Ola dhe Jasmina tregojnë çfarë prishi miqësinë! Nga ana tjetër, Princi “gric” Jasminën ​- Përputhen

9 281 Shikime 1 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Pepa Pig
  Pepa Pig
  9 ditë më parë

  ja ke bo shume mire jasmines bravo

 2. Pepa Pig
  Pepa Pig
  9 ditë më parë

  aristela dhe prici shkojne shume

 3. Edona Berisha
  Edona Berisha
  11 ditë më parë

  kudrat fol e kesh spo merren vesh kto dy pela qe po bejn super show

 4. aola wili
  aola wili
  18 ditë më parë

  Urime muaji i shenjtë i Ramazanit.Allahu na shpërbleft me të mirat e Tijë.

 5. doire aintu
  doire aintu
  19 ditë më parë

  Na keni care Erlindin me kete aplikacionin. S'kemi ndermend ta shkarkojme, mos na cani me drrasat me ate budallik

 6. Katastrof albania
  Katastrof albania
  20 ditë më parë

  alget.info/too/video/ydHNzqdtoouxpWk

 7. toni toni
  toni toni
  21 ditë më parë

  Si ka munsi qe na terbut me kto reklama na shpifet, po thuani qe i kemi mare dashnorin njera tjetres dhe kaq, shoqe te ngusha gjasme nuk flasin sepse ajo e zgjon ne mengjes, ndersa kjo i pi duhan, po nje arsy tjeter nuk gjetet, se ket gje e kupton dhe nje 4 vjeqar qe ju keni arsyen qe e kam then me lart.

 8. Arlind Tafa
  Arlind Tafa
  21 ditë më parë

  Emision shum i bukur për filma +18

 9. Henry Granas
  Henry Granas
  21 ditë më parë

  Vk qesh jasmina me olen n ftyr njera tjt dhe jo nuk esht skenar aspak hahahahahhahaha

 10. Odi Ido
  Odi Ido
  22 ditë më parë

  Shiko si aktrojn ola jasmina si qeshin sun e mbajn

 11. Jeton Bytyqi
  Jeton Bytyqi
  22 ditë më parë

  kjo ola asht e msheft shun

 12. Reta flatra
  Reta flatra
  22 ditë më parë

  27:57 kush e shikon muratin ktu besoj se do i ndodh e njejta si mua 🥱

 13. Cili 005
  Cili 005
  22 ditë më parë

  ky princi super cpidhsh gerrdap vtm kot bo fismiu

 14. Θωμα Κονδιλι
  Θωμα Κονδιλι
  22 ditë më parë

  I futi trombeten dhe kjo Jasmina turinjve. Ku po shkon kjo bot 🤯

 15. Anita Anna
  Anita Anna
  22 ditë më parë

  Na u prish gjiza se u pajtuan jasmina me olen apo jo

 16. Nelas G75
  Nelas G75
  22 ditë më parë

  Bravo Princi sh mire ja ka bere te verteten ka thene fermat si Jasmina duan vetem para nuk njohin Dashuri,ajo green card do ,sapo te dali nga perputhen do e lere Andi.

 17. Aana hyseni
  Aana hyseni
  22 ditë më parë

  po a gjithmon duhet keto reklamat deri ne fund per ttreguar se me qka e qysh merret rruga qrruga.gjithmon e njejt reklama gjer nfund ,

 18. kristian fistaj
  kristian fistaj
  22 ditë më parë

  Princi gjigand ahhaha e gezofsh green carten

 19. Fatmir Gjeloshi
  Fatmir Gjeloshi
  22 ditë më parë

  Miqsi e fort nermjet dy femrash Po aty duhet Tja ket marr njera tjetres Meshkujt Ose Kajn Ken LESBEJKE Çfar te hyn tjeter se per Lek e per jeten private Ska tbej Veç intimiteti se per intimitet njerzit ndahen kur humb arsyeja humb interesi humb dashurija aty Mrrin fundi...

 20. lida sejranaj
  lida sejranaj
  22 ditë më parë

  O njerzzz Sara ku eshte ?

 21. Marjo Cypi
  Marjo Cypi
  22 ditë më parë

  Emisjn pa lidhje nuk e di si e shikoni

 22. Vera Vera
  Vera Vera
  22 ditë më parë

  Kete Olen se duroj dot.Shume Fake.

