Rrëfimi i një prokurori: Si më kërcënoi Fatmir Mediu që të mos e çoja në burg për Gërdecin

363 Shikime 37 mijë

Komente

 1. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  4 ditë më parë

  Po ti pse u frikesove pse nuk e denoncove .!?Mediu i ka te lyera duart me gjakun e 20 e ca te vrarevene Gerdec.!?

 2. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  4 ditë më parë

  Po pse Amerika nuk e er ne Age po e ben film dhe saliu dhe ediu dhe alltezi u thot gerdecit hani mut se ne kemi mafjen tani mafja esht me Ameriken ka gisht nonje qe merret brenda me shtetin te Amerikes dhe e ndimon sali kre inelin 30 vjet saliu vrau vodhi dogji me protesta me fajdet i la popullim byth zbuluar i beri ko k e lekur kan jetu si ne me jetes dhe Amerika e ka m ajt sehir dhe ben sikur po e ndimon popullin jojo nuk po e ndimon po e fut dhe

 3. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  4 ditë më parë

  Po hsni ut qe flisni nee e dim ca ka ber saliu dhe mediu dhe shkezeni dhe Ardita dhe malltezi dhefasllici serbi po ca i ka ber Amerika i ka rrujt bythen Ai Akoma vret Akoma vjeth akoma koma ndon shqiperin

 4. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  5 ditë më parë

  O gerdec po ishe kater vjet popull keta duhen denuar mos flini mjaft do na mallkojn femijet tan neser

 5. Anesti Hoxhaj
  Anesti Hoxhaj
  6 ditë më parë

  KATANDJA E SHQIPERISE PER TU ARDHUR KEQ

 6. Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  6 ditë më parë

  I pa.sholkolli.dhe.inoranti ne politik..fundin.e ka te herte..mendojn gjithshka qe fluturon eshte e tyre.....jo jo haku i popullit te ze.

 7. Libero Koxha
  Libero Koxha
  6 ditë më parë

  Këta duhet ti djegësh 1e nga 1 që të gjithë të politikës shqiptare

 8. Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi
  6 ditë më parë

  Kurr bën dhe Mediu fushatë ,kjo është ti biesh vetes bam, për gjithë ato bëma që bërrë, ku është drejtësia, pse ka frikë të veprojë ?????????!!!!!!!

 9. Luigji Marku
  Luigji Marku
  6 ditë më parë

  Sa prova i duhen spak aspakit per ti quar prapa hekurave apo perpara merren me ato qe mledhin kanaqe

 10. Refat Fier
  Refat Fier
  6 ditë më parë

  Vjen dhe kerkon vota tani qeni Yyyy trap

 11. Ermir Adam
  Ermir Adam
  6 ditë më parë

  O pamflet fol shqip jo (credibilitetin) por shprehu mire besimin se e përdhosët gjuhën shqipe Bën mirë qe Flet po shprehuni ne gjuhën tonë.

 12. Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa
  6 ditë më parë

  E do voten Mediu per te mbajtur te dashuren. Eh keta kane nga 2-3 familje te shkrete si do ja dalin po nuk vodhen e mashtruan. Mediu ne burg. Ju thafte dora kush e voton.

 13. Andy G
  Andy G
  6 ditë më parë

  Ju te gjithe jeni per burg e mos te dilni me.,per te pasur drejtesi ne te ardhmen

 14. Thanas Paskali
  Thanas Paskali
  6 ditë më parë

  Posi mor ari arrite në Detroit ,nuk je këtu ti jepje një plumb ose të ishe ti këtu e Fatmiri në Detroit.

 15. Kuqja Bujar
  Kuqja Bujar
  6 ditë më parë

  OFatmir legeni

 16. Fatos Fatos
  Fatos Fatos
  7 ditë më parë

  Nuk iheq as nje presje ketyre qe thua ti o pamflet, po nga keto akte kriminale jemi katandisur keshtu, se po te besh llogarin se sa te rinje jane vrare vetem nga droga nga 2016 e tani, e kupton akoma me mire se ku jemi, me nje fjale keta jane te gjithe kriminela,

 17. Vasco Islamaj
  Vasco Islamaj
  7 ditë më parë

  Ja kush jane politikanet shqiptare kriminelr e dun me drejtu Shqipnin turp ! Flm

 18. cris Rea
  cris Rea
  7 ditë më parë

  Fatmir Mediu eshte nominuar nga amerikanet per te mos kandiduar per deputet duke i thene Bashes se ky kriminel nuk duhet te riciklohet.Ne rastese Basha ben te kunderten aq me keq per te , do te kete kosto ne zgjedhje.

 19. ByBjahaabababashah Gagahahaha
  ByBjahaabababashah Gagahahaha
  7 ditë më parë

  Jan bër hora e hora e të cmendur mbas pasuris .e haijdut e haijna si kur nuk do kish vdeke kuri . .spari priftat e hoxholart .jan .pastaij kta qeveritart që nuk ngopen kur .një shtet që nuk ka ligj . Nuk ka bereqet .edhe kur nuk bëhet shtet .80 përqind jan haijdut

 20. Mouhssine Wydadi
  Mouhssine Wydadi
  7 ditë më parë

  Po e KENI pa mediun si I lepihet lulit per nji MANDAT e do per vedi QE ti pshtoi burgut.Ky KRIMINEL. 👎👎

