RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱

3 865 Shikime 396 mijë
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗥𝗢𝗡𝗬 - 🇦🇱 𝗦𝗛𝗤𝗜𝗣𝗧𝗔𝗥 🇦🇱
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗡𝗬's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeRONY
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/RonyShqiptar
____________________________
🎵 Produced by: 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 (𝗗𝗨𝗔 𝗛𝗜𝗧)
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭
🎵 Lyrics by: 𝗥𝗢𝗡𝗬
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫𝗜𝗠 𝗔𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗜
🎥 Photographer by: 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗥𝗗 𝗞𝗢𝗖𝗜
📌 Një falenderim i veçantë shkon për 𝗔𝗧𝗗𝗛𝗘 𝗫𝗛𝗔𝗥𝗔𝗩𝗜𝗡𝗔 & 𝗟𝗨𝗟𝗭𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗦𝗛𝗔𝗥𝗜 që u bën pjesë e këtij projekti.
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗥𝗢𝗡𝗬 :
Instagram ► rony__rag
🎵 Connect with 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 (𝗗𝗨𝗔 𝗛𝗜𝗧) :
Instagram ► princ1_official
🎵 Connect with 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 :
Instagram ► unikbeatz
🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫𝗜𝗠 𝗔𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗜 :
Instagram ► aladini.maxim
🎥 Connect with 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗥𝗗 𝗞𝗢𝗖𝗜 :
Instagram ► donardkoci
📌 Connect with 𝗔𝗧𝗗𝗛𝗘 𝗫𝗛𝗔𝗥𝗔𝗩𝗜𝗡𝗔 :
Instagram ► atdhe_xharavina
📌 Connect with 𝗟𝗨𝗟𝗭𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗦𝗛𝗔𝗥𝗜 :
Instagram ► lulziimjashari
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
Teksti
P(1)
Un nuk e kuptoj
Qysh munesh ti me fol
Mu krahasu ti me mu
Ropt je i vol
Kshuqe
Lene pshurri nta
Muzika so per ty o la
Nese do me kcy ca ca
Ta bje rony rra ta ta
Se rony’n sun e kap ti
Munesh me kap vetem rakin
Kur je kon tu ngju ti zefin
Un kom ngju vetem 2pac-in
Se jom rrit old school
Edhe trunin old school
Hajde kur tdush me 200
Baben e ki tek pull (2x)
Refreni
Un jom shqiptar Un jom shqiptar
Kom qaq urrejtje per serbt
Du me i var (4x)
P(2)
Kallxom kush t’futi ty n’muzik
Kush t’ka rrejt qe talent ki
Po t’kish dal naj 2pac
Isha bo un fans i tij
Po qa me pa qa me ngju
Rapp-i rest in pace
Tu ngju lloj lloj bythqimi
Hip-hopit i kan vu viz
A ka ma t mir se na nuk ka
Keni me lyp po s’keni me pa
Jeni pesha t’lehta ju mo vlla
S’keni qa me bo qeshtu na ra
Jon 3 shkronja RAG
Shkurt e shqip ma t’mirt n’shipni
Band me burra jo me fmi
Se bojm per lek na e bojm free (2x)
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2zprlqS
► spoti.fi/350PuQo
____________________________

℗ & © RONY & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Rony #Shqiptar #Folé

Komente

 1. RONY OFFICIAL
  RONY OFFICIAL
  9 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗡𝗬's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeRONY 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/RonyShqiptar

  1. Shyqyri Hodo
   Shyqyri Hodo
   Ditë më parë

   ROBI

  2. Servis Cel
   Servis Cel
   4 ditë më parë

   @alban kuksi jo

  3. Servis Cel
   Servis Cel
   4 ditë më parë

   @Enigma Records kongen Tate?????

