MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

24 884 Shikime 2,8 mln
Muzikë

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente

 1. RIP_ KING
  RIP_ KING
  Orë më parë

  Bravo

 2. ShqipShow
  ShqipShow
  3 orë më parë

  Erdha Me c'lodh pak veshet 👂mbas asaj freestyle vk qe kishte nxjerr noizy

 3. Raffaella Raffaella
  Raffaella Raffaella
  3 orë më parë

  Matolale shume kenge e bukur komplimente o talent,ty te shkon rrepi ke ze paraqitje dhe karakter te forte 💪👑.

 4. ShqipFlix - TV
  ShqipFlix - TV
  9 orë më parë

  Kur degjoj kte kengen me kujtohet Sindi nga perputhen Se te dy keta se thon dot shkronjen " RR"

 5. Nderim Aliti
  Nderim Aliti
  21 orë më parë

  Mer be pichk famile njer gje noizy noizy shtej se tcoj nkaret bon si coll shko be nkaret se kategori e vogel ije ta ci familen

 6. Erjon 71
  Erjon 71
  23 orë më parë

  Ik more vogelush se ne i Vogel akoma ti sje per dissa akoma

 7. Majlinda Hoxha
  Majlinda Hoxha
  Ditë më parë

  Ik or klysh

 8. Majlinda Hoxha
  Majlinda Hoxha
  Ditë më parë

  🤯

 9. Kejdi Skenderaj
  Kejdi Skenderaj
  Ditë më parë

  Meritoni👉📲HAJDE NA FOL PER NOIZYN😂😂

 10. Melinda 123
  Melinda 123
  Ditë më parë

  Bravo💝💝

 11. Brion Dungaj
  Brion Dungaj
  Ditë më parë

  The other thing that you do not

 12. Blerim Turkollari
  Blerim Turkollari
  Ditë më parë

  Super kenge

 13. Antoni Ruci
  Antoni Ruci
  Ditë më parë

  Bro!! Noizy let down so many people that helped him on the way up!! Duda, Ak47, Mali G ... the line never ends. Icy, Eddie B, Don vidi and so many just suck up to him. Noizy needs to remember that back in UK people helped him when he got kiddnaped etc

 14. florinjo
  florinjo
  Ditë më parë

  Kush meno se ky diss esht tritol

 15. Tattoo Fatjoni
  Tattoo Fatjoni
  2 ditë më parë

  Muzik vari karin

 16. Armando Albania
  Armando Albania
  2 ditë më parë

  E fucke noizyn me kte keng bravo 👏 noizy esht bythqir I pabes

 17. Geri Murrani
  Geri Murrani
  2 ditë më parë

  Super Keng i ke .. .... disit

 18. Mariglena Hoxha
  Mariglena Hoxha
  2 ditë më parë

  ❤❤❤

 19. KRIMINELI
  KRIMINELI
  2 ditë më parë

  Ky e ka ber super diss per tgjith ata klyshat e kurvave

 20. Antonio Qeramixhi
  Antonio Qeramixhi
  2 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 21. Crazy Stan
  Crazy Stan
  2 ditë më parë

  alget.info/too/video/0ZeeppejkZivZXo

 22. Shukri Krasniqi
  Shukri Krasniqi
  2 ditë më parë

  I VETMI SHQIPRI QE NUK SHAJTI THMI OSE QKA PO DI UN E TREGOJ A TI NOYZIA ROSPIA OTRKARI

 23. Shukri Krasniqi
  Shukri Krasniqi
  2 ditë më parë

  SHUM E FORT 1 KAFFE E KE PREJ MEJE FORT FORT

 24. Hava Hava
  Hava Hava
  2 ditë më parë

  Po folka si burim.ademi🤣

 25. Doci Blendi
  Doci Blendi
  3 ditë më parë

  Super DISS 😃

 26. Kejdi Skenderaj
  Kejdi Skenderaj
  3 ditë më parë

  1:53 super

 27. Ferari :
  Ferari :
  3 ditë më parë

  Fiks o matolale

 28. Refs Tv
  Refs Tv
  3 ditë më parë

  Flak🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 29. gazi gazi
  gazi gazi
  3 ditë më parë