 23. denis deni
  denis deni
  22 ditë më parë

  Ky princi esht vk komplet

 24. Etea Brusha
  Etea Brusha
  22 ditë më parë

  Irritimi qe jep sindi kur thot “zemer”😬

 25. Nora Karaj
  Nora Karaj
  22 ditë më parë

  Juli na kujtoi andin sot ..po un ktuu 😂😂😂😂😂

 26. backup acc
  backup acc
  22 ditë më parë

  O Bora hap nje emisjon per reklamat dhe jo ne emisjon se me shume po jep reklama se sa emisjon na e shpifet

 27. Shpotim Berisha
  Shpotim Berisha
  22 ditë më parë

  Mendimi im jan zan sepse jasmin ja ka gacmu oles frajerin po ola sdo me tregu

 28. Shpotim Berisha
  Shpotim Berisha
  22 ditë më parë

  Kan ekamarr malli me pa fatmen

 29. Anita
  Anita
  22 ditë më parë

  Po Jasmina po👍🏻🥱😴

 30. ff visi
  ff visi
  22 ditë më parë

  Pse mungon sara?????????

 31. ff visi
  ff visi
  22 ditë më parë

  Pse mungon sara

 32. ardena jaku
  ardena jaku
  22 ditë më parë

  Besoj ardhjen alieneve ne tok me shum se sa “ngaterresen e Jasmines me Olen🤣

 33. tonycare
  tonycare
  22 ditë më parë

  ja ka palu fort princita ahahahhahhahahhahaahahhahahahahahahahha me ni kiss

 34. Rexhina Maxhari
  Rexhina Maxhari
  22 ditë më parë

  Po ca mutin dolet aty kur skeni pse jepni sqarim debile

 35. Ana
  Ana
  22 ditë më parë

  Nuk e shof me ket emision qe kur me Semuri açaí one TURP

 36. Maida Mustafa
  Maida Mustafa
  22 ditë më parë

  A bon me dit ku p sara?

 37. Martin Muca
  Martin Muca
  22 ditë më parë

  Nuk kan ca japin me kta dhe japin se per cfar esht zen jasmina me olen, vk ky mhb.

 38. ualalabala bilohuuu
  ualalabala bilohuuu
  22 ditë më parë

  Ky princi do Akoma Jasminen dhe po tregohet shume i ulet dhe skuth duke perdorur Aristelen.

 39. Tullio Sanremo
  Tullio Sanremo
  22 ditë më parë

  Juli po doren pse ja mbaje?hahahahahahah

 40. enea rakollari
  enea rakollari
  22 ditë më parë

  Prit gomar Të mbijë bar Bari mbiu dhe u tha Gomari me sy kurrë se pa. Dhe puna jonë e njëjta është duket parë këto pallavra

 41. Festimgghg Nikqi
  Festimgghg Nikqi
  22 ditë më parë

  Gezuar Ramazanin te gjithve dhe agjerim sa me te leht

 42. ensar beqiri
  ensar beqiri
  22 ditë më parë

  o jasmina a del mysafiri a del merr buk posht a

 43. K&N Family
  K&N Family
  22 ditë më parë

  Kujt I pelqen jasmina

 44. K&N Family
  K&N Family
  22 ditë më parë

  Kujt I pelqen aristela

 45. Mira miri
  Mira miri
  22 ditë më parë

  Na trapet cavin me reklama cdo 2 min

 46. Always2017 Always
  Always2017 Always
  22 ditë më parë

  Ore qka kan kto gocat me Sindin ? Jeni gje budallee kjo aristela me ate goje te shtrembert kishe po them diqka dhe aj juli je bere si grat qe flasin posht pallatit 🤦🏻‍♀️

 47. Merylin Xhafa
  Merylin Xhafa
  22 ditë më parë

  Ku ndodhet ky vendi e din ndokush ju lutem?

 48. rigers vlore
  rigers vlore
  22 ditë më parë

  antonela shpifsire

 49. Driton Iseni
  Driton Iseni
  22 ditë më parë

  PO CKA treguan ato as nje send nuk treguan mi ke marr celsat ma ke marr Cunin ta kam marre sta kam marr ta kam dhoen ne as gje nuk degjuam kush kujna ja ka marr cunin?

 50. Aliu Emiljano
  Aliu Emiljano
  22 ditë më parë

  Ola burr i depiluar🤣🤣🤣

 51. Username 8379
  Username 8379
  22 ditë më parë

  Urime muaji I Ramazanit te gjiheve muslimanve😇

 52. Jeta 1
  Jeta 1
  22 ditë më parë

  Ky Princi sa do qe mundohet qe te behet sikur i pelqen Aristela prap se prap nuk ja del dote,me vjen keq por je shume fake!!

