Roped with Olsi - Episode 15 - ‘Roza’ bëhet ‘e Kuqe’

3 664 Shikime 379 mijë
Argëtim

Roza Lati flet për projektin e saj muzikor, zënkat me të ftuarit dhe detajet e jetës personale në Roped with Olsi.
Diçka nga Roza Lati - bit.ly/rwo_rozalati
Falenderime për:
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Urban FURNITURE - bit.ly/urban-furniture
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #RozaLati #OlsiBylyku #DesignAngle
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Regjisor: Nik ISMAILI
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
Asistent: Josmira HYSA, Enilda MIFTARI, Sefer ÇELA
Chapters:
You'll get these later...
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALget dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2020 © All Rights Reserved

Komente

 1. Matilde Mara
  Matilde Mara
  25 ditë më parë

  Emisioni me I bukur, un ju sugjeroj qe Olci me Rosen te bejn nje emision bashke, se me shum do qeshim me kto sesa me portokallin, klanifornia spo emissione te tjera🙏😋😍

 2. Matilde Mara
  Matilde Mara
  25 ditë më parë

  Sa e merzitur isha sot, pash e emisionin i harrova te gjitha, me knaqe Roza😅😅😅😅😅

 3. Matilde Mara
  Matilde Mara
  25 ditë më parë

  Sa me pelqen Roza e thjeshte, ben gallata, di te menaxhoj situata. Roza je shum tip😍💐

 4. luiscela 12
  luiscela 12
  29 ditë më parë

  haha

 5. Eris Gjonaj
  Eris Gjonaj
  Muaj më parë

  kam qesh me lot ke syri

 6. An An Palokaj
  An An Palokaj
  Muaj më parë

  Sa pordh ka kjo mo aman. Na shpifi me ate anglisht cop cop

 7. elena elena
  elena elena
  Muaj më parë

  Roza me model flokesh si ne 2005

 8. Dajana Pasha
  Dajana Pasha
  Muaj më parë

  😅😅sa kam qesh 👍

 9. Elvis Kodra
  Elvis Kodra
  Muaj më parë

  Kjo vetem "Sa lek kam bere?" Kam ber ca lek Ia kam rrit cmimin vetes Pastaj pyesin se sa e ke rrogen dhe nuk e tregojne se esht turp.

 10. Dianaelisa Marku
  Dianaelisa Marku
  Muaj më parë

  E KU U GJVESH KJO😟😟😟😟😟☺

 11. Afroditi Vaseileiou
  Afroditi Vaseileiou
  Muaj më parë

  Jo “disgustive” o Roza!!! DISGUSTING o te honksha Anglishten. Kur nuk e njef mire nji gjuhe mos e perdor se na hape barkun. Je shume tip cool ne pergjithesi por plssss use it don’t abuse it. Kisses dall..

 12. eva bitra
  eva bitra
  Muaj më parë

  Olsi je i papare , ne cdo puntat me cdo te ftuar na shkrin se qeshuri! Kjo puntat me Rozen🌺 ishte shum e bukur! Vetem nje sygjerim ,nderroje ate kolltukun ku ulesh, se duket qe nuk je rehat fare,vetem rreshket😂😂 😜 gjej dicka me te rehatshme☺️

 13. Endri Hatillari
  Endri Hatillari
  Muaj më parë

  vtem i vini rrotull - nuk i prekni ato produktet :D :D

 14. Sebi Sebastjan
  Sebi Sebastjan
  Muaj më parë

  Ylli baka shok i mamit😂😂😂

 15. artan cangu
  artan cangu
  Muaj më parë

  Olsi Urime per emisionin por vec nje vrejtje Kisha mos thirr k c kshu njerzish se Na e shpifi me kete gjuhen si papagall sfliska as i fjal ne nje gjuh. Rrespekte per ty

