Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

1 666 Shikime 169 mijë
Argëtim

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO
  6 ditë më parë

  lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 2. Hip-Hop AV
  Hip-Hop AV
  7 ditë më parë

  Transballkanik😂😂😂

 3. irwinkachi
  irwinkachi
  8 ditë më parë

  si transballkanik🤣🤣🤣

 4. kuishia
  kuishia
  8 ditë më parë

  Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

 5. Leo frost
  Leo frost
  9 ditë më parë

  Diten grek naten shqiptar .

 6. anxhela love
  anxhela love
  9 ditë më parë

  😅😅😅

 7. florian dauti
  florian dauti
  9 ditë më parë

  Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

 8. Eni Hysa
  Eni Hysa
  10 ditë më parë

  Kush e don emrin me pa kete filem

 9. LENCI GO
  LENCI GO
  10 ditë më parë

  Xheni=EFI PIKOULA

 10. Agim Qosja
  Agim Qosja
  10 ditë më parë

  I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

 11. Mohan
  Mohan
  10 ditë më parë

  Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

 12. Gerti Demiri
  Gerti Demiri
  12 ditë më parë

  Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

 13. Neki Agalliu
  Neki Agalliu
  12 ditë më parë

  Super

 14. albanian gaming
  albanian gaming
  12 ditë më parë

  Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

 15. Delvina Elektronik
  Delvina Elektronik
  12 ditë më parë

  👰🤵sz

 16. Fabio Mustafaj
  Fabio Mustafaj
  12 ditë më parë

  Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

 17. Ledjon Xhambazi
  Ledjon Xhambazi
  12 ditë më parë

  Fundi ?

 18. Tile Laz
  Tile Laz
  12 ditë më parë

  😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

 19. Eminem Muzic
  Eminem Muzic
  13 ditë më parë

  osa filma grek ka jepin

 20. PetalyyBoyy
  PetalyyBoyy
  13 ditë më parë

  Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

 21. FF BLECK
  FF BLECK
  13 ditë më parë

  Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 22. Anna anna
  Anna anna
  13 ditë më parë

  Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

 23. Festim D18
  Festim D18
  13 ditë më parë

  ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

 24. Erlind Muqullari
  Erlind Muqullari
  13 ditë më parë

  Hj

 25. BS D E M O N E ' S
  BS D E M O N E ' S
  13 ditë më parë

  10:20 haha me lot

 26. Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj
  13 ditë më parë

  Gallat

 27. Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj
  13 ditë më parë

  Aman vazhdoeni se eshte gallla

 28. Urim Demirxhiu
  Urim Demirxhiu
  13 ditë më parë

  Njisha fare😂😂😂😂😂

 29. Mateo Rrungo
  Mateo Rrungo
  13 ditë më parë

  Ngushellime per ZOTI maci

 30. Festim Kupa
  Festim Kupa
  13 ditë më parë

  ju lumt #NGOP 😘

 31. Adelina Emini
  Adelina Emini
  13 ditë më parë

  O profesor po ti luan me goca

 32. Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi
  13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 33. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  13 ditë më parë

  o cuna adotabeni profesori episodi plot

 34. Luciano Hoxha
  Luciano Hoxha
  13 ditë më parë

  Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

 35. Bruil Konda
  Bruil Konda
  13 ditë më parë

  Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

  1. LENCI GO
   LENCI GO
   10 ditë më parë

   EFI PIKOULA

  2. MAYKO
   MAYKO
   12 ditë më parë

   Ah sa e kemi kerkuar or mik.