 53. kibja albanese
  kibja albanese
  22 ditë më parë

  Po sara cu be

 54. Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie
  22 ditë më parë

  Në të njëjtën ditë në kohë të ndryshme... 🤣

 55. Florinda Amelia
  Florinda Amelia
  22 ditë më parë

  Si gabelt bejne gjithe mashtrusa Duan me ra me sy Sps jane vtm per fame sjane per dashuri Iku mosha ktyreve per srz aq m Pak ne television krejt genjeshtra fallco te tere

 56. orkida ali
  orkida ali
  22 ditë më parë

  A di njeri keto syzet e aristeles ku mund te blihen ?

 57. Husky Black
  Husky Black
  22 ditë më parë

  Princ vari kars vlla

 58. Valdete Salijaj
  Valdete Salijaj
  22 ditë më parë

  Ku esht Sara?

 59. Jesica Jesica
  Jesica Jesica
  22 ditë më parë

  Do ti ket marr te dashurin ndosht 100 %

 60. D.H London
  D.H London
  22 ditë më parë

  Ooo zot me ket reklamen e Perla shop me acarojn shum...kto ne Emision e gjejn me hy ne insta me pa rroba tmerrr krejt fallco 🤮🤮

 61. Ori Kuci
  Ori Kuci
  22 ditë më parë

  Mua por e shof prap shtyjm kohen

 62. Jesica Jesica
  Jesica Jesica
  22 ditë më parë

  Sa ma shum se nuk I duam reklamat aq ma shum po shtohen ..na kan shpif

 63. Lucky Luciano
  Lucky Luciano
  22 ditë më parë

  A mendoni sa nae shpifi ky muzati princi,i neveritshem🤮

 64. sarritaaa 1
  sarritaaa 1
  22 ditë më parë

  Po kjo Sara ku eshte?

 65. Filma Nostalgjike
  Filma Nostalgjike
  22 ditë më parë

  alget.info/too/video/mbG_nYtrhJiPpqg

 66. robert sina
  robert sina
  22 ditë më parë

  Pse perputhen eshte i suksesshem? Sepse tregon realitetin e llumit te shoqerise shqiptare. Pastaj vijne skenaret e njohjeve e lidhjeve e ciftimeve.

 67. Aris Fier
  Aris Fier
  22 ditë më parë

  Po ca uje Santana thua o Bora ke burime ne shqiperi 3000 metra mbi nivelin e detit ca 1900 thua uje italian thot 😂

 68. Arta Pousia
  Arta Pousia
  22 ditë më parë

  Thot dhe Sindi qe aktroni kur vet thot qe me Takimi me anxhelon nuk Isha vetja. Takimet e tua Sindi nuk duken nuk kan pik pelqimi per djalin qe zgjedh sikur del sa per te dal. Aristella e dashur ben pyetje inteligjente jo si puna jote qe I ofendon djemt qe del duke I then une nuk besoj qe ti nuk ke tradhetuar ne nje lidhje.

 69. Arta Pousia
  Arta Pousia
  22 ditë më parë

  Po kur flet dhe Sindi per fallcitet.

 70. Valdano Lulaj
  Valdano Lulaj
  22 ditë më parë

  Ok uj Sant'Anna !

 71. Elio Storietese
  Elio Storietese
  22 ditë më parë

  Jasminen dhe olen cojini ne klas te par ju lutem.

 72. Blerona Ramadani
  Blerona Ramadani
  22 ditë më parë

  Bora me keto reklma na lodhe

 73. Miri Miri
  Miri Miri
  22 ditë më parë

  U sqaruan dhe gje skuptova ne ate sqarim .

 74. Elifara Havalja
  Elifara Havalja
  22 ditë më parë

  Sa te shpif

 75. Denisa Xhaferri
  Denisa Xhaferri
  22 ditë më parë

  Ca sqarimi me degju nga keto dy langaraqe rrugesh , na plasi per budalliqet e tyre

 76. Ramis Lika
  Ramis Lika
  22 ditë më parë

  Po sara ku eshte

 77. Denisa Elqeni
  Denisa Elqeni
  22 ditë më parë

  kush e dalloj njerin sy te sindit 😂

 78. Jashar Hodaj
  Jashar Hodaj
  22 ditë më parë

  Ket jaseminen ekisha zhdukk.

