Pas 8 muajsh në program Mevlani deklarohet, Ledjana ia kthen njësoj - Përputhen, 30 Mars 2021

13 298 Shikime 1,4 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Natasha Gjurra
  Natasha Gjurra
  5 ditë më parë

  L💝M

 2. Natasha Gjurra
  Natasha Gjurra
  5 ditë më parë

  SA TE MIR

 3. Kostas Bmx
  Kostas Bmx
  7 ditë më parë

  Jni musi ylle ⭐⭐💗👩‍❤️‍💋‍👨👍👏💋💛🥰

 4. Sokol Proko
  Sokol Proko
  11 ditë më parë

  Kristina zo 77899 9000099000000

 5. Adi Kadiu
  Adi Kadiu
  11 ditë më parë

  ❤🍎

 6. Rifat Kaziu
  Rifat Kaziu
  15 ditë më parë

  Bravo Mevlan dhe Ledjana jeni me te miret

 7. Luk Feshioon Luk Feshioon
  Luk Feshioon Luk Feshioon
  17 ditë më parë

  Mevlan edhe unë jam efto Jam edhe timida .

 8. Mine Xuxi
  Mine Xuxi
  18 ditë më parë

  jehlelqhdlkjlwleswddlkleqqdkel

 9. Qazim Bryli
  Qazim Bryli
  21 ditë më parë

  Me vjen shummkeq per mevlanin. E meriton nje njeri shum ma te mir se ledijanen

 10. flyxmood
  flyxmood
  21 ditë më parë

  ❤️😘

 11. Maria Kwstou
  Maria Kwstou
  24 ditë më parë

  Pas 8 musjshe ne skenë Mevlani mer lopen e rraces

 12. my music Rozita
  my music Rozita
  24 ditë më parë

  Mua me pelqejn kta te 2..❤️.ishalla nuk bejn kot dhe kta...

 13. Aria Xhemo
  Aria Xhemo
  25 ditë më parë

  Do tja shtremberoj fytyren ketij alexandros me keq se c’ka nofull zberthyer,ata flasin sqarohen ai e zgjat suratin si fox 🦊

 14. Amg Situation
  Amg Situation
  26 ditë më parë

  O mevlan me vjen keq por nese hyn ne lidhje me ket goc apo mendon te kesh nje jet te ter lere te them me koh para se ti bjesh pishman nuk esht kjo goca per ty aty nese nje lidhe fillon e pa sigurt sikur esht goca per bes edhe ka per te perfunu ashtu ne hidherim te merrshem.

 15. Emine Dakaj
  Emine Dakaj
  27 ditë më parë

  Pas 8 muajsh kur behet viti rii😆😆😆😂😂😂😂

 16. Tori Ziu
  Tori Ziu
  28 ditë më parë

  Jeni si ylle te dy bravo 👏👏👏👏

 17. Marjana Prenga
  Marjana Prenga
  28 ditë më parë

  Sa të mirë Mevlani dhe Lediana 😍

 18. Genti Dini
  Genti Dini
  29 ditë më parë

  Largoje ate antonelen per aty se nuk gje burr ajo me duket si nepker tinxare sa I inat qe ka tani ajo per ledijanes bravo mevli

 19. xhuliana zrl
  xhuliana zrl
  29 ditë më parë

  Me bone mamin tim te shkret tu thon shyqyr o mevlo mami im qe osht nga kavaja osh rrit ne kavaje qy e vogel, e ka shume inat antonelen vdes per ty e ledjanen thote qe ju do dilni çifti perfekt ne perputhen vetem per ju e shikon perputhen

 20. Olimbi Dorri
  Olimbi Dorri
  29 ditë më parë

  Mevlan shkon shume me Ledjanen!!

 21. Oliver Julia
  Oliver Julia
  29 ditë më parë

  O zot sa qef i kam jeni shum te mir

 22. Sefer Knap
  Sefer Knap
  Muaj më parë

  Ooooosajmo ty eke humb rugn flet pa lidhje MEVLANI&LEDJANA I KAN BASHKU ZEMRAT PREJ TE PARIT TAKIM JAN TE DASHURUEM 100%.

