Mami i Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën, Antonela humb toruan - Përputhen, 31 Mars 2021

12 769 Shikime 1,5 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Trendelina Muca
  Trendelina Muca
  2 ditë më parë

  Aman kjo Antonella qenka tam nje Mushk mushk

  1. Trendelina Muca
   Trendelina Muca
   2 ditë më parë

   Keto vetem te ofendojn

 2. FRENKLI ff
  FRENKLI ff
  4 ditë më parë

  noizi ne anen tjtr

 3. Lirisa Hetemi
  Lirisa Hetemi
  6 ditë më parë

  Pse po rren ledian qe te ka ofondu antonela ty

 4. damla yilmaz
  damla yilmaz
  10 ditë më parë

  O antonel plas ka inati se ti e nena jote jeni 💩💩💩💩💩💩ledjana eshte queen plas nga inati a mir dhe nona jote lop m....

 5. Tony Notorious
  Tony Notorious
  10 ditë më parë

  Mami antoneles na çpife 🤮🤮🤮🤮

 6. Ergi Lala
  Ergi Lala
  12 ditë më parë

  42:20 noizy mrapa per ato qe se din

 7. Salou Salou
  Salou Salou
  12 ditë më parë

  Kena pas lendeme nje mas njeshme thot normal.se keni pas lendime se ska pereni qe rrin me ju

 8. Salou Salou
  Salou Salou
  12 ditë më parë

  Qa thot kjo mor populli shqiptar esht shum shpejt si nje vajz si antonela mos na prufte zoti as ne lagje nje vajz si goca jote

 9. KaloKlejs Kaso
  KaloKlejs Kaso
  14 ditë më parë

  Kush e duron maman e antoneles

 10. Shpotim Berisha
  Shpotim Berisha
  14 ditë më parë

  Ndoket edhe numrin ja shenoj ariani ne liber ahahaah

 11. Aurora B.
  Aurora B.
  15 ditë më parë

  Bora nuk me pelqeve ne kete pjese... Lediana kishte shume te drejt

 12. Aurora B.
  Aurora B.
  15 ditë më parë

  Antonelen nuk e ke pare kurre tek Mevlani... sepse Antonelen e sheh drejt per drejt... mua me duket se dhe Mevlani eshte drejt per drejt (nuk me duket fare), pastaj shqiperia nuk eshte gati per nje si Antonela, po Antonela shqipetare eshte..., Mevlan ke shpetuar... je nje njeri shume i drejt dhe i respektuar! dhe ti zonje mos e zbukuro me fjalet e mamit te Mevlanit qe nuk hyjne fare ketu! Ledjana je njesh... brava👏👏👏 brava... NUK OFENDOJ FARE LEDJANA , FOLI SHUME MIRE ! cte duhet ty moj zonje cfare ben/tregon /flet Mevlani me Ledjanen, moj zonje dhe Ledjana punon studion jo vetem femija jot ! Kam 8dene se la ardhur per show...

 13. denis Ramadani
  denis Ramadani
  16 ditë më parë

  Qfar paftiresie o zot nan e bi pa karakter hiq 0 pfff🤮🤮🤮

 14. Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe
  17 ditë më parë

  Ik moj mushkoja plak a edhe ti po lyp burr bashk.me qiken tende turp moj gaz i botes u bet moj faqet e zeza

 15. rs s
  rs s
  18 ditë më parë

  Kshillat e tua hahaha .

 16. Vangjelica Perillo
  Vangjelica Perillo
  18 ditë më parë

  Falenderoj maman e Antoneles dhe eshte nje zonje shume e respektuar nga ana time do desha te shihja dhe shume prinder te tjer te bashkihen me ke zonje dhe Ajo kishte shume te drejt per cfare ajo tha urime Antoneles dhe i uroj nje fat te mire Dhe po te kusha nje djal do e pranoja Andonelen si bashkshorte te djalit tim

 17. Shkurte Ademi
  Shkurte Ademi
  19 ditë më parë

  Bravo Lediana je shembull si femer me sjellje te mira 👍 te lumt

 18. Fatmira Cikoja
  Fatmira Cikoja
  19 ditë më parë

  Oj Jasemina e bukur je po kokerr mendje ske mjer ai mashkull qe merret me ty

 19. Ardita Hysa
  Ardita Hysa
  19 ditë më parë

  O Mevlan ke shpetu keq o bobo

 20. Fernando Ahmetaj
  Fernando Ahmetaj
  20 ditë më parë

  +1 antonela es loce

 21. Amarildo Ndreu
  Amarildo Ndreu
  20 ditë më parë

  Ledjana ❤ Mevlani Antonela 😈😝😝👹👺👿👎

 22. Anushe ت
  Anushe ت
  20 ditë më parë

  Mami Antoneles: Lediana Lediana Lediana Lediana Lediana Lediana Mami Antoneles prap: LEDIANA SME INTERESON FARE! EDHE EMRIN SJA PERMENDA FARE APO E KAM GABIM BORA? Lediana: (ke ik per lesh babo) 😂

 23. Ejensmith Ejen1997
  Ejensmith Ejen1997
  21 ditë më parë

  Mevlani mderkoh 😑 a cme gjeti mua me keto idiotet!

