"Pa Gjurmë" i gjen nënën 26-vjecarit Oliver Zenunit nga Australia ai i dëgjon zërin për herë të parë

1 016 Shikime 105 mijë
Argëtim

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Komente

 1. Deljona Shehu
  Deljona Shehu
  Orë më parë

  Kur pash emrin Oliver ... dhe pash qe ishte emisioni pa gjurme.... me ka shkuar dhe mua mendja tek libri Oliver Tuist,,, qe fliste per nje djale jetim qe kaloi vuajtje te medha dhe qe prinderit i kishin vdekur... dhe po me behet qejfi qe Oliveri e paska nenen e tij dhe mbi te gjitha qe e gjeti 😍 mos u ndafte i madhi zot kurre me 🙏

 2. Muhamer Isufi
  Muhamer Isufi
  18 orë më parë

  Ju lumtë për punën

 3. Kurti Aferdita
  Kurti Aferdita
  21 orë më parë

  Zot sa dhimbje😢,falja eshte hyjnore,po per mua ska falje per nje nene te lere femijen e saj.vitet nuk kthehen qe te zevendesosh dhimbjet qe ka kaluar nga mungesa e nenes🥲🥲

 4. Flora Etsi
  Flora Etsi
  2 ditë më parë

  Pershendetje Oliver.Jam nje nene e lumtur me dy djem te mrekullushem .Ti qenke nje djale i edukuar. I pershendes punonjsit e jetimores qe te kan fale dashuri dhe nje bravo te madhe per to .Por nje bravo te madhe dhe per prindrit birsus qe te rriten e edukuan e te kan fale dashuri .Per mendimin tim kto jane prinder te vertet se rriten edukuan.pa dashur te gjykoj maman qe te solli ne jet. Me lot ne sy u gezove qe arrite te gjesh maman Zoti tebekoft ne jet dhe mos u nda edhe shoku se jeni shok te vertet

 5. Jetar Kupa
  Jetar Kupa
  3 ditë më parë

  Sa gjuha💔🤲🤗😚🤔😍🙏

 6. Shpresa Alla
  Shpresa Alla
  3 ditë më parë

  Oliver 0 shpirt je yll je drit je zemerje cun ite gjitheve.

 7. Drita Halilli
  Drita Halilli
  4 ditë më parë

  Histori prekse

  1. Drita Halilli
   Drita Halilli
   4 ditë më parë

   I them asaj nene ta ndimon ate djal se eshte me fat qe e ka na la emocuar shum

 8. Zz Aa
  Zz Aa
  4 ditë më parë

  Si ka mundsi qe gjithmone femijet kerkojne mamat e tyre dhe jo mamat sepse mendoj qe I kane vene zemres nje gure prej hekuri dhe nuk e kthejne koken pas

 9. hii hii
  hii hii
  4 ditë më parë

  Prsh jam 16 vjeqar ja kuptoij dhimbjen un eehe 2 motra eshe ni vla a to jan mat vogel se un nena na ka lan qe 8 vjet hala nuk e kam pa as zeri sja kqm.degju qjo jeton ne gjermani ka kriju familen e vet ajo ska as ni pik faj se pse babi na ka braktis u martu me.nje tjete edhe aj jeton ne gjermani ne jetojm me gjyshrit shpresoj sa me.shpet te takoj nene time 😭

 10. maria sofia
  maria sofia
  5 ditë më parë

  I lumte stafit te emisionit PA gjurme. Emission I shkelqyer. U gezova per Oliverin djale shum I edukuar

 11. Dituri Alikollari
  Dituri Alikollari
  5 ditë më parë

  Sa djal flori ,Zoti ta befte mbare e mos u ndafsh kurre nga nena qofshi te lumtur!

