Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

1 663 Shikime 169 mijë
Argëtim

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Pamela Ibraj
  Pamela Ibraj
  10 orë më parë

  Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

 2. Armanda Alikaj
  Armanda Alikaj
  16 orë më parë

  Deka me lot😂😂😂😂😂

 3. Gero B&W
  Gero B&W
  Ditë më parë

  po Specidjana 🤣🤣🤣

 4. Fatjon Muho
  Fatjon Muho
  Ditë më parë

  8:15 hahahahah jeni te medhenj

 5. Arsen Skenderaj
  Arsen Skenderaj
  Ditë më parë

  Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

 6. Santi Bejko
  Santi Bejko
  2 ditë më parë

  0:22😂😂😂 lot fare

 7. Naruto Albania videos
  Naruto Albania videos
  2 ditë më parë

  Profesori i bije me dor😂😂😂

 8. Arben Prenga
  Arben Prenga
  3 ditë më parë

  Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

 9. Donald Cani
  Donald Cani
  4 ditë më parë

  si e ka emrin ky filmi

 10. Olsi Kume
  Olsi Kume
  5 ditë më parë

  Bravo

 11. ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj
  5 ditë më parë

  Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

 12. hacker dragons
  hacker dragons
  5 ditë më parë

  2:25 hahahahahahahahahaha

 13. Darlen Manellari
  Darlen Manellari
  5 ditë më parë

  Shumë bukur

 14. Ervin Spaholli12
  Ervin Spaholli12
  5 ditë më parë

  grkkskskr

 15. Gezim Myrtaj
  Gezim Myrtaj
  6 ditë më parë

  O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

 16. Gabriel
  Gabriel
  6 ditë më parë

  Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

 17. Sara Duci
  Sara Duci
  6 ditë më parë

  Ahaha lajk

 18. Gerti albania
  Gerti albania
  7 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

 19. Relik Kotso
  Relik Kotso
  7 ditë më parë

  Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

 20. Viktor Valdes
  Viktor Valdes
  7 ditë më parë

  Hahahaaahhahaaah

 21. Zona Black
  Zona Black
  8 ditë më parë

  9:37 boll se e theve lott🤣🤣

 22. Arxhes Berisha
  Arxhes Berisha
  8 ditë më parë

  3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 23. MIMOZA
  MIMOZA
  8 ditë më parë

  Suusss😂😂😂

 24. Miri Metolli
  Miri Metolli
  8 ditë më parë

  9:11 ,🤣

 25. Petrit Pali
  Petrit Pali
  8 ditë më parë

  Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

 26. Σigma
  Σigma
  8 ditë më parë

  2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

 27. Mariglen Nurce
  Mariglen Nurce
  8 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi

 28. Borana Jaçaj
  Borana Jaçaj
  8 ditë më parë

  Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

 29. Ismail Kukes
  Ismail Kukes
  8 ditë më parë

  Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

 30. Lucky You
  Lucky You
  9 ditë më parë

  Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  1. Santi Bejko
   Santi Bejko
   2 ditë më parë

   Murgu 😂😂

 31. Mohan
  Mohan
  9 ditë më parë

  E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

 32. Paulo Shkarpa
  Paulo Shkarpa
  10 ditë më parë

  💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

 33. Rand Sesi
  Rand Sesi
  10 ditë më parë

  8:10 parakalo çik 😂😂😂

 34. B A
  B A
  10 ditë më parë

  5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

 35. Elvis Loli
  Elvis Loli
  10 ditë më parë

  Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

 36. Ronaldo Zogu
  Ronaldo Zogu
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 37. Ledjon Shera
  Ledjon Shera
  10 ditë më parë

  O profesor ma ze me dor ahah ahah

 38. Vlore Velçe
  Vlore Velçe
  10 ditë më parë

  Ekzemplar

 39. Tile Laz
  Tile Laz
  10 ditë më parë

  Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

 40. DON XHONI 6677
  DON XHONI 6677
  10 ditë më parë

  Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

 41. Natasha Cela
  Natasha Cela
  11 ditë më parë

  Ben nje vidjo tjet

 42. xristos keramitzis
  xristos keramitzis
  11 ditë më parë

  Pjesa e dyte kur fillon???

 43. Mateo BoSi
  Mateo BoSi
  11 ditë më parë

  Bos jepi pije drokon

 44. gamen tv
  gamen tv
  11 ditë më parë

  2shin 🤣🤣

 45. Eran 007
  Eran 007
  11 ditë më parë

  Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

 46. GENA
  GENA
  11 ditë më parë

  sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

 47. GENA
  GENA
  11 ditë më parë

  ahahhaha. te medhenj jeni

 48. Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah
  11 ditë më parë

  Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

 49. Paulo Shkarpa
  Paulo Shkarpa
  12 ditë më parë

  Paulo shkarpa Ju do shume

 50. Muhamet Spahijaj
  Muhamet Spahijaj
  12 ditë më parë

  Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

 51. Komentatori Unik
  Komentatori Unik
  12 ditë më parë

  Specidjana me Specidiskun 🤪

 52. who am i
  who am i
  12 ditë më parë

  specidianaa ahahahahahahhahah

 53. ERALD 007
  ERALD 007
  12 ditë më parë

  Hahahaha

 54. Ergi Bodini
  Ergi Bodini
  12 ditë më parë

  P.o. ky osht sa. Gallat

 55. Gerard Germani
  Gerard Germani
  12 ditë më parë

  Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

 56. [ALB] *JoKeR*
  [ALB] *JoKeR*
  13 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi

