Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! - Përputhen +40, 10 Prill 2021

8 889 Shikime 1 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. GrandFamilia Records
  GrandFamilia Records
  9 orë më parë

  Ariani ka shume te drejte

 2. Etleva Mecaj
  Etleva Mecaj
  5 ditë më parë

  E sa i prishe ti pun naumit sa I iku oreksi fare sa e thau pjaten ka then me vete sikur te Kisha edhe pak per te ngren

 3. Argjent Raci
  Argjent Raci
  5 ditë më parë

  mamma mia Dio buono

 4. Tina Bonheur
  Tina Bonheur
  5 ditë më parë

  Cfar emijoni jo serjoz.

 5. Enver Selimi
  Enver Selimi
  8 ditë më parë

  Kur dota kemi perputhjen plus 70 do ishte mrekullia

 6. Aida Prenjasi
  Aida Prenjasi
  9 ditë më parë

  Meriton respekt te vecant zoti Konomi per analizen qe i beri situates midis Naunit dhe Lindes.....absolutisht nuk per puthem me segmentin e kohes ku Nauni perdori nje fjalor absolutisht volgar por ne te njejten koh sjellja e zonjes shum e dobet menyra sesi donte ti perplaste ne fytyr Naunit te qenit "famme fatal"duke u perpjekur te zvogeloj personin e Naunit.....shum keq....e vertet qe femra esht "seksi dobet"por bulizmi ekziston dhe ne drejtimin e kundert....

 7. Skenderi Samuel
  Skenderi Samuel
  9 ditë më parë

  Opo ca behet 1 milion klikime

 8. Andrea PubgM
  Andrea PubgM
  10 ditë më parë

  O QR EDHE NUK KERKON FALJE KA FUNDI O ZOT SHUM FUN😂

 9. Maria Mariandoci
  Maria Mariandoci
  11 ditë më parë

  Ky Naumi legjend fare 😂😂😂😂😂😂😂

 10. Eda Sadikllari
  Eda Sadikllari
  12 ditë më parë

  Naum wthfffff vlla re 🤣🤣🤣🤣

 11. Λαμία Λαμία
  Λαμία Λαμία
  14 ditë më parë

  O naum te kan ikur pllumbat te ka mbetrur vetem kafazi

 12. Hamide qole
  Hamide qole
  15 ditë më parë

  Zooot pfffffffffff lacooio

 13. Humor Shkodre
  Humor Shkodre
  15 ditë më parë

  Naumi komplet idiot dhe i trashe. Njeri rruge. Ps: Them qe gruaja ne fjale ishte me fat qe ai beri ate gabim se nese Naumi do ishte sjellur normal un per vete do e kisha kryqezu femren me ate shellje debilesh. Shume perbuzese, shume tallese ne komunikim.

 14. Tajlisa Malaj
  Tajlisa Malaj
  15 ditë më parë

  Mortja qe su ha te dyve

 15. edi qato
  edi qato
  15 ditë më parë

  O Namun, mos fol me se vetem mut nxjerr nga goja. Turperon figuren e mashkullit i trap.

 16. kela harasani
  kela harasani
  16 ditë më parë

  Zysha si shtriga borbardhes nga fytyra .

 17. Rijad Emrulai
  Rijad Emrulai
  17 ditë më parë

  Thonin se kta ma real dhe dijn te dashurojn, kurse kjo pordha arrogante ishte ndaj ketij hutit dhe ky huti ofendoi flliqt, dhe e kuptoj ishte ven ne pozit gebkeqe nga kjo.

 18. 01Amos pro
  01Amos pro
  17 ditë më parë

  ky naumi ka ikur per lesh eshte per cmendim

 19. Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj
  17 ditë më parë

  Po kjo me demek e la harru shqipen🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 5 fjal shqip 2 italisht

 20. ALBA_4_LIFE
  ALBA_4_LIFE
  17 ditë më parë

  Sa mir ija beri si i vete nga mbas si gore kjo

 21. Erselda Hakorja
  Erselda Hakorja
  17 ditë më parë

  Po te ishe per njohje serioze zonje e dashur nuk vije ne nje program skandalesh si ky

 22. Luka Shehu
  Luka Shehu
  18 ditë më parë

  Sa i papar me qetesi vazhdonte te hante

 23. Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli
  18 ditë më parë

  Naumi i lodhur ,po qenka egoist kerkon edukatore Jo shoqe jete ....shume i lodhur menderisht pupu ....femrat e gjora ja aty po gjen nje cekic.....