 12. Nexhi Alla
  Nexhi Alla
  6 ditë më parë

  Oliver Zenuni ! Ne jete gjithshka eshte e shkruar.Zoti nuk te ka braktisur kurre .Mos e harro te kaluaren por ktheji syte nga e ardhmja.Nena jote eshte me fat qe te gjeti.Ajo te telefonoi per te vertetuar se nuk te ka harruar kurre.Inshallah se shpejti bashkohesh me familjen tende biologjike ne Australi dhe e ardhmja juaj qofte e ndritur🙏👍👏

 13. adlesirg imales
  adlesirg imales
  7 ditë më parë

  Ah ky perqafim me shokun qau ai qa ne 😭😭😭😭 o zonja suela lum ti per djalin.. kam dy djem t vegjel po i puth e perqafoj s eu preka jasht mase... merre djalin pran perqafoje e mos e ler me kurre t lutem

 14. jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd
  7 ditë më parë

  Bravo shoku i kèti ylli..🌟🌟 Jeni dy drita dy yje 🌟🌟🙏🥰

 15. jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd
  7 ditë më parë

  Shum gjynah djali 😓😢🌟

 16. Halime Gashi
  Halime Gashi
  7 ditë më parë

  zoti te dhasht o djal jet te mbar djal per mashalla edhe shoku yt mal me bor ju beft allahu

 17. lili emilio
  lili emilio
  7 ditë më parë

  Nje shok i till eshte per tu admiru👑👑po edhe ti Oliver je nje djal i mrekullushem👑👑

 18. Klodian Begaj
  Klodian Begaj
  7 ditë më parë

  Shum prekese zoti te ndimoft na ke prek vertet 😭😭😭

 19. Xhem Lama
  Xhem Lama
  7 ditë më parë

  26 vite të ndarë ,Bashkohuni dhe kurrë mos u ndani ! As nënë , as evlad smund gjen askundi !!

 20. Anna Duro
  Anna Duro
  7 ditë më parë

  Shume grua e ftohte degjohet, nuk e di historine e ketij djali ,por ajo nene degjon djalin zerin e tij dhe ajo prape sikur nuk ekziston per tu habitur........

 21. Merita Koxhaj
  Merita Koxhaj
  7 ditë më parë

  Si do qe te ket qen situata femija kurr nuk lihet 😢por tani rendesi ka qe e gjete nenen 🙏e do zoti mos te ndaheni kurr se nuk ka si dashuria e nenes 🙏edhe shokun e paske si nje vella te vertet mbar ja u beft zoti🙏🙏vetem dashuri e lumturi te kesh gjith jeten me nenen 🙏e bashkim sa me te shpejt e mos u ndafshit kurr si me nenen e me vellezrit🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏

 22. Rita Ebner
  Rita Ebner
  7 ditë më parë

  👌👏👏👏

 23. Parents Tablet
  Parents Tablet
  7 ditë më parë

  Oliver marshe gjithe bekimet nga . Zoti . Qysh nga ky moment qofshe femija me I lumtur ne bote , e mos u ndafshe asnjeher me nga krahet e nenes tende shendet ,jet ,lumturi pac .urime .

 24. Parents Tablet
  Parents Tablet
  7 ditë më parë

  Moj ! Odeta : ty dhe gjithe stafit tuaj ju bekofte zoti per kte miresi qe. Beret per kete femije, we me plot njerez e rethonin she e ndihmon. Por ju I gjetet shpirtin e rehatis Ketij femije.

 25. Bardh Matera
  Bardh Matera
  8 ditë më parë

  Ai esht vella dhe jo shok Odeta

 26. Bardh Matera
  Bardh Matera
  8 ditë më parë

  Bravo bravo stafit dhe zoti i dhent jet Oliverit dhe nenes dhe zoti i bashkoft nje minut e me pare

 27. Barbara Tomas
  Barbara Tomas
  8 ditë më parë

  Jo nuk ka si zeri i Nënës 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭

 28. Barbara Tomas
  Barbara Tomas
  8 ditë më parë

  Zoti eshte i madhe. Bravo Odeta 🙏🙏🙏

 29. Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSIT
  8 ditë më parë

  Flm Zot qe ke fale ne kte bote njerez te mire si ky djale qe zor te gjesh shok te tille zoti te bekofte e te dhente vec te mira ne jete qe e ke mbajtur kaq afer Oliverin zoti ju bekofte te dyve e mos u ndafshi kurre e gjithashtu edhe Oliveri me familjen

 30. Tina
  Tina
  8 ditë më parë

  Sa e gezuar Odeta...e ben me shpirt emisionin.. you are the best... bravo Odet...🙏🙏🙏🙏

 31. Vasiliki Ntoko
  Vasiliki Ntoko
  8 ditë më parë

  Nene zeza thuaj! Po ti qenke nje cope akulli moj qyqe! U mallengjye me shume djali se sa ti . Po si e le moj te mbeshtjelle me batanije te dera e spitalit dhe nuk e kerkove kurre?! Si jetove moj shpirtkazem pa e kerkuar nje here te vetme femijen?! Oliver, I dashur djale, mbaj mire shokun dhe ate Zonjen vlonjate qe te ka mbajtur ne gjirin e saj duke bere qe te mos kishe nevoje per Suelen qe iku pa e care fare koken per ty per plot 26 vjet. Zoti te bekofte Oliver! Ti ke familje te gjitha familjet shqiptare, lere Suelen te beje jeten si e ka bere deri tani se ne fund do zhgenjehesh.

