Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)

6 372 Shikime 648 mijë
Muzikë

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/Aisha
Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)
Music: Bruno
Lyrics: Fifi
Produced by: Threedots Production

A ISHA
Nga sot te dua larg meje,lejova t'genjehem
nga nje njeri si ty ,pse mke shty?!
Te ta besoje jeten,sa i padrejte je
Doje vec me m'lendu,E mke mohu
Edhe kur rrija ne heshtje,e dija t'verteten
Shpirti ka me mu thy,keq nga ty
Beja sikur s'kuptoja,prap po vazhdoja
me dhimbjen me jetu,pse te kam duru

A isha,o zemer a isha
ne shpirtin tend a isha
me thuaj a isha
per ty keq veten e lija,ca tbo dashnia
mu me ka denu,pse e kam leju

A isha ,o zemer a isha
ne shpirtin tend , a isha
me thuaj a isha
Ty kaq te lige nuk te dija,ca tbo dashnia
mu me ka denu
Diten e nisja vetem,naten po vetem
me duket me kane mallku,syte e tu
Ato qe dashurova,pse ju besova
E tani qe kam shku,a ki me u pendu?!
Edhe kur rrija ne heshtje,e dija t'verteten
Shpirti ka me mu thy,keq nga ty
Beja sikur s'kuptoja,prap po vazhdoja
me dhimbjen me jetu,pse te kam duru
A isha,o zemer a isha
ne shpirtin tend a isha
me thuaj a isha
per ty keq veten e lija,ca tbo dashnia
mu me ka denu,pse e kam leju

A isha ,o zemer a isha
ne shpirtin tend , a isha
me thuaj a isha
Ty kaq te lige nuk te dija,ca tbo dashnia
mu me ka denu

#ONIMA #MarjonaMetohu #KengaMagjike2021 #Threedots

Komente

 1. Anara Taalai
  Anara Taalai
  11 minuta më parë

  So beautiful 🤍

 2. Brunilda Rakipi
  Brunilda Rakipi
  13 orë më parë

  Sukse zemer ! Ti je talent 👏👏👏

 3. Viola Prendi
  Viola Prendi
  15 orë më parë

  Come sempre sei bravissima sempre

 4. Music World
  Music World
  Ditë më parë

  💓💓💓💓💓💓💓i love you

 5. Marjonatore
  Marjonatore
  Ditë më parë

  Mijera here qe e degjoj kete kenge. E dashuruar edhe njeher si heren e pare me vokalin tend, me kenget e tua dhe me faktin qe je artistja ime e preferuar. E dua këtë këngë ashtu sikurse ty. ❤ Meriton mbështetje maksimale nga të gjithë dhe dua të të shoh sa më lart. Vetëm çmimi mungon tani.🥺💕❤

 6. Mark Marku
  Mark Marku
  2 ditë më parë

  Un pas nje muji i shoh emrin tu menu se asht Elvana Gjata❤.Nice kanga😍

 7. Stop Injorances
  Stop Injorances
  2 ditë më parë

  Bravo Elvana Gjata edhe pse Bosh ishte më plot se kjo si këngë.

  1. Marjonatore
   Marjonatore
   Ditë më parë

   @Stop Injorances po jemi lodhur duke e krahasuar me Elvanën.

  2. Stop Injorances
   Stop Injorances
   Ditë më parë

   @Marjonatore ishte shaka per ngjashmerine, se bosh nuk e kendon Elvana.

  3. Marjonatore
   Marjonatore
   Ditë më parë

   Elvana Gjata??🤦‍♀️

 8. relaxing music and sounds
  relaxing music and sounds
  2 ditë më parë

  I dont undestend but i ♥️♥️♥️ this

 9. Klejda Lufta
  Klejda Lufta
  2 ditë më parë

  Nje ze shume fantastik,nje tekst i perktyer.Bravo ,Bravo sukuksese❤❤❤❤😍

 10. Vijola Jani
  Vijola Jani
  2 ditë më parë

  😘

 11. hategan aurelian
  hategan aurelian
  3 ditë më parë

  love u

 12. Suada Serani
  Suada Serani
  3 ditë më parë

  Suksese,,,këngë që e dëgjoj pafund dhe me pëlqen akoma dhe më shumë...😍

 13. Абдулла Ибрагимов
  Абдулла Ибрагимов
  3 ditë më parë

  Super super 😊❤👍

 14. YouTuber
  YouTuber
  4 ditë më parë

  wow ..thanks #tiktok i have just found this song #rec 💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

