Përplasje në LSI, debati mes Petrit Vasilit dhe Luan Ramës degjeneron në sharje

622 Shikime 77 mijë

Komente

 1. Bosi Bosi
  Bosi Bosi
  11 ditë më parë

  Luan rama nuk je si keta plera ti largou sa nuk eshte vone se qe ne pamjen fisnike qe ke nuk u ngjan fare mostrave mon e vasil e ilir larg larg nga plerat zoti luan

 2. Lavderim Pashaj
  Lavderim Pashaj
  14 ditë më parë

  m9

 3. Fadil Hitaj
  Fadil Hitaj
  19 ditë më parë

  Plehra ,ke degjoni Petrit rroten?

 4. Valentina Mulaj
  Valentina Mulaj
  20 ditë më parë

  Hahaha,shini ëndrra me sy hapur o pusht. Prit të marrësh të bështyrën në surrat o vemje vasili,Mē.mirē po them se do marrësh preshin që mori tritani në lushjne. Me pinjolla kolaboracionistēsh ta harrosh vlorēn se nē themele ka gjakun e 600 burrave vlonjat tē marrën në njē not nē vitin42 tē tradhētuar nga etrit e atyre që pretendon o hajdut vasili. Jep llogari për vjedhjet kur ishe ministēr o jashtqitje e kombit

 5. arjan frani
  arjan frani
  21 ditë më parë

  Si ste vjen turp moj bagjell te dalish para njerezve moj hajdute e pa skrupull

 6. Gerti Meziu
  Gerti Meziu
  21 ditë më parë

  o vrasesit e popullit mos u shtirni se te gjith njesoj jeni

 7. gzim atipi
  gzim atipi
  21 ditë më parë

  Petrit Vasili është binjak me Gramoz Ruçin dhe kushëri me shumë deputetë të PD!!!

 8. Fatbardha Shkirat
  Fatbardha Shkirat
  21 ditë më parë

  Vasil te ka zen skleroza ? Pi ilacet per t fituar eshte dikush tjer PS 👍 LSI & PD HUMJE TE THELLE 😄😄😄😄😄😄

 9. Fidan Zabeli
  Fidan Zabeli
  22 ditë më parë

  Kur je ne opozite dhe, pozita te ka dhumuar ,sapo te nderroni vendet njesoj ke per te vepruar.

 10. Blue Sea
  Blue Sea
  22 ditë më parë

  P.Vasili nji plere e vertete qe bashke me ate bande pleraxhinjsh e kane kthyer ate vend ne nji kazan mbetjesh Te pa riciklueshme . Vota juaj o popull do I diegi Te pakten kesaj here mos u shisni per 5 pare

 11. Armand Mecaj
  Armand Mecaj
  22 ditë më parë

  Dot provoni mir ne vlor ju megjith moniken sado u vlej lekura pas 25 prillit

 12. Niko Bardhi
  Niko Bardhi
  22 ditë më parë

  Ik o vaso se je mire aty ku je se i bije daulles kot

 13. Artur Ago
  Artur Ago
  22 ditë më parë

  Vasilkaaaa 😂😂😂

 14. Ermal Hodaj
  Ermal Hodaj
  22 ditë më parë

  Mos ka qën gjë i pir ky vasili 🤣

 15. Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza
  23 ditë më parë

  ca bastardi je

 16. Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza
  23 ditë më parë

  dil ilir hajduti se do ta qine monen amerikanet elmir rrapo i ka tregu

 17. Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza
  23 ditë më parë

  qente e lsi rrofte amerika

 18. helltoserbia
  helltoserbia
  23 ditë më parë

  Krimba vemje jeni

 19. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  23 ditë më parë

  Kriminelat jasht poletikes BURG.

 20. Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj
  23 ditë më parë

  Pjerdh pjerdh vazili se lirohesh

 21. Zamir Krasniqi
  Zamir Krasniqi
  23 ditë më parë

  Marim. Mema. President. Njeriut. I. Ndergjeshëm. Shum. Krenar. Edhe. Shum. I. Ditur.

 22. Bujar Braka
  Bujar Braka
  23 ditë më parë

  Kjo parti duhet te zhduket komplet me kta njerz qe ka te korruptuar

 23. kevin reno
  kevin reno
  23 ditë më parë

  Rrugacet e LSI ,zihen si qente e rruges ,ky Vasili eshte dinak ujku I vjeter ,komunist I hershem ,po kur u be dhe ky Luani ,qe lef si qen zgjebarak ,🤣😂😂

 24. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  23 ditë më parë

  ZOLLUMI ZOLLUM SPOMLEN KERKUN

 25. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  23 ditë më parë

  Te dy nje monedhe nane te mbledhur .? 🤣🤣🤣🤣🤣👎👎👎👎👎🖤🖤🖤

 26. MARTE Vladi
  MARTE Vladi
  23 ditë më parë

  Ktheu në bazë se do ishte më mirë për ty nuk i përket asaj familje

 27. MARTE Vladi
  MARTE Vladi
  23 ditë më parë

  Mirë ta kan ba Luan se ata nuk të duan ti duhet të ishe kryetar i lsi por nuk ta lan se jan familje këtë a nuk e kuptove

 28. Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi
  23 ditë më parë

  Do hani koken me njeri tjeterin.Luan do jet vone por largohu nga ajo bande legenash se nuk jane ne nivelin tend!