 23. Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo
  Muaj më parë

  Epo mjaft u morret me kete pjese me ke do jetojne sepse eshte heret por duke u njofur and dashuruar edhe femra ka arsyetim po te jete bashkejetimi I rendesishem per djalin po ta duash me gjithe shpirt kjo vjen naturaisht seshte nje gje qe te behet uzenzhove.

 24. meli dautllari
  meli dautllari
  Muaj më parë

  Bravo Mevlan familja eshte familje bravo

 25. Musa Musa06
  Musa Musa06
  Muaj më parë

  Cifti me i bukur, me i sinqert, me i lumtur qe kam pare ne perputhen. Jan nje cift qe e kam shume qejf. Shpres

 26. Aria Xhemo
  Aria Xhemo
  Muaj më parë

  arjan do vdes sepse Ledjana tha do te marim ty si te trete por vertet ketyre juridikisht do i duhet dikush si Aristela background.Kjo e bukur edhe me gjithe respectin qe kam krijuar per ty tani I ben punet vet po vet per vet sepse sdo te vije mamaja nga resheni te ti laje shtesat,sepse nevkushtet e tanishme eshte gjynah per vajzen shqiptare te mos jet active ne punet e shtepise,nenave tona u duhshe te mblidhnin uje,te lanin me duar te mblidhnin shkarpa te benin zjarr edhe prape nuk kundershtonin por me durim edhe vleresim mbijetuan, prandaj edukimi nuk eshte sakrifice.megjithate ti akoma je vetem 23 vjece njeriu nuk nxitohet sa te rroje do mesoj.

 27. Monika Hoxhaj
  Monika Hoxhaj
  Muaj më parë

  do me pelqente qe te rrinin bashke te dy mevlani dhe lediana ne program jo vec e vec se e meritojn

 28. Gentiana Basha
  Gentiana Basha
  Muaj më parë

  Oh zot antonela nuk durohet dot njeriu me fallco qe kam pa ndonjeher🤮🤮🤮🤮

 29. Die Fussball Broß
  Die Fussball Broß
  Muaj më parë

  Allahu ju rujt🧿⭐️⭐️❤️❤️💎💎🤲🤲

 30. Greta Lepuri
  Greta Lepuri
  Muaj më parë

  Sa e shemtuar Antonela si plakushe.Sara Jasmina sa te urryeshme plehra

 31. Aria Xhemo
  Aria Xhemo
  Muaj më parë

  Epo jeta bashkeshortore nuk eshte gjithmone candy and dhurata ka edhe sfida qe duhen te perballohen si cift, gruaja e mire i qendron burrit prane edhe e mbeshtet me inkurajim, edhe dedikim,nenat tona vepruan ne kete menyre ne kohen e fukarallekut te komunizmit pse sepse me arsyetim edhe llogjik nuk i kerkuan zgjedhjeve te tyre te parritshmen sic po ndodh me rinine e sotshme dua kete ate prej djemve ,mese doni nje jete perrallore punoni edhe ju nga dy pune edhe plotesojani vetes deshirat,do thuash rrit femijet femra I sjell ne jete eshte obligim prinderor tij rritesh edhe edukosh femijet nuk duhet ta lejoje ti kujoje bashkeshortit femijet,edhe nje gje gruaja mendjelehte e ben burrin xheloz.

 32. Sonila Zaimi
  Sonila Zaimi
  Muaj më parë

  Çdo Mevlan me këtë kjo vërtet është dukur por sesht për ty

 33. babe 83
  babe 83
  Muaj më parë

  Ju lutem kameramaneve te mos e inkuadrojme me nga kaq afer Ledianen...Per nje moment mendova ishte Linda Rei....Tmerr 20vjecare dhe i mbyti botox-i.