  4. Servis Cel
   Servis Cel
   4 ditë më parë

   @Red Roses Official I bo me rim po je budall OK😎😎

  5. Arber M
   Arber M
   4 ditë më parë

   Ku e ke gjet at lulin varikars per video klip.. shok i dardit paramendo(mthuj me ke rri tet tregoj se cfar muti je) respekt per ty e per kengen

 2. Eminiem s'godzillas
  Eminiem s'godzillas
  21 minutë më parë

  Une shof nji koment ne nje video "Serbia is Kosovo" : Veq me pa 1 serb ne rrug ia kpus koken si t zogut edhe I tegoj se Kosova osht Shqipni Pas 5 min : Pse or lal thoni qe ne shqitart jena agresiv .....thjesht kerkojme drejtesin: DUHET TE ZHDUKET SERBIA, GREQIA....EDHE CA JAN KTO SHTETE TE TJERA QE "JAN TU HONGER BUKEN TON" Like per patriotizmin shqiptar♥

 3. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 4. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  ❤❤

 5. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🔥🔥

 6. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  💣💣

 7. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🔥🔥

 8. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  💣💣

 9. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  ❤❤

 10. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 11. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 12. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 13. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  Serbt🖕

 14. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  💣💣💣

 15. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  ❤🇦🇱❤

 16. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  Rony🔥🔥

 17. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  Super🔥

 18. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🔥🔥🔥

 19. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  ❤🇦🇱

 20. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  💣💣

 21. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  Orë më parë

  🔥🔥🔥

 22. NEWSFOR24 TV
  NEWSFOR24 TV
  Orë më parë

  Like kush ka respekt per shqipet e Tetoves 🤝❤️❤️

 23. Peko Peko
  Peko Peko
  2 orë më parë

  Ti je kar se vec cto fjal ke ke tgjitha kangt

 24. Dyshe Leka
  Dyshe Leka
  5 orë më parë

  Rony je ma i miri

 25. Lis Emini
  Lis Emini
  6 orë më parë

  Edhe 2022 ka mu ngu 💪💪💪💪💪👊🧨🧨🧨

 26. Shqiptari ndryshe
  Shqiptari ndryshe
  15 orë më parë

  Mendoj qe ka ardh koha me pa perpara , dhe jo me nxite urrejtje ma ..

 27. Moza Cenaj
  Moza Cenaj
  16 orë më parë

  rony po ett aia s

 28. angry GHØSTT
  angry GHØSTT
  16 orë më parë

  Like kejtve per shiqptart

 29. Sara Lala
  Sara Lala
  16 orë më parë

  Une pashe Atdheun aty dhe hapa videon direkt😂

 30. Nio rff
  Nio rff
  18 orë më parë

  E paharrueshme qoftë kjo kënga 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 31. elton koloshi
  elton koloshi
  18 orë më parë

  RONI

 32. elton koloshi
  elton koloshi
  18 orë më parë

  Z

 33. Marigona M
  Marigona M
  19 orë më parë

  Krejt shikimet besoj qe kjo keng i ka nga Atdheu, se per ndryshe 🤢, mvjen keq ATDHEU 💣🕷🌑🌪i shkon shum ky stil😍

 34. BatBoiBoxer 3D
  BatBoiBoxer 3D
  21 orë më parë

  po atdheu

 35. Fidaije Kordhaku
  Fidaije Kordhaku
  22 orë më parë

  Sa like shkojn per atdheun

 36. FF. El Ajs
  FF. El Ajs
  23 orë më parë

  Kush ma ben subscribe Zoti e rujt

 37. Rexhep Rexhmati
  Rexhep Rexhmati
  23 orë më parë

  U n e kam kusher 3000000

 38. Mateo BoSi
  Mateo BoSi
  Ditë më parë

  Bossi0

 39. Solid ArDJ
  Solid ArDJ
  Ditë më parë

  Respekt nga Shkupi ku jan shqipet na rujt zoti ☝🏻☝🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