 24. antoneta gj
  antoneta gj
  21 ditë më parë

  Ajo më mirë të mos kishte ardhur fare se ta nihnin edhe atë se nuk paskapasur faj babai se thoshte na rrihte se tani po e tregojnë edukatën të dyja turp i madh pse nuk më ka rrahur mua babai po të kisha vepruar si ju të dyja më kishte rrahur edhe mua po mua më vjen turp shumë kur thotë antonela unë dua burrë edhe ngrihet në këmbë e puth një atëherë prishet me atë atëherë shko e puth tjetrin atëherë thotë jam rreale aty për antonelën nuk ka burrë që i del mbanë se nuk është femër ajo është më e ndyrëra aty dhe hidhet e flet keq për ledjanën e zihet me të ajo është më e edukuara aty ajo e ka tregua qetësinë dhe edukatën lum ajo familje që e ka rritur dhe e uroj me gjith shpirt të i eci fati me mevlanin

 25. antoneta gj
  antoneta gj
  21 ditë më parë

  Ti dukesh si jot bi në veprime prandaj e mbështesni njëra tjetrën .

 26. Harisi official
  Harisi official
  23 ditë më parë

  Lediana esht si Linda rei si me qen binjake

 27. saliji merxhan
  saliji merxhan
  23 ditë më parë

  Po qka hamam e ke pru nanen tane aty ne studio kur sun e duron dikush mi than kjo po hec banu dyjat ikni se jeni te shpifura nan e bij,se nga inati xhelozia i sulmoni Mevlanin dhe Ledjanen. Se ti Antonela je fallco aktore me skenar se as qe ke pas interes per Mevlani qe kur ke hy aspak!! Nan e bij njejt nje kok do me than do me than do me than do me than pfffff 🤮🤮🤮🤮

 28. saliji merxhan
  saliji merxhan
  23 ditë më parë

  Do me than Do me than Do me than Do me than ........ po thuje mo

 29. Kralb Oz
  Kralb Oz
  23 ditë më parë

  Lediana osht femra me me pa kulture qe kur ka fillu Peruthen!

 30. Enea Sula
  Enea Sula
  24 ditë më parë

  Kj mami antoneles qenka ...... ledjana dhe mevlani bravo keshtu vazhdoni

 31. Hava Buzra
  Hava Buzra
  24 ditë më parë

  Çe nxirrni më këtë mace shtrigë në jutub!

 32. Albbii 18
  Albbii 18
  25 ditë më parë

  Nena antoneles shqiperia nuk pranon nje vajz si antonela si ta pranoj mo 😂😂😂

 33. oiuet souiu
  oiuet souiu
  25 ditë më parë

  shku nja 300 km larg.

 34. Suzana Mezhika
  Suzana Mezhika
  26 ditë më parë

  O zot sa te duruar dhe me qetsi ledjana e mevlani keto Nan e bij dun dru

 35. Afrim Hoti
  Afrim Hoti
  26 ditë më parë

  Koka Kan nzor prej ketyne 2av aj burri si ika rre 😀 bravo lediana

 36. zeni 0086
  zeni 0086
  26 ditë më parë

  Ktyre dy biondeve i ecen pordha 5 metra para vetes dhe pse sepse me demek jetojn ne itali eeeeeee kujt i plasi trapi

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   25 ditë më parë

   Auu qfar e poshter kjo lediana si svjen turp kshu me nji grua ne moshe turp

 37. Eldion Mici
  Eldion Mici
  26 ditë më parë

  Dhe fute mamin te perputhen 40 se do burre

 38. Eldion Mici
  Eldion Mici
  26 ditë më parë

  Ik o Antonela ik se nuk je per ne perputhen bashke me mamanë tende dhe mos u qaj me te mami se dukesh si cupe mami

 39. Toti Alb
  Toti Alb
  27 ditë më parë

  Mevlan per dicka me vjen mire qe i je largu Antoneles se paske qen tu shpall shpi publike ne kavaje me Antonelen dhe Nanen e Antoneles 😂😂😂😂😂😂Spaska pas faj qe i paska rrah i jati po kto shifen cfare pisesh jane.

 40. ceerw buty
  ceerw buty
  27 ditë më parë

  Mamaja e Antoneles Profesoresha e don xhonit 😂😅

 41. Toni Lleshi
  Toni Lleshi
  27 ditë më parë

  Mjer toka si u ban

 42. Mimi Be
  Mimi Be
  28 ditë më parë

  Kur thot kjo "profesoresha" e italis kam edukuar 26 breza...shifet sa e ke edukuar vajzen tonde, nene e bij femra rrugesh. Tash e kuptoj pse babai i paska pas qit nga shpija kto flliqesira 🤮🤮

  1. nieooj gotoy
   nieooj gotoy
   26 ditë më parë

   Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...

