Nga lidhja e dështuar te "show dashurisë" Rrëfehet Erjon Geca:U bëra pjesë e telenovelës,u zhgënjeva

617 Shikime 70 mijë
Argëtim

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 19 shkurt, 2021
Ai është një djal me origjinë nga Hasi,29-vjeç, i cili paraqet mjaft mire tiparet dhe karakterin e nje qytetari, që traditë ka bujarinë dhe fisnikrinë. Ky është Erjon Geca, i rritur mes dashurisë dhe përkujdesjes prindërore të cilët janë kujdesur me të njëjtën dashuri edhe për djalin tjetër, vëllain e Erjonit. Jeta e tij ka udhëtuar mes çasteve positive dhe ato negative, por shpirti i tij luftarak, ka përballuar gjithçka me sukses. Erjoni rrëfeu gjatë bisedës me stafin, se ka pasur momente që kanë lënë gjurmë negative në jetën e tij, aq sa edhe vet Erjoni ligështohet kur i kujton. Ishte viti 2018 kur Erjoni do të merrte një sinjal për alarm në punën ku ai edhe punonte. Ai niset me shpejtësi duke udhëtuar me motorrin që përdorte për punë dhe rrugës do të pësonte aksident. Një automjet i cili hynë gabimisht në rrugë do ta përplaste Erjonin duke i shkaktuar fraktura të rënda në gjymtyrë dhe krah. Por mes rrëfimeve me nostalgji gjendet dhe një moment i paharrueshëm që Erjoni e ruan si ditën më të lumtur të jetës, ajo e të bërit xhaxha për here të pare.Mes një ekperience si security brenda dhe jashtë Shqipërisë, Erjoni së fundmi u bë pjesë e një programi dashurie, i cili hyri brenda tij me qëllimin për të ndërtuar një marrdhenie dashurore. Pikërisht këtu lindin dhe pyetjet më të mëdha, se çfarë e detyroi një djalë si Erjonin të bëhej pjesë e një programi dashurie dhe pse pikërisht mendonte se jeta e tij do të ndryshonte pasi të kishte gjetur pjesën tjetër të zemrës, vajzën e ëndrrave. Sot për here të pare Erjon Geca mbërriti për të hapur zemrën, pikërisht aty ku rrëfehesh “Me Zemër të Hapur” Ndiqni emisionin.

Komente

 1. Sweet Onyx
  Sweet Onyx
  9 orë më parë

  O erjon ike se nuk donte te dilte me asnje goc

 2. Sweet Onyx
  Sweet Onyx
  9 orë më parë

  Ore pyke sa i sigurte qe flet. Garanton...sa budalla

 3. Flo. flo
  Flo. flo
  16 orë më parë

  Qka kan desht me tregu ne ket emision

 4. Shyrete Lillman
  Shyrete Lillman
  22 orë më parë

  Ehh more Erjion kot ke dal atyj se fetyra Po te tregon se je tyj genjy vet spo di qa Po thue

 5. Xhoana Bui
  Xhoana Bui
  23 orë më parë

  Erjoni e dinte që do dilte nga emisioni . Se e dinte qe asnjë vajzë nuk donte të dilte më me të. Tani bën si lypsar haaaaaaaa la nam.

 6. BleAl
  BleAl
  Ditë më parë

  Erjoni dhe Lulzimi i Perputhen 1jane te dy te semure rende per fame. Ai Lulzimi dukej qekur thonte kam me qindra fanpage, dhe ky u duk kur dilte gjasme do plaste bomba. .sa te mjere jane. Gjynah 2 djem te rinj

 7. Liam jola
  Liam jola
  2 ditë më parë

  Vallahi asnje zemer ska rremby ky shkopi 😂

 8. Erland123 Babaxhani
  Erland123 Babaxhani
  2 ditë më parë

  Tim Tim nikolla

 9. Angela Haxhillari
  Angela Haxhillari
  3 ditë më parë

  Zonja avokate keni shume te drejte Arsyetimi juaj eshte tamam sepse po japin shume shembuj te keqinj ne publik me sjelljet qe bejne ne perputhen.

