Propozim nga Greg Rama? Vajza e ish-deputetes: Mami im do dhëndër demokrat - #EXPULS

1 060 Shikime 124 mijë
Argëtim

#rtvora #expuls #adadeda
#EXPULS​​​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALget Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALget Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI
  4 orë më parë

  Ne pret atdheu nga ty

 2. Flutura Selimi
  Flutura Selimi
  11 orë më parë

  Koker ???🤮

 3. David Totokoci
  David Totokoci
  13 orë më parë

  Ku i ka gjetur Mami 4000€ per tet blere nje varese pervec te tjerave ?????

 4. Anjeza Marqeshi
  Anjeza Marqeshi
  14 orë më parë

  HAGAHAHAGAHAHAGAHAGA

 5. Lu Manipulu
  Lu Manipulu
  2 ditë më parë

  q

 6. Edlira Shahinasi
  Edlira Shahinasi
  2 ditë më parë

  Nuk i ve rendesi shifrave thote kjo vajza e mamit.... 350€ kostumi pjesa me e madhe e femijeve te taksapaguesve nuk kane leke te blene librat e shkolles🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.

 7. Dod Gjoka
  Dod Gjoka
  2 ditë më parë

  Po kuj i hin ne pun se si eshte kjo po ti qenke krejtesisht trap si fton ne studjo perte pyt per virgjerin , po qfar politike din kjo po hikeni e cofeni nenje ferre qete dy

 8. xhulia names
  xhulia names
  3 ditë më parë

  Vajza e ciles deputete eshte 🩸e kerpereates

 9. Drragoi1
  Drragoi1
  4 ditë më parë

  Kush eshte Albina deda???? Kjo kokrra injorantes. Modele 🤦🤦🤦🤦

 10. snake blox
  snake blox
  4 ditë më parë

  ti nuk shikohesh me sy moj kuqke je gjith selikon shurrat e mutit.mami juaj tja pije shurren PS se e bere mjeke ai sistem. tani e perbuz ku eshte rritur ajo lavire si kasolle lope hajani mutin sistemit te Enverit ok shurravicaaaaa

 11. snake blox
  snake blox
  4 ditë më parë

  po ti moj vajze & mami juaj afrojani pak dashurine babait tend e ajo burrit se e keni harruar se e keni ne shtepi tu shikue burrat e te tjereve laviret e mutit ekeni ardh nga puka e shisni pordha ti dashuro djem per para interes xhoja te behesh dikushi bem mama se te nxhaj ha haaa ok

 12. snake blox
  snake blox
  4 ditë më parë

  po qfar Gregori moj te mban ty ti lavire po pastro pafat e mamit tend po mamin tend dikushi per jeten e kan bere fshataret e saj per sevap edhe sistemi komunist ok Gregori tepallon ca dite edhe te thote ciao te len si Edi grate ha haaa

 13. snake blox
  snake blox
  4 ditë më parë

  po qfar leshi deputetespo qfar moj kuqke mami jot dikushi ajo eshte derguar ne shkolle nga firmat e fshatit edhe nga sistemi socialist tani mami kuqka jote u kthye demokrate kur ka erdh ne rreshen me vite te tera ka ndejt me 1 xhakete okkkkk

 14. Spartak Dede
  Spartak Dede
  4 ditë më parë

  DERRA SI PUNA JUAJ JANE PLEHRA. DHE PJELLA E DEGJENERIT .BAJGA TREG KRIMBASH MEDIATIK.

 15. GARENA FREE FIRE BL17
  GARENA FREE FIRE BL17
  5 ditë më parë

  ThuthuQe kot fare boshe

 16. suzi koci
  suzi koci
  5 ditë më parë

  aman sa emission te ulet qe beni si emision Cfar lesh vipe eshte kjo silikoni i gjalla Aman o zot nje cop injorante kembe e kokee

 17. Healthy kitchen
  Healthy kitchen
  5 ditë më parë

  Mami mami mami po baba a ke ty moj vajze???

