Opinion - Rrefimi i rralle i njeriut qe ndertoj Dubain! (11 Shkurt 2021)

3 776 Shikime 404 mijë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALget for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Matteo Bertozzi
  Matteo Bertozzi
  3 ditë më parë

  Bravo, ke ndertuar kryeqendren e krimit te organizuar!!

 2. Ledjon Ledjon
  Ledjon Ledjon
  5 ditë më parë

  Kur ky boobi flet per mbrekullin e JUGUT qe ska len vend te botes pa par imagjino se ne ca vendi na ka fal ZOTI 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️🖤

 3. ernest ernesti
  ernest ernesti
  14 ditë më parë

  A e dini vertet cfare behet ne Dubai?! Eshte vendi ku pastrohet paraja e piset hapurazi, ku investojne politikane te koruptuar e mafioz pa dhene asnjelloj llogarie, eshte vendi ku ka ligje diksriminuese kunder emigranteve e puntorve, ligje skllaveruese, eshte vend ku ka prostitucion pa fund me dhune, eshte vende ku infrastrukturat e aplikuara dhe madheshtore nuk pershtaten me kushtet natyrore dhe cdogje perreth demtohet per mirmbajtjen e ketij qyteti artificial.

 4. Hesat Krasniçi
  Hesat Krasniçi
  14 ditë më parë

  Ju te gjitha Tv e shqipris e keni nje difekt, qe dallon nga mbar bota. Ne dhdo dokumentar muzika qe shkon ne sfond tonin e beni me te ngritur se kur flitet., gje qe duhet te jet e kunderta. Pasoja komunizmi.

 5. caterine winston
  caterine winston
  17 ditë më parë

  kta hamoma Jon me shki e rus kosovart na e dijm kete

 6. Angela Curri
  Angela Curri
  20 ditë më parë

  Kokrra e mashtrusit profesionist

 7. Viktoria X
  Viktoria X
  20 ditë më parë

  Ai ndertoi - koha e kryer Une ndertoj- koha e tashme Mesoni shqipen perpara se te shkruani titujt e emisioneve se eshte turp. Presupozohet se eshte emision ne nje tv kombetar

 8. patriotbull
  patriotbull
  23 ditë më parë

  Vetem respekt. Sikur te kishte bota disa njerez si ky, te sinqert dhe vizionar.

 9. readsz
  readsz
  26 ditë më parë

  do duket porti i barit si varfanjak ahaha

 10. Meso
  Meso
  26 ditë më parë

  Oo ne Shqipri jan hajdutet me te mdhej ,Shqiptaret e shkret marin Rrog 200 € e duhet 700 ti japin ose edhe me shum dmth ku i marin si intereson kujt si ashtu ne Maqedoni edhe Kosov ne krye te shtetit jan Hajdutet ,mos investo o i nderum se do ti vjedhin edhe kepucet nga kembet

 11. Anime World
  Anime World
  28 ditë më parë

  Ne portin e durres nuk te len ervropa edhe amerika asht pika kyqe edhe krejt EVROPES

 12. redfirekla
  redfirekla
  28 ditë më parë

  Very amazing guy and a great story with humble beginnings. We are very grateful to have such a great guy to buy a house in Albania 🇦🇱 I hope 🙏he gets the house 🏠soon they will love Albania. They will see how a great of investment they will make, when they see the true Besa or Trust of Albanians they will end of investing in Albania almost as much as they have in Dubai.

 13. lUCCKY ONE
  lUCCKY ONE
  28 ditë më parë

  Hapi i pare i zhvillimit te shqiperise. Shenojeni se ky eshte fillimi i zhvillimit te shqiperise me kete projekt. Dekada e ardhshme do sjelli shume investime te tjera te ketij lloji.

 14. beciri28
  beciri28
  28 ditë më parë

  Bravo Dubai

 15. IDRIZAJ BASHKIM
  IDRIZAJ BASHKIM
  28 ditë më parë

  alget.info/top/5NJK75fZMDWfHmko6vPOKA.htmlvideos

 16. Bujar 87
  Bujar 87
  29 ditë më parë

  Kane shume vite qe ndertusit shqiptare kane zgjethur dubain..dhe keta e vleresoj shpirtin e shqipetarit ai zoteria mundohet te teegoje bujaresine e tij po ky qerosi i pd se le rehat plere njeri ky feiziu me rolex e me makina nga 200 mije euro..ishalla te marin shembull pushtetaret tane nga ky njeri fisnik

 17. excelcsllc
  excelcsllc
  Muaj më parë

  Veq mos te ndertojne xhamija!