 24. Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli
  18 ditë më parë

  Shume flasin meshkujt , me shume se femrat ,te lodhin ...sillen si romantike peralla ......Nejse suksese 🌟

 25. Zemra Ime
  Zemra Ime
  18 ditë më parë

  Ha ;Naum te befte mir Iku debilja pa edukat

 26. blerta bajrami
  blerta bajrami
  18 ditë më parë

  Nauni: edi kam gabuarr, por nuk jam penduar per at gabim🤣🤣🤣 i vetmi njeri qe i pelqejn gabimet

 27. Durim Jangozi
  Durim Jangozi
  18 ditë më parë

  Shum fallco lindita

 28. Durim Jangozi
  Durim Jangozi
  18 ditë më parë

  O naun mir jake bo asaj qe fol italisht.femer e ulet

 29. Esmeralda Zenuni
  Esmeralda Zenuni
  18 ditë më parë

  tamam mistrec berati

 30. I.G.K Entertainment
  I.G.K Entertainment
  18 ditë më parë

  Bravo Naun, te lumte goja!

 31. whorebag000
  whorebag000
  19 ditë më parë

  Ariani meriton nji shpull te flaket. Si nuk e mbyll ate goje veç llapton nonstop sidomos kur flasin femrat por kur fliste Nauni hiç se nderpreu. Sa bajat.

 32. InstegramSHQIP
  InstegramSHQIP
  19 ditë më parë

  Po ben reklame librin

 33. Esra bajrami
  Esra bajrami
  19 ditë më parë

  Hhahaha

 34. Eduart Zahaj
  Eduart Zahaj
  19 ditë më parë

  Ahhh ..jane mbledhur kurevat dhe pederastat dhe u Japin edukat shqiptarve te prapambetut.....😭😭

 35. leana messi
  leana messi
  19 ditë më parë

  Samiiii na mêrziteeeee

 36. KleivisAlbania
  KleivisAlbania
  19 ditë më parë

  Naumi qenka cun me seder ! Bravo naum !

 37. Sonila
  Sonila
  19 ditë më parë

  🤣🤣🤭🤭

 38. Kadare Ilir
  Kadare Ilir
  19 ditë më parë

  Lindita karrem Bravo Naum

 39. Kadare Ilir
  Kadare Ilir
  19 ditë më parë

  Bravo Naum Nuk ishte per ty

 40. Adi Maloku
  Adi Maloku
  19 ditë më parë

  Cecte KY budalle gaboi vai a ti kishte fut nai beshyme ne ftyre.

 41. ALBERT MANCHINI TV
  ALBERT MANCHINI TV
  19 ditë më parë

  Bravo naun femrat aty duan ti terheqin pe hude meshkujt

 42. Albana Turk
  Albana Turk
  19 ditë më parë

  Naum pederasti qe ska respekt per femra ..si vin turp me ate fjalor

 43. Alexandro Rivolta
  Alexandro Rivolta
  19 ditë më parë

  58:40 59:07 Shumë e rëndë thot Naumi, tall trapin me ata të studios 😂😂

 44. Vangjelica Perillo
  Vangjelica Perillo
  19 ditë më parë

  Sepse ne shqiptaret nuk ndryshojme edhe se jetojm ne vete te thera te botes sepse shiqeria jone gjithmon jan shqiptaret

 45. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  19 ditë më parë

  Oj debile femen po ti eofendove vet ipari kebo shiring je lp idjote

 46. Ervin Bazelli
  Ervin Bazelli
  19 ditë më parë

  Gallat

 47. E B
  E B
  20 ditë më parë

  Sa mire shkon Naumi me Antonelen.

 48. donald gjoci
  donald gjoci
  20 ditë më parë

  Kto paguhen apo si o kjo pune.Ptttuuu fara e keqe

 49. Agron Gjergji
  Agron Gjergji
  20 ditë më parë

  Kerkoni falje se çdo gja rregullohet🤦‍♂️😂😂😂

 50. Vangjel Llacaj
  Vangjel Llacaj
  20 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 keta qenkan njeri me keq se tjetri.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣.Ajo po e provokonte po e ironizonte po e injoronte dhe Naumi nuk vonoi shum ja plasi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣jepi Naum shkrije talentin🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 me lot

 51. Orsilda Skuka
  Orsilda Skuka
  20 ditë më parë

  Sa i shpifur si episod Naum mashkulli me i neveritshem qe mund te kem pa.