 16. king Boy
  king Boy
  Muaj më parë

  1:07:07😂😂😂

 17. Mreza
  Mreza
  Muaj më parë

  Intervista m e bkr kjo q ke bo me rozen

 18. Aaaa
  Aaaa
  Muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 19. roteo Prenga
  roteo Prenga
  Muaj më parë

  Po me ta lyp ma kishe dhon

 20. Merjem Tusha
  Merjem Tusha
  Muaj më parë

  Se jam vet si ty😂😂😂❤️🇦🇱

 21. Merjem Tusha
  Merjem Tusha
  Muaj më parë

  Flit vetem katunarshe❤️😂 se vetem ashtu të shko

 22. Soni Son
  Soni Son
  Muaj më parë

  Po ca e keni von ate foton roza tu heq brekt doni klikime a sa vk

 23. Vini Official
  Vini Official
  Muaj më parë

  Eksituse kjo roza 😂🥰

 24. BABA MONSTRA
  BABA MONSTRA
  Muaj më parë

  Qr ai tu thon 3 or ketchup kto moterqimat nuk folin

 25. 〆ヅOᴠᴇʀʟᴏʀᴅ7
  〆ヅOᴠᴇʀʟᴏʀᴅ7
  Muaj më parë

  Do i merrte leje menaxheres tende apo egles tende😂

 26. King End
  King End
  Muaj më parë

  Diamanti blu 😂😂😂

 27. Vini Official
  Vini Official
  Muaj më parë

  Ftoje noizyn

 28. Hadis Xheladini
  Hadis Xheladini
  Muaj më parë

  100% fake kjo 😁

 29. Ermal hoxhaj
  Ermal hoxhaj
  Muaj më parë

  U ben 2 olsa ... 1 mashkull e 1 femer. Skandali 2021 porno.albania

 30. i. Gashi
  i. Gashi
  Muaj më parë

  nje lapsus per olsin qe i beri dy her pyetje rozez kur pyetja e par ishte qe kurr nuk ftonte ne emisjom ate gocen qe kendonte edhe pyetjen tjeter per feron 🤦‍♂️

 31. Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 2021
  Muaj më parë

  Sa bukur 😂😂😂😂😂😂hahahahahaha

 32. Alketa Balliu
  Alketa Balliu
  Muaj më parë

  Roza yll je suuper e vertet

 33. armand Braho
  armand Braho
  Muaj më parë

  Ke pordh shumë as humor NUK ke

 34. Elisabeta Catalano
  Elisabeta Catalano
  Muaj më parë

  Roza je yllle te pucccc❤💖🥰

 35. Sueda Puka
  Sueda Puka
  Muaj më parë

  J

 36. Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni
  Muaj më parë

  Je munduar ta kopjosh emisionin e Jimit more burre I dheut Por kutine e ke te keqe s’eshte sikur e atij e shoh ketu ne USA Michigan..ai ju fut insekte si merimanga e bretkosa e gjarperinj minj jane te vertete te gjithe se jane nga ato qe I mbajne njerezit ne shpi fut aty brenda edhe ushqime te keqija sa per ti bere duart pis dhe jasme sikur tremben njerezit Por ne te vertete disa vipa edhe tremben vertet ai e ben bukur sepse ka kushte te tjera ka lek me shume ajo studio

 37. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  Muaj më parë

  Fantastic

 38. Bleona Ruci
  Bleona Ruci
  Muaj më parë

  Loja me e bkr nder gjithe te tjerat😎🤩

 39. Kok Derri
  Kok Derri
  Muaj më parë

  Sa bushter kjo bushtra

 40. Gzime Mustafi
  Gzime Mustafi
  Muaj më parë

  Beli i rozes ne insta )( kurse realitet | | 😂😂

 41. Fjorela
  Fjorela
  Muaj më parë

  Ahahahahahhsahhahaha

 42. Buci Bruno
  Buci Bruno
  Muaj më parë

  Kjo duket si trans robt

 43. M.H
  M.H
  Muaj më parë

  Unë thjesht desha me dit ça do të thotë "disgustiv" se vetëm Rozës ja kam nigju ktë llaf

  1. Lina Lina
   Lina Lina
   Muaj më parë

   Disgusting eshte fjale Anglisht ne shqip perkthehet e neveritshme!

 44. Haneme Rakela
  Haneme Rakela
  Muaj më parë

  puntata me e bukur dhe me humoristike 😂😂😂😂😂😂sidomos ai zeri i rozes

 45. Erilda Pepa
  Erilda Pepa
  Muaj më parë

  Beriste Roza bertit un oo dio lot😂😂

 46. Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi
  Muaj më parë

  Bej lek pa djer ikni punoni pun me djer sepse dilni flusi bla bla aty dhe fitoni lek kot