 18. Mimoza Mimoza
  Mimoza Mimoza
  5 ditë më parë

  Kam tradhetuar po jo skam tradhetuar. Genjeshtare

 19. Ledy Ledy
  Ledy Ledy
  6 ditë më parë

  Me vjen turpe te jeme shqiptare kur shikoje qe taksat e mia per arsimin e ketur bushtave e familjaret hajdut qe kan . Ti shapiste nuk ke hankesa por un kam hankese qe ti jeton me taksat e djersen ton

 20. Vali Zyka
  Vali Zyka
  6 ditë më parë

  I blen mami 4000 euro 1 varse me taksat e tona se nuk mendojn per femijet qe se kan mudesin me ngen ushqim po mendon per varse 4000 ero gjakpires

 21. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  6 ditë më parë

  Z.ada.kam nje urim perty mbaje porosin e mamit segjaja maeshenjt nejet.esht mos ban kompemis me gregorin se I ka ngja babit keta nuk imbaj grat I ndrrojn si jevgjit kuajt

 22. Sali Rerza
  Sali Rerza
  6 ditë më parë

  Po mire moj vajze te jesh e virgjer eshte nje moral do te thote qe ti nuk je perdale e cuar dore me dore

 23. Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi
  6 ditë më parë

  Cop idiote bashk me mamin

 24. Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj
  6 ditë më parë

  Sa e shpifur🤮🤮

 25. Greta R
  Greta R
  7 ditë më parë

  Thuthuqe

 26. productions 04
  productions 04
  7 ditë më parë

  E edukuar para kamres se mbas kamres e then karroten

 27. Jehona Asani
  Jehona Asani
  7 ditë më parë

  Gazetar ce nuk ka fare respekt kundrejt nje femre , vazhdon dhr insiton ta dij kur e ka humb virgjerin.nje femer ,.le qe eshtr mungese totale rrspekti por duhet urgjentisht ti.mbyllet emisioni turp

 28. Marie Kanini
  Marie Kanini
  7 ditë më parë

  Me kembe perpjete si mami

 29. Hotel Velkom
  Hotel Velkom
  8 ditë më parë

  E ftuara ,drejtuesi te dy kot fare ,pyetjet mizerje fare

 30. Hotel Velkom
  Hotel Velkom
  8 ditë më parë

  Pyetje koti,,, pyetje boshe

 31. Anife Jeshili
  Anife Jeshili
  8 ditë më parë

  sorry por regullo vetullat, form te shpifur

 32. Zef Kola
  Zef Kola
  8 ditë më parë

  Ja ka bler mami me leket e popullit varsen phu t q...... robt

 33. Agim Ramadani
  Agim Ramadani
  9 ditë më parë

  A e ke humbur virgjinitetin

 34. Agim Ramadani
  Agim Ramadani
  9 ditë më parë

  Po kjo eshte pytje pa lidhje nuk pytete , per jeten private kjo eshte mungese kulture spo doni me ec perpara

 35. Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj
  9 ditë më parë

  Ky gazetari don atë vajzë që e rrahi në shpulla surratit.

 36. Baba Tomorri 1
  Baba Tomorri 1
  9 ditë më parë

  Po përse je ngarkuar kështu moj gocë ?

  1. Naim Hoxhaj
   Naim Hoxhaj
   14 orë më parë

   Per te shitur pak pordhe

 37. Mike Siegenthaler
  Mike Siegenthaler
  9 ditë më parë

  Rama dhe embrionat maskarenj duhet zhdukur nga Toka 🇦🇱 net ikin per Bangladesh 🇧🇩

 38. Halil Celaj
  Halil Celaj
  9 ditë më parë

  Greger qenka si Fernandeli, Fernandeli ishte njii aktor i madh qe kalujtur shum filmi.Dhe ka thene: Un me fetyren prej Gomari kam bere botdn te buz’qeshe..Kujdes zonjush se ketij jaka anda mashum meshkujt ,eta han te dashurin.

 39. Edmond Kazazi
  Edmond Kazazi
  9 ditë më parë

  Na plasi kari se asht vajza e ish depotetje na hanget bolet

 40. The Real Deal
  The Real Deal
  9 ditë më parë

  7:44 opa skema kunja tha noizy mesa duket e paska pas noizy kte

 41. The Real Deal
  The Real Deal
  9 ditë më parë

  Esht shum e embel i am in love with her 😍

 42. pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj
  10 ditë më parë

  U sa te lymtur qe dukeni te gjithe ju qe doni te beheni me emisionet tuaja

 43. suzi koci
  suzi koci
  10 ditë më parë

  Po e bukur gjith plastike Ikni more plerat e ndyre E ka pire metmikeshen time Mos genje o trape

 44. suzi koci
  suzi koci
  10 ditë më parë

  Amanda se na i shpifet me keto femra qe e ema ka pireegjakun e popullit kjo femer jeton me parate e vjedhura nga e ema Haram ju befshin ylli i bythes kjo Ik se na i shpifet

