Ronela Hajati - Prologue

5 051 Shikime 528 mijë
Argëtim

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente

 1. AE Vicky
  AE Vicky
  Ditë më parë

  Super🔥❤🙌

 2. Zeqa Mazreku
  Zeqa Mazreku
  Ditë më parë

  The queen

 3. Tiiijoo KTR
  Tiiijoo KTR
  3 ditë më parë

  prologue 😂 as vet se din qka i bje .. fadass bit**

 4. Erda Tasholli
  Erda Tasholli
  3 ditë më parë

  💎💎💎

 5. ema elena
  ema elena
  7 ditë më parë

  BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰

 6. Igli Krasniqi
  Igli Krasniqi
  8 ditë më parë

  Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??

 7. AM13 AM13
  AM13 AM13
  10 ditë më parë

  >>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 8. Mehmet Hassani
  Mehmet Hassani
  14 ditë më parë

  jzpz mkxvj hzp jspapz

  1. Mehmet Hassani
   Mehmet Hassani
   14 ditë më parë

   lllllllllllllllllll

  2. Mehmet Hassani
   Mehmet Hassani
   14 ditë më parë

   Mkxjoanl

 9. Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi
  15 ditë më parë

  Ronela next level

 10. Arber sejdiu
  Arber sejdiu
  17 ditë më parë

  mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem

  1. Juni Kulu
   Juni Kulu
   13 ditë më parë

   Ato i blejn klikimet

 11. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  19 ditë më parë

  im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️

 12. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  19 ditë më parë

  i love so much this song😍❤️

 13. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  19 ditë më parë

  can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON

 14. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  19 ditë më parë

  Best song❤️

 15. Mirela Troshku
  Mirela Troshku
  19 ditë më parë

  O eldaaaa🤣🤣🤣

  1. Elda Brahollari
   Elda Brahollari
   19 ditë më parë

   @Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️

  2. Mirela Troshku
   Mirela Troshku
   19 ditë më parë

   @Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌

  3. Elda Brahollari
   Elda Brahollari
   19 ditë më parë

   @Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂

  4. Mirela Troshku
   Mirela Troshku
   19 ditë më parë

   O elda flasim edhe whatssApp

  5. Mirela Troshku
   Mirela Troshku
   19 ditë më parë

   @Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰

 16. Vera Imka
  Vera Imka
  21 ditë më parë

  Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘

 17. Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha
  22 ditë më parë

  The queen 🌟

 18. Albania Show
  Albania Show
  23 ditë më parë

  Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤

 19. Stesi Daci
  Stesi Daci
  24 ditë më parë

  😍😍

 20. nikolina simani
  nikolina simani
  24 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 21. Para Laçi
  Para Laçi
  25 ditë më parë

  Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir

 22. Kosov Ks
  Kosov Ks
  26 ditë më parë

  👏👏👏

 23. lule lulee
  lule lulee
  26 ditë më parë

  Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡

 24. Un Eti
  Un Eti
  26 ditë më parë

  Dafina te paska inspiru me Rreina!

 25. Joana Haxhiu
  Joana Haxhiu
  26 ditë më parë

  Pse kaq e mbulume . Se le burri😂

 26. Din Sulejmanasi
  Din Sulejmanasi
  27 ditë më parë

  Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎

 27. Alesia Dani
  Alesia Dani
  27 ditë më parë

  DafinaZ.'s vibe but far from her...

 28. danoTAROT
  danoTAROT
  27 ditë më parë

  U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻

 29. Living Albania
  Living Albania
  27 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 30. kida ndoca
  kida ndoca
  28 ditë më parë

  PERLË!

 31. Ibrahim Ibrahim.hoxha
  Ibrahim Ibrahim.hoxha
  28 ditë më parë

  😰

 32. Billie Elish
  Billie Elish
  28 ditë më parë

  ckm.ronela

 33. aida hasani
  aida hasani
  28 ditë më parë

  She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn

 34. Endi Gjyla
  Endi Gjyla
  28 ditë më parë

  Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥

 35. Polixeny Z
  Polixeny Z
  28 ditë më parë

  alget.info/too/video/m77OrK5_bqmKo3o

 36. MM Di
  MM Di
  28 ditë më parë

  Femer kafsh je

 37. Song Tv
  Song Tv
  28 ditë më parë

  Are you in some type of cult darling

 38. Milica Stanković
  Milica Stanković
  28 ditë më parë

  Translation pls 😭😭

 39. 0.Mazreku
  0.Mazreku
  28 ditë më parë

  finally 😍🔥🔥🔥

 40. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 41. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Lop

 42. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 43. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 44. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 45. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 46. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 47. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 48. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 49. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Budall