 18. InstegramSHQIP
  InstegramSHQIP
  Muaj më parë

  Now the Emirates 🇦🇪 needs to invest in a world class airport tirana airports is so small in 20 years albania will have millions of visitors in tourism and the airport would be super packed and will cause chaos in traffic ....

 19. Alket Kellici
  Alket Kellici
  Muaj më parë

  perse ky idioti qeros nuk jep komplet pa ndesrprerje intervisten se sa nderpert nje qind here dhe na can trapin

 20. Gazi Maksuti
  Gazi Maksuti
  Muaj më parë

  Populli shqiptar duhet të vendos, a do të bëhet "popull kamarierësh" apo popull i teknologjisë? Më pëlqen më shum kjo e dyta.

  1. Gazi Maksuti
   Gazi Maksuti
   Muaj më parë

   ...do ndaloja çdo ndërtim në natyrën në shqipëri. Zotëriu nga Dubai ndërton objekte mbi shkretirë, neve kemi natyrë të bukur dhe duhet mbrojtur.

 21. Tazmanian Devil
  Tazmanian Devil
  Muaj më parë

  Ku esht kjo video vetem ne anglisht?

 22. ben ben
  ben ben
  Muaj më parë

  Edhe shum te lira

 23. ben ben
  ben ben
  Muaj më parë

  Pidha te mir shipri per qata eka vizitu

 24. ben ben
  ben ben
  Muaj më parë

  Kto godina kan mu shduk mrenda 10 vitev mos haroni kta qena kan bo edhe sot bojn sene mat kqija bot

 25. valbona berati
  valbona berati
  Muaj më parë

  Bledi dua te sjaroj problemin e mbeses time qe3me vdiq ne spitalin infektiv qe ishte nga elbasani 32vjeçe la dy femit

  1. valbona berati
   valbona berati
   Muaj më parë

   Doktorri ispitalit te lindjes ka ardh kur3goca ka qen ne tubim mbas 4 ditësh un sjam e kenaqur nga spitali infektiv ju keni ministren dhe ti kerkoni nga ana e shum nenave te reja qe3lindin femin e par e apo 2 apo 3e4duan vëmendjen e shtetit dhe te rrin veç keta nena me barrë jo te hyn ke spitali indroqit ata e kan venin afer spitalit te lindjes

  2. valbona berati
   valbona berati
   Muaj më parë

   Ana iku mir skishte shum problem me shendetin doktorrat nuk ja hoqen femin mrena 24 orve por mbas 4ditve as nje ilaç nuk ju dhan dhe e mbajten me oksigjen pastaj e tubun dhe infemjeret e besditshin po tu mor fryma te fusim ne oksigjen kur ana i folte me iqni femin dhe me beni derman mua se un dua ajer dhe ne qofte se3kam koron me beni gjelpana te sherohem

 26. Berisha Leonora24
  Berisha Leonora24
  Muaj më parë

  @agesha_nora:🌺ALLAH🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALLAH 🌺ALL

 27. Argjentina Pajaziti
  Argjentina Pajaziti
  Muaj më parë

  2 billion jo milliard ndegjo mir o perkthys

  1. Garage Hofwil AG
   Garage Hofwil AG
   Muaj më parë

   english : 2 billion = 2 miliard

 28. Dzemail Abazi
  Dzemail Abazi
  Muaj më parë

  22 atentatet e Josip Broz Tito

 29. rks rks
  rks rks
  Muaj më parë

  Mr Muhamad please come and build any thing you wont we trust you and your cuality you are more and welcome thank you

 30. tony Kasapi
  tony Kasapi
  Muaj më parë

  Brravo I kjoft ai zotnija asht patriot qe nderton vendin e vet ne rradh te par 👏👏👍👍

 31. Daris Halili
  Daris Halili
  Muaj më parë

  sa njeri pozitiv. te marin shembull keta bosat tan te pangopur

 32. Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo
  Muaj më parë

  Shqiperia nuk do jete me Shqiperi....!

