NIN: Alberia: Si me tradhtonte burri, ishte bukuroshe dhe... - Klan Kosova - 21.02.2021

1 256 Shikime 137 mijë
Argëtim

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/
© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Komente