 34. Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi
  Muaj më parë

  Yllaaaaaate dyyyyyyyyyy

 35. Sefer Knap
  Sefer Knap
  Muaj më parë

  Bukuri zoti u bekoft

 36. Albana Berisha
  Albana Berisha
  Muaj më parë

  Mevlani shkon me Antonelen

 37. Saida Gohan
  Saida Gohan
  Muaj më parë

  Shperndani llokumet tani😂

 38. Sandra Bizi
  Sandra Bizi
  Muaj më parë

  O mevlan po gabon se ledjana eshte tersisht fallco, mos se po gabon ti ske jet te mir sdotkesh se nuk do te shkon sesht per ty ledjana!!! Dy dit skisha mujt ne kalu me ty ledjana je tipik arrogante xheloze, Mevlani duket shum i pa lumtur goja i flet por zemra jo!!!

 39. Hava Buzra
  Hava Buzra
  Muaj më parë

  Pershendetje ! Na shkruani diçka ,ndonjë foto të çastit ,se na mori malli ,nuk i shohim ato shpifësira ! Bëhemi merak dhe ne si fansa!

 40. alban pllana
  alban pllana
  Muaj më parë

  a e keni vrejt julin qysh i tregon antoneles mi rregullu fustanin . legend esjt juli

 41. Kejsi Majushi
  Kejsi Majushi
  Muaj më parë

  Nuk na iken princesha e rreshenit ledjana ne kavaj

 42. kiara Bajrami
  kiara Bajrami
  Muaj më parë

  shum e poshter oj lediannnn je pashpyrt....mevlani viq...ja ka quru zoti syt

 43. Vllaznim Kryeziu
  Vllaznim Kryeziu
  Muaj më parë

  Shum mir qe edha Mevlani Deklaraten me Ledianen ❤️👍🤗🌹

 44. Alban Strakosha
  Alban Strakosha
  Muaj më parë

  Familja e para 🙏❤

 45. Eleni Dervishaj
  Eleni Dervishaj
  Muaj më parë

  Po ca konkurentesh te poshter sa inat kane po ju mos ja vini veshin vazhdoni sic jeni nisur ne rrugen e perbashket

 46. Eleni Dervishaj
  Eleni Dervishaj
  Muaj më parë

  Po ti jul pse je prish ashtu 😅🥰e ke be fytyren si qesharak

 47. Eleni Dervishaj
  Eleni Dervishaj
  Muaj më parë

  Jeni cifti me i bukur .❤️🥰

 48. 8087 Minka
  8087 Minka
  Muaj më parë

  Aman sa fallco

 49. Mateo Sharku
  Mateo Sharku
  Muaj më parë

  Kush esh per mevlanin dhe ledjana like

 50. seki Cc
  seki Cc
  Muaj më parë

  antonela motren ngoj

 51. Denis Mukaj
  Denis Mukaj
  Muaj më parë

  Shumë të bukur

 52. Astrit Cela
  Astrit Cela
  Muaj më parë

  LUMË ATA PRINDËR QË TË TY SI DJALË BRAVO DHE ME LEDJANËN

 53. Visar Kalludra
  Visar Kalludra
  Muaj më parë

  Valla Mevlani ma i mire se Ledjana ju uroj mirekuptim dhe lumturi dyte

 54. Anxhela Curri
  Anxhela Curri
  Muaj më parë

  O ledjana torrollake, po ca te duket vetja ty mi qe ne Kavaje nuk shkonke?!

 55. marieta murcaj
  marieta murcaj
  Muaj më parë

  l

 56. Astrit Cela
  Astrit Cela
  Muaj më parë

  BRAVO RESPEKTI NDAJ PRINDËRVE TË TU FRYMËZOVE DHE RININ SHQIPTARE

 57. rina bajrami
  rina bajrami
  Muaj më parë

  Lediana ti nuk shkon me Mevlanin as pak

 58. hortensia #
  hortensia #
  Muaj më parë

  Bravo Arjan Nje marrveshje juridike eshte pike ndjenje ska!

