Shqiptaret per Shqiptaret - Emisioni 18~ Sezoni 4

513 Shikime 52 mijë

Komente

 1. mevy y
  mevy y
  15 ditë më parë

  😢😢🤲🏻🤲🏻

 2. Nelson Bushi
  Nelson Bushi
  16 ditë më parë

  🙏🙏 🤲😥

 3. Shpresa Sina
  Shpresa Sina
  16 ditë më parë

  🙏🙏🙏😢😢Zoti e ndimoftte e sheroftte Danin e vogel

 4. Shpresa Sina
  Shpresa Sina
  16 ditë më parë

  Rujt i Madhi Zot ooo Elvis bashke me faten qe eshte si nje Zan mali qe ndimoni jetimet

 5. Miranda Dellova
  Miranda Dellova
  18 ditë më parë

  Allahu e sheroft e jetoft i lumtur voglushi Allahu eshte i madh e ben mrekulli 🤲

 6. Raimonda Ramilli
  Raimonda Ramilli
  18 ditë më parë

  Meri sa e mire je me pelqe shum kur shko ti

 7. Rosa 444
  Rosa 444
  19 ditë më parë

  Si ka mundesi italia nuk po i ndihmon pak dhe te heqi ca shpenzime ta shpetoj kte engjell te vogel.na preku shum o zot

 8. xhuli skendo
  xhuli skendo
  19 ditë më parë

  Doja te dhuroja 50 euro per deanin po me Wester si mund ti dergoj te lutem

 9. walza at
  walza at
  19 ditë më parë

  Allahu e shëroft Deanin dhe e bekoft me të mira tash e tutje 💙 bashk me Nënën💖

 10. Bledar Luta
  Bledar Luta
  19 ditë më parë

  O zot Kur shof kto enjgjell qe vujn kaq shum do kontriboj se Jam vet prind dhe e ndjej shum at dhimbje te atyrve prinderve qe i djek shpirti kaq shum

 11. Arta
  Arta
  19 ditë më parë

  Allah lere ne jete kete femije kaq te embel 🤲🤲🤲🤲 Deani vogel pac shendet dhe jete te gjate o shpirti vogel Zoti ti lehtesofte dhimbjet

 12. Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili
  19 ditë më parë

  E gezofshi Allahu ju meshiroft Allahi i shperbleft gjith bamirsat 🌸🌸

 13. Genta Kejda
  Genta Kejda
  19 ditë më parë

  Oo na keni fut ne toke me kte histori te ktij djali

 14. Vina
  Vina
  19 ditë më parë

  😢😢

 15. Muarrem Kaca
  Muarrem Kaca
  19 ditë më parë

  O zot sa me dhemb shpirt kur e shof kte fmi te lutem o zot sheroje

 16. Genta Kejda
  Genta Kejda
  19 ditë më parë

  O Zot vuajtja e nanes o Zot ma ka nda shpirtin kjo histori me kte djale te vogel o krisht ndihmoje

 17. Genta Kejda
  Genta Kejda
  19 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem Zoti ju bekofte Elvis bashke me gruan tuaj

 18. Nuri Ibra
  Nuri Ibra
  19 ditë më parë

  Zoti e ndihmoft engjellin e vogel

 19. Eri
  Eri
  19 ditë më parë

  Zot shëroje këtë femije. Zoti qoftë me ty ❤️ vogël 🙏🏻🙏🏻😢

 20. Zana Cila
  Zana Cila
  19 ditë më parë

  O Zot i madh sheroje

 21. essi xhesika
  essi xhesika
  19 ditë më parë

  Shpirti vogel dean allahu te ruajt e te shpetoft . E kuptoj dhimbjen tende pasi nga kjo semundje e mallkuar me ka ikur njeriu me i shtrenjt nena ime . Kam qar me denes kur te kam par duke ber dializen mu kujtuan te gjitha vuajtjet e nenes time . Te uroj te behesh sa me shpejt mir .

 22. Feh Plana
  Feh Plana
  19 ditë më parë

  Allahi inimoft jam ni moter jr gjermanis une I jepi 200 ero per v

  1. Lendita Da
   Lendita Da
   19 ditë më parë

   Olla zoti jav dhasht ma shum qe ndihmoni njerz ne hall qe jane

  2. Feh Plana
   Feh Plana
   19 ditë më parë

   Jam fehmije pllana i deroj 200 e ro

 23. sara sarice
  sara sarice
  19 ditë më parë

  o moter lotet qe rjellin an dhimbjen e ke je e kputur o Allah Allahu me ta lehtesu in sha allah shptohet 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 24. Doro Saraj
  Doro Saraj
  19 ditë më parë

  Shpirti Vogel zoti dhe shqiptarët do të ndimojm. 🤲🤲🤲🤲🤲

 25. Viron Qendraj
  Viron Qendraj
  19 ditë më parë

  VALLAHU EKBER VALLAHU EKBER

 26. Dhurata Rinxhi
  Dhurata Rinxhi
  19 ditë më parë

  Nuk shikon qeveria kto se kan me shum halle ta medhaja bejn gam gam si qen kush te zeri kolltukun dhe kush te vjedhi me shum kto jetim po vujn per buken e gojes allahu i ndihmoft inshalla

 27. Eriola Qefalija
  Eriola Qefalija
  19 ditë më parë

  Zoti edi vet sdi ca te them per kto raste ndjhemi te pafuqishem per te ber dicka na dhem shpirti Allahu e sheroft shpirtin e vogel 😭😭😭😭😭😭😭😭😭do doja ti kisha te gjith pasurin e botes tja jepja kti fmije

 28. Viron Qendraj
  Viron Qendraj
  19 ditë më parë

  Lumë për ju. Hallall kush ndihmon. ALL LLAHU JUA SHTOFTË TË GJITHËVE. MA BËNI HALLALL.