 45. ioanna122
  ioanna122
  10 ditë më parë

  Po vajz shum e bukur gjith plastik i ka fry buzet

 46. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  10 ditë më parë

  Po normal qe ju behet me maje ketyre kjo ha taksat tona me cte mundet ku ka punuar kjo ndo njere ikan ardhur leket nga qielli mo po futjani ketij populli budalla politika eshte mashtrim moj cupe do behesh mashtruse

 47. Astrit Ahmetaj
  Astrit Ahmetaj
  10 ditë më parë

  Kjo eshte kokra e budallackes

 48. Loris Anika
  Loris Anika
  10 ditë më parë

  Popo meshkujt dojn qe ti te shkojsh me 100 dhe te merr per grua ty. Hec more shko te mami yt.

 49. Gjoni Topia
  Gjoni Topia
  10 ditë më parë

  Buzet i paske ba

 50. paul paul
  paul paul
  11 ditë më parë

  Ja KU vene paret tona, kurva injorante etj etj, mos me keq

 51. Anila Çela
  Anila Çela
  11 ditë më parë

  Gazetat qe nuk di te artikuloje fjalët. 🤦🏻‍♀️

 52. Enoeno Kapa
  Enoeno Kapa
  11 ditë më parë

  Sa e mir e embel e thjesht e edukuar.. sa fort e dashkem . Jet e shnet oj bije

 53. Αγγελικη κρητικα
  Αγγελικη κρητικα
  11 ditë më parë

  NDOSHTA NUK I NGJAN BABAIT PO KTHEJE TI BOJE DEMOKRAK 50 KOMUNIST U KTHYN DEMOKRAT

 54. natyre_animal_11 love
  natyre_animal_11 love
  11 ditë më parë

  Je si amelsin pershendes nga fush arrezi

  1. natyre_animal_11 love
   natyre_animal_11 love
   Ditë më parë

   Jo nuk e kam kusherir po qe ka nje fetyr te embel e engjellore e shohin te gjith Prindrit e saj kan vite qe jan larguar nga fush arrzi u thjet njeka intervisten e saj me pelqeu

  2. Dori D
   Dori D
   Ditë më parë

   Kusheriee do e kesh.

 55. Kei Kei
  Kei Kei
  11 ditë më parë

  Po ku niveli i kesaj ,e ku eshte Greku Rama .Ada 24 ore te mban Greku ,pastaj bye bye bye ke mami .Pastron parate e mamit ,dhe thote punoj .

 56. 19 98
  19 98
  11 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 57. K L
  K L
  11 ditë më parë

  Fare fycke e bija e deputetes...E nxori pafytyre mamin..Shqiptaret nuk rregullojne dot dhembet,ajo i ble te bijes 4000 euro dhurate.

 58. K L
  K L
  11 ditë më parë

  Cfar gomar gazetar.!,,, pyetje vetem per klokime..

 59. Ir Si
  Ir Si
  12 ditë më parë

  Me Noizy merru ta fusi karin ne goje

 60. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  12 ditë më parë

  O u hengesh ate qe ben socja listet ne megjes ti dhe mamin mos ta ka ven mamas dhe ty mos ta ka ven djali rz es dhe te ka xhgenjyr po te rroft shkolla moj i njorante moj tamam mami ka vjrdhurndaj ti ble se ka vjedhur si saliu dhe ta vent socjalisti

 61. slightly. 00
  slightly. 00
  12 ditë më parë

  Ore ky sdi te flasi ca gazetari esht ktij i merret goja

 62. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  12 ditë më parë

  Mami deputete 4 mi euro varse populli shqiptar pagun taksat

 63. Curraj Eperm
  Curraj Eperm
  12 ditë më parë

  Eh moj goce djemet e socjalisteve jane specjaliste per qdo gje po punen e partise e lekun e kan mbi gjithqka ku ka specjalist ne bote si nje socjalist ku jane me lek droget me lek kurvash me lek korrupsjonit mos u habit me leke hashashit ku ka shqiptare socjaliste tash tet vjet qe nuk u mor me fituer lek me hashash pra jepi mundesin vetes banu me leke haaaaAASAAAAAAAAAAAA

 64. Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima
  12 ditë më parë

  Po kujt I duhet so je no goce

  1. Merjeme Kalaja
   Merjeme Kalaja
   2 ditë më parë

   L

 65. Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima
  12 ditë më parë

  Sa keq mendon Manmi

 66. Titanic Titan
  Titanic Titan
  12 ditë më parë

  Cfare pret nga nje gay moderator?

