR TEST rreth 90s dhe vdiq pak muaj para plandemis, kerko EVENT 201,United Nations AGENDA 21 ose 2030,Bill GATES Gavi-covax,world health organisation nga cili kontrollohet? MEDIA?The SPARS PANDEMIC SCENARIO 2025-2028,WORLD ECONOMIC FORUM klaus Schwab the cili esht qellimi? Me fjalen RESET I njerezimit cfar kupton ti? 2 gjera te fundit- esht nje luft kunder njerezimit jo virusit, me zhdukjen e bankonotave dmth cdo gje do jet elektronike dhe digitalizimini e cdo aspekti te jetes sone do marri fund cdo gje qe nga liria e te menduarit jo vetem te folurit dhe cdo gje tjeter, te tregova pak shembuj pasi ekzist mijra, qeverit jan lodra nuk mund te bejn gje, novela 1984 do te duket parajse ne krahesim me ate qe do shohesh

  3. Vajza Shkodrane
   Vajza Shkodrane
   Muaj më parë

   Ishalla nuk të zë covid pa do ta shikosh që është një"grip" i thjeshtë,

 51. Marco Mauro
  Marco Mauro
  Muaj më parë

  Gento je yll bote vlla , shum rrespekt

 52. hekuran gjoka
  hekuran gjoka
  Muaj më parë

  nuk bi rrufeja ne h...

  1. Mimoza Sulejimani
   Mimoza Sulejimani
   Muaj më parë

   Po pse flisni kështu nuk mund të flisni ëm ëmbël pse duhet me fol për një artist që sa e shikon të bën për të qeshur

  2. Rakip Halilaj
   Rakip Halilaj
   Muaj më parë

   Pse i thua kështu Gentit o Hekuran.

  3. Rhjejek Jsjsjsjjajsj
   Rhjejek Jsjsjsjjajsj
   Muaj më parë

   Bravo po kushe m...t eshte ky