  Bravo matolal je gjigand nojzi shok bukshkels

 30. Aldi Çullhaj
  Aldi Çullhaj
  3 ditë më parë

  Krenar per vlerat artistike Mato.. 👍🦅 Pa hatermbetje per 🦅 e tjere, ky djale ka sukses . Dua te shoh 1 here te vetme, me nje text gjigant bashk me Noizin Getoarin & grupin Hellbanians do dali basii 🎼 me i fuqishem i gjith koherave Bejeni per artdashesit e 🇦🇱 Mendojeni 😉

 31. Bada Big
  Bada Big
  4 ditë më parë

  L

 32. Pellumb Bajrami
  Pellumb Bajrami
  4 ditë më parë

  Ere bishe shume e bukure kenga edhe pse jame fanci nozyt

 33. GAME PLAYER1
  GAME PLAYER1
  4 ditë më parë

  Je ma i miri

 34. Niko Mekshi
  Niko Mekshi
  4 ditë më parë

  Ti se thu dot rr dhe na bon p9

 35. ALINDRO TOSKA
  ALINDRO TOSKA
  4 ditë më parë

  OTR👑

 36. Eglis Muca
  Eglis Muca
  4 ditë më parë

  Do hash rakun tim

 37. Besnik Oboc
  Besnik Oboc
  5 ditë më parë

  Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT

  1. Doci Blendi
   Doci Blendi
   3 ditë më parë

   Ky eshte e Ardhmja e Hip Hopit ne shqiperi 😉

  2. brajan karabrahimi
   brajan karabrahimi
   5 ditë më parë

   un

 38. Agim Farie
  Agim Farie
  5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼

 39. Fatos Mustafaj
  Fatos Mustafaj
  5 ditë më parë

  Adonis

 40. Ernest Gaming
  Ernest Gaming
  5 ditë më parë

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 41. ff_albion_yt
  ff_albion_yt
  5 ditë më parë

  pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻

 42. Enes Musabelli_Official
  Enes Musabelli_Official
  5 ditë më parë

  Ik mso rr

 43. Ajet France
  Ajet France
  6 ditë më parë

  Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....

 44. Alesia
  Alesia
  6 ditë më parë

  Shum bukur

 45. Kamela Hoxha
  Kamela Hoxha
  6 ditë më parë

  BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 46. AIDA DEMIRI
  AIDA DEMIRI
  6 ditë më parë

  Hahahhaah

 47. Mevlute Manallari
  Mevlute Manallari
  6 ditë më parë

  O mato o kar

 48. Rezarta je më i miri Malo
  Rezarta je më i miri Malo
  6 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

 49. Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj
  6 ditë më parë

  Wwaaaa super e bukur

 50. Xhuljano Narkaj
  Xhuljano Narkaj
  7 ditë më parë

  Kar Noizy t'a dha famen

 51. Luis Luis
  Luis Luis
  7 ditë më parë

  Bravo

 52. Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi
  7 ditë më parë

  Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff

 53. GT NO3L
  GT NO3L
  7 ditë më parë

  O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin

 54. Anasue Ana27444
  Anasue Ana27444
  7 ditë më parë

  mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪

 55. Iphone Phone
  Iphone Phone
  7 ditë më parë

  Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮

 56. Andi Azizaj
  Andi Azizaj
  7 ditë më parë

  Mati gjigand mato talent mato kolloz

 57. Elvis Visha
  Elvis Visha
  7 ditë më parë

  ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit

 58. Ajet Shima
  Ajet Shima
  7 ditë më parë

  Hallall ta boft zoti

 59. Merudual Iso
  Merudual Iso
  8 ditë më parë

  💪🔥💪🔥💪🔥💪

 60. djalingatropoja
  djalingatropoja
  8 ditë më parë

  alget.info/too/video/q7ndsW9pkZ9vpYI

 61. Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid
  8 ditë më parë

  Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri

 62. KAFKA FF
  KAFKA FF
  8 ditë më parë

  IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY

 63. Xhoni Troka
  Xhoni Troka
  8 ditë më parë

  Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏

  1. Xhoni Troka
   Xhoni Troka
   8 ditë më parë

   @Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.