 40. xhuljano shqipe
  xhuljano shqipe
  Ditë më parë

  🇦🇱❤️

 41. Orgito Saraci
  Orgito Saraci
  Ditë më parë

  Sa e bukur🥰🥰🥰🥰🥰❤❤💪

 42. Bruno Tusha
  Bruno Tusha
  Ditë më parë

  Super💪💪😎😎😎

 43. QT GAMERS
  QT GAMERS
  Ditë më parë

  Super kenggg GG

 44. FF Xhesi
  FF Xhesi
  Ditë më parë

  Super😈😈

 45. New york Kuq e zi
  New york Kuq e zi
  Ditë më parë

  Lulzim Muti

 46. NMA n
  NMA n
  Ditë më parë

  ik more qfar reperi i lodht hahahah mlujti

 47. Secondo ME
  Secondo ME
  Ditë më parë

  Bravo shqipe 👍👍

 48. antonela shera
  antonela shera
  Ditë më parë

  bukur qe je shqiptar po urretja ska vlere ne jemi me te zote se sa nje urrejtje per te hec para... shpresoj kuptuat

 49. Lindi Tr
  Lindi Tr
  Ditë më parë

  Bejn keng per vemendje duke then urrej serbet ..vk

 50. Albanian Eagle
  Albanian Eagle
  Ditë më parë

  Myte shqipe

 51. Lenci Iliri
  Lenci Iliri
  Ditë më parë

  Dhe benja nje muzik atdheut dhe sares ju lutem

 52. Lenci Iliri
  Lenci Iliri
  Ditë më parë

  Me i mir eshte Atdheu

 53. SHQIPRIA KOSOVA
  SHQIPRIA KOSOVA
  Ditë më parë

  Rony LIKE

 54. SHQIPRIA KOSOVA
  SHQIPRIA KOSOVA
  Ditë më parë

  Like kush e pa atdheun

 55. PaNos NT
  PaNos NT
  Ditë më parë

  SUPER KENGE

 56. Denis Dedja
  Denis Dedja
  Ditë më parë

  q

 57. erdi doci
  erdi doci
  2 ditë më parë

  Super kenge

 58. Hs᭄ Rιcн ʙoʏ
  Hs᭄ Rιcн ʙoʏ
  2 ditë më parë

  Marini ma i mir

 59. mill b
  mill b
  2 ditë më parë

  alget.info/too/video/2qi2qaeLgoqxsY4

 60. vı
  2 ditë më parë

  ❤️🇦🇱🇦🇱

 61. ega lila
  ega lila
  2 ditë më parë

  Ai me rop shpie Atdheu i perputhen

 62. Liridon Hasani
  Liridon Hasani
  2 ditë më parë

  1shkijet 2 sllavomaqedont 3 sllavogrekt per kta popuj skam djenja hiq se di qka ju kisha bo

 63. Aldi Sokollari
  Aldi Sokollari
  2 ditë më parë

  Mirdita👌

 64. Sami Muskaj
  Sami Muskaj
  2 ditë më parë

  Budallenj serbët 🇦🇱🇦🇱🇦🇱vs🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 65. roen tershalla
  roen tershalla
  2 ditë më parë

  u jam kuksian

 66. Showbiz _com
  Showbiz _com
  2 ditë më parë

  Me beni subscribe nese e keni pa Atdheun ne videoklip

 67. Danny 4 All
  Danny 4 All
  2 ditë më parë

  Kush e shikoj vetem se patë Atdheun nfoto? Hahahahahahaha

 68. Kobra Tijm
  Kobra Tijm
  2 ditë më parë

  Supr. Këng

 69. Megi Adl
  Megi Adl
  3 ditë më parë

  Atdheu nga përputhen 😂😂

 70. Servis Cel
  Servis Cel
  3 ditë më parë

  Super rony😘😘😘💓💓💗💗

 71. Komandant Pllafoni
  Komandant Pllafoni
  3 ditë më parë

  sje per kongetar leje muziken se kerkun sje vallah

 72. Ardit London
  Ardit London
  3 ditë më parë

  Me pak fjal hiq dore nga muzika o shok sje per ket sport ti

 73. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  3 ditë më parë

  Per qka keni mu mburr bre ju ???? O klloshar kur permend fjalen SHQIPTAR me ksi konge nuk mun mu mburr .teksti ma palidhje spaska kerka ska lidhje teksti .ksaj i thojn perdhosje e vlerave kombtare SI FLAMURI EMRI SHQIPTAR ETJ .kur bohet ksi teksti banal me perfaqsu ni komb e anti vlera mu mburr ni fundrrin si ti spo din qka me shtu ma njeri veq kiameti afer

