Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

23 427 Shikime 2,9 mln
Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente

 1. Armando Xhulaj
  Armando Xhulaj
  9 minuta më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌

 2. Kaltrina Oruci
  Kaltrina Oruci
  18 minuta më parë

  Une po shikoj komentet e Jo Ty. Si te dush ti blej une nje pal geta se le nam me rop shpie😂😂

 3. leta zhllima
  leta zhllima
  22 minuta më parë

  Melisa je yll

 4. ndricim harizi
  ndricim harizi
  24 minuta më parë

  Me pollen kenga😘😘😘😘😘

 5. Platon Nikaj
  Platon Nikaj
  39 minuta më parë

  E ke bere bukur faleminderit

 6. Luisa vlog challeng
  Luisa vlog challeng
  40 minuta më parë

  Je shum e bukur zemer❤❤

 7. Dila Bushi
  Dila Bushi
  51 minutë më parë

  😍🥰🥰👍👍👍

 8. Geri Itali
  Geri Itali
  59 minuta më parë

  Shum her me mir se mevlani kendon dhe paska vertet talent Bravo Melisa

 9. SHKODRA MAFIA
  SHKODRA MAFIA
  Orë më parë

  Asht perputh melisa e mori direkt fam

 10. Remzije Demolli
  Remzije Demolli
  Orë më parë

  🥰

 11. Alban Pashaj
  Alban Pashaj
  Orë më parë

  Kanceri ka arritur ne nje nivel komplet tjeter

 12. Afiz Berisha
  Afiz Berisha
  Orë më parë

  Gjyna Pse sje. shku n Brazzers me punu

 13. REDISA RUCI
  REDISA RUCI
  Orë më parë

  pershendetje

 14. Valter Harizi
  Valter Harizi
  2 orë më parë

  Hsd8hedehcys8cah9dsjx9snsxgs6dgddid

 15. D3V1L. FF
  D3V1L. FF
  2 orë më parë

  I KE QR 100 HER DU ME NDRRU VENIN DU ME NDRRU VENIN NDRROJE MI GOC PSE TKA THO KUSH JO TY????????????????

 16. stelina k
  stelina k
  2 orë më parë

  Teksti i "U Kry "] [Intro] Po du me ndrru venin , venin S'po du me nej aty ku t'përmenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Po du me nej aty ku t'permenin Emrin , emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin,venin Spo du me nejt aty ku t'permenin Emrin,emrin s'po du me ta ni Se sa senin , senin e kam bo per ty veç per ty Se as senin ,senin E kam bo per ty vec per ty Tash tjera t'renin ,t'renin Sa keq per ty ,sa keq per ty Tash tjera t'renin ,renin Sa keq per ty , sa keq per ty [Verse 1] Ke menu qo prap te njejtat gabime prap ti mi bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme me ke vra Nuk po du me vazhdu, dhashnia jon ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me I bo se nuk jena mo {Chorus} po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty ,vec per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty , vec per ty Teksti i "U Kry "] [Intro] Po du me ndrru venin , venin S'po du me nej aty ku t'përmenin Emrin ,emrin s'po du me ta ni Po du me nej aty ku t'permenin Emrin , emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin,venin Spo du me nejt aty ku t'permenin Emrin,emrin s'po du me ta ni Se sa senin , senin e kam bo per ty veç per ty Se as senin ,senin E kam bo per ty vec per ty Tash tjera t'renin ,t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Instrumental] [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emri s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nej aty ku t'permenin Emrin, emri s'po du me ta ni Se sa senin ,senin E kam bo per ty ,veç per ty Se sa senin, senin Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty ,veç per ty Tash tjera t'renin,t'renin Sa keq per ty ,veç per ty [Outro] Kam menu seni prom Se tjeret I thy A m'don a s'me don ? Me mu e ke kry A m'don a s'me don ? Me mu e ke kry Lyrics by maria_k 🤣 Like❤ nese e lexuat Thaks so much 💖