 33. max di max
  max di max
  Muaj më parë

  Ik more plehre a kujtoni se je njeri me vlere blend ,?

 34. Gentian Plepi
  Gentian Plepi
  Muaj më parë

  Sa lek ke marre qe ti besh reklam ? Kta vijne vetem me vjedh ne shqiperi,se nuk i plas fare per shqiptaret. Me pare ushqejne Serbet se neve. TURP

 35. Lindita Beja
  Lindita Beja
  Muaj më parë

  Sa i bukur eshte ky qytet ..I lam vizituar eshte mrekulli 💘

 36. Fatbardha Kazinaki
  Fatbardha Kazinaki
  Muaj më parë

  Keta gazetaret tane kane shume Te forta,, flasin e flasin sikur po I ndjekin qente , I vene ato thekset tek flalet nje zot e di se si dhe si perfundim hajde mere vesh ti kuptimin e emisionit,,, qetesohuni more zoterinj, hajdeni me kembe ne toke dhe jepini kuptim diskutimeve dhe temave qe shqyrtoni,,, vite Te shkuara kot, harram se per zotin jeni per faqe te zeze,,,,

 37. Joni
  Joni
  Muaj më parë

  Blendi : Si u bete kaq i pasur nga nje i varfer qe keni qene jo me larg se para 20 vitesh Muhammad: Blendi ti e shikon edhe vete sa Arab "inteligjent" qe jam. Ngjaj pak a shum me cdo arab te cepi rruges. Lartesia e tij qe grabit naften cdo dite eshte njeri shum busy me "angazhime" keshtu qe nuk ka kohe te merret me te gjitha. Un isha pa pune keshtu qe me zgjodhi mu. Blendi: Po perse nuk kane qene Emiratet keshtu perpara se te zbulohej nafte? Mohammad: Pyetje me vend Blendi... ! Do te pergjigjem nje here tjeter sepse nuk jam gati tani. Blendi: Kompania juaj eshte e shtrire ne shum vende te botes. A mund te na tregoni dicka me teper per investimet juaja. Mohammad: Po ne investojme ne shum vende te botes. Ja t'ju jap nje shembull nga investimet tona me gjigande. Ne Indi apo Indonezi psh. Marrim punetore krahu me shumice me konteniere per ndertime dhe i japim vec ushqimit dhe krevatit edhe ndonje lek xhepi. Keta punetoret I kemi si valixhet. I marrim kudo ku shkojme.

 38. Al. Fred
  Al. Fred
  Muaj më parë

  Sa e ka egon gazetari o vlla, eshte miliarder shoku perbadhe e nuk e ka aq shum ego

 39. Tom Laskaj
  Tom Laskaj
  Muaj më parë

  Mon nk ni bI i.H.v. Ni

 40. Gianni Giatta
  Gianni Giatta
  Muaj më parë

  Ky eshte nji kamiflaz i shpifur i Fantomasit.Te nisi Edi me detyre qe gjoja ministrat vajten per pune ne Dubai.Kush i pjerdh Ministrat Shqiptare ne Dubai,,,Ku ke shanc ti ore te intervistosh ideatoret e Dubait.,Ku e gjete kte "sheik"!!!

 41. YZEEJ YZEEJ
  YZEEJ YZEEJ
  Muaj më parë

  Perfaqesuesit e medias nuk arrijne te bejne dot dallimin e foljes “ndertoj” nga “ndertoi”. Keshtu eshte kur merr kasapin e bagetive dhe e fut ne studio mediatike. Une ndertoj Ti nderton Ai nderton Une ndertova Ti ndertove Ai ndertoi Suksese kalamaja, Gjuhe Shqipe klasa 2 u ezaurua me sukses!

 42. Fatmir Sejdaras
  Fatmir Sejdaras
  Muaj më parë

  Natyra shqiptare nuk ka nevoje dhe eshte komplet ndryshe shkretetira me Duresin ky do te jete investimi qe shqiptaret vetem do te humbin

 43. altin mares
  altin mares
  Muaj më parë

  m.alget.info/too/video/t8vWlLGnrZWeZXo

 44. Festim Gjinaj
  Festim Gjinaj
  Muaj më parë

  Fjalët e shumta dhe premtime të mëdha jan fukarallëk.