 74. young OG
  young OG
  3 ditë më parë

  Old school je rrit vec turbo folk je ka bon 🤣🤣

 75. Klea Laci
  Klea Laci
  3 ditë më parë

  Sa i bukur atdheu aty❤💎💜

 76. Letizia Trambusti
  Letizia Trambusti
  3 ditë më parë

  Shume e bukur jam shqpitar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 77. Go Ku
  Go Ku
  3 ditë më parë

  Far kange palidhje Zot runa

 78. Arben Vishaj
  Arben Vishaj
  3 ditë më parë

  Atdheu

 79. F1 lui Lui
  F1 lui Lui
  3 ditë më parë

  Respect shqipe

 80. Sandii
  Sandii
  3 ditë më parë

  👍👍👑👑

 81. Autochthonous Illyrian
  Autochthonous Illyrian
  3 ditë më parë

  Njeri si bo tekstet ma pa lidhje ne hip hopin Shqiptar

 82. Olsi Vata
  Olsi Vata
  3 ditë më parë

  Super kenge por kur del atdheu ne videoklip e ke prish kengen prz

 83. alban boy
  alban boy
  3 ditë më parë

  Humbja e hapsires se Blerte Kopeshti Botanik alget.info/too/video/07jRtY6KfGmDrI4

 84. Bon Bon
  Bon Bon
  3 ditë më parë

  Shume bukur, respekt!

 85. SuperFreddy1983
  SuperFreddy1983
  3 ditë më parë

  Kryeveper

 86. E RI
  E RI
  3 ditë më parë

  We kush qenka ketu Lulzimi i Perputhe 1 dhe Atdheu i Perputhe 2

 87. Arijan Sejfuli
  Arijan Sejfuli
  3 ditë më parë

  A ka shqiptar me te mir se kta2🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤

 88. Arijan Sejfuli
  Arijan Sejfuli
  3 ditë më parë

  🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤❤🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 89. Besim Veseli
  Besim Veseli
  3 ditë më parë

  Hej a so atdheu ky a

 90. FF ENKLI
  FF ENKLI
  4 ditë më parë

  AEG

 91. FF ENKLI
  FF ENKLI
  4 ditë më parë

  Ty ngjy lloj lloj bythqimi

 92. FF ENKLI
  FF ENKLI
  4 ditë më parë

  Musika sesht per ty o la 😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂

 93. Edon Edon
  Edon Edon
  4 ditë më parë

  🔥👑🔥

 94. News and Lyrics
  News and Lyrics
  4 ditë më parë

  Bravo bisha e ke djeg fare🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱 rsp❤❤🤍

 95. Miri Hoxhai
  Miri Hoxhai
  4 ditë më parë

  Ça rop qira kta qe i kan bere me gish te posh

 96. Savage Papi
  Savage Papi
  4 ditë më parë

  O rony pse su thu fansave qe baben tek pull e kn rraf N5 maj tek neri caffe me rryp pantollonash?

 97. Mimi Mimi
  Mimi Mimi
  4 ditë më parë

  Po bej like per atdheun dhe lulin

 98. Jon Kenedi
  Jon Kenedi
  4 ditë më parë

  Te lumt goja shqipe

 99. RediOfficial
  RediOfficial
  4 ditë më parë

  Ky texti me te varur e ka prish kengen

 100. Metii .B
  Metii .B
  4 ditë më parë

  Ti je rrit Old school po repi yt lidhje me Old School spaska full autotune 😂😂