 17. Anila Pengu
  Anila Pengu
  3 orë më parë

  Bo ksaj duhet tja cosh mengjezi ne shtrrat kjo urdhrohet per puna

 18. Egi fasko
  Egi fasko
  3 orë më parë

  Melisa jame fansia jote me e madhe te dua shume

 19. Olsiana Mema
  Olsiana Mema
  3 orë më parë

  Keng me kot se kjo skam pa

 20. Mela Blogu
  Mela Blogu
  3 orë më parë

  super❤❤💖💖

 21. Elvis Sinjari
  Elvis Sinjari
  4 orë më parë

  Nje ane e ke mbuluar po anen theter e ke len te mari ajer

 22. alkida gjoni
  alkida gjoni
  4 orë më parë

  E ke bërë këngën super ✨KOT✨

 23. Fiona
  Fiona
  4 orë më parë

  Dislike pa e pare akoma!!Shume bukur Melissa!!☺☺☺😑

 24. lapo gee
  lapo gee
  4 orë më parë

  DISSLIKE PLS!!

 25. Xhevat Dreshaj
  Xhevat Dreshaj
  4 orë më parë

  Melisa je ma e mira.

 26. Kejsi Hyka
  Kejsi Hyka
  4 orë më parë

  Bravo melisa ♥️❤️😍💖👑👑👑👑👑

 27. Kejsi Hyka
  Kejsi Hyka
  4 orë më parë

  Bravo ma e mira je melisa. Leri kta qe te kane inat le te flasin. Yll je 💖♥️😍

 28. poni semema
  poni semema
  4 orë më parë

  Ylli

 29. Valentina Begu
  Valentina Begu
  4 orë më parë

  Kurve me patent ik me dele bushter pff

 30. Besart Shigjeqi
  Besart Shigjeqi
  5 orë më parë

  Prroducenti: atotune ?! Melisa : full autotunee ...

 31. Fresh Pickd
  Fresh Pickd
  5 orë më parë

  Venin venin senin senin

 32. XXX VUITTON
  XXX VUITTON
  5 orë më parë

  I duket pidhi

 33. Bledialroed PSN
  Bledialroed PSN
  5 orë më parë

  - Melisa: cfar po ben??? mos na hidh ne youtube 🥺 - Kameramani: jo jo

 34. Klodiana Pantea
  Klodiana Pantea
  6 orë më parë

  Nice SHQIPE 😍😍😍

 35. Geldon Shehu
  Geldon Shehu
  6 orë më parë

  Ekame emrin laert

 36. Geldon Shehu
  Geldon Shehu
  6 orë më parë

  O melisa une te njo se te kam pare ne perputhen

 37. Geldon Shehu
  Geldon Shehu
  6 orë më parë

  Melisa je e bukur

 38. Megi Lusha
  Megi Lusha
  6 orë më parë

  Kush me mendim si mu ?????😾😾😾😾A eshte kjo kenge koti

 39. Megi Lusha
  Megi Lusha
  7 orë më parë

  Shum kott👎👎👎

 40. Aldi H
  Aldi H
  7 orë më parë

  1 Jave 2,8 Mln Views, 2021 Me Shenja T'kijametit 🤯

  1. Aldi H
   Aldi H
   Orë më parë

   Pikerisht pra 🤣🤣🤣🍾

  2. Medjolaシ
   Medjolaシ
   Orë më parë

   😂😂po praaaa 😜

 41. Arsim Kryeziu
  Arsim Kryeziu
  7 orë më parë

  Shum e mir melisa vęç vazhdo me karrieren ju dojna shum melisatoret😙😙😙😙😙😙

 42. Koshi Bora
  Koshi Bora
  7 orë më parë

  Bravo melisa dhe une quhem melisa Bravoooooooooo💓💓💓

 43. Leonardo i
  Leonardo i
  7 orë më parë

  Ndrro iher brekt se ike gris pastaj kendo

 44. AMARDA BUTRINT
  AMARDA BUTRINT
  7 orë më parë

  Super keng . MELOSA YOU ARE A BEST . Vazhdo jeshtu . 😍😍😘😘

 45. Leonela Shehu
  Leonela Shehu
  7 orë më parë

  Super ❣💥💥💣❣💙❣💙💙💙💙

 46. Alsi Agolli
  Alsi Agolli
  8 orë më parë

  Diss top channel hahahahahahah

 47. Santino Hasani
  Santino Hasani
  8 orë më parë

  Super pidhi

  1. Santino Hasani
   Santino Hasani
   8 orë më parë

   Je

 48. eljona hysenaj
  eljona hysenaj
  8 orë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 49. Valbona Muca
  Valbona Muca
  8 orë më parë