 45. Geg.& Tosk
  Geg.& Tosk
  Muaj më parë

  Shpresoj qe sa me shpejt te behet nje ivestim gjigand. Nga ky nneri. Dhe te gjith shqiptaret do ja din per faleminderit ketit njeriut dhe shtetit ketit.

  1. Diber Peshkopi
   Diber Peshkopi
   Muaj më parë

   00

  2. Diber Peshkopi
   Diber Peshkopi
   Muaj më parë

   9

 46. Lulzim Alija
  Lulzim Alija
  Muaj më parë

  Shoku im, e ke gabim gabim per Burzh Kalifa, finansimin e ndertimit e ka bere ky tipi qe po thot ti(nfakt kompania e tij), por ndertimin dhe arhitektura eshte pununar nga Samsung C&T. google: The tower was constructed by Samsung C&T from South Korea, which also did work on the Petronas Twin Towers and Taipei 101.[88] Samsung C&T built the tower in a joint venture with BESIX from Belgium and Arabtec from the UAE.[89][90] Turner was the project manager on the main construction contract.[91] Hong Kong-based Far East Aluminum combined to provide the exterior cladding for Burj Khalifa.[92][93]

 47. helmira dajko
  helmira dajko
  Muaj më parë

  Ju qe nuk njihni gramatiken e gjuhes shqipe,nuk duhet te punoni ne mediat o gazetarine tone.Njeriu qe ndertoi(sepse e ndertoi ai)dhe jo ..njeriu qe ndertoj (sepse une ndertoj dhe eshte ne kohen e tanishme).Ju shkruani per nje pune qe ka mbaruar dhe i perket se kaluares me kallezuesin qe tè con te mendosh sikur jam une qe po' ndertoj tani.Arsimohuni ju drejtuesat osé,punesoni njerez te arsimuar per t'ju bere titujt.

 48. L333nt Bajrami
  L333nt Bajrami
  Muaj më parë

  Edhe bijat ikemi te mira .

  1. dobi dobi
   dobi dobi
   Muaj më parë

   Pa merak se e din shum mir ato skan nevoj me ardh ne shqipri me pa bijat tona kan shku bijat vet atje se jan te shkathta dhe shum te mira ne sherbim te cdo rrace nuk kan shum pretendime se e kan zemren e mire.

 49. Emine Ema
  Emine Ema
  Muaj më parë

  Me vjen keq per jeten time se ne qfar shteti po e kaloj rinine 🤮🤮🤮

 50. Bexhet Gorenca
  Bexhet Gorenca
  Muaj më parë

  shpresojm ndertimet e kty sheikut nne shqiperi do kete impakt zhvillim turizmi

 51. Alblend
  Alblend
  Muaj më parë

  Dardha e ka bishtin prapa, te shohim me tej...!!!

 52. OLIGERT SKENDO
  OLIGERT SKENDO
  Muaj më parë

  Pse u nxe bledi

 53. Madame A
  Madame A
  Muaj më parë

  Ore, Klani, nuk keni mundesi te paguani nje gjuhetar t'ju kontrolloje gramatiken e gjuhes shqipe!?? Koha e shkuar e foljes "me ndertu" ose "ndertoj" eshte "ndertoi". Te mos flasim pastaj per sklleverit e kohes moderne qe kane ndertuar Dubain dhe vendet e tjera te Lindjes se Mesme.

 54. Big Lion
  Big Lion
  Muaj më parë

  Mr Muhamed invest in Albania you are more then welcome . Hopefully one day you will invest kosovo too it's e butifull country with butifull nation and very hospitality people .

  1. ARYANSES
   ARYANSES
   Muaj më parë

   Kosova is Albania, just a matter of time before they will officially unite

 55. The Institution
  The Institution
  Muaj më parë

  ndërtoj ~ Veta e 3të njëjës, koha e kryer e thjeshtë: ndërtoi. E dimë që jemi duke vdekur dalëngadalë si nga ana e vlerave, kundërvlerave edhe dijes vetjake, po edhe mund të mundohemi sadopak ta bëjmë punën për të cilën paguhemi. 😉

  1. Fromthemountain
   Fromthemountain
   Muaj më parë

   @The Institution Plotesisht e drejte. Njëjës eshte. Çerek shekulli larg bankave te shkolles, ben punen e vet! Njëjtës....wtf.