 21. Edi Arapi
  Edi Arapi
  7 ditë më parë

  Ore nuk doli asnje nga ky fshat ti vriste keta apo u blen keta tu vij turp ketyre legenave

 22. Gezim Delilaj
  Gezim Delilaj
  7 ditë më parë

  Die e pashe kete maskara Ku kishte mbledhur rreth njezet Veta dhe bente politike dhe u thashe jepini nje preshe per mikrofon se nuk kishte mikrofon

 23. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  7 ditë më parë

  Mediu nje plere e krimit korupsionit ajdut imoral tradhetar

 24. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  7 ditë më parë

  FATMIR MEDIU FAMILJE E DESHMOREVE TE DEMORACISE BEJE TE FALA MOTRES O CAME MUTE STER MUTI FAMILJE E DEGJENERUAR SHPI PA GARDHE

 25. Capricorn 17
  Capricorn 17
  7 ditë më parë

  Ka ardh koha te shkoj tani .besoj se do shkoj

 26. bardhosh veliraj
  bardhosh veliraj
  7 ditë më parë

  Duhet te vesh ti ne burg ne vend te tij

 27. Ruzhdi Alitjaha
  Ruzhdi Alitjaha
  7 ditë më parë

  Ku esht Rinia Studentore,qe nuk e formon nje organizat politike,e ti shpordhe Ket Klas te vjeter politike.

 28. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  7 ditë më parë

  TEVERTETA

 29. Vilson Kondakciu
  Vilson Kondakciu
  7 ditë më parë

  Fatmiri nuk ishte burrë. Por nje frikacak i fshehur si mi pas Saliut.

 30. Artan Zenuni
  Artan Zenuni
  7 ditë më parë

  Te gjith mutin qe e quajm politikan kan shpetuar deri sot, por neser do ti paguajn te gjitha ! ! ! !

 31. Memi Mem
  Memi Mem
  7 ditë më parë

  Ah te kishim vetem nje çete partizanesh. Keto jane armiq siç qe gjermani

 32. Loli Loli lol
  Loli Loli lol
  7 ditë më parë

  po ku eshte spaku pra pse nuk i arreston kto vrases e hadute

  1. Gjergji Nikolla
   Gjergji Nikolla
   6 ditë më parë

   SPAKu është një gënjeshtër për ca vite , pastaj një gënjeshtër tjetër e kështu do shkojë kjo punë !!!

 33. Sherifi Qytetit
  Sherifi Qytetit
  7 ditë më parë

  O medi vill sa te kesh mundesi bahu njeher burr

 34. Artur Luku
  Artur Luku
  7 ditë më parë

  Fatmir gerdeci

 35. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  7 ditë më parë

  Zulat. Kombetar..letra.bythe🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 36. Kuku kuku
  Kuku kuku
  7 ditë më parë

  Mafia i mbron kriminelat e vet keta kriminela te rilindjes pd lsi dhe ps jan ndrangeta albaneze populli duhet te cohet e ti shpori keta kriminela qe nuk mendojn per popullin e varfer

  1. Mariglen Meta
   Mariglen Meta
   5 ditë më parë

   Zjarin jo ti zhduk

 37. mando mandi
  mando mandi
  7 ditë më parë

  Po motrën mediu seksi

 38. Afrim Cimo
  Afrim Cimo
  7 ditë më parë

  Dikush qe mundet duhet t'a çojë në SPAK

 39. Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri
  7 ditë më parë

  Prokuror koti. Tërhiqet nga detyra kot se koti. Ky është shteti jonë ligjor. Mjerë populli i thjeshtë.

 40. Arben Panxhi
  Arben Panxhi
  7 ditë më parë

  Te gjithe ata qe kane drejtuar e drejtojne nderin ekombit poshterojne pse dhe sa do vuaj ky popull?

  1. xk2 LAÇJANI
   xk2 LAÇJANI
   7 ditë më parë

   Jepi kohe 1 vit vetingut Amerikan dhe flasim 🇦🇱🇺🇸❤

 41. Ari Detroit
  Ari Detroit
  7 ditë më parë

  Fatmir Gerdeci i ka duar te lara me gjakun e femijve , grave , burrave dhe pleqve te Gerdecit dhe nuk ka turp kerkon te zgjidhet debutet .. Ky nuk meriton VOTEN por ky e ka hak dhe meriton PLUMBIN ..

  1. Alfonc Sejdini
   Alfonc Sejdini
   6 ditë më parë

   Vlera ne vendin dhe kohen.e duhur

  2. Pashk Nokaj
   Pashk Nokaj
   6 ditë më parë

   @Alfonc Sejdini frika ka lindur njëherësh me njeriun,është prokuror me vlera.

  3. Bardhok Prenga
   Bardhok Prenga
   7 ditë më parë

   Burgun

  4. Alfonc Sejdini
   Alfonc Sejdini
   7 ditë më parë

   Ky prokorori do varur Tani u kujtua burracaku

 42. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  7 ditë më parë

  Fatmir jevgjiti. Hajdut I degjeneruar

  1. Shqiponja Shqiponje
   Shqiponja Shqiponje
   7 ditë më parë

   Kjo asht e keqja se nga simpatizant të njlrës apo tjetrës parti i versulen kundershtarit politik e jo sistemit që partia e punës ka instaluar që vjedhin e vrasin e nuk ju hynë gjëmb në këmbë .që të vihet drejtësia në vend duhet pastruar kjo klas hajnash e mafjozësh të pa mëshirshëm.