 47. no
  no
  Muaj më parë

  Me batuten e Nusretit n Dubai vdiqa 🤣🤣

  1. Niko Brada
   Niko Brada
   Muaj më parë

   Ne Po vdesim ne shqipri 😂😂

 48. tayna official
  tayna official
  Muaj më parë

  Bravooooo Roza.. per pjesen e lekve shum e vertet

 49. Laurent Reni muca
  Laurent Reni muca
  Muaj më parë

  E ke bo shum bukur emisimonin se e ke bo me te verdhe 🥺😘

 50. Laurent Reni muca
  Laurent Reni muca
  Muaj më parë

  Je shum lot

 51. Andi Berat
  Andi Berat
  Muaj më parë

  Olsi respekte je shum karagjoz hahahahaahah

 52. Mario Bobja
  Mario Bobja
  Muaj më parë

  Hahahahahhah

 53. gloria
  gloria
  Muaj më parë

  Si eshte ber kjo si gabele, tu fol vec per leket ca niveli

 54. Ines Kotherja
  Ines Kotherja
  Muaj më parë

  Te lutem beje dhe nje here me tprekme me te gjetme

 55. Anxhelo Zeraj
  Anxhelo Zeraj
  Muaj më parë

  Oooo me lot sa kam qesh te pjesa q preki synin😂😂😂😂😂😂😂😂

  1. Amir Dylan
   Amir Dylan
   20 ditë më parë

   @Gabriel Allan Checking it out now. Looks good so far.

  2. Gabriel Allan
   Gabriel Allan
   20 ditë më parë

   dont know if anyone cares at all but I just hacked my girlfriends Instagram account by using Instaportal. Cant link here so search for it on google xD

 56. manjola korriku
  manjola korriku
  Muaj më parë

  Roza te du fort por Rita do te bertasi se ajo korsejaa ti ka mcef cicat dhe ajo ka.qef ti3tregosh

 57. Prishtina
  Prishtina
  Muaj më parë

  Hahahahahahahhahahahahhahhahahahahhahahhahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahahhahahhahahahahahhahahahahahhahahahhaahhahahahhahahahahahahahhahaahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahqhwhwhwhajajhahahahahahahhahajajjajajajahahajhahahajahahahgahahahahahahahagahhagahajajahajjahagagagagahahahahhahahahjaahhahajajagagahagagahgahagagagahhagagahagahaghahahahahagagahagaghafahahahhahagagagagagaahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahahahahahhahahahahhahahajahahajhajajajajajajjahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahhahhahhahahahhahahhahhahhahhaahhahahahhahahahhhahahahhahhahahahhahahhahahahahahhahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahahahahahahhahahhahahahahhahahahaahhahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahjahaahahajjajajaajajhahahahahhahhajhahahahahahhahahahajahahahajahhahahahahaahhahahahahhahahahahahahahahjahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahajajhajahajahjahajahjabajhahggagaghahahahahahhahahahahahahahhagahahahahahaghahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahhahahhahahaahjajajajjajajhahahhahahahahahahhahahahhahhahahhahhahahhahhahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahaahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahajajajahahahhaahhaahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahha👎🏼

 58. Rea Ree Rea 777
  Rea Ree Rea 777
  Muaj më parë

  Puntata me e shpifur me kete idioten fallco komplet! Olsi pranoje qe mezi po e duroje! Ma shpifi!

 59. Eleni Elena
  Eleni Elena
  Muaj më parë

  Keta mbeten te gjithe duke bere emisione!!!! Marrin pak fame dhe u duket vetja vipa 😏😏😏😏

 60. Paolo Lushi
  Paolo Lushi
  Muaj më parë

  Vish i pal corap te gjata me ato kpuc olso 😜😜

 61. FF ALBOZ
  FF ALBOZ
  Muaj më parë

  S po gjej pjesën kur zhvishet ti bijm me dor t paktën

 62. Kleona Kabashi
  Kleona Kabashi
  Muaj më parë

  O Roz tzuni nga fundi😂😂BTW ur the best bby😘

 63. Gaming pase tv
  Gaming pase tv
  Muaj më parë

  Eno

 64. Gaming pase tv
  Gaming pase tv
  Muaj më parë

  H

 65. BDK KASSI
  BDK KASSI
  Muaj më parë

  E vrejtet qe olsit ju ngrit palla

 66. David Prenga
  David Prenga
  Muaj më parë

  O olso ftoje julin tashi sa ka marr nifar fame se do dale bukur

  1. Lexilela Pranvera
   Lexilela Pranvera
   Muaj më parë

   Nuk esht pune fame.. Esht puna sa di te sillet si njeri I thjesht e jo fallco

  2. Nameist Myname
   Nameist Myname
   Muaj më parë

   Seshte juli per kete emisioni

 67. xhen tahiri
  xhen tahiri
  Muaj më parë

  😂😂❤❤

 68. Sara & Landi
  Sara & Landi
  Muaj më parë

  Kjo ishte një nder episodet më të bukura Roza je Mbretëresh!❤❤

 69. Ermir Zenelaj
  Ermir Zenelaj
  Muaj më parë

  O Olsi se meqe Roza Lati nuk u beson akrepave ajo s´do i besoje as Joe Biden-it.😂😂

 70. BOSÎÍ Lukaaa
  BOSÎÍ Lukaaa
  Muaj më parë

  Finem da ftosh ndonjer ?