 52. Katastrof albania
  Katastrof albania
  20 ditë më parë

  alget.info/too/video/ydHNzqdtoouxpWk

 53. Free Store
  Free Store
  20 ditë më parë

  Kjo lindita sa me shum hironi i fliste ktij trapit beratit

 54. Lum Berisha
  Lum Berisha
  20 ditë më parë

  Cfar psikopati qenka ky Naumi 👎

 55. Viktor Ulaj
  Viktor Ulaj
  20 ditë më parë

  Bravo naumi je i drejt

 56. Haziz Laci
  Haziz Laci
  21 ditë më parë

  Emisjin baxhellash

 57. Kadri Berisha
  Kadri Berisha
  21 ditë më parë

  Ky far Naumi duhet të përjashtohet nga ky program me urgjenc ky nuk të ashtë njeri ky tek ashtë si kafshë , injorant , genjeshtar . Pra mos e flliqni ket program . Ky genjen se gjoja zonja nuk e falenderoj ket gomar ! Ju lutem perjashtoni ket injorant .

 58. Marsela Shehaj
  Marsela Shehaj
  21 ditë më parë

  Si te vesh ne loje nje, mashkulle mos u cudisni nga reaksionet, mire ja ka bere, (nese e ka organizuar me ate mazllemin tjeter, kjo,)

 59. Zenepe Llanaj
  Zenepe Llanaj
  21 ditë më parë

  HIK ORE

 60. Lili Elb
  Lili Elb
  21 ditë më parë

  At mosh qe keni pak e keni ofendimet

 61. Neri keci
  Neri keci
  21 ditë më parë

  Naumi, je i madh...

 62. Shaki Bambola
  Shaki Bambola
  21 ditë më parë

  Sa injorant naumi

 63. Mimoza Martini
  Mimoza Martini
  21 ditë më parë

  Këta Jan Te neveritshem! Te neveritshem. Prindi im Te Jet aty si flas më goj kurre . Palaqo .

 64. FLORI
  FLORI
  21 ditë më parë

  Naum tlumt hari 😂😂

 65. bleron breznica
  bleron breznica
  21 ditë më parë

  next perputhen: PERPUTHEN +60

 66. Valbona Lleshaj
  Valbona Lleshaj
  21 ditë më parë

  Tapë në studio e më tapë në takim Naumi. Linda, gjithë kjo zonjë e nderuar italiane me prejardhje fshatareske, sepse qytetaret nuk e harrojnë gjuhën shqipe, na tregon kulturë dhe edukatë. Emision që lë shumë për të dëshiruar. Gjithsesi, do zoti e përputhen pa përleshje.

 67. elma muca
  elma muca
  21 ditë më parë

  A jam e vetmja qe mendoj se ne fillim lindita e provokoi pafund naumin duke bo skena arrogante si adoleshente e vonuar e duke e ofenduar edhe pse nuk jam dakord me fjalet qe perdori me pas naumi

  1. Otr Ooo
   Otr Ooo
   19 ditë më parë

   E une ashtu mendoj

 68. Fleur Floo
  Fleur Floo
  21 ditë më parë

  Meshkujt legena te shqiperise si i ri si i vjeter trapa

 69. klea sina
  klea sina
  21 ditë më parë

  Vdiqa peshqesh 😂😂pas peshqeshit 😂😂😂Ci keni keto budalliqe mor Zot mos vazhdoni me 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️

 70. mia mia
  mia mia
  22 ditë më parë

  Naum ke shum të drejt se dhe kto lloj femrash i duan burrat ti ken posht vetes gjithmon

 71. mia mia
  mia mia
  22 ditë më parë

  Dhe ti Bora mos u shtir shum feministe dhe kunsërvihesh Arianit

 72. mia mia
  mia mia
  22 ditë më parë

  Arian ke fol shum drejt se dhe kjo Lindita duket shum e përdredhur dhe ka ofendu Naumin

 73. Tirana 2001
  Tirana 2001
  22 ditë më parë

  Naunin..per b...e the per jashte.Rrugac pa edukate. Selfish,mendjemadh

 74. Aneta Lica
  Aneta Lica
  22 ditë më parë

  Naum je mashkull ordiner po po si te mbajn ne program plehr

 75. tiara tiara
  tiara tiara
  22 ditë më parë

  Ik o llum Naumi !!!!! E papar si tolerohesh😡😡😡

 76. Alba Balliu
  Alba Balliu
  22 ditë më parë

  Ky Naumi duhet te zhduket nga aty.Ma shpifi

 77. Alien Planet
  Alien Planet
  22 ditë më parë

  Me humor qënkan të lezetshëm këta plus 40 .😀😅

 78. Sadullah Muji
  Sadullah Muji
  22 ditë më parë

  Emisioni ma i miri deri me tanii

 79. Maria Titi
  Maria Titi
  22 ditë më parë

  keta njerez vene i ulin vlerat vetes apo vertet te njihen Duket qe cdo gje eshte fallco emision skandaloz hahaha