 10. Liri Vata
  Liri Vata
  3 ditë më parë

  Zonja avokate je e mrrkullushme je njeri shum i vertet te admiroj dhe te respektoj pa fund je nje njeri i rralle qe esht veshtir te jen shum njeres si ty

 11. Esma Jaubelli
  Esma Jaubelli
  3 ditë më parë

  Rritu dhe pak Erion e prit se ndoshta te pikon nga qielli ajo qe ti mendon e mos perfaqeso gjith veriun perfaqeso vetem veten tende

 12. Greiss
  Greiss
  3 ditë më parë

  Kisha respect per ty Erjon se dukeshe ndryshe po dukesh se per fame pate shku dhe ti ne Perputhen se meqen nuk shkoje te Its My Love ne Kosove🙄 njisoj jeni po h se t pelqeu 📺 😑😒

 13. E RI
  E RI
  3 ditë më parë

  KY KA VAJTUR TE EMISIONI KOSOVAR its mai love PER FAM QE TE FITOJ LEK QYLE

 14. Eli K
  Eli K
  3 ditë më parë

  Pa lidhje...skeni me ca mbushni emisionin

 15. vlora vlora
  vlora vlora
  3 ditë më parë

  Do vrare olsa muhameti qe u gezuan qe kishin nje milion klikime

 16. vlora vlora
  vlora vlora
  3 ditë më parë

  Sa bukur dhe mire flet avokatja, por e the me pare jane te perdorur dhe te vetperdorur

 17. Omi Omi
  Omi Omi
  3 ditë më parë

  Po kush do e shikonte ne qofte se nuk eshte i vertete👎👎👎👎

 18. Omi Omi
  Omi Omi
  3 ditë më parë

  Bukur e tha avokatja eshte me teper se aktrim ( nese eshte e vertete)👏👏

 19. Omi Omi
  Omi Omi
  3 ditë më parë

  P roduksioni e servir dhe e mbeshte por jo te manaxhoje ndjenjat e çdonjerit Kjo nuk eshte fare bindese dhe aq me teper absurde. Vete konkurrentet mund te kene bere loje ne koston e vet por jo qe jane te menaxhuar Ky eshte mendimi yt personal supozimet tuaja 👎👎👎👎

 20. Omi Omi
  Omi Omi
  3 ditë më parë

  Nuk ka mundesi qe te rihjte nga perputhen mund te menaxhihet Ajo qe te rinite shkojne per fame vetkuptohet por si tha avokatja mund te bien shume me keq

 21. Halit Morina
  Halit Morina
  4 ditë më parë

  Shko mor pall k mbush naj mushk me dru se je shum vk idjot

 22. Aida Aida
  Aida Aida
  4 ditë më parë

  Une se kuptoj pse beheni kaq naive ose pse keta qe futen dalin e bejne pastaj ankesa.emisioni eshte show.kaq.ata qe futen nese skan mundur ta gjejne ne jeten e tyre ne nje tv shkuan ta gjejne???haha.te gjithe jan te vetedijshem se sdo gjejn dashurine aty po shkojn per show pse ankohen pastaj???bota esht e mbush me vajza e djem ne nje program do gjejn dashurine???programi esht show.faj ka rinia jashte qe i marrin seriozisht keto gjera gjeshajne neper komente ofendojn etikitojn njerez e persona ne ate emision.fajet i kemi ne jashte qe sillemi si mos o zot.jemi rini shume e deformuar.

 23. My Keno
  My Keno
  4 ditë më parë

  Ke ardhur dhe ketu hahahaha o sa njeri kot qe qenke mete pa vemendje tani erdhe ketu pastaj do shkosh ne its my love kosove duket kush po don pak fam qe spo e mer dot 🤣je per te ardhur keq 🤷‍♀️

 24. Anita H
  Anita H
  4 ditë më parë

  ky Erjoni bon gjithqka per me dal nTv , edhe ktu paska ardh 🤦🏻‍♀️

  1. A Sh
   A Sh
   2 ditë më parë

   Ky burr qe e Quan veten, ka hyre tek it's my love😂 vdiqaa dmth! Ca spo ben per fam dhe thot jo sdua famen. O eshte legen komplet