 15. Erion Merkja
  Erion Merkja
  4 ditë më parë

  😍😍😍

 16. saida_ saida
  saida_ saida
  5 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘💐💐💐💐💐👍👍👍👍

 17. Lori Swiss
  Lori Swiss
  5 ditë më parë

  Shumë këngë e bukur.Meriton fitoren👏👏👏

 18. An bregu
  An bregu
  5 ditë më parë

  Super ze performance 💥 Dhe cdo gje bukur

 19. ALBANIA
  ALBANIA
  5 ditë më parë

  Super kenge kam ber shum km ne autobahn me kte super kenge 🤗

 20. Maria Aferdita Baxha
  Maria Aferdita Baxha
  6 ditë më parë

  Suksese zemer je shume e mire❤

 21. EREBOR P.E
  EREBOR P.E
  7 ditë më parë

  Oooo t'lumt goja.

 22. Joralda Dhembi
  Joralda Dhembi
  7 ditë më parë

  Soni i qan baladat, eshte me e mira nder kengetaret shqiptare per kete lloj zhanri...je yll...Fitore!

 23. erjon Elmas
  erjon Elmas
  8 ditë më parë

  Super keng bravo 🥰🥰

 24. Adea Zimeri
  Adea Zimeri
  9 ditë më parë

  Pse me duket sikur kendon elvana gjataa ne refren me shum me ngjan

 25. Emapicozzi Fan Club ITALY
  Emapicozzi Fan Club ITALY
  10 ditë më parë

  Emanuele Picozzi Duet 😍😍

 26. Mirela Haxha
  Mirela Haxha
  10 ditë më parë

  Kenge shume e bukur 🥰 suksese 👏👏👏👏

 27. Licya Russo
  Licya Russo
  11 ditë më parë

  Duet with Emanuele PICOZZI !! Nowwww

  1. Stevie Wonder65
   Stevie Wonder65
   9 ditë më parë

   yeah

  2. Emapicozzi Fan Club ITALY
   Emapicozzi Fan Club ITALY
   10 ditë më parë

   ❤️❤️❤️❤️❤️

  3. Emapicozzi Fan Club ITALY
   Emapicozzi Fan Club ITALY
   10 ditë më parë

   Magariiiiiii 😍😍😍😍

 28. Erleta Pjetri
  Erleta Pjetri
  11 ditë më parë

  🙏🏻

 29. Marsin Niça
  Marsin Niça
  12 ditë më parë

  Super këngë

 30. Drita Celaj
  Drita Celaj
  12 ditë më parë

  Kjo si nje kenge e elvana gjates

  1. Marjonatore
   Marjonatore
   8 ditë më parë

   Hahaha po pra po ashtu si thoni ju eshte.

 31. Baddie
  Baddie
  14 ditë më parë

  Marjona duhet te fitonte qe heren e fundit qe konkuroi big love. 🖤

  1. Marjonatore
   Marjonatore
   Ditë më parë

   Epo ka edhe padrejtësi 🤦‍♀️🥺

  2. Baddie
   Baddie
   10 ditë më parë

   @ermenisa feka 🤝

  3. ermenisa feka
   ermenisa feka
   10 ditë më parë

   Po, me kengen bosh. Ishte super dhe ska per ti humbur vlera. E adhuroj zerin e saj.

 32. Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo
  14 ditë më parë

  Suksese😍

 33. vilma_ d
  vilma_ d
  15 ditë më parë

  Super❤️❤️👏👏

 34. Laureta Lola
  Laureta Lola
  15 ditë më parë

  Yll ti perle kenga!!Me pelqen tesksti ,muzika edhe ti yll qe i jep akoma me bukuri kesaj kenge!Suksese!♥️

 35. d h
  d h
  16 ditë më parë

  Akoma se gjetet veten qe qani per burra neper kenge, varja mos qani me boll :).

  1. Marjonatore
   Marjonatore
   8 ditë më parë

   Ku po qan ajo?