 59. Aldorjan Dhima
  Aldorjan Dhima
  Muaj më parë

  Bravooo mevlan. Mos i hudh prinderit per nuset

 60. Vasilis Vasilis
  Vasilis Vasilis
  Muaj më parë

  Qifti Mevlani -Lediana u be si virusi te gjith duam te ik ca me shpejt por tashi jemi msu me ta e sna rrihet .olsa me laboratorin e saj qfar te them me shum

 61. Rand Sesi
  Rand Sesi
  Muaj më parë

  O antonela taksirat tani futu mes andit dhe jasmines se mevlanin nuk e ndave sot nga ledjana huahauabab

 62. Paul L
  Paul L
  Muaj më parë

  Tani ska lezet po iku mevlani

 63. Fitim Xhaferi
  Fitim Xhaferi
  Muaj më parë

  Kombinim fantastisch Trenerka me Jakne te Likures

 64. Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj
  Muaj më parë

  E shyqyr se menduam se do na ngelje ne der more Mevlan 🙈🙈

 65. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Ariani idiot pse gjith kundet ledianes maemira esht maedrejta

 66. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Shum edrejt lediana veq seke hy nediten epar ne emision kan kqyr met hanger krejt lediana

 67. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Saemir je lediana loqk

 68. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Lediana samir flokt ekapura poja mer bukurin antoneles plakes

 69. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Ariani shum ikeq mas antoneles qka poban shtriga gjith ne mbrojtje

 70. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Ledushe yll bote mos podon mira pika ne hun selikones antoneles qysh po kqyr shtriga dyt iplaqin pla s antonela gjith ashtu dhe eri

 71. Haxhi Kastrati
  Haxhi Kastrati
  Muaj më parë

  Jeten janxine antonela ledianes kryt tan ehangsh tije tea edyt antonela pjka te raft

 72. marsel mehmetllari
  marsel mehmetllari
  Muaj më parë

  Shifeni Julin gjigand si i thot Antoneles😂😂 mbuloji ballkonet 😂😂

 73. Semir Xhferaj
  Semir Xhferaj
  Muaj më parë

  Te blloku i Mevlanit do gjeni si te perdorni Açai one dhe tekste kengesh nderkohe qe Ledjana imagjinon gjera te cmendura hahahahaha

 74. Miranda Murati
  Miranda Murati
  Muaj më parë

  Hahaha si andi me tean

 75. Erida Dervishi
  Erida Dervishi
  Muaj më parë

  Perpufhen e dates 1 prillit

 76. Ajo vajza
  Ajo vajza
  Muaj më parë

  E pate Julin si ja beri me shenje Antoneles😤

 77. Noizy Mustafai
  Noizy Mustafai
  Muaj më parë

  Bravo mevlan shum bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 78. Ard Gjoni
  Ard Gjoni
  Muaj më parë

  O Mevlan,ta gëzosh Linda Rein....ajo është si tranvestit o vëlla...çpate ti gjithë ai çun.....pupupupuuuu gjynof pz

 79. missymarsi red
  missymarsi red
  Muaj më parë

  O sa bukur cifti.gay.👏👏👏😂

 80. Drita Toska
  Drita Toska
  Muaj më parë

  Bravoooooo mevlan👍🤣

 81. Ubejd mustafa
  Ubejd mustafa
  Muaj më parë

  Ore kjo freez a eshte me alkohol

 82. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Lediana e bukur si kur zana 🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍💖💖💖💖💖😘😘😘😘💫💫💫💫🔥🔥🔥🥰🥰🥰❤❤❤❤❤mevlan +lediana = lidhje pa show aty brenda po per dashurin qe doni vertet ishalla esht lidhje vertet dhe jo per showun e Olsamuhametit aty brenda sena i shpif fareeeee

 83. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Jasmina dhe antonela mos flisni fare ju aty se jeni dy fytyra te shpifura aty brenda emision dy buce femra kur keni ju goj te flisni aty brenda yyyyyyyyyyyt shpifsira femra dyja bashk

 84. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Kjo lediana esht kare nga mendja nga trut more aty brenda i mer gjerat me te qeshura dhe i thot mevlanit o trape fmr Injorante fmr qe nuk di ca po flet aty takim dhe sdudio ik moj budalle femer