 25. Ergi Tab
  Ergi Tab
  4 ditë më parë

  Evis kujdes se do te ta mbylli emisionin Olsa😂😂

 26. Honem Honem
  Honem Honem
  4 ditë më parë

  Publiku i don si dojn ata vet buliku kthehet si pelqehen ata mren mendoj kshtu

 27. fredi avduli
  fredi avduli
  4 ditë më parë

  Cfare prisni nga nje emisjon si top Chanel ku ne krye e hudheheqin bucet

 28. Marge A
  Marge A
  4 ditë më parë

  Erjoni sduhet gjykuar edhe nese do famen te pakten spo krijon qift fake

 29. Marge A
  Marge A
  4 ditë më parë

  Zj, Margarita Kola fole shum mir po per fat te keq kur njerzit dojn famen e lekt skan problem se cenohet lidhja tyre e vertet, llogjika njerzve ne ditet e sotme nuk eksiston, njerzit po bejn jet te dyfisht pa pas fam e jo ma per fam e lek, vlera njerzve sot eshte veq interresi dhe asgje me shum

 30. Vojsava Prishtina
  Vojsava Prishtina
  4 ditë më parë

  duhet te keni kujdes kur te ndaheni nga i dashuri apo e dashura se rrezikoni me e pa veten tek emisioni me zemer te hapur..hahhaah

 31. Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti
  4 ditë më parë

  Definitivisht ja vlen te diskutohet per Programin me te pavlereshem Perputhen. Ki program perdor shume te ri nga dobesia e Shqipetareve qe kan eshte Fama. Duke dashur qe gjithe diten te bejne Reklama e mos te prekin pune me dore. Kane munges morali te pamoralshmem

 32. Enkeleida Maenhout
  Enkeleida Maenhout
  4 ditë më parë

  Sa kot vjen ne emision per cfare???qa zgjidhi??apo thjesht me dal prap ne TV?? Shko ma djal mas len nam se ste gjen dashurin kush po gjeje vet

 33. Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti
  4 ditë më parë

  Nuk e besoj Erjon Geces. Nga vet fakti se tha kam nje audio bombe per te mar followersa. 3 dit na beri reklama do shfaq bomb edhe pastaj e hodhi te njejten gje qe e kish hedhur kur doli Shqipja. Do nxjer tha nje bomb por me duhet ta pyes nje Personazh qe eshte Mrenda ne Perputhen. Genjeu Erjoni se nuk nxorri asni gje. Sa i perket Emisionit te gjithe jan fake. Emision pa vlera

 34. K L
  K L
  4 ditë më parë

  Ky eshte idiot fare ..ne fund i ben thirrje te rinjve : Mos shkoni ne show..se Perputhja eshte show.. Dhe pastaj tregon se do mare pjese ne nje tjeter SHOW te tille ne Kosova Cfare TRAPI ..

  1. K L
   K L
   2 ditë më parë

   @Lili Adamo flas per personin .."Mos bej sic bej une"

  2. Lili Adamo
   Lili Adamo
   3 ditë më parë

   Idjot dhe kurva Jane ato qe i Marin mbare te gjith se naten neper bordelli dhe diten neper TV turp tju vije ne radh te pare prinderve qe i lejojne Edhe TV qe cfaqin bordelli ashi qare turp turp tju vije funderinat

 35. K L
  K L
  4 ditë më parë

  PERPUTHEN eshte nje SPEKTAKEL dhe ndiqet si I tille. Nuk eshte BISNES si agjensi. Ju po ngaterroni cdo gje. Spektaklet ndiqen ne GJITHE BOTEN . S P E K T A K E L e dini kuptimin te 4 ju atje ?

 36. K L
  K L
  4 ditë më parë

  Shqipen gati e ke MAMA Ejon +Shqipe= ndarje ne diten e dyte .MAMA bli dorashka boksi ti kesh kur te takosh Shqipen.