  Kur do te xjerresh muzik te re

 50. Kim Jisso
  Kim Jisso
  8 orë më parë

  Ahhh moj dole prej perputhen per te bere kenge per qefin tend.Te gjithe besuam se u lidhje me fationin pastaj me Mevlanin.Madje te dalluan per nuse shtepie. PO KUSH DO TE TE MARRI TASHI SE DOLE TRADHTARE EDHE ESHTE KARRIERA JOTE DHE VENDOS TI.PO TEK PERPUTHJA NA ZHGEJEVE MOJ ZJEBSE

 51. weebaboba
  weebaboba
  9 orë më parë

  Edhe Juli ta kalon ty mi

 52. Saber Memia
  Saber Memia
  9 orë më parë

  Vallai tetona jan tkqia oj melis po ma e keqja o sindi e sara vec ti je ma e mira 😇

 53. Sabjanmustafa Sabjanmustafa
  Sabjanmustafa Sabjanmustafa
  9 orë më parë

  Do bejn qe te gjith keng ata te perputhes se skan lek te xjerin gocat per takim 🤣

 54. Endrijus Shaliu
  Endrijus Shaliu
  9 orë më parë

  Pu pu te gjith kengetare ca behet kshu

 55. Astrit Brami
  Astrit Brami
  9 orë më parë

  Shume bukur Melisa😘😘😘😘

 56. Vera Peca
  Vera Peca
  9 orë më parë

  Wow that is cool

 57. trp matriks
  trp matriks
  9 orë më parë

  Getat e gjshes

 58. Kajla official
  Kajla official
  10 orë më parë

  alget.info/too/video/vsqosZKyr2xsfKA super mesazh ne ket vidjo like dhe subscribe per me shume vidjo

 59. Mr.mrs. Halili
  Mr.mrs. Halili
  10 orë më parë

  Melisa veq vazhdo

 60. Valeria Qyli
  Valeria Qyli
  10 orë më parë

  Melisa bravo une jam fansja jote bravo♥️♥️

 61. Naldi rina
  Naldi rina
  10 orë më parë

  Hit melisa luana

 62. Andrea Hoxha
  Andrea Hoxha
  10 orë më parë

  👏

 63. Fetahu Dallandyshe
  Fetahu Dallandyshe
  10 orë më parë

  Ssuper

 64. Ilda Skendo
  Ilda Skendo
  10 orë më parë

  💜❤️

 65. Bruno Shkurti
  Bruno Shkurti
  11 orë më parë

  Cdokush mund te marr nje mikrofon dhe nje kamer dhe mund te kendoj per qefin e vet kjo sdo te thote qe esh kengtar profesionist apo i mire ,