  2. The Institution
   The Institution
   Muaj më parë

   @Fromthemountain Lutem që ta shihni edhe njëherë tjetër, numri '‘njëjtës’' nuk ka jetuar kurrë në gjuhën Shqipe, folja ka dy numra, njëjësin dhe shumësin.

  3. Fromthemountain
   Fromthemountain
   Muaj më parë

   @The Institution nderhyrje me vend nga ju persa i perket drejtshkrimit ne titull por tek komenti siper, ju shkruajtet ‘njejes’ nderkohe qe shkruhet ‘njejtes’...

  4. The Institution
   The Institution
   Muaj më parë

   @Fromthemountain Nuk e kuptova, ç'doni të thoni me... '‘Njëjtës?’ '

  5. Fromthemountain
   Fromthemountain
   Muaj më parë

   ‘Njëjtës’

 56. Hira Baftic
  Hira Baftic
  Muaj më parë

  Ky ne serbi moti ka fillue investimet

 57. ILIR
  ILIR
  Muaj më parë

  Investim=pushtim

 58. Fatjon Neziri
  Fatjon Neziri
  Muaj më parë

  o blendi o varikars cna duhen ne keto i gjen ne net kollaj ky e beri dubain mrekulli kurse ky popull ska per tu bere kurre gjersa te jene bythqira dhe servila partie si puna jote

 59. Fieri Sot
  Fieri Sot
  Muaj më parë

  Ndërtoi*

 60. Erida Pinderi
  Erida Pinderi
  Muaj më parë

  Wow bravo te madhe Blendi Fevziu ,per intervisten fantastike dhe per arritjen e ketij takimi me kete mendje te ndritur

 61. Enida Sheme
  Enida Sheme
  Muaj më parë

  Ndertoi * !! Nqs beni edhe ju si Tv kombetar gabime te tilla, vaj halli c'mund te presim gjuhe shqipe neper portale...

 62. Bedri Gashi
  Bedri Gashi
  Muaj më parë

  Spo ki me kan ne shqipri mu mirr ti shkon ne dubai more both qir

 63. Enzo Fxx
  Enzo Fxx
  Muaj më parë

  He is going to make alot of money In Albania

 64. media shqip media shqip
  media shqip media shqip
  Muaj më parë

  Un kam shpresa se shipria do behet

 65. thisiseverest
  thisiseverest
  Muaj më parë

  Ndërtoi jo Ndërtoj!!!

 66. Merimanga Jote
  Merimanga Jote
  Muaj më parë

  Sa llapaqen je ore Fevzi

 67. Naitlo Imi
  Naitlo Imi
  Muaj më parë

  FEVZI, TITULLI DUHET NDERTOI JO NDERTOJ SE NA FELLIQE

 68. Angela Kasa
  Angela Kasa
  Muaj më parë

  Zoteri i vecante, mjafton ta degjosh dhe e kupton pse Dubai eshte nje nga vendet me te bukur te botes. Ky zoteri nuk zoteron vetem pasuri, por edhe vizionin e vecante per jeten, per te ardhmen. Nje njeri qe i shfrytezon kapitalet per te krijuar sipas vizionit te tije. Pra, me sa duket, ai nuk krijon thjeshte per te kapitalizuar, por perdor kapitalin e tije si instrument per te krijuar, dhe kjo e bene ate shume here me te suksesshem. Filozofi e vecante qe me sa duket eshte ne sintoni me ligjet e tregut te lire. Shqiperia dhe shqiptaret jane me fate, qe nje njeri si zoti Muhamet vjen ne vendin tone, per te investuar projektet e tije, qe do ti sherbenin jo vetem Durresit por edhe te gjithe Shqiperise..

 69. lila beg
  lila beg
  Muaj më parë

  Nuk eshte e mundur ti kete arritur vete me forzat kurre kurre pa korrupsioni e pa mundur

 70. Besa Besa
  Besa Besa
  Muaj më parë

  Servil komonist.

 71. Samsung Samsung
  Samsung Samsung
  Muaj më parë

  Gjithmon dija dhe perparimi ka ardhur nga lindja andaj ska asgjè nga perendimi .vetem kot shpresojm ne kta muta.Kur ka pas civilizim Iraku dhe perparim ,europa kurv eshte ngulfatur ne balte dhe injorance.