 37. K L
  K L
  4 ditë më parë

  ERJONI rend akoma pas fames . Shkon nga nje TV ne tjetren duke peshtyre ata qe I dhane nje shans..Cfare karakteri!!!

 38. K L
  K L
  4 ditë më parë

  Per mendimin tim ti Erjon mund te jesh djale I mire per nje rreth te vogel gocash, po nuk ishe i pelqyer nga ndonje goce atje.Takimi yt ishte me ate goce atje ishte me i vjeter se ne komunizem, pa ndjenja, pa emocione. SHUME KEQ qe del ketu si fitimtar dhe viktime e emisionit.Ty tu dha shansi , nuk dhe ASGJE. MOS DEMASKO VETEN ME SHUME. Shkon nga nje TV ne tjetrin si e si te fajesosh emisionin.. Kerko problemet ne vete.

 39. Nick Sanxhaku
  Nick Sanxhaku
  4 ditë më parë

  moj zonja po ku jetoni ju qe beheni sikur si kuptoni perse behen show ne Shqiperi per te mbushur xhepat regjisoret dhe producentet , gjejne ca vicktima femra meshkuj per te bere love story dhe perputhen , po keto show ne europe apo Amerika jane tamam show jo te mbushin xhepin disa duke shkelur ne privacy e ketyre qe marrin pjese duke ju premtuar qiellin me yje sa ti futin ne lak e pastaj i shfrytezojne kush fiton famen , dikush fiton perbuzjen , por kush po pyet per ndjenjat e njerzve kur flet moj zonja avokate per prinderit e ketyre njerzve kush i pyet prinderit perderisa ata qe i rekrutojne ne te tilla show ju bejne lavazh truri,,,,,,,sa turp

 40. ardit marku
  ardit marku
  4 ditë më parë

  Shum fejk asht si program! Por e verteta e hudhir te rinje te sotem.

 41. ardit marku
  ardit marku
  4 ditë më parë

  Po shum e vertet! Asni nuk asht per dashurin ! Po shkoj per eksperienc e fame , pastaja po doli gje mir . Po nuk doli behem i famshem.

 42. Michele Panzavolta
  Michele Panzavolta
  4 ditë më parë

  Avokatja e ka degjuar emisionin padashje se ja vinte mamaja, pastaj nja dy shkrime i dolen para "tangencialisht", pastaj e shtypi like ne instagram te faqja perputhen padashje, pastaj komentoi per debatet padashje...😂😂😂 Avokate u mor vesh qe e ndjek si dreqi po leri justifikimet. Ku i gjete moj programet ligjore qe na shihke te tilla ne oren 6😂🤥🤥🤥

 43. Jo Na
  Jo Na
  5 ditë më parë

  Ky do me u bo i famshem me zor 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ per ca e beri ky kte emisioni

 44. Dona Hoxha
  Dona Hoxha
  5 ditë më parë

  E kam thene un nje dite do marre edhe Tean dhe Beartin kjo evisi

 45. Loris Delijaj
  Loris Delijaj
  5 ditë më parë

  👩‍🦰🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🇩🇪🇽🇰🇩🇪🇽🇰

 46. Majlinda Pergega
  Majlinda Pergega
  5 ditë më parë

  Mos ja fut pordh o shok.Un e kam njoft burrin para 30 vitesh dhe ka ndodh ne momentin dhe kohen e duhur.Shoku;leri fantazitë qe te marresh vemendje.Ore majmun!ik te lutem dhe mos kerko me bo shou siper shurres tande.Turp

 47. kkjfgyh Lohgfg
  kkjfgyh Lohgfg
  5 ditë më parë

  Kto slen me degju

 48. Antoine Keta
  Antoine Keta
  5 ditë më parë

  Avokate i ke ren pikes bravo

 49. Antoine Keta
  Antoine Keta
  5 ditë më parë

  O erion mos ja fut brockudhave kot edhe ktu ke dal me marr fam edhe ti

 50. Ardiana Byku
  Ardiana Byku
  5 ditë më parë

  Ky qenka per fame the flet per te tjerte shko mor cun shiko jeten tende te jeshe i mire nuk rri 30 vjece la martu