 50. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Ojloooopo

 51. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Ojlop eke hup s4mm ojbudalle

 52. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Ojloppp

 53. ledion shehu
  ledion shehu
  28 ditë më parë

  Lopagjall

 54. makaveli 10
  makaveli 10
  28 ditë më parë

  Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit

 55. Aleksandra Resuli
  Aleksandra Resuli
  28 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 56. Univers Unik
  Univers Unik
  28 ditë më parë

  Nuk ke lidhje me muzik

 57. 邱南妮
  邱南妮
  29 ditë më parë

  - Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS

 58. TikTok Shorts
  TikTok Shorts
  29 ditë më parë

  THE QUEEN IS BACK

 59. Leo Goga
  Leo Goga
  29 ditë më parë

  mos bli shikime

  1. Leo Goga
   Leo Goga
   29 ditë më parë

   @GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu

  2. GD Kaci
   GD Kaci
   29 ditë më parë

   142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?

 60. Money Music Entertainment
  Money Music Entertainment
  29 ditë më parë

  💖💓💗💙💚

 61. Reisul Prenga
  Reisul Prenga
  29 ditë më parë

  U fiksova 🎊🎊🎊🎊

 62. Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha
  29 ditë më parë

  Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍

 63. Sara Dyrmishi
  Sara Dyrmishi
  29 ditë më parë

  Welcome 💕. Ronela

 64. spain spain
  spain spain
  29 ditë më parë

  Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty

 65. A
  A
  29 ditë më parë

  Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥

 66. Jeta 1
  Jeta 1
  Muaj më parë

  Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓

 67. Rejdi Gjergji
  Rejdi Gjergji
  Muaj më parë

  The queen is back ❤😍😘

 68. Ledina S
  Ledina S
  Muaj më parë

  Shyqyr u ktheve😭

 69. Entela Shehu
  Entela Shehu
  Muaj më parë

  Sa bukur paska bo dhe ket si perher

 70. Elsa
  Elsa
  Muaj më parë

  Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!

 71. My files
  My files
  Muaj më parë

  Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!

 72. Luka
  Luka
  Muaj më parë

  When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭

 73. Sir Me
  Sir Me
  Muaj më parë

  RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT

 74. maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj
  Muaj më parë

  Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚

 75. Zana Dauti
  Zana Dauti
  Muaj më parë

  Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤

 76. ELONA HOXHA
  ELONA HOXHA
  Muaj më parë

  Pa lidhje🤐

 77. Amy Ha
  Amy Ha
  Muaj më parë

  GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA

 78. Kevin Alarcón nieto
  Kevin Alarcón nieto
  Muaj më parë

  Llegó la doña uff respect from 🇪🇦

 79. Rudina Agolli
  Rudina Agolli
  Muaj më parë

  Perrle

 80. Anxhela Meta
  Anxhela Meta
  Muaj më parë

  The best 🥇🥇🏅🏅🤩

 81. Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci
  Muaj më parë

  E pasken myt me komente 😂

 82. petada illovah
  petada illovah
  Muaj më parë

  Ronela the star ⭐️

 83. hanife duraku
  hanife duraku
  Muaj më parë

  Je me e mira #Rron ❤️

 84. Gisi Sulejmani
  Gisi Sulejmani
  Muaj më parë

  Nxire sa me shume vido te tjera je ylle

 85. Louis L
  Louis L
  Muaj më parë

  Skena e kafesë = ART

 86. din h
  din h
  Muaj më parë

  Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!

 87. Ana Kacinari
  Ana Kacinari
  Muaj më parë

  🔥🔥🔥

 88. •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•
  Muaj më parë

  SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO

 89. Roberta Gjugjaj
  Roberta Gjugjaj
  Muaj më parë

 90. Katil Bey
  Katil Bey
  Muaj më parë

  Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)

 91. uauaua ajhahaja
  uauaua ajhahaja
  Muaj më parë

 92. Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor
  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 93. Pamela Leka
  Pamela Leka
  Muaj më parë

  Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?

  1. Matilde Mara
   Matilde Mara
   Muaj më parë

   Eshte spanjole

 94. krisitna caca
  krisitna caca
  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 95. loredana ogici
  loredana ogici
  Muaj më parë

  O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗

 96. Valdete Abazi
  Valdete Abazi
  Muaj më parë

  The queen is back 👑👑

 97. Greta
  Greta
  Muaj më parë

  Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍

 98. Juni Kulu
  Juni Kulu
  Muaj më parë

  Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.

 99. Marsin Niça
  Marsin Niça
  Muaj më parë

  Amazing Song. Go girlll

 100. Yo Yo
  Yo Yo
  Muaj më parë

  Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️