 32. Tina Bonheur
  Tina Bonheur
  8 ditë më parë

  😢🙏

 33. Lumturi Meko
  Lumturi Meko
  8 ditë më parë

  Odeta cfare thua moji grua ? "Qetesohu" Si mundet? Nje djale me kaq dhimbje ? Jepi vetem nje perqafim per kaq ka nevoji ne kete moment. Haroje fucking emisionin. Ai eshte njeri , nuke eshte per shitje.

 34. Abc Def
  Abc Def
  8 ditë më parë

  Qfar shoku Zoti ju bekofte qe te dyve o driiitat e prinderve tuaj dhe shembull i mir per shqipetaret 🥰❤️❤️🙏

 35. laureta filaj
  laureta filaj
  8 ditë më parë

  Zot ca mrekullie nena dhe biri bashk u emocjonum dhe neve nga ekrani😭😭❤❤🥰🥰🥰

 36. Abc Def
  Abc Def
  8 ditë më parë

  Zoti t'a gezofte zemren o djal i bukur dhe i menqur o Zot mos le as kend pa prinder dhe uroj qe te gjith femijet ti duan prinderit dhe ti gezojne ato Oliveri uroj te gezohesh me mamin 🥰🥰❤️

 37. Lushi Raza
  Lushi Raza
  8 ditë më parë

  Oliver je djalë me shpirtë të madhë kërkon nënë që të braktisi 27 vjet më vjenë shumë keq që i thua nënë nuk e meritonë ka për të zhkënjyer edhe 27 vjet të tjera sepse ajo nuk e meriton dashurin tëte nuk ka justifikime në botë për një nënë që lë fëmin e saj

 38. English grammar lessons
  English grammar lessons
  8 ditë më parë

  Nje djale shume i forte ,ka arritur te perballoje gjithcka dhe deshiron aq shume te shohe foton e nenes .Bravo

 39. Rudina Dako
  Rudina Dako
  8 ditë më parë

  Bravo Odeta.Ky te jet shembull i femijeve qe riten ne shqiperi ,se ka femij qe riten me nen e me babe e jan te pa edukat e nuk punojne.ky eshte nje femij shembull per te gjithe bravo pac fat leke e sa me shume shendet.Si themi ne nga VLORA mos te gjembofte asnje gjemb🙏

 40. Ismete Shehu
  Ismete Shehu
  8 ditë më parë

  Me shum emucjone ka djali se nena !!!!!

 41. Flutura Proko
  Flutura Proko
  8 ditë më parë

  Bravo

 42. Esmeralda Berohiti
  Esmeralda Berohiti
  8 ditë më parë

  Te rujt zoti❤️❤️❤️

 43. Genta zh,itali
  Genta zh,itali
  8 ditë më parë

  Emucion

 44. Eris Gjyshja Eris Gjyshja
  Eris Gjyshja Eris Gjyshja
  8 ditë më parë

  8

 45. Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi
  8 ditë më parë

  Si ka mujt me honger buk ajo nen zot na ruj me kto nena kujtim haxhia bexbach

 46. Levent Levent
  Levent Levent
  8 ditë më parë

  Jam shum i emocjonuar me jan mbushur syt me lot respekt dhe per shokun e mir ne dit te veshtira

 47. Lola Kreka
  Lola Kreka
  8 ditë më parë

  bravo Odeta sei grande💐

 48. Sadete Mysliu
  Sadete Mysliu
  8 ditë më parë

  Oliver sheqyr qe e gjete nenen tate bjologjike ...dhe ishalla zoti tju bashkoj sa me shpejt 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 49. Diana Meleq
  Diana Meleq
  8 ditë më parë

  Tu soseen fjalet

 50. Diana Meleq
  Diana Meleq
  8 ditë më parë

  Pse nuk flet moj nene tani

 51. Alfreda Manaj
  Alfreda Manaj
  8 ditë më parë

  Ooburi vogel sa me mallegjeve shyqyr qe u lidhe me nenen tende

 52. Dalmate Kastrati
  Dalmate Kastrati
  8 ditë më parë

  Me vjen mire per Oliverin ,por eshte dashte e para nena ta kerkoj djalin ,inncatorve ne pergjithsi Zoti ju bekofte !!! Sidomos Ty ODETA !