 51. nsjznhs hsuznhz
  nsjznhs hsuznhz
  5 ditë më parë

  Çfar kërkon ky ktu aman...lat nam

 52. ADobranii
  ADobranii
  5 ditë më parë

  Po ketu qfar ke kerkuar more Erion apo veq sa per te dal ne tv 🤦‍♀️🤦‍♀️ qfar nuk po shikojm Pse se ke marr dhe Shqipen me vete kishit dalur me te besueshem 😂😂

 53. Elona Enyart
  Elona Enyart
  5 ditë më parë

  Margarita Kola je me e mira avokate ne shqiperi

 54. Leon Mrn
  Leon Mrn
  5 ditë më parë

  Mirdita quhem bekim jetoj ne gjermani qytetin dusseldorf dua te njoftoj nji zonj shqiptare pre 23 der 47 vite jam nga kosova kam bisnes banes luksoze makin audi me te riun limousine automatik vishem firmato jam gjentllmen i edukuar dhe me nji zemer te madhe por ju lutem prap ju lutem vetem thirrje serioze nga nji zonj shqiptare nuk ka lidhe prej cilet troje per mua vetem nese flet gjuhen time aq nuk dua me teper pra zonj nese egzistoni ne ketë jet ne ket botë nuk do te pendoheni zoti asht nji dhe besa jonë shqiptare num im telefonik 0163-8608894 thirrni ose mesazh whats app viber dhe hyrja per gjermani 0049 nese keni pengesa ne telefonat shkruani këtu ne mesazhe flm

 55. Dardan Al
  Dardan Al
  5 ditë më parë

  Ska te bej cthurja veri apo jug. Eshte edukata e kultura e Cdo njeriu. Mos thuaj Erjon une jam nga veriu, Sa per veri aty né perputhen ato te veriut jane me “moderne”.....

 56. Dallandyshe Mysaj
  Dallandyshe Mysaj
  5 ditë më parë

  Ky flet kot vajti per fame po sja vari asnje vajze e kuptoi dhe iku vete dhe bene si viktim nuk i pushon goja ngeli duke folur,clidhje ka ardhja ketu ne emision ,dhu e di ti qe shikuesit te donin

 57. Violeta Seiti
  Violeta Seiti
  5 ditë më parë

  Nuk I ka mare njeri me pahir ato cupa moj zonja

 58. Violeta Seiti
  Violeta Seiti
  5 ditë më parë

  She ti ishe idiot nuk te zgjodhen me vajzat pis fjale

 59. Manuela Murataj
  Manuela Murataj
  5 ditë më parë

  E pelqeve programin ,aplikove nuk te detyrovi njeri , nuk te moren me zor ??????

 60. lavdim E. La
  lavdim E. La
  5 ditë më parë

  Asgje smora vesh pse ka shkuar aty

  1. Eni Hida
   Eni Hida
   4 ditë më parë

   Ja pra per thashatheme Me shajt tv 📺 te tjera programet te tjer 🤔😡😔

 61. inw inw
  inw inw
  5 ditë më parë

  po kte a e ka fut kush me zor nk e kuptoj ca jan kto mor zot 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 62. Joy joy
  Joy joy
  5 ditë më parë

  Avokate je Njesh sot - komplimente .

 63. Joy joy
  Joy joy
  5 ditë më parë

  Sa ka dale nga studio Erjoni i eshte bere nje pyetje Anes nga Arjani : mos doli Erjoni sepse e ndjeu qe ti do e eleminoje ??? Ku e dinte Ai cfar mendonte Ana??? Pse do eleminohej Erjoni nga Ana ????