 72. Popcorn & Chill
  Popcorn & Chill
  Muaj më parë

  Sa zhurrmen e bên ky as intervistën nuk të len ta dëgjosh... Tjetra , çka na duhen keso lloj ndertimesh kur as ato esencialet nuk janë

 73. blerand selmani
  blerand selmani
  Muaj më parë

  shpresoj qe Morena Taraku ta kete pare kete video...

 74. Lulezim Fero
  Lulezim Fero
  Muaj më parë

  Uroj te ndertoje dicka,por mos i dali si atij biznesmenit tjeter qe e rrahen ne rruge te rinasit....jo te gjith politikanet duan te ndertohet Shqiperia,se ndryshe do ishte bere me kohe.

  1. UN un
   UN un
   Muaj më parë

   Po ku ka spordhjak shqiptar ta rrafi kte o shok ky eshte internacional

 75. Robert Habibi
  Robert Habibi
  Muaj më parë

  Dubain e ka ndertu Mohamed bin rashid al maktoum leji prrallat tjera.

 76. DS 77
  DS 77
  Muaj më parë

  Ku osht kosova ku asht shipnija se 22 vjet Merrni masa pi shtetve tjeta kqyrni Dubai Respekt per Arbeit mashalla 👍👍👍👍

 77. Qamil Mustafa
  Qamil Mustafa
  Muaj më parë

  Mos ka rrenjet shqiptar

 78. Anestis Skoupras
  Anestis Skoupras
  Muaj më parë

  ‘Ndertoj’ thote 😂😂 Eshte turp qe nje emision I ketij niveli lejon gabime te kesaj natyre.

 79. SSMG42SS S
  SSMG42SS S
  Muaj më parë

  O tullac ti je koqe fare.

 80. Esti Cesti
  Esti Cesti
  Muaj më parë

  O blendo me plasi Rika per arabt mu tu q... T motra po venin Tim kush e shkatrroi do Bosh n'a nji emision apo I ke siguru kalamojt laskar

 81. Mark Bacaj
  Mark Bacaj
  Muaj më parë

  Te knaqet zemra, kur e shikon vendin tend nder mat mirat ne bote...me pak se 25 vite ndertime..ndersa ne shqipri 25 vite si ne siri!

  1. Eda Muharemi
   Eda Muharemi
   16 ditë më parë

   L

  2. Fisnik Hasani
   Fisnik Hasani
   Muaj më parë

   e ke fjalen per Sirin e pas luftes 😂

 82. Gladiola Sadiku
  Gladiola Sadiku
  Muaj më parë

  Dubai nuk është vetëm një rast i mbretërisë së errët dhe kriminale. Është një përfaqësim i rendit post-liberal, ku kapitalizmi kërkon fitime dhe shkel të dobëtit, dhe ku nuk ka asnjë mënyrë për të shpëtuar njerëzit që konsiderohen si dëme anësore të transaksioneve të tij.

 83. Gladiola Sadiku
  Gladiola Sadiku
  Muaj më parë

  Dubai, ky nekropol post-liberal, imponon mizorinë e tij mbi qindra mijëra njerëz.

 84. Kristian Morina
  Kristian Morina
  Muaj më parë

  I madh je Blendi

 85. Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania
  Muaj më parë

  Lum kujt i ka vajtur jeta mbarë

 86. ajda Belishova
  ajda Belishova
  Muaj më parë

  O Blendi our ndertoi Dubain te ndertoj she shqiperin

 87. Muhamet Memishi
  Muhamet Memishi
  Muaj më parë

  Erdhi koha ce te Luftojm per rribashkimin e Shqiperis Etnike Mosë e Harojm Motren Caameris Shqiptaret ne RM ne Maltezi Repobliken e Camerise" dhe ne Rashkë ne R M keto troje duhet te bashkohen shqipers etnike BKDSH AL

 88. M G
  M G
  Muaj më parë

  Blendi sa te kushtoj bifteku ti ne Dubai 😜

 89. sam sung
  sam sung
  Muaj më parë

  jam i cuditur sesi Blendi i ben karshillik me nje rolex yacht 2 te vitit 2016 n flori nje njeriu qe ben minimalisht 1000 statuja te blendit ne parametra reale me flori 100% dhe 9.999 te paster dhe te gjithe me koqe prej diamanti , brenda nje muaji ?!!!!!i cuditur kur nga ana tjeter shoh nje super miliarder m shapka dhe ore apple smart dhe kaq

 90. Artan Abazi
  Artan Abazi
  Muaj më parë

  Vetem lek dune kto qe bejn kshtu transmisionesh dun te shiten,se ai qe vje ktu ka intresat e fese don te blej njerez si ky gazetari

  1. ana ana
   ana ana
   Muaj më parë

   @Artan Abazi vlla kur ste intereson pse je tu e pa videon se smotheve pergjigje ?