 29. Dano Arjana
  Dano Arjana
  23 ditë më parë

  Nuk e ke kuptuar akoma se ATA qe do te te hiqnin NGA kjo far liste,do te benin nder dhe ne fund te fundit mbase dodote te hapnin syte zoti Luan Rama

 30. Bes Bau
  Bes Bau
  23 ditë më parë

  LSI fitore?? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮🤮🤮Po po dot fiton eksperience LSI ne Vlore.. LSI esht Virusi me i keq se Corona per Shqiperine.. Sbashku me Meten dhe Moniken Hajdute dhe fallxhore

 31. Edo Zemra
  Edo Zemra
  23 ditë më parë

  Jo idegjenerum Vasili,por ai duket krejt Si VASILE ??,e degjenerume,hajt ju Plast Bomba ,se i Zoti LSI juka kaik per Leshe po kerkon ment kumei Gjete??? ,Bashke me Luljeten ,Sala nato Maja Ripa Ripa te Bjeshkve te Namuna kaik me kohe,EC 🌹Rama 👏prepara kto Kan mbet ne gjysmen e Rruges Kan me fillu me bertit Naikan mar Votat,👏👍👍

 32. gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii
  23 ditë më parë

  Monika shko te iliri dhe pini naj birr zgjedhjet i fiton tjetet kush

  1. Francisco Heemstra
   Francisco Heemstra
   11 ditë më parë

   @Emilio Remington Checking it out right now. Looks to be working :)

  2. Emilio Remington
   Emilio Remington
   13 ditë më parë

   dont know if anyone cares at all but in less than 15 minutes I hacked my gfs Instagram password using Instaplekt. You can find it by Googling for Instaplekt password hack if you care

 33. Dalip Krymi
  Dalip Krymi
  23 ditë më parë

  Hengshi kokat

 34. Mark Gjoka
  Mark Gjoka
  23 ditë më parë

  Qe kur doktori l mlzavet u be deputet vaj medet per shqiptaret ky nuk cfare u afron shqipetarevet Z LUAN RAMA eshte rritur ne MIRDITE dhe ka marre nga zakonet tone Z LUAN LARGOJU NGA AJO BANDE SE DO TE VIJE TURP ME VONE PO FJETE ME QENE ZGJOHESH ME PLESHTA

 35. Nazmi Beno
  Nazmi Beno
  23 ditë më parë

  Gjelle qensh rrace e qelbur.

 36. Xiaomi Skrapar
  Xiaomi Skrapar
  23 ditë më parë

  Vasil unë kamë kaluar rinin në Vlorë.Në kihen e xhaxhit t'a masnin kokën me spango,tani t'a masin kokën me pe. Në Vlorë mer vetëm peshkun.

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   23 ditë më parë

   @Eli Al e te intrigantët ndërsaLuani është shumë i nderuar gjynah qe është ne ate parti interesi qytetarja

  2. Eli Al
   Eli Al
   23 ditë më parë

   @Arsim Rrafmani as ate nuk ka per ta mar..kush ja var ketij plakushi te skaduar

  3. Arsim Rrafmani
   Arsim Rrafmani
   23 ditë më parë

   I mjafton!

 37. Fadil Gjana
  Fadil Gjana
  23 ditë më parë

  Vasili me i degjeneruari politikes Shqiptare...fshesa e LSI...Mos u mere me kete bande o z.Luan Rama..te gjithe e dime se je nje djale dhe Intelektual i persosur.. ku niveli jote me ate Legenin petrit eshte shume large tije..Dinjiteti juaj eshte shume i pastert.. prandaj leri ato plehra...

 38. Simone Martini
  Simone Martini
  23 ditë më parë

  O vasili ti jenje bastard poedhe ai qe te voton tu , vlora ka djem e vajza intelegjent e te mrekullushem per tuvotuar

 39. shaqo Bregu
  shaqo Bregu
  23 ditë më parë

  Vlora do tu japi te gjatine ju o te mbaruare henkci kokate me njeri tjetrine

 40. Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj
  23 ditë më parë

  5 TE KRIMUR JENI DHE ZIHENI ..KOKAT HENGSHI .NE VLOR NUK FITONI ASNJE DEPUTET .PS POOOO.SHUM FARE..E KENI PAR CA KA BER RAMA PER VLOREN..SE KA BER NJERI OK OK 75 PS.MANDATE.

 41. Ardit Arditi
  Ardit Arditi
  23 ditë më parë

  Lsi eshte lesh e li

 42. Eli Al
  Eli Al
  23 ditë më parë

  Ky Vasili mire qe nuk ka respekt per ne..por as per veten e vet..nuk del ne pensioni ky dhe te shkoje ta pije kafene tek ballkoni i shtepise , por vazhdon e derdellit aty kot