 36. Kristina Starova
  Kristina Starova
  16 ditë më parë

  super keng

 37. Sibora Hoxha
  Sibora Hoxha
  18 ditë më parë

  🔊🔊🔊volumeeee upp🥰🥰🥰

 38. GENTJAN HYKA
  GENTJAN HYKA
  19 ditë më parë

  Flm per like Majona

 39. GENTJAN HYKA
  GENTJAN HYKA
  19 ditë më parë

  Mariona

 40. Nexhmie Hasani
  Nexhmie Hasani
  19 ditë më parë

  Kengetare e mire.po me mire ne stilin e saj .Po imiton Elvana Gjaten ,Suksese ne projekte te tjera /

  1. Marjonatore
   Marjonatore
   14 orë më parë

   @Nexhmie Hasani më fal unë jam fanse e saj nuk jam Marjona

  2. Nexhmie Hasani
   Nexhmie Hasani
   14 orë më parë

   @Marjonatore Une u shpreha dhe me pare ktitikat gjithmon jane te vlefshme dhe merru anen pozitive,ne qofte se e ke mendjen te hapur,Fansat te duan prandaj dhe japin opinion,Te rrisin me teper ne karrieren tuaj.Me respekt dhe jo me keqdashje.

  3. Marjonatore
   Marjonatore
   15 orë më parë

   @Nexhmie Hasani Jo unë skam asgjë me Elvanën. Është këngëtare shumë e mirë e cila pëlqehet shumë nga publiku, por kur një këngëtar i ri, pothuajse i panjohur del në skenë, këndon, prezanton veten e tij në atë performancë dhe kur publiku i thotë kopjon Elvanën, si mund të ndjehet?! Kshuqë nëse skeni diçka konkrete për t'i thënë asaj si person për talentin e saj, mos u mundoni ta fshihni sa më shumë nën petkun e dikujt tjtr duke thënë se kopjon atë. Kaq kisha

  4. Nexhmie Hasani
   Nexhmie Hasani
   15 orë më parë

   @Marjonatore Me duket se ju keni dicka me Elvanen. Sjam une e vetmja qe shprehem .Te gjithe talentet e reja imitojne dike ,une veten u shpreha eshte me e mire ne stilin e saj, Menaxhimi i saj ti pershtatet me shume stilit te saj.Ju vafte mbare,

  5. Marjonatore
   Marjonatore
   16 orë më parë

   @Nexhmie Hasani pikërisht pra, NË STILIN E SAJ dhe jo ta krahasoni dhe të thoni "kopje e Elvanës" 🤦‍♀️

 41. visselofficial
  visselofficial
  20 ditë më parë

  🔥🔥

 42. Enea Begaj
  Enea Begaj
  23 ditë më parë

  Nga sot te dua larg meje, lejova t'genjehem nga nje njeri si ty, pse mke shty? Te ta besoje jeten, sa i padrejt je Doje vec me m'lendu, e m'ke mohu Edhe kur rrija ne heshtje, e dija t'verteten Shpirti ka me mu thy, keq nga ty Beja sikur s'kuptoja, prap po vazhdoja me dhimbjen me jetu, pse te kam duru A isha, o zemer a isha? ne shpirtin tend, a isha? me thuaj, a isha? per ty keq veten e lija, ca t'bo dashnia mu me ka denu, pse e kam leju A isha, o zemer, a isha? ne shpirtin tend, a isha? me thuaj, a isha? Ty kaq te lige nuk te dija, ca t'bo dashnia mu me ka denu Diten e nisja vetem, naten po vetem me duket me kan mallku, syte e tu Ato qe dashurova, pse ju besova E tani qe kam shku, a ki me u pendu?! Edhe kur rrija ne heshtje, e dija t'verteten Shpirti ka me mu thy, keq nga ty Beja sikur s'kuptoja, prap po vazhdoja me dhimbjen me jetu, pse te kam duru A isha, o zemer a isha? ne shpirtin tend, a isha? me thuaj, a isha? per ty keq veten e lija, ca t'bo dashnia mu me ka denu, pse e kam leju A isha, o zemer, a isha? ne shpirtin tend, a isha? me thuaj, a isha? Ty kaq te lige nuk te dija, ca t'bo dashnia mu me ka denu

 43. Danjela gjoni
  Danjela gjoni
  23 ditë më parë

  Fituesia e kenges magjike . Super tekst nje magji ❤️❤️

 44. Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant
  24 ditë më parë

  alget.info/too/video/x8i30nFreqKRbYI Dashnia - Mevli dhe Juli, per te mos u humbur