 53. Elona
  Elona
  8 ditë më parë

  Kjo zonje shume e ftofte mu duk ne telefon mua, me shume na beri per Te qare reagimi i djalit sesa i kesaj. Plus kjo e ka kerkuar kete femije per 26 vite apo s’eshte kujtuar fare? Ishalla Te ndihmon zoti a Oliver e mos harro asnjehere prinderit qe Te rriten e gjithashtu edhe ate zonjen nga Vlora se duket qe Te ka dashur me gjithe zemer.

  1. Zz Aa
   Zz Aa
   4 ditë më parë

   Ashtu mu duk edhe mua ... Po te kishte aq shume mall e kishte mare qe te vogel ne Australi e ja kishte siguruar te ardhmen

 54. rexhi loli
  rexhi loli
  8 ditë më parë

  Odeta keni nje staf te mrekullushem.me erdhi shum keq pr oliverin por njekohesisht u gezova shum.mos u ndaft kurr nga nena e tij.e besoj shum oliverin se kam dhe vet nje histori si ai

 55. Mira
  Mira
  8 ditë më parë

  O sa u gezova qe e gjeti nenen Ishalla bashkohen sa me shpejt Duket qe eshte djale shume I mire

 56. Ardiana Badalli
  Ardiana Badalli
  8 ditë më parë

  Bravo Odeta ty edhe nenes qe nuk e mohoj sot djalin, uroj te takohen sa me shpejt

 57. Leta Caro
  Leta Caro
  8 ditë më parë

  Uaaaaa sa u gezova Bravo Odeta 🙏🙏🙏

 58. Pano Raman
  Pano Raman
  8 ditë më parë

  O Zot i madhe ju si emision beni mrekullira nji bravo shume e madhe per te gjithe ju qe ndihmuat..bravo shokut te ngushte..

 59. Klea Danaj
  Klea Danaj
  8 ditë më parë

  Bravo Odeta je vertet shum e mire

 60. Klea Danaj
  Klea Danaj
  8 ditë më parë

  O zot nje miresi per oliverin i lavderuar qofsh o zot per kete djale

 61. dovi lana
  dovi lana
  8 ditë më parë

  Sa prekse sa mire qe egjeti me behet Qefi bravo odeta per emisionin ska gje me tbkr femija me nenen Oliver je gatuar meshpirtin enenes tende nen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm 🙏🙏💜 zoti ju rujt sish von per ju dy💜💜💜 nuk te paragjykoj jam nen vet e1djali te kp shumire shoqe secfr esh femija per nenen enen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm paci jet eshendet te plot Oliver🙏💜me lot ekam degjuar emisionin kte pjes me preku shpirtin 😓😪

 62. Biba Rakip
  Biba Rakip
  8 ditë më parë

  Oh sa emocion oh sa lot dhe sa gezim 😭

 63. Kristina Palokaj
  Kristina Palokaj
  8 ditë më parë

  E ee more Oliver po djale flori qenke, ishall ke jeten e gjate dhe te lumtur!

 64. Teuta Turja
  Teuta Turja
  8 ditë më parë

  Qofshit te lumtur o Allah inshalla

 65. Argyro Vasili
  Argyro Vasili
  8 ditë më parë

  Zerin e nenes as kush se zevdeson o BIR.TANI JETA PER TY E MAMIN TEND DO JETE E BUKUR, Femija pa nene si nata pa hene.