 64. Bujar Darsi
  Bujar Darsi
  5 ditë më parë

  Hahahaha ne nuk kemi ase politikanet ne nuk kemi ase telvizore ne nuk kemi ase rini mjer populli i shkret dhe mjer familjet shiptare

 65. alex toma
  alex toma
  5 ditë më parë

  Po ik o pall karit mos ban gjsme si din diqka varikars ka ik koha e dashuris ik punon diku

 66. Lume Bajrami
  Lume Bajrami
  5 ditë më parë

  Kujt ja ka rremby zemren more ky, o zot qfar tmerri eshte ky 👎👎👎👎

 67. Lume Bajrami
  Lume Bajrami
  5 ditë më parë

  Qka ke lyp aty oj kafshe 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 68. Dona Lila
  Dona Lila
  5 ditë më parë

  3 jave ke nejt plot fjali e me nejt 1 vit sa fol ky si grat e lagjes bla bla

 69. Angel Malak
  Angel Malak
  5 ditë më parë

  Nuk ka qen per fame dhe thot se do shkoj edhe ne kosove sepse atje na qenka ndryshe 🤦🏼‍♀️ Po shkojn pas fames si qeni pas ..

 70. Keta Alketa
  Keta Alketa
  5 ditë më parë

  lat nam ca ikini kto ky sesht mir me mend dhe ju si emision na zhgenjyet

 71. Petrit Prendi
  Petrit Prendi
  5 ditë më parë

  Eshte e vertet qa thot djali

 72. K L
  K L
  5 ditë më parë

  Pse nuk e dije ti zoteri se eshte spektakel ? Kudo behen spektakle ne Amerike eshte *The Batchelor *..kush je ti qe del kunder SPEKTAKLEVE ? ti ke nje shans te vogel te lidhesh po kryesori eshte spektakli. Mesohe kete

 73. Emilio Ramo
  Emilio Ramo
  5 ditë më parë

  Ca jan kto karlliqe a ke shku vet atje o djal

 74. Kostas Banis
  Kostas Banis
  5 ditë më parë

  Ky eshte budallai. Po TI del ne takim me anen dhe i tregon te dashuren tende qe e ke tatuaxh dhe TI prisje Ana te te zgjidhte TI. Falenderoje anen per fame qe more dhe del neper kanale dhe flet. Ana eshte super femer.

 75. alba nia
  alba nia
  5 ditë më parë

  Bisha ne ket bot egziston e kunderta ku i pa dituri te jep dituri dhe i pa drejti ndan drejtesi

 76. God's Favorite
  God's Favorite
  5 ditë më parë

  Erjon loqja

 77. God's Favorite
  God's Favorite
  5 ditë më parë

  O kamarjer ca bon ne tv, hajde sillna kafen !

 78. Or Lando
  Or Lando
  5 ditë më parë

  po ti ore djale nuk dukeshe ne emision qe kerkoje vemendje,nga te hypi kjo deshire apo pe shqipen dhe more vrull.Mungese profesionalizmi nga ky emision.

 79. Hamzo Alushi
  Hamzo Alushi
  5 ditë më parë

  Ngelen njerzit tek evisi o zote cfare beni e zgjidhet problemin

 80. Besa Besa
  Besa Besa
  5 ditë më parë

  U degjeneru rinia Shqipntare ,shif Italine bo edhe keta, u bete si Barbara Durso ne canale 5 , TV bordello.

 81. deivoxz Favi
  deivoxz Favi
  5 ditë më parë

  Po ky për të treguar fotot ka ardh këtu??

 82. Henduela Doku
  Henduela Doku
  5 ditë më parë

  O ta falt zoti gojen oi avokate se shkoin per fame e jo per dashuri osé me gjet noi pun ne televizor, cifti ka dal me dashuri jo me publik

  1. Henduela Doku
   Henduela Doku
   5 ditë më parë

   Nuk po' e kuptoi pse ka ardh ne ket emision ky cfar problemi ka, e ka kap halli i djemve te tjer e vajzave cfar ka ardh me ndreq tek emissioni me zemer te hapur apo asht tu kerkue pun edhe aty 😄😄😄

 83. VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI
  5 ditë më parë

  Pse kete emision e perdorni me dorashka? Shumica e emisioneve jane skandaloze. Emisioni qe ju nuk e permendni,te me falni po une do ta quaj emision kuplara.