 66. besi besi
  besi besi
  11 orë më parë

  Wreyrurururuturuuuwueurruueuu😀😃

 67. Elvisjahaj Elvisjahaj
  Elvisjahaj Elvisjahaj
  11 orë më parë

  Kush e ka rrejt qiken qe din me kendu haj haj🤦‍♂️

 68. besi besi
  besi besi
  11 orë më parë

  2tejrjrhfufitigdfffff21😀😃

 69. besi besi
  besi besi
  11 orë më parë

  😁😅🖤

 70. Elona Laska
  Elona Laska
  11 orë më parë

  U ul ne shtrat tu prit Andin '' '' Bravo nusja ime '' '' Po un ktu🐈

 71. Nato Lyrics
  Nato Lyrics
  12 orë më parë

  Kur u be dhe kjo kengetare ropt! Roft autotuni 🤣🤣🤣

 72. Deopreso Liber
  Deopreso Liber
  14 orë më parë

  Wtf is this fenomene shqiptare

 73. tony spahiu
  tony spahiu
  14 orë më parë

  Sapo vrava veten kure degjova kete kenge

 74. Ndricim Petku
  Ndricim Petku
  18 orë më parë

  Kur del konga tjeter? Boje i kong zhvesh ta shofim sa shikime merr

 75. 14K FOTIS
  14K FOTIS
  18 orë më parë

  Kur te kap 5 minuci nga ai emisioni shkerdhat

 76. Hope New
  Hope New
  19 orë më parë

  Shqiperia ka shume kengetare pa talent mos shani Melisen po ato qe shume vite mbeshteten na publiku kote si Nora Istrefi ose Xhensila kot pantalent

 77. Kejsi Xhika
  Kejsi Xhika
  19 orë më parë

  Ca ka kry kjo mo😂😂

 78. Kavaja Music
  Kavaja Music
  20 orë më parë

  21 000 disslike.

 79. Juli Samurri
  Juli Samurri
  20 orë më parë

  Ore mir qe do e nderroj venin po ku do shkoj,pika qe si bie ka dal si kremvice e tymosyr🤣🤣🤣

 80. bigboss bigboss
  bigboss bigboss
  20 orë më parë

  Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..

 81. Ensari Cari
  Ensari Cari
  20 orë më parë

  O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft

 82. Artur Koci
  Artur Koci
  20 orë më parë

  Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten

 83. kiki kiki
  kiki kiki
  20 orë më parë

  Oj melis ne perputhje le nam po ketu i hoqe fare moj po ke cip ti apo jo apo mjafton te behesh kengetare se breket i heqim fare

 84. Ana
  Ana
  21 orë më parë

  Po kjo paska qen kengetare🤔

 85. Alex Marjanaku
  Alex Marjanaku
  21 orë më parë

  Sipas nje studimi te fundit shumica e vetvrasjeve jane kryer pasi kane degjuar ket keng 😐🤣

 86. Erbs Tonin
  Erbs Tonin
  21 orë më parë

  Shum kurv bravo suksese

 87. Bitri Xhevi
  Bitri Xhevi
  21 orë më parë

  Hajde Melisa hajde je shkarravin komplet

 88. Antonio Godaj
  Antonio Godaj
  21 orë më parë

  When i sow I say its a great song but when I listen is a fuckink song

 89. Toni Albanian
  Toni Albanian
  21 orë më parë

  Ik o femer kare u bane ti kengtare

 90. SIDEMAN SMALL 2
  SIDEMAN SMALL 2
  21 orë më parë

  Kjo tjetra n perputhen u fut vtm pr fam T ishte fut pr lidhje do ishte akoma si mevlani ose t tjeret q kan qy ne fillim!🙄

 91. eda Eda
  eda Eda
  22 orë më parë

  Nje gje nuk kuptova te ky klipi ne fund pse u shtri apo u lodh😂😂😂

 92. Filma Filma
  Filma Filma
  22 orë më parë

  🤮🤮🤮ku di kjo

 93. TUPAC 2PAC
  TUPAC 2PAC
  22 orë më parë

  Mafia__al ☝️👑

 94. Eri Boja
  Eri Boja
  22 orë më parë

  😂😂kjo qe shajti julin I tha shko neper shpella 🤦‍♂️me mir nje person mali Se sa nje si ty 🐸bretkos kanali😂😂

 95. Ledion Selmani
  Ledion Selmani
  22 orë më parë

  MELISA LLESHI

 96. Ledion Selmani
  Ledion Selmani
  22 orë më parë

  Ja ke kaluar mevlanit për këngët

 97. Albi YT
  Albi YT
  22 orë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 98. Scroll31
  Scroll31
  23 orë më parë

  Me mir kendon linda morina Spo tallem jo -

 99. Kuspa Barjam
  Kuspa Barjam
  23 orë më parë

  Je yll 🏅melisa 😍😍

 100. Samela Isaku
  Samela Isaku
  23 orë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️