  2. Dejvi Dejvid
   Dejvi Dejvid
   8 ditë më parë

   Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar

 64. Dj ERIX
  Dj ERIX
  8 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 65. ergys shkoder
  ergys shkoder
  8 ditë më parë

  super

 66. ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  8 ditë më parë

  Nojzy esht kar derr o kar

 67. djalingatropoja
  djalingatropoja
  8 ditë më parë

  Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi

 68. djalingatropoja
  djalingatropoja
  8 ditë më parë

  Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”

 69. Kuj des
  Kuj des
  8 ditë më parë

  diss me i bukur ky eshte 😉

 70. White Wolf
  White Wolf
  8 ditë më parë

  Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin

 71. Dafi Dafi
  Dafi Dafi
  8 ditë më parë

  Aty rri m bablok

 72. maksi Poci
  maksi Poci
  9 ditë më parë

  Prej noizyt more fam

 73. Amir Dullovi
  Amir Dullovi
  9 ditë më parë

  👍

 74. Renato Otto D'Angelo
  Renato Otto D'Angelo
  9 ditë më parë

  bumping this in the town (oaktown,ca)

 75. Sonila Sonila
  Sonila Sonila
  9 ditë më parë

  Po Kari Po ✓

 76. Tony
  Tony
  9 ditë më parë

  Flamma vs Resto ? Like

 77. LEOPARDO Krasniqi
  LEOPARDO Krasniqi
  9 ditë më parë

  Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo

 78. Diablo-Agario
  Diablo-Agario
  9 ditë më parë

  Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱

 79. Besnik Stema
  Besnik Stema
  9 ditë më parë

  patoumnozin

 80. RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI
  9 ditë më parë

  OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin

 81. RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI
  9 ditë më parë

  Bravoooooooooooo je njish

 82. Florin Demiri
  Florin Demiri
  9 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪

 83. ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel
  9 ditë më parë

  E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤

 84. dritan samsung
  dritan samsung
  9 ditë më parë

  Matua thjesht mori fam nga noizy

 85. best music
  best music
  9 ditë më parë

  ky mato prej noyzit mori fam

 86. Orsi Alla
  Orsi Alla
  10 ditë më parë

  Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

 87. Enes Qaili
  Enes Qaili
  10 ditë më parë

  Degjenerim per noyzin

 88. Esmeralda Cerriku
  Esmeralda Cerriku
  10 ditë më parë

  Ti noizyt ka merr ngoj noizy

 89. Klajdiklevi Gerbolli
  Klajdiklevi Gerbolli
  10 ditë më parë

  Bravo

 90. Devin Sherifi
  Devin Sherifi
  10 ditë më parë

  bravoooo

 91. War Queen
  War Queen
  10 ditë më parë

  🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike

  1. Elian Pepkolaj
   Elian Pepkolaj
   8 ditë më parë

   A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂

  2. ALESIO ALESIO
   ALESIO ALESIO
   9 ditë më parë

   kurr ma mir ske fol vlla

 92. Ana N
  Ana N
  10 ditë më parë

  Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.

 93. dibrani otr
  dibrani otr
  10 ditë më parë

  Po kari po

 94. Haker Official
  Haker Official
  10 ditë më parë

  U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣

 95. Luca2 Bekshiu
  Luca2 Bekshiu
  10 ditë më parë

  Varrosi > mato

 96. Urim Rexha
  Urim Rexha
  10 ditë më parë

  Eyd

 97. Geni Demiri
  Geni Demiri
  10 ditë më parë

  A

 98. Emra Kajtazi
  Emra Kajtazi
  10 ditë më parë

  Tka re stresi tka bo pidh

 99. Emiljano Dobi
  Emiljano Dobi
  10 ditë më parë

  Kari

 100. Emiljano Dobi
  Emiljano Dobi
  10 ditë më parë

  Ma

  1. Emiljano Dobi
   Emiljano Dobi
   10 ditë më parë

   Yendufhfi