 29. Antonelo Lamaj
  Antonelo Lamaj
  19 ditë më parë

  Kemi politik shume te keqe shikojne vetem xhepat e tyre ato leke hje arxhojne ne fushat e tyre lluksose

 30. Flori Beqiri
  Flori Beqiri
  20 ditë më parë

  Zoti te dimoft😭😭

 31. bardha mehmedi
  bardha mehmedi
  20 ditë më parë

  Oooo Allah jepja sherimin ooo Allah sheroje sa me shpejt ooo Allah ki pak meshir ooo Allah ta keput shpirtin 😭😭😭

 32. Anila Haklaj
  Anila Haklaj
  20 ditë më parë

  O Zot ofshama saj ❤ sa e dhimshme 😢

 33. Vjosa Milani
  Vjosa Milani
  20 ditë më parë

  ☝🙏🤲🤞

 34. Vezire Tafaj
  Vezire Tafaj
  20 ditë më parë

  😭😭😭😭😭💔

  1. Maloku Juliana
   Maloku Juliana
   19 ditë më parë

   Elvis zoti ndihmofte jape 50 euro nuk jane shume ndodheme ne itali me duet codice Iban

 35. Ismet Lusha
  Ismet Lusha
  20 ditë më parë

  Zoti esht i madh u a shperbleft sa me shum njerz qe kontribojn per kta njerz i rujt zoti familjen e vet ja beht rrugen drit gjithmon

 36. Mimo01 Izito
  Mimo01 Izito
  20 ditë më parë

  Pse e keni len at vajzen me nje an dhe nuk e keni perqafu e keni len shum te vetmuar , Ajo e semur esht por ka zemer dhe ka ndjenja dhe besoj se esht ndjer keq qe nuk e afruat, Reflektoni dhe mos beni keshtu gabime ma se gjynah esht, respekt per punen qe e beni zoti ju bekoft 🤲

  1. Bor Bor
   Bor Bor
   15 ditë më parë

   Edhe un te njejten gje thash sa pash rastin

  2. Andis Rrushi
   Andis Rrushi
   19 ditë më parë

   E vura edhe un Re me erdhi keq

 37. Eljesa Eli
  Eljesa Eli
  20 ditë më parë

  😭😭😭o ZOT shyqyr që i bem me banes

 38. Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha
  20 ditë më parë

  Allahu ju shpërbeftë per ket pun te madhe qe po e boni 🤲 Allahu i sheroft te semuerit 🤲 Allahu ju ndimoft te varferve 🤲

 39. Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha
  20 ditë më parë

  Allahu ju ruajt per ket pun te madhe qe po e boni 🤲

 40. Enkela Barjamaj
  Enkela Barjamaj
  20 ditë më parë

  Po shteti vall ku esh apo vetem per votat dalin haka e popullit i zenet

 41. Muhamed Aliju
  Muhamed Aliju
  20 ditë më parë

  Zotin I Madhërishëm e lusim me zemer bamirsat qe po ndihmojn Zoti I madh kur mos i hupt po veq, inshAllah i begatoft me gjitha,te mirat. Edhe juve Teulog Visi dhe stafin shqiptaret per shqiptaret. Amen jarabih.

  1. Muhamed Aliju
   Muhamed Aliju
   19 ditë më parë

   Enkeleda qka jan keto shifra e nderume

  2. Enkeleda Metushi
   Enkeleda Metushi
   19 ditë më parë

   0⁰³1200a9,⁹ll

 42. Xheni Lickollari
  Xheni Lickollari
  20 ditë më parë

  Zoti te sherofte dhe te bekofte o engjell 😢 me qan shpirti keshtu. O Zot degjoji lutjet tona ne kete muaj te begate sheroje ke engjell 😭😭😢😢🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  1. Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha
   20 ditë më parë

   Amin 🤲 Allahu e sheroft 🤲 Elhamdulilah qe kemi hala njerz si ju qe luten per njerzit ☝☝☝🤲🤲🤲 Allahu ti pranoft lutjet 🤲🤲🤲

 43. Adaina Toska
  Adaina Toska
  20 ditë më parë

  Zoti ju begoft

 44. supriyanto
  supriyanto
  20 ditë më parë

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618613236

 45. bardhi adriatik
  bardhi adriatik
  20 ditë më parë

  Ky emision ma mbush shpirtin plot me lumturi kur shoh qe gezohet jetimi kur shoh qe sherohen njerz me semundje te renda zemra me mbushet plot me lumturi ishalla zot shtohen sa me shum njerz te bekur si elvis naci sikur e ka Pru Allahu per keta njerz zoti ja shperbleft ishalla bashk me shqiptart zemer mir dhe human 🤲🤲

 46. Armina Brisku
  Armina Brisku
  20 ditë më parë

  O zot ki meshire per kete engjell, te lutem shpetoje jeten e ketij femije 😢😢

  1. Augustine Dax
   Augustine Dax
   11 ditë më parë

   @Maxwell Reece Checking it out now. Seems good so far.