 66. Mom & Dad Number one
  Mom & Dad Number one
  9 ditë më parë

  Zot sa kam qare per kete djale e pllakosen emocionet 😪😪😪😪

 67. fjorela xhaferaj
  fjorela xhaferaj
  9 ditë më parë

  Sa me ka emocionuar dje kur e pashe .Respekte per djale dhe per stafin e mbrekullueshem

 68. Stamatina Tsoutsala
  Stamatina Tsoutsala
  9 ditë më parë

  Ne asnje menyre nuk e justifikoj kte nene qe e ka lene djalin,cfare do lloje arsye qe te kete patur.Jo jo s'ka justifikim,si ke fjetur e qete kaq vite,femijen qe e mbajte 9 muaj ne barke???😑😑😑

 69. Majlinda Davidhi
  Majlinda Davidhi
  9 ditë më parë

  👏👏👏

 70. Genc Trebicka
  Genc Trebicka
  9 ditë më parë

  Urime .O zot çfare mrekullie .Ishalla nuk ndaheni asnjehere .Nena e di si ka jetuar pa shpirtin e saj .

 71. Kujdese Proshka
  Kujdese Proshka
  9 ditë më parë

  Qofsh i lumtur pergjithmone

 72. Asije Koprencka
  Asije Koprencka
  9 ditë më parë

  Oliver! Te uroj shume lumturi! Ke qene nje femije jashtezakonisht i dashur dhe keshtu ke mbetur! Te iroj shume fat!

 73. Liri Cahani
  Liri Cahani
  9 ditë më parë

  Ti moj nen duhet te besh shum dhe me shum per kete djal yll Tani dhe mbrapa Tani do te tregosh sa nen je per kete djal Qdo gje perpara ka kaluar Te erdhi koha dhuroja te gjitha ditet qe i ke munguar

 74. New York
  New York
  9 ditë më parë

  Kjo Nena nga telefoni qe foli Si nuk I thiri Birri im???

  1. Tina
   Tina
   8 ditë më parë

   Evertet nuk i tha djali im zemer shpirt... per tu cuditur.. kush e di si e ka hallin...⁉️⁉️⁉️😢😢

  2. Elona
   Elona
   8 ditë më parë

   @New York Pikerisht jo vetem ate Por ne keto 26 vite kjo nene eshte interesuar Ta kerkoje kete femije? Une nuk e kuptova historine e kesaj. Kjo jeton dhe ne australi, paska dhe femije Te tjere. Nuk I ka shkuar mendja kesaj ne gjithe keto vite per femijen e vet? E tmerrshme me duket..

  3. New York
   New York
   8 ditë më parë

   @Elona Une mendoj Po te ishte aq e ngrohte ajo nuk e linte Oliverin Ne shtepine e Femijes!!!! Nuk leme dot nje mace jashte dere sepse nuk na ze gjumi Naten edhe jo me nje femije!!!

  4. Elona
   Elona
   8 ditë më parë

   Edhe mua me beri shume pershtypje.. shume e ftofte

 75. Ashshd Hhdbdb
  Ashshd Hhdbdb
  9 ditë më parë

  ❤❤❤🇦🇱😅😅

 76. Denis Frangu
  Denis Frangu
  9 ditë më parë

  Bravo Odeta bashk me stafin tuaj bete nje pun shum te madhe per Oliverin nje djal shum i mir qe i realizuat endrren e tij ne gjetjen nenes, bashk me te do jen perlotur shum nena shqiptare bashk me to edhe un se jam nen, nena e Oliverit do te jete krenare per ate djal

 77. Tina
  Tina
  9 ditë më parë

  Histori e dhimbshme... ky djal kaq i edukuar... o zot😢😢... hapi krahet mama fute ne gjirin tend, jepi dashurin qe nuk i ke dhene per 27 vjet...merre atje mama, mos e nda nga femijet e tjere... bravo Odeta, etrajtove emisjonin me shume emocion dhe dashuri...👏👏👏...🙏🙏🙏

 78. Sanije Gächter
  Sanije Gächter
  9 ditë më parë

  Bravo ky emisjon qe ipekushtohet aqe shumqe ju jep mudesin Qe jeni vertet te pa lodhur

 79. Sanije Gächter
  Sanije Gächter
  9 ditë më parë

  Seshte aqe e lete te takosh nene bjologjike Po oliverit ijapim shum urime qe ju plotesuha deshira se lote etij na ben dhe neshum emocjojnuse uri Oliver

 80. Omi Omi
  Omi Omi
  9 ditë më parë

  Sa djal i mire dhe me fat ai por hallall i qofte edhe shokut te tij dhe mos u ndani kurre nga njeri tjetrin Kjo eshte jeta me keqardhje por me u ba i forte dhe ZOTI ju ndihmohfte Mos harro nenen( si nene per ka qene per ty) qe te ka rritur

 81. Βέφα Κουρούνη
  Βέφα Κουρούνη
  9 ditë më parë

  Shum shprehje me vend ** Dashuria e prindrit nuk gjendet as kund**bravo

 82. Λαβντιε Υζειραι
  Λαβντιε Υζειραι
  9 ditë më parë

  Nen eshte ajo qe te rit Jo ajo qe e braktis femijen

 83. arjan frani
  arjan frani
  9 ditë më parë

  Brravo ju qoft kti emisioni.