 45. almera Karaj
  almera Karaj
  25 ditë më parë

  Nji artiste me kuptimin e plot te fjales me nji ze brilant me gjithmon tekste dhe melodi te bukura uroj te marri cmim se e meriton suksese marjona je nji star qe shkelqen lart e me lart te pershedes nga belgjika 🙏🙏❤️❤️❤️urime sukses

 46. blero blero
  blero blero
  25 ditë më parë

  O goc na knaqe shpirtin n😍😍

 47. nida sufi
  nida sufi
  26 ditë më parë

  Jo nuk isha bay!!🥺

 48. Scutari Rozafa
  Scutari Rozafa
  27 ditë më parë

  Shum keng e bukur ta mbush zemren

 49. Mona
  Mona
  28 ditë më parë

  Kjo muzika ne fillim dhe refren ngan me Jessica Jay - Casablanca

 50. Rimi Ramadani
  Rimi Ramadani
  28 ditë më parë

  👏👏👏👏

 51. Elisabeta Nika
  Elisabeta Nika
  28 ditë më parë

  Je 1 ylli❤🇨🇭

 52. Mena
  Mena
  28 ditë më parë

  Super Keng 👌👌👌

 53. Albana Canaj
  Albana Canaj
  29 ditë më parë

  Ohhhh ca kenge o zotttt

 54. Emilia Emi
  Emilia Emi
  29 ditë më parë

  Pse disslike keni inat se esht keng e bukur

 55. Irena Markja
  Irena Markja
  29 ditë më parë

  love ittttttttt

 56. Agmira Beli
  Agmira Beli
  29 ditë më parë

  Suksese Marjona, na kenaqe zemren me kete keng. Te pergezoj qe gjithmone ben me te miren, meriton fitoren. Te pershendesim (miki 🐷, Dhermi)

  1. Marjona Metohu
   Marjona Metohu
   26 ditë më parë

   Haaaa Miki vogel 🤤 😍😍 Ju puth fort,faleminderit♥️♥️🤗

 57. Paola xhoxhaj
  Paola xhoxhaj
  Muaj më parë

  🥺🥺🥺🥺

 58. Mirela Ebeja
  Mirela Ebeja
  Muaj më parë

  Shum keng e bukur. E perkryer kty ne mergim. E degjojm we ne mengjes kete ze te bukur e te embel sa na bertet pronari. BRAVO urime❤️

 59. Valbone Krasniqi
  Valbone Krasniqi
  Muaj më parë

  Suksese

 60. Blerina Kalemi
  Blerina Kalemi
  Muaj më parë

  Cok kyzal bitanem

 61. Ilira Mustafaj
  Ilira Mustafaj
  Muaj më parë

  ❤ je sh profesjonale 🤗😘 suksese !

 62. GENTJAN HYKA
  GENTJAN HYKA
  Muaj më parë

  I love you

 63. TheDragon Boy
  TheDragon Boy
  Muaj më parë

  💫💥Shume kenge e bukur..gjendem brenda saj.Te uroj ta fiosh sepse eshte vertet nje super kenge, suksese

 64. nazlije kurti
  nazlije kurti
  Muaj më parë

  Vendi i pare plot merit

 65. Arjola Shehaj
  Arjola Shehaj
  Muaj më parë

  Marjona eshte kengetarja me yll qe kam pare ndonjeher suksese ❤

 66. Dori Rugova
  Dori Rugova
  Muaj më parë

  Me knaqe zemren 😍😊

 67. ꧁༺ iljasgemer༻꧂
  ꧁༺ iljasgemer༻꧂
  Muaj më parë

  super bravo marjona🌹🌹🌹

 68. Sereia
  Sereia
  Muaj më parë

  She is very cool, her style is amazing! Love from Chile🥰

 69. ER Channel
  ER Channel
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/ucmquKScap2KfrA Per me shume video ju lutem beni subscribe (For more videos please subscribe my channel) 👇🏻👇🏻👇🏻 alget.info/top/hS5w1Hno2ffUl72pkBSxwA.html