 85. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Foli ky tani riniani fallco me keq se femrat aty qe iken me antonelen bucen neper otele tiranes yyyyyyyyyyyt vl cun

 86. Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSIT
  Muaj më parë

  Jo mor po do ti hedhim ne rrug se erdhi nusja dhe zbejne me prinderit ne jemi ber evropian qe ktu ku jetoj une sdua as leket e pasurine e ktyre se jetojne prinderit e shkrete si ata qent e braktisur jetoj jasht as natale e as vit te ri femijet nuk vijne te festojne me prinderit pikerisht te burrit flas se te grave behen llosha si thot gruja bejne jane dy pleq qe i kane lene nje qytet djemve dhe gjithmone vetem si sheh nje dreke me henger te gjithe bashkshof kta dy qyqe qe as nuk hane dhe kane nje trishtim ne syte e tyre qe te vjen te qash duani prinderit respektoini sa ti keni gjalle mos degjoni hoxhen e nates per prinderit o milet thirrini mendjes o djem

 87. snake blox
  snake blox
  Muaj më parë

  Mevlan Ledjana do te formoje trekendesh perseri me ty sa ti dali i dashuri nga burgu ki kujdes Mevlan kjo do te bej fame edhe pare okkkk

 88. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Lediana thuje troc aty moj budalle femer edon mevlanin apo edo per show aty brenda per Olsamuhameti se kjo iben kto skenaret vec per show aty na cate trapin aty brenda gjith sa jeni yyyyyyyyyyyt emision vrkn prz lat nam yyyyyyyyyyyt tyrylyt

 89. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Po kjo esht budalle fmr apo me duket mu ca po thua moj o trape o budalle fmr qeje jo kshu apo ashtu jo tduuuuuu apo ste duuuuuuuuu ca po thua moj budalle femer yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy vl

 90. Arta Prendi
  Arta Prendi
  Muaj më parë

  Kto jane per njeri tjetrin e kam kuptuar qysh ne fillim 💥💥💫💫❣❣❤❤😘😘👑👑

 91. hortensia #
  hortensia #
  Muaj më parë

  Bravo Rinian Lediana dukej e terhequr nga sfida. Tani ecen vetem sipas planit se ndjenje ska. Pls kemi qen tgjithe ne ato kushte kur se shef dike si partnerin e jetes ben të veshtiren. Ta donte ajo Mevlon do i hapeshin syte e mbylleshin veshet ...Edhe nese dalin bashke nuk do zgjas shume . Me vjen keq per Mevlanin

 92. A
  A
  Muaj më parë

  EPA ftyr je moj Antonela pa pik marifeti mir ta Beri Mevlanin qe e zgjolli Ledianen de Ti nuk e meriton Mevlanin

 93. Dava May
  Dava May
  Muaj më parë

  Ledjana gabim eke ata jane prindrite etu vertet mendou ke kohe mu mendue

 94. Klodjan Sina
  Klodjan Sina
  Muaj më parë

  sindi esht si shtriga te borbardha sa ka mungu ajo ka shku emisjoni per qef 😂😂😂😂😂

 95. Neslihan Atagul
  Neslihan Atagul
  Muaj më parë

  Lediianaa

 96. Florida Mancelli
  Florida Mancelli
  Muaj më parë

  Me pelqen shume ledjana dhe mevlani qe u deklaruan per njeri tjeterin ,ndoshta behen per njeri tjetrin gjithmon .

 97. Denisa Dermala
  Denisa Dermala
  Muaj më parë

  Plass oj Antonela 😂😂😂

 98. Esma Zaimi
  Esma Zaimi
  Muaj më parë

  Sikure jane komshije ase perqafime kure takohen

 99. Bledi Garo
  Bledi Garo
  Muaj më parë

  Mevlano je bo si gaxho,xhakovento philipp plein,tutat nike,atletet adidass..i ke qr

 100. Ema Ema
  Ema Ema
  Muaj më parë

  Oo po te mir jeni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️