  1. Andi 1
   Andi 1
   3 ditë më parë

   mw te qi ropt ty

 67. William William
  William William
  12 ditë më parë

  E virgjer ne vrim te veshit,por edhe ktu dyshoj 😂

  1. ioanna122
   ioanna122
   10 ditë më parë

   Hahahahahahahahaha

 68. Erlind Zefi
  Erlind Zefi
  12 ditë më parë

  Pse rren moj ku asht e virgjer ajo

 69. antonio Alonge
  antonio Alonge
  12 ditë më parë

  Qr sikur kan kap qiellin me dore

 70. Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan Lamaj
  12 ditë më parë

  Bravo vajze shqiptare.

 71. Osman Kuci
  Osman Kuci
  12 ditë më parë

  Tralala me bishta prasi 😃

  1. Hondo Hondo
   Hondo Hondo
   9 ditë më parë

   Se kjo vjen nga tragjasi

 72. NOSLİV İSİV
  NOSLİV İSİV
  12 ditë më parë

  Car bytjesh ben ku kokra e pederastit Po ti ronaldina car moshe ke pas kur ta kan plas tapen per her te par car moshe e ke umbur virgjerin ronaldina

 73. Alketa Keta
  Alketa Keta
  12 ditë më parë

  tralala zura nje gale

  1. Hondo Hondo
   Hondo Hondo
   9 ditë më parë

   Do tja rris tja bëj djal ose ngjal

 74. Alketa Keta
  Alketa Keta
  12 ditë më parë

  edhe ty te kishim mangut ne politike megjithese ju ben grida profesjoniste karjere

  1. Xhoziana Dhimpali
   Xhoziana Dhimpali
   8 ditë më parë

   Po vajza e kujt deputetëve është? se po e mbaja sekret mamin!! se nuk hedhim fall e kujt është ... se janë shtuar shumë tani..

 75. Service Tools
  Service Tools
  12 ditë më parë

  ku kan perfundu taksat e mia 😐 kjo do behet e imja ti mar taksat mbrapsh 😞

  1. Dur 1
   Dur 1
   8 ditë më parë

   😂

  2. bert latifi
   bert latifi
   11 ditë më parë

   ..o cna paskan hik taksat per lesh ....mami sqeka marre fare me ty spaska pas kohe fare kjo e paska humb shume here virgjerine 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ... po pse moj bibe si do u thush kalamajve qe ke qene pak e qime kur je martuar me baben e tyne .... o ti qeke koqe nga mendja ....beji yzmet mamit dhe trupit se mendja paska hik heret.....

  3. Birgit Cangonja
   Birgit Cangonja
   12 ditë më parë

   🤣 suksese

 76. Service Tools
  Service Tools
  12 ditë më parë

  😮

 77. Alo Cimi
  Alo Cimi
  12 ditë më parë

  Pernot i bi me dor tu pa fotot e ksaj

  1. Fatmir Lame
   Fatmir Lame
   10 ditë më parë

   @Gjoni Topia GJONI TOPIA , O ZOGU TI DO KAR DHE KAMZHIK,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER GJALL E VDEKUN ,, KLM , TUNG , ROPT NE PITH NGA TI KESH ,,

  2. Fatmir Lame
   Fatmir Lame
   10 ditë më parë

   @Gjoni Topia TOM TALUSHI NDOC KAJELLI NANEN NE PILL AI QE MA HEDHI ,,

  3. Gjoni Topia
   Gjoni Topia
   10 ditë më parë

   @Fatmir Lame A ma mir te biesh nga kali e te vritesh apo te qihesh ne byth e te rritesh

  4. Fatmir Lame
   Fatmir Lame
   11 ditë më parë

   @Alo Cimi FEMRA TE BUKURA KA ME MIJRA , POR NUK BEN ROBI SI PEVERS ,

  5. Alo Cimi
   Alo Cimi
   11 ditë më parë

   @Fatmir Lame je gabim vllai mos I fol djalit ashtu ktu gjith ai pill ti thu kari ktij kari atij

 78. Nona Nona
  Nona Nona
  12 ditë më parë

  Ta ka bler Mami me djersen e popullit shqiptar varsen e vloririt ty. Turp.....