 57. AA CRIMINAL
  AA CRIMINAL
  13 ditë më parë

  2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

 58. FF serveti
  FF serveti
  13 ditë më parë

  6:55-7:25 Lot

  1. HellBanians
   HellBanians
   12 ditë më parë

   Po pjesa me e mire

 59. Amarildo Jaupi
  Amarildo Jaupi
  13 ditë më parë

  O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

 60. Adrijan Sulejmani
  Adrijan Sulejmani
  13 ditë më parë

  The best man✌🏽

 61. Game 4R4
  Game 4R4
  13 ditë më parë

  Uuuiuuuiii Selua

 62. Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya
  Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya
  13 ditë më parë

  Selua is back ❤️👍

 63. Andrea Lusha
  Andrea Lusha
  13 ditë më parë

  Boni filmin e plot

 64. Andrea Lusha
  Andrea Lusha
  13 ditë më parë

  Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

 65. Boss Boyy
  Boss Boyy
  13 ditë më parë

  Hahaha do na cahet sovaja

 66. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  13 ditë më parë

  Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

 67. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  13 ditë më parë

  Hahahah

 68. Ela Lee
  Ela Lee
  13 ditë më parë

  😂😂😂

 69. david jese
  david jese
  13 ditë më parë

  Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

 70. kevin cani
  kevin cani
  13 ditë më parë

  Po 2 kur de dali

 71. david jese
  david jese
  13 ditë më parë

  SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

 72. R M
  R M
  13 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑

 73. Isi Kuci
  Isi Kuci
  13 ditë më parë

  6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣

 74. FF ubejdi 189
  FF ubejdi 189
  13 ditë më parë

  Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 75. Elson Miraka
  Elson Miraka
  13 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha

 76. nikolin abazi
  nikolin abazi
  13 ditë më parë

  kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu

 77. Lazaj Tv KANALI 2
  Lazaj Tv KANALI 2
  13 ditë më parë

  O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 78. Seonila Gjolena
  Seonila Gjolena
  13 ditë më parë

  U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  1. Erind Jahaj
   Erind Jahaj
   8 ditë më parë

   Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪

 79. Terenc Mihaj
  Terenc Mihaj
  14 ditë më parë

  😊😂😂😂

 80. Terenc Mihaj
  Terenc Mihaj
  14 ditë më parë

  Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”

 81. Sara Fuga
  Sara Fuga
  14 ditë më parë

  Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot

  1. Erind Jahaj
   Erind Jahaj
   8 ditë më parë

   Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜

 82. Lusjan Shehu
  Lusjan Shehu
  14 ditë më parë

  Lol 😆 🤣 😂 😹

 83. Saul Muca
  Saul Muca
  14 ditë më parë

  Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅

 84. Another unknoWn
  Another unknoWn
  14 ditë më parë

  Ore Qazim Hyseni 🤣

 85. Tila Geni
  Tila Geni
  14 ditë më parë

  Selua murgu

 86. Bushi Seitaj
  Bushi Seitaj
  14 ditë më parë

  Baba selim 😂😂😂😂😂

 87. Benadio Guzja
  Benadio Guzja
  14 ditë më parë

  2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂

 88. Aledio Seleni
  Aledio Seleni
  14 ditë më parë

  Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote

 89. ylber luli
  ylber luli
  14 ditë më parë

  AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss

 90. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  14 ditë më parë

  0:46 me pelqen si budallente

  1. Lazaj Tv KANALI 2
   Lazaj Tv KANALI 2
   13 ditë më parë

   Popo si budallenj

 91. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  14 ditë më parë

  0

 92. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  14 ditë më parë

  0.46 me pelqen si budalenj

  1. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
   LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
   14 ditë më parë

   G

 93. Johny Albania
  Johny Albania
  14 ditë më parë

  Jeni njeshaaa

 94. Jurgen Beqiri
  Jurgen Beqiri
  14 ditë më parë

  Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav

 95. Iljant Cenolli
  Iljant Cenolli
  14 ditë më parë

  Harrove te besh ate apellasin 😂😂

 96. denis luke
  denis luke
  14 ditë më parë

  Shkolla siri shapllo 😂😂😂

 97. Dragoti
  Dragoti
  14 ditë më parë

  Ajo fytyra maçit atje ku duhet...😂

 98. vlore vlore
  vlore vlore
  14 ditë më parë

  hahah

 99. Amor Del Rey
  Amor Del Rey
  14 ditë më parë

  hahahah kurve e vllait... gjeniale..

 100. Daisy Malka
  Daisy Malka
  14 ditë më parë

  Po Siri Shapllon ku ju vajti mendja😂😂