  2. Artan Abazi
   Artan Abazi
   Muaj më parë

   @ana ana do te ndertoj biznes per tju majt ju 🙃

  3. ana ana
   ana ana
   Muaj më parë

   @Artan Abazi edhe ca pastaj se si mori malli nqs dikush ka ndermend tndertoj biznes nuk pyt njeri a tmori malli apo jo , pastaj ty nqs stmerka malli pse je tu e pa videon 😂 mendoj qeke me shum i interesuar sec duhet 😢😜

  4. Artan Abazi
   Artan Abazi
   Muaj më parë

   @ana ana spo nderto po' qellimi kush eshte? S'eshte e veshtire per ta kuptu,se si morì molli per shqiptaret ato.

  5. ana ana
   ana ana
   Muaj më parë

   clidhje ka feja ktu , ai spo nderto xhami 🤦🏻‍♀️

 91. Doen Noel Ndreu
  Doen Noel Ndreu
  Muaj më parë

  How much did you pay the Albania journalist it’s corrupted in Albania He become a billionaire Bledi faqeziu

 92. Valton Mehmeti
  Valton Mehmeti
  Muaj më parë

  Shumu trathtara

 93. Ze Ver
  Ze Ver
  Muaj më parë

  "Rrefimi i rralle" TITUJ -MASHTRUES nga fejvziu,NDIHMON--,RAMEN,ne fushaten elektorale (i paguar)

  1. Dobrica Dobrica
   Dobrica Dobrica
   Muaj më parë

   I duhet hajdutve shqiptar zgjedhejt po afrohet duhet tjav marin mendjen diqysh po ast e pabesushme ket shka flet ka shqiptar mr kapacitet te lart we minden ta ndertojn shqiperin pa pasaj nevoj per keto mashtrime

 94. Aislin Hoxha
  Aislin Hoxha
  Muaj më parë

  o feizi o kok gjyle.

 95. d4rk sh1ne
  d4rk sh1ne
  Muaj më parë

  Po pse se pyte pse e ka burgos gocen e vet e ma peng

  1. Cimi Jusuf
   Cimi Jusuf
   Muaj më parë

   Aj ësht tjeter kush, informohu mir e pastaj gjyko.

 96. Anila M
  Anila M
  Muaj më parë

  Shqiperise nuk i duhet gjigandomania por turizem eko me ndertime me fytyre shqiptare

 97. bruna soares
  bruna soares
  Muaj më parë

  Mrs Muhammad his the cleavers man in word just give in time and trust because hi will make Albania proud and visitit from everyone and every country

 98. Lumturi Vela
  Lumturi Vela
  Muaj më parë

  Ma mire te marrr ai Shqiperine e ta beh si Dubai se sa ta mbajne keta langaraqe qe po e shkelyein per dite bravo 👍 kryeminister shum mire ex perpara mos seguo Meten se Metà eshte i mete sic ka mbiemrin

 99. Naser Gashi
  Naser Gashi
  Muaj më parë

  Eselamu Alejkum sheikh Muhamed

 100. Johny Way
  Johny Way
  Muaj më parë

  Nga momenti qe Shqiperia nuk ka teknologji per te ber marina , dakort le tja japin arabeve , por keta nuk do mbeten vetem ne Durres . Keta do blejn me vone te gjitha tokat shteterore ne bregdet . A pse nuk ndertojm dot vet rizorte apo vila pushimi . Ishujt e Greqise kush mendoni se i ka ndertuar ? Atehere per gjera qe mund ti ndertojm vet shteti jon ti mbaj per shqiptaret dhe jo te huajt .

  1. Naser Gashi
   Naser Gashi
   Muaj më parë

   Me mire keta se sorosi psh , Qameria eshte blere nga izraeli mbi 82 miliard euro a nuk e ditur kete?