 71. Elona lona
  Elona lona
  Muaj më parë

  Roza esht shum goc e sinqert .te beri tap olsi hahaha

 72. ff gang
  ff gang
  Muaj më parë

  O olsi te esht ber dru nga roza hahahah😍

  1. Mary Oxa
   Mary Oxa
   Muaj më parë

   Po e vrtet qe ju ka bo dru por ju ka bo oer motren tate te jesh i sigurt ruaj motren te oakten mos ta kapin te tjert

 73. Kastriot Plaka
  Kastriot Plaka
  Muaj më parë

  Po te jesh shum k si ti normale do te vijn lekat ter pordh ju i kam ber vet ti kan ber kollovart o cop k vl njerzit punojn ter jeten nuk mbajn dot familjen.

 74. Lyrics Shqip
  Lyrics Shqip
  Muaj më parë

  Olsi je super je i madh 👑😁

 75. sere stela
  sere stela
  Muaj më parë

  Sa kam qesh me kte pjes🤣🤣🤣🤣

 76. Armando Mandi
  Armando Mandi
  Muaj më parë

  Superrrr episod 😍😍

 77. Andis Rrushi
  Andis Rrushi
  Muaj më parë

  Te pallosh je se per gje tjeter jo edhe fiks ja ke rrit vetes cmimin po ne krevat

 78. klea kklea
  klea kklea
  Muaj më parë

  Kokrra buces

 79. Silvi Silvi
  Silvi Silvi
  Muaj më parë

  i madh je o olsi bylyku

 80. Marijel Halilaj
  Marijel Halilaj
  Muaj më parë

  Hahaha

 81. Qemal Balija
  Qemal Balija
  Muaj më parë

  Tja caj breket rozes

 82. Eduart Aliu
  Eduart Aliu
  Muaj më parë

  Edhe pak pun dhe do kalosh Top e Për💋

 83. Dorjan Kalaj
  Dorjan Kalaj
  Muaj më parë

  Super 😜

 84. Jola Jola
  Jola Jola
  Muaj më parë

  Qind her t njenjta gjera moj roza

 85. Eli K
  Eli K
  Muaj më parë

  Uaaaaa 🤣🤣🤣🤣 u meka Roza tu shtofte jeta se na knaqe

 86. Fc inter
  Fc inter
  Muaj më parë

  Olsi me caj pjeshke i thot xhek

 87. w.w.w alb
  w.w.w alb
  Muaj më parë

  Kjo desh karin laiv do dilte taman edhe per ket ene per shoqet e sigurt

 88. Geraldo FF Pro
  Geraldo FF Pro
  Muaj më parë

  🇦🇱

 89. Amela Lema
  Amela Lema
  Muaj më parë

  Fto zajminen ose olti currin

 90. Lorisa llapanji
  Lorisa llapanji
  Muaj më parë

  nuk kam qesh naier m sh 🤣🤣🤣🤣🤣

 91. Ervinsaliaj Ervinsaliaj
  Ervinsaliaj Ervinsaliaj
  Muaj më parë

  O Roza na cave trapin me kte anglishten

 92. Xhoana Dedia
  Xhoana Dedia
  Muaj më parë

  Roza love you❤🥰

 93. Shkelqime Carciu
  Shkelqime Carciu
  Muaj më parë

  Ajo me "te gjetme me te prekme" Gallat fare

 94. Kira Ryku
  Kira Ryku
  Muaj më parë

  sa shum me duket , si Nikita Dragun!!

 95. Emiljan Uka
  Emiljan Uka
  Muaj më parë

  Hahahah nuk je shiptar nese si ke kto🤣🤣🤣

 96. Asja OTR
  Asja OTR
  Muaj më parë

  O ols ftoje Noizyn se super episod ka me dal

 97. Mia Gj
  Mia Gj
  Muaj më parë

  Vemendje: ky emision keshillohet te ndiqet pa kufje !!!

 98. alma alma
  alma alma
  Muaj më parë

  Sa kam qeshur roza nje 💫💫👏👏

 99. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Roza je zemer shtrig moj zmr 🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🥰🍑🍑❤❤💋💋💋💋💖💖🌟🌟💫💫💫💫🙈🙈🙈

 100. katalea yt
  katalea yt
  Muaj më parë

  o roza 🥰❤️❤️