 79. Oltjon Ahmed
  Oltjon Ahmed
  22 ditë më parë

  Kush mendon se jasmina kur qesh Te kujton i tuf gjela deti qe kakarisin

 80. orgito Domi
  orgito Domi
  22 ditë më parë

  Te gjitha djemt dhe vajzat budallaqe e kan me te futme

 81. Xhekson
  Xhekson
  22 ditë më parë

  Sara qenka zhduk nga faqja dheut epo shyqyr se u zbulua qart qe esht matrialiste

 82. N.p.l. l
  N.p.l. l
  22 ditë më parë

  Sindi kur i tha Aristeles per surprizen .qenin. ka 100% te drejte. 0 emocione .0 te gjitha

 83. Katrina Moni
  Katrina Moni
  22 ditë më parë

  Aristela kot fare

 84. Elona 02
  Elona 02
  22 ditë më parë

  e vetmja gje e e vertet dhe reale qe kam pas deri sot ne perputhen esht:- reklamimi i bizneseve dhe fama qe marrin konkurentet ✌️ dhe kjo fale nesh qe i shohim cdo dite 🤦‍♀️

 85. Altin Kokona
  Altin Kokona
  22 ditë më parë

  Ku eshte sara

 86. MoonLady
  MoonLady
  22 ditë më parë

  Na e cate me keto urimet e ramazanit... Lexoni mire se ne c'forma na kane detyruar turqit ta kemi si fe... Nje *** jane dhe katoliket... nuk mbroj asnjeren nga fete. Po na u ca ne t gjitha rrjetet sociale duke lexuar urimet tuaja🙄

 87. Sadri Tafaj
  Sadri Tafaj
  22 ditë më parë

  Smund i verejshna kembet e Aristeles me te Princit me pantollona te ngushta Princi e me te gjana Aristela nket rast burri ishte Aristela 🤣🤣🤣🤣🤣

 88. Ardiana Ardiana
  Ardiana Ardiana
  22 ditë më parë

  Un mendoj se idogji stela mevlanit per te shkuaren jo blerimit 😂😁

 89. FF KANNIBAL
  FF KANNIBAL
  22 ditë më parë

  Jasmina tu jetu te shpia dashnorit 🤣🤣

 90. Merimanga Jote
  Merimanga Jote
  22 ditë më parë

  Emisioni quhet perputhen se kuptoj kujt i hyn ne xhep pse nuk flasin kto dy bundrrat emisjoni eshte bere si telenovele turke

 91. Kinder the Love
  Kinder the Love
  22 ditë më parë

  Hahah Bravo 👏👏 Princi per FreeStyle ja ke gjet per Jasminen 😄😄

 92. beli beli
  beli beli
  22 ditë më parë

  kto te dyja duken qe bejn skenar se sgerrdhihen

 93. HTC G
  HTC G
  22 ditë më parë

  Ni her na dolen dy gay tashi dy lesbike spo kuptoj ku ka me perfundu perputhen mos do dal mevlani me arijanin ne takim 4minutesh

 94. Nderi Kosoves
  Nderi Kosoves
  22 ditë më parë

  Ktu tregon Andi se esht rritur ne Amerik dhe tregon si njeri qe nese nje Femer te don me te vertet nuk ka shans qe ta mere dikush tjeter per ket arsye e adhuroj Andin shum fort qe nuk behet gjeloz asnje pik se nese Femra nuk te don as gjelozia nuk te ndihmon kshtu qe BRAVO Andi Rrespekte per ty.

 95. Fito Fito
  Fito Fito
  22 ditë më parë

  Boh kur është ne takim ky princi dhe aristela them me iku kot perputhen sot..njerez koti

 96. Zodiac Quest
  Zodiac Quest
  22 ditë më parë

  Na ke lodhe me kto reklamat Bora😾😾

 97. beyond infinity
  beyond infinity
  23 ditë më parë

  O Sindi na ke premtuar qe do e rregullosh zerin. Sa me shpejt t lutem

 98. Martin Perleka
  Martin Perleka
  23 ditë më parë

  Kjo vajza si planar e stamboll it pa shine per vajza televizionesh me nje djal me emer prince Po si fjale I triturato ne mollet e peshkopisepse keshtu jane princat si Koke lope

 99. Oni Derti
  Oni Derti
  23 ditë më parë

  Hahahahah thot princi jemi nje rrace🤣🤣

 100. FF ERI
  FF ERI
  23 ditë më parë

  Zoti esht me i madhi 😇😇😇😇