 84. Shqipron Caraku
  Shqipron Caraku
  5 ditë më parë

  Ti je shum i fort Bravo qashtu duhet veq per par me respect ga mustaf geca

 85. ILikePepe
  ILikePepe
  5 ditë më parë

  Kur the do shkoj ne kosove aty e dhjeve

 86. beku zhurda
  beku zhurda
  5 ditë më parë

  Boll se lat nam !🤣

 87. Rudina Bani
  Rudina Bani
  5 ditë më parë

  Qellimin e emisionit nuk e kuptuam. Erioni zgjodhi te futej dhe te dilte nga programi . Ishte zgjedhja e tij. Emisione te tilla ezkzistojne ne cdo lloj tv neper bote. zgjedhja eshte personale. Me fal po mendoj se ky djale vazhdon te kerkoje famen edhe nepermjet ketij emisioni. Dashuria nuk njihet ne keto emisione pa vlere per brezin e ri. Lasgush Poradeci ne baladen e dashurise shkruan: Se s'dashuronim as une as ti/ po dashuronte dashuria/ nje dashuri nje fshehtesi/ me e thelle se fshehtesia. Njeriu eshte misteri me i madh ne bote dhe nuk njihet as me emisione tel dhe as me vite. edhe pse nuk dua ta besoj po duket e qarte se edhe ky emisio beri sot shown e radhes nuk e trajtoi kete si nje problem social. Psikologja bravo.

 88. Elvira Mezini
  Elvira Mezini
  5 ditë më parë

  Dhe ky Erjoni u tregua me legen kur I ben thirrje te rinjve qe mos shkojne per game kur ky vete ka shkuar studio ne studio per te marr fame Turp o Erjon per ty se dhe abokatja e kapi ne nje moment kete qe bere dhe ti per fame

 89. Eriselda Shametaj
  Eriselda Shametaj
  5 ditë më parë

  ou ste plq ty qe te eleminonin.e nxore fytyr tende te vertet me ne fund........se po te kishin zgjedhur ty do rriji ti ne program do te plq.per mendimin tim ti ishe dhe je nje 0.ste vjen zor qe llamatit kot tani te ishe aq i sinqert me te gjith ti do i kishe plasur te gjitha aty ne studio ta mernin vesh te gjith.cun 30 vjec je sjell si si 7 vjec

 90. Lili Adamo
  Lili Adamo
  5 ditë më parë

  Evis nuk mund ta mesoni ju Erjonin per dashuri ai kuptoj dhe u terhoq nga mashtrimet e dashuruar ne tv

 91. behije abduramani
  behije abduramani
  5 ditë më parë

  O program mos folni kot se nuk jon adoleshence Po jon 30 vjet

 92. Lili Adamo
  Lili Adamo
  5 ditë më parë

  Shum e drejte zMargsrita ky program duhet me u mare serjozisht nje denoncim

 93. behije abduramani
  behije abduramani
  5 ditë më parë

  Edhe ktu paha ardh per fam te me zemer te hapur mos fol i kot

 94. behije abduramani
  behije abduramani
  5 ditë më parë

  Po ene djali jot paha hi per fam mos fol moj non per programin se edhe ki paha desh fam mos ja ipni fajet as kuj

 95. RiN S
  RiN S
  5 ditë më parë

  Reale nuk e ke as kosov po ti vetem fam ma shum po kerkon qaq!!

 96. Lili Adamo
  Lili Adamo
  5 ditë më parë

  Edhe nje djale nga kosova ke programmi perputhja nje djale Kosovare nuk i pelqen programmi se ishte program 00000 perjashta e prisnin te forteto dhe ai djale perfundoje me frattura nga ky format bravo ore djale Erjon po' thua nje te vertete

 97. Serena Sulaj
  Serena Sulaj
  5 ditë më parë

  Evis sot ka ardhur me vones edhe nuk ka ber make up 🤷‍♀️🤷‍♀️

 98. Serena Sulaj
  Serena Sulaj
  5 ditë më parë

  Evis sot ka ardhur me vones edhe nuk ka ber make up 🤷‍♀️🤷‍♀️

 99. Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco
  5 ditë më parë

  e kemi ditur me koh qe ai esht nje emisjon fak..

 100. Milky Roon
  Milky Roon
  5 ditë më parë

  Non sens