 84. arjan frani
  arjan frani
  9 ditë më parë

  Sa gjynah kur braktisen femit,nje femi qe nuk thot fjalen bab dhe nen esht e tmerrshme

 85. Arta Apostoli
  Arta Apostoli
  9 ditë më parë

  Wuaaa sa kam qar per Oliverin dhe un e njoha baban shum von por su bashkova kurr sepse nusja e tij ishte shtrig ,shpresoj qr kjo nene ta mari afer vetes Oliverin Odeta jeni e mrekullushme ju dhe stafi juaj 😭😭❤❤🙏🙏

 86. daniel dani
  daniel dani
  9 ditë më parë

  Bravo mbare e mire dhe shokut dhe Oliverit 🤗🤗🤗

 87. Loris Anika
  Loris Anika
  9 ditë më parë

  🥺🥺😭😭😭😭😭

 88. LAJLA LAJLA
  LAJLA LAJLA
  9 ditë më parë

  Ta dini sa kemi qar bashk me ju🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 89. Jeta Jeta
  Jeta Jeta
  9 ditë më parë

  Elhamdylila qe e gjeten njani tjetrin ishalla kurr nuk ndahen ma dhe gjdo nan qe asht larg femijeve te bashkohet sa me shpejt Amin

 90. LAJLA LAJLA
  LAJLA LAJLA
  9 ditë më parë

  Ooooooooo ZOOOOOTTTTT 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏sa na u be qeeeeejfiiiiiiiii😥😢🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 91. prekaj 81
  prekaj 81
  9 ditë më parë

  Rrethanat e jetes nuk dihen, mundet te jete nje gabim i rimise,sido qe te jete,un x mendimin tim e falenderoj dhe e pergezoj qe nuk ja mbydhi deren....jam goxha i lumtur x ty Mik,na madhengjeve tgjithve...un keshtu mendoj fajin tia lejme kohes

 92. Mili2020
  Mili2020
  9 ditë më parë

  Bravo emsionit pa gjurm qe e gzut ket djal zoti ju gzoft prshndetje nga melburni odeta

 93. Liljana Shaku
  Liljana Shaku
  9 ditë më parë

  Bravo odeta.histori shum e dhimbsur.shyqyr qe oliveri gjeti nene e tij.si nena ska ne bot😍❤

 94. Andi Fetahu
  Andi Fetahu
  9 ditë më parë

  Sa gje e bukur qe u bashkuan nen e bir

 95. Alive Toska
  Alive Toska
  9 ditë më parë

  Bravo re djal Zoti te ndimoft,flori pac vetem dit te bardha

 96. Frange Kola
  Frange Kola
  9 ditë më parë

  O zot shyqyr se e gjeti nenen ky djal ste zevencon kush nenen te uroj suksese Oliver djal shum i mire dhe ati shoku qe te ka perkrah zoti e rujt

 97. Tatjana Bardhi
  Tatjana Bardhi
  9 ditë më parë

  Shpresoj dhe te uroj qe te bashkohesh me nenen dhe motrat e vllezerit e mos e harrosh shokun tend kurre sepse shoke te tille gjen shume rralle sot

 98. Armand Cerri
  Armand Cerri
  9 ditë më parë

  Sa e dhimbshme 😭😭

 99. Vesa Serena
  Vesa Serena
  9 ditë më parë

  Djali flori.

 100. Gazmire Hoxhaj
  Gazmire Hoxhaj
  9 ditë më parë

  💥🙏🙏🙏🙏🙏

  1. Gazmire Hoxhaj
   Gazmire Hoxhaj
   9 ditë më parë

   Je nje flori dial.Zoti ti ruaj gjith femijet tane kudo qe jan.🙏🙏🙏🙏👍