 80. Ludmilla Malaj
  Ludmilla Malaj
  22 ditë më parë

  Uaaa sa ka ndryshuar kjo mi, kur punonte ne burgt ishte shume ndryshe., sa e pafajshme duket, lum kush do e marr.Fatin mal do e kesh, me kete karakter te forte dhe bukuri qe ke, rruget I ke te hapura.

 81. Berta Panxhi
  Berta Panxhi
  22 ditë më parë

  Auuuuu! Sa turp! Sa injorant! Burri 40 e kusur vjec dhe flet ne kete menyre. Turp po se perjashtuan.

 82. Balli Kombetar
  Balli Kombetar
  22 ditë më parë

  Me pak fjal histori kurvash veterane

 83. Anushi
  Anushi
  22 ditë më parë

  Urgjent produksioni ta nxjerri jasht kete alabakun pijanec Naunin!

 84. Brunilda Lazaj
  Brunilda Lazaj
  22 ditë më parë

  Uaa Naumi peshqeshi thot akoma.qenkaa llummmm uaaa na hapi barkun

 85. Brunilda Lazaj
  Brunilda Lazaj
  22 ditë më parë

  Skandallll, per cfare e mbani Naumin akoma. Mbeturin rrugesh. Fuoriiiiiii

 86. valdet ademi
  valdet ademi
  22 ditë më parë

  O ju quna apo burra spo di si tju them po ju duhet ta keni nder te dilni me nje princesh si Lindita kjo vaz meriton nje mashkull shum bukur e te ju spo shof bukuri as gjentil nuk jeni

 87. Mr. Dree
  Mr. Dree
  22 ditë më parë

  Ato plakat do ju vdesin ne koltuk hahaha

 88. Toni Sula
  Toni Sula
  22 ditë më parë

  Mir ja beri naumi se qimi e kurdisi kte takin Nuk e hengri Naumi edhe sesht pishman 😂😂😂

 89. Bujar Iljazi
  Bujar Iljazi
  22 ditë më parë

  Bora ti je maxhupe gabele

 90. Amor Amor
  Amor Amor
  22 ditë më parë

  O Naum po qenke cop fare mo vlla . Po qenke legen fare . Karagjoz . Pler. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 mbeturin . Mjer ajo femer qe nje dite do meret me Ty .

 91. Laci 33
  Laci 33
  23 ditë më parë

  BOBO KY ESHTE I CNENDUR NAUMI DUHET TA CONI NE CNENDINE

 92. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  23 ditë më parë

  Kercenon nje grua e shan me familje me femi ky esh per burg

 93. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  23 ditë më parë

  Mbylleni

 94. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  23 ditë më parë

  Futeni ne burg kte fis qirin mbylleni emisionin

 95. Visskle Visskle
  Visskle Visskle
  23 ditë më parë

  Ti naum o fis qir ku vete me kte ze byth qir vetem mos me dalsh para do ta rjep koken o mama qir

  1. Igli Mane
   Igli Mane
   22 ditë më parë

   O legen

 96. Irisa Shtrepi
  Irisa Shtrepi
  23 ditë më parë

  Ky qenka trap 😂😂😂😂😂

 97. Irisa Shtrepi
  Irisa Shtrepi
  23 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 98. Irisa Shtrepi
  Irisa Shtrepi
  23 ditë më parë

  😂😂😂😂o zot ca idioti,hiqeni nga emisioni Naumin uuaaaa cfare fjalori,,hiqeni ate injorant cfare emisioni jeni qe e mbani ate kafshe😂😂😂😂

 99. deivi1 k
  deivi1 k
  23 ditë më parë

  Gilberta sa kalojne ditet dhe me fallco duket🤔 Naumi edhe sikur te kish mundesi per ndonje lidhje nk ka me shans se e njohen gjith grat e botes ca rrot k...eshte🙄

 100. ALB SHEFI
  ALB SHEFI
  23 ditë më parë

  O zot kur flasin dhe kto anglisht🤦‍♂️picke mizes nmaj tshtizes🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️