Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲

1 012 Shikime 104 mijë

Përbërësit:
1 vezë
3 lug të gj. miell
5 lugë të gj. kos
1 thelb hudhre
600 ml. lëng pule
1 lugë e kafes krip
1 lugë e kafes gjalp
1 lugë e kafes biber i kuq
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton.
Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit
Na ndiqni edhe në:
Instagram: kuzhina_ealbes
Facebook: kuzhinaealbes
Twitter : HomemadeRecip

Subscribe us: goo.gl/dK8HDv
Për të na ndjekur me recetat e rradhës.
For to follow us with our newest recipe.

And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :)

Ju faleminderit që na ndiqni.
Thank you for following us.

Komente

 1. ermina ismaili
  ermina ismaili
  9 ditë më parë

  A mundet hudra plhur ?

  1. Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   9 ditë më parë

   po ben

 2. Nada kola
  Nada kola
  18 ditë më parë

  Muaj te mbar te ramazanit ,me falni si e ka emrin kjo pjat se nuk e njoh besoj se esht e huaj jo shqiptare

 3. hatixhe kadriu
  hatixhe kadriu
  18 ditë më parë

  A mundet ne vend te lengut te pules ta bejm me uje

  1. Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   18 ditë më parë

   po mundet

 4. Fatime Lemnushi
  Fatime Lemnushi
  22 ditë më parë

  Te lumshin duart

 5. Lili Nakuci
  Lili Nakuci
  22 ditë më parë

  Te lumshin durt

 6. Zuhre Lilai
  Zuhre Lilai
  22 ditë më parë

  Pa uftil sirke nuk bohet paca.sepre mundit ti vendoni copa mis ve me uyti mis kucit sum bukur bohet .super kini bo.

 7. Qerime Zerka
  Qerime Zerka
  22 ditë më parë

  Te lumshin duart zemer

 8. Tuana Ukalli
  Tuana Ukalli
  23 ditë më parë

  Nëse ka mundësi të tregoni pjatat e paqës ku i keni marë ?

 9. sweet girl
  sweet girl
  23 ditë më parë

  Ju boft mir agjerim te leht ku munt ti gjem kto tavat e dheut

  1. valmira
   valmira
   19 ditë më parë

   @sweet girl i gjen ne interekx etc viva fresh nese jeton kosov ti

  2. sweet girl
   sweet girl
   22 ditë më parë

   @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës skam instagram as fb

  3. Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   22 ditë më parë

   me shkruaj ne instagram

 10. Lumturie Barjami
  Lumturie Barjami
  23 ditë më parë

  muaj te mbar te ramazanit zoti te na i pranoj lutjet lumturi dhe begat ne te gjitha familje🙏🙏

 11. 007 007
  007 007
  23 ditë më parë

  a ben me leng mishi

  1. Fatime Lemnushi
   Fatime Lemnushi
   22 ditë më parë

   Te lumshin duart

  2. Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   23 ditë më parë

   po ben

 12. Ajshe M
  Ajshe M
  23 ditë më parë

  Te lumshin duart shum mir per ramazan

 13. Ramadan Zekiri
  Ramadan Zekiri
  23 ditë më parë

  🤗

 14. Hakije Dzeladini
  Hakije Dzeladini
  23 ditë më parë

  Urime muaji shejtë i Ramazanit zoti naj pranoft lutjet te lumshin duart Dashamire dota gatuaj se e pelqej shum 👏👌💜💙❤

 15. eneśi1213
  eneśi1213
  23 ditë më parë

  E bej per gijt nate ramazan 🤩🤤

 16. Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi
  23 ditë më parë

  🤗👍👌👏👏

 17. Farah Alxaslı
  Farah Alxaslı
  23 ditë më parë

  Bu nə yeməydi? Quymaqdı?

  1. eneśi1213
   eneśi1213
   23 ditë më parë

   Bu ozellikle Ramazan ayinda yapilan kalin kivamli bi corba gibi meze... cok cook lezzetli mutlaka deneyin..

  2. Emi Ago
   Emi Ago
   23 ditë më parë

   Çorba çok güzel bir yemek 😊

 18. Eriola Qefalija
  Eriola Qefalija
  23 ditë më parë

  👏👏

 19. Shefije Veseli
  Shefije Veseli
  23 ditë më parë

  👍👌

 20. Djemile Shahini
  Djemile Shahini
  23 ditë më parë

  A ka mundsi sasin per dy persona se nuk me del mir ...

  1. valmira
   valmira
   19 ditë më parë

   @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës e per 4 persona sa duhet zemer

  2. Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
   23 ditë më parë

   300 ml. leng pule, 2 luge te gj kos , 1 luge e gjysem e gj me miell , 1 vezë dhe pak hudher