  2. Maxwell Reece
   Maxwell Reece
   13 ditë më parë

   I dont know if anyone cares but in less than 15 minutes I hacked my girlfriends Instagram account using Instaplekt. Cant link here so search for it on google if you care

 47. bardhi adriatik
  bardhi adriatik
  20 ditë më parë

  Elhamdulilah o zot ishalla zoti I bekoft te gjith ata qe shtrijn doren per keta jetim dhe per njerz ne nevoj drit ja beft zoti ne familjet e juja ishalla 🤲🤲

  1. bardhi adriatik
   bardhi adriatik
   19 ditë më parë

   @Abdullah Berisha amin dhe juve ishalla

  2. Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha
   19 ditë më parë

   @bardhi adriatik Allahu te ruajt 🤲

  3. bardhi adriatik
   bardhi adriatik
   19 ditë më parë

   @Abdullah Berisha flm

  4. Sale Mazreku
   Sale Mazreku
   19 ditë më parë

   O zot i madh shpetoje at femi. Jemi ne muajin e shenjtë të ramazanit, inshalla allahu i madh, i shperblen te gjith te semurit me sherim. O Zot i madh mos e le askend ngusht. 🤲🤲🤲

  5. Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha
   20 ditë më parë

   Amin Ja Rabbi 🤲 Allahu te ruajt 🤲 Allahu te shpërbleftë per ket lutje te bukur 🤲 Inshallah te gjitha deshirat tu plotsohen 🤲

 48. Greta Leoni
  Greta Leoni
  20 ditë më parë

  Ndihmoni kti angjelit te qoj para sa kemi mundësi 🙏🙏🙏 Zoti te bekofte e te nimoft oo Angel

  1. Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha
   18 ditë më parë

   @Greta Leoni Amin inshallah 🤲

  2. Greta Leoni
   Greta Leoni
   18 ditë më parë

   @Abdullah Berisha amin ishalla tanve flm

  3. Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha
   19 ditë më parë

   @Greta Leoni Shumë e vertet teze Allahu te ruajt 🤲 Allahu ti ruajt femijet dhe ti baft te hajrit inshallah 🤲 Naten e mir Agjërim te lehtë dhe te pranuar inshallah 🤲

  4. Greta Leoni
   Greta Leoni
   19 ditë më parë

   @Abdullah Berisha njeriu po te ec ne rrugen e zotit e di qa është dhimbja bravo edhe ty per mosh kaq te re 👏👏👏 Prindërit nje e fëmijët dy jan gjaja me e shtrejt ne bot ama per veq zotit te mall atij i kjoshim fal 🙏🙏🙏 Zoti është një e atij duhet ti drejtohemi 🙏🙏🙏

  5. Abdullah Berisha
   Abdullah Berisha
   19 ditë më parë

   @Greta Leoni Per hir te Zotit dihet te tregojm gjithmon drejt unë jom 17 vjeçar ama me dhimbsen shumë njerzit e sprovar sidomos prinderit me femi te smut. Allahu ju ndimoft 🤲 Allahu te ruajt 🤲

 49. Rudina Kercuku
  Rudina Kercuku
  20 ditë më parë

  Allute ndimodte ketA nherz ishall

  1. Adaina Toska
   Adaina Toska
   20 ditë më parë

   Zoti ju bekoft

  2. shehu kujtimsh
   shehu kujtimsh
   20 ditë më parë

   Allahu ju ndihmofte

 50. SAFET REXHEPI
  SAFET REXHEPI
  20 ditë më parë

  o vllazen emotra jurut allahu kudo qejeni kam nilutje jetoj nkosov ipapun meshendet jo mir nshpi meqera nshpi tehuj pa ndihm sociale pa asi kusht per jetes pa asi tardhne kam thirr shoqatat jav kum tregu gjendjen po deri sot ska dal kush mem vizitu e juksha lut sejom ba itepert tu shkru po jam nhall se ska ma vshtir semepa fmin 2vjeq pabuk epa kushte qabje shiu mepiku mineve zoti jav dhasht ejav shtoft tmirat eti gjdo shqiptari kush ka mundsi mem ndihmu jam shum ngjendje tkeqe pasha zotin emadh qemka fal medal mem vizitu ebindni edhe vet qe qeni nket gjendje sjeto zoti jurujt te gjidhve numri viber @ +38649423241 ### numri im.o viber PLUS TRE TET XHASHT KATER NAN KATER DY TRE DY KATER NI