 70. ana ana
  ana ana
  Muaj më parë

  Ke kenduar shume bukur😍

 71. RR 31
  RR 31
  Muaj më parë

  🔥🔥🔥👍

 72. home made
  home made
  Muaj më parë

  je nje diamant i vertete. sh suksese

 73. Ergys Qoku
  Ergys Qoku
  Muaj më parë

  Je super Kengetare ke bere nje Mrekulli

 74. dzeno rzv
  dzeno rzv
  Muaj më parë

  This is very beautiful. 🤯❤️

 75. gerti gjoni
  gerti gjoni
  Muaj më parë

  Shum e bkr 👏👏🌹🌹

 76. Alma Ejlli
  Alma Ejlli
  Muaj më parë

  Suksese e meriton fitoren

 77. Ortenca Basha
  Ortenca Basha
  Muaj më parë

  Super kenge,suksese Marjona

 78. Asterja Dajko
  Asterja Dajko
  Muaj më parë

  Suksese zmr je shum e mirë dhe kënga super të pafshim sa më lart💕💕💕💕

 79. Xhulja Ziri
  Xhulja Ziri
  Muaj më parë

  Superrrrr Marion sa m shum sukseseeeeee 😍😍😍😍😍😍

 80. Stage music
  Stage music
  Muaj më parë

  Bruna fifi super hit

 81. ꧁Ald' daa꧂
  ꧁Ald' daa꧂
  Muaj më parë

  Kur kendon Marjona t sjell 1 ndjesi sikur je prag festash 🙈🙈🤩... me e mira ♥️🦋

 82. Sildorela Laska
  Sildorela Laska
  Muaj më parë

  Bravo 🥰super👌 kenge 🎤 prsh sildorela🙈

 83. Alma Zojza
  Alma Zojza
  Muaj më parë

  😍wow ca zeri❤️

 84. Elena Raidou
  Elena Raidou
  Muaj më parë

  I love this song!!!💫💫💫

  1. Marjona Metohu
   Marjona Metohu
   26 ditë më parë

   🤍🤍

 85. laura sefa
  laura sefa
  Muaj më parë

  Elvana Gjata Junior 🙌🏽

 86. MISHEL CERE
  MISHEL CERE
  Muaj më parë

  Me diferenc kenga me e bukur per momentin 👏👏 dhe ka per te vazhduar te jete top deri sa te dali ne sken flor mumajesi ,soni malaj , e.t.j

 87. Xhuana Kola
  Xhuana Kola
  Muaj më parë

  Fiksim kjo kenge..kaq e bukur..

 88. Butterfly K
  Butterfly K
  Muaj më parë

  Je Shume e mire manjola nje kenge e bukur ja vlen te futon cmimin e pare 😍😍😍

  1. Marjonatore
   Marjonatore
   8 ditë më parë

   MARJONA dhe jo Manjola ok?!

 89. GENTJAN HYKA
  GENTJAN HYKA
  Muaj më parë

  Kush e dedegjon ne 2021 te beje like e coment ksaj kenge

 90. GENTJAN HYKA
  GENTJAN HYKA
  Muaj më parë

  Sukases fito na surprizo😅😅

 91. Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli
  Muaj më parë

  Të dyja këngët e tua janë super të bukura 💖💖💖suksese të pafundme 🙏🏻🙏🏻🥳🥳🥳🥳💖💖💖

 92. Sonila Meci
  Sonila Meci
  Muaj më parë

  E gjete me kete kenge 👍👏😘😍🤣👏

 93. Sonila Mino
  Sonila Mino
  Muaj më parë

  🥰🥰

 94. Tigri Tiger
  Tigri Tiger
  Muaj më parë

  Very nice voice

 95. Albert Bulku
  Albert Bulku
  Muaj më parë

  😘😊

 96. Lirie Haxhiaj
  Lirie Haxhiaj
  Muaj më parë

  E vulosur nga Fifi & threedots , s kish si te ishte ndryshe! Suksese Marjona! 🔥🔥🔥🔥

 97. Fabjan Kumurija
  Fabjan Kumurija
  Muaj më parë

  MARJONA METOHU NE SHPIRTIN E KUJT JE

 98. Marsida marsi
  Marsida marsi
  Muaj më parë

  Kur e degjova ket keng po mendoja sa i shkon fifit kjo keng sepse tex e saj kshu jan . Dhe kur lexoj se kush ja kishte ber tex me doli fifi 😂 Bravooo suksese Marjona shm stil ❤ dhe mos ju ndaj muzikes duam te shohim jo vetem ne kenget magjike por dhe ne vidioklipe se ke shm ze dhe talent ne muzik shuuum suksese ❤⭐

 99. eglantina hasa
  eglantina hasa
  Muaj më parë

  Superrrrrrrrrŕrr

 100. Alma Kokthi
  Alma Kokthi
  Muaj më parë

  E meriton cmimin e publikut!😍