 36. Global Tasker
  Global Tasker
  13 ditë më parë

  Jeni njesha per zotin

 37. Titan AL3X
  Titan AL3X
  13 ditë më parë

  Mau😔💔

 38. lori lorino
  lori lorino
  13 ditë më parë

  Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

 39. Muli Ttafa
  Muli Ttafa
  14 ditë më parë

  Ka dal

 40. Eltjon ł
  Eltjon ł
  14 ditë më parë

  o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

 41. Serdi Pengili
  Serdi Pengili
  14 ditë më parë

  Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

 42. Legenda
  Legenda
  14 ditë më parë

  Njesha jeni🔥

 43. Anastasia Roko
  Anastasia Roko
  14 ditë më parë

  🤣🤣😂

 44. lori lorino
  lori lorino
  14 ditë më parë

  Hallall kshu vazhdoni 👏👏

 45. Luis Gaming
  Luis Gaming
  14 ditë më parë

  Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

 46. Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo
  14 ditë më parë

  Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

 47. Marçela shehu
  Marçela shehu
  14 ditë më parë

  "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

 48. Orges Morina
  Orges Morina
  14 ditë më parë

  qitni ma shum qisi seriale

 49. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  14 ditë më parë

  Zorzopi i mutit😂😂

 50. Alexander Kbc
  Alexander Kbc
  14 ditë më parë

  Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

 51. Rig Doko
  Rig Doko
  14 ditë më parë

  Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

 52. Toni Da
  Toni Da
  14 ditë më parë

  Bhoooo lajm i keq,seria fundit

 53. MineSam Craft
  MineSam Craft
  14 ditë më parë

  jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

 54. Denis Stefani
  Denis Stefani
  14 ditë më parë

  Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

 55. Bajame Banaj
  Bajame Banaj
  14 ditë më parë

  O Roz gatos emri i filmit

 56. Aldo Cocka
  Aldo Cocka
  14 ditë më parë

  Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

 57. Via Latina
  Via Latina
  14 ditë më parë

  alget.info/too/video/18_KsHqpmmh_kqg - filmi i rradhes

 58. Visi Tirona
  Visi Tirona
  14 ditë më parë

  Bravo cunat e ngopit jeni të papar

 59. Ermal Kote
  Ermal Kote
  14 ditë më parë

  Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

 60. Leonard Shehaj
  Leonard Shehaj
  14 ditë më parë

  🤣😂keshtu vazhdoni

 61. Genci Genci
  Genci Genci
  14 ditë më parë

  Si e ka emrin ky filmi

 62. Endrjon Cela
  Endrjon Cela
  14 ditë më parë

  me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

 63. house game
  house game
  14 ditë më parë

  Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

 64. VideoShqip
  VideoShqip
  14 ditë më parë

  Jeni me te miret 👑

 65. denis hasa
  denis hasa
  14 ditë më parë

  Permbledhjen de e bani?

 66. Komentatori Unik
  Komentatori Unik
  14 ditë më parë

  Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

 67. illyrikum
  illyrikum
  14 ditë më parë

  😂😂

 68. ERY KING GAMER
  ERY KING GAMER
  14 ditë më parë

  Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

 69. SUPREME _FF
  SUPREME _FF
  14 ditë më parë

  Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

 70. FREE FIRE ALBANIA
  FREE FIRE ALBANIA
  14 ditë më parë

  Mos aman

 71. Anime & Games
  Anime & Games
  14 ditë më parë

  Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

 72. Denis Mecaj
  Denis Mecaj
  14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👍👍👍

 73. IGLIm
  IGLIm
  14 ditë më parë

  Te mban mend pak nga bythet🤣

 74. Ana Ana
  Ana Ana
  14 ditë më parë

  😜😜😜😜

 75. Ana Ana
  Ana Ana
  14 ditë më parë

  😂😂😂

 76. Gerthart Muho
  Gerthart Muho
  14 ditë më parë

  Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

 77. Ardenal Ferhati
  Ardenal Ferhati
  14 ditë më parë

  Jeni gjiganda

 78. Social Girls
  Social Girls
  14 ditë më parë

  Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

 79. Blue3agl3 Gaming
  Blue3agl3 Gaming
  14 ditë më parë

  Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

 80. Tony Lika
  Tony Lika
  14 ditë më parë

  I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

 81. Gucci
  Gucci
  14 ditë më parë

  Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

 82. Al Ks Mercedes
  Al Ks Mercedes
  14 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 83. Arlind Qokaj
  Arlind Qokaj
  14 ditë më parë

  Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

 84. Elsi Sel
  Elsi Sel
  14 ditë më parë

  Beni prap please

 85. PRO iveDevi
  PRO iveDevi
  14 ditë më parë

  Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

 86. elvis xhelo
  elvis xhelo
  14 ditë më parë

  vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

 87. Klajdi Hatija
  Klajdi Hatija
  14 ditë më parë

  Bravo! Me te miret!

 88. stefan gergi
  stefan gergi
  14 ditë më parë

  Hahahahaha

 89. golem harp
  golem harp
  14 ditë më parë

  po pse e fundit o vlla😓

 90. muzik 02 ALB
  muzik 02 ALB
  14 ditë më parë

  Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

 91. andi goxhaj
  andi goxhaj
  14 ditë më parë

  Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

 92. Klevis Daka
  Klevis Daka
  14 ditë më parë

  Kam qesh me lot

 93. Shqip TV
  Shqip TV
  14 ditë më parë

  Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

 94. Arber Syla
  Arber Syla
  14 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

 95. Mil Rroshi
  Mil Rroshi
  14 ditë më parë

  Zoti lopic

 96. LoLeander
  LoLeander
  14 ditë më parë

  Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

 97. Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco
  14 ditë më parë

  me vertet mbaroj?

 98. Beso Kuta
  Beso Kuta
  14 ditë më parë

  Vana Barba..poli zeksi...

 99. Nemesis
  Nemesis
  14 ditë më parë

  E paska me pllëmba si TV.

 100. King of the World Game of The World
  King of the World Game of The World
  14 ditë më parë

  Qysh quhet filmi i vertet

  1. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   14 ditë më parë

   Roz gatos

  2. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   14 ditë më parë

   Macja roze Ροζ γατος