 43. kolim jone
  kolim jone
  28 ditë më parë

  Ledjana ju a mbydhi te dyjave me qetsi e edukaten qe ka ,Antonela me te emen u mundua ta nxjerrin keq Ledjanen e Mevlanin por nuk arriten dot 😃 shume te ulta te dyja🤮

  1. ceerw buty
   ceerw buty
   27 ditë më parë

   Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...

 44. RobertDKY
  RobertDKY
  28 ditë më parë

  Ku qfar mamaje skandaloze

  1. nieooj gotoy
   nieooj gotoy
   26 ditë më parë

   Bobo car femra mban kjo bot mir e tha princi diku, po vertet kto te dyja nene e bije jan llumi

 45. Blerim Bluda
  Blerim Bluda
  28 ditë më parë

  si mam si bija njhehit as njana nuk asht emir dyjat jan lojtare dhe trathtare dha kjo ka inati se ja ka lon vajzen nuk ka dal menje vajz hipokrete e cila i gjuhet zhdo mashkllit ne krha dhe ekisha kshllu antonelen qe ta dergon mamin e vet ne perputhen + 40

 46. Samuele Bagosi
  Samuele Bagosi
  28 ditë më parë

  Ngjo kta qe ankohen si Antonella per baben dhe mamma per burrin i shkreti burre kto dy femra te gine veten

  1. kolim jone
   kolim jone
   28 ditë më parë

   Antonela; o maaaaa, Ledjana me mori Mevlaaaaniinnn , hajde çik o maaa . ????!!!!! Vjen mama dhe ja gadis qefin te dyve

 47. Linda Ciurcia
  Linda Ciurcia
  28 ditë më parë

  Ktijna o dio di scutari ma no.. Ma che vergogna.. Ma dove siamo.. Ma che profesoresh.. Ma dove.. Non sa ne parlare ne in lingua albanese..

 48. Adem Kastrati
  Adem Kastrati
  28 ditë më parë

  Av av mamja e antoneles ja qiti gjuhn gjuhess shqipee qe hsht njra ma e vjetra n erop ja qiti gjuhen.qfar edukate mjer pr ato djem qe i edukon kjoo.ahaa qfar familje e prishur

 49. Dona Dona
  Dona Dona
  28 ditë më parë

  Nane e bi skokni kerkah

 50. Anila Cani
  Anila Cani
  28 ditë më parë

  Po kjo , për çfarë ka ardhur këtu se se kuptoj. Apo shet dengla, ofendon dhe kerkon respekt.

 51. Kldi klodi
  Kldi klodi
  28 ditë më parë

  Andonela me plqen mamaja jote

 52. rijad alimi
  rijad alimi
  29 ditë më parë

  Auu qfar e poshter kjo lediana si svjen turp kshu me nji grua ne moshe turp

 53. soiung toiue
  soiung toiue
  29 ditë më parë

  Tash e kupoj pse ka ushtruar dhune babai i Antoneles sepse mi pas dy femna si kto dya ne shtepi , na ruaj Zottttt 😩

 54. Amet Ameti
  Amet Ameti
  29 ditë më parë

  antonela nuk ke byth me u shti ti me ledjanen dhe je shum injorante dhe mendon se je ti dhe vetem ti me fal po ashtu e kam ndjejt dhe smujta pa mos ta then e meritove se ledjana e tregoi te verteten dhe mos mashtro

 55. Amet Ameti
  Amet Ameti
  29 ditë më parë

  eleshja

 56. Arsim Fazliji
  Arsim Fazliji
  29 ditë më parë

  Kto dyja si ato lirimet nsezon,2per 1😅😅😅🤮🤮🤮

  1. soiung toiue
   soiung toiue
   29 ditë më parë

   Dexhenerim total mamaja dhe e bija tamam si emisioni

 57. xhulio piringu
  xhulio piringu
  29 ditë më parë

  Bobo car femra mban kjo bot mir e tha princi diku, po vertet kto te dyja nene e bije jan llumi

 58. Morena Bodlli
  Morena Bodlli
  29 ditë më parë

  Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...

 59. Iris Buzo
  Iris Buzo
  29 ditë më parë

  Bravo nene Bravo Antonela

 60. eklavia shytermeja
  eklavia shytermeja
  29 ditë më parë

  Antonela ropqime

 61. Elvira Isufi
  Elvira Isufi
  29 ditë më parë

  Antonela; o maaaaa, Ledjana me mori Mevlaaaaniinnn , hajde çik o maaa . ????!!!!! Vjen mama dhe ja gadis qefin te dyve

 62. Suela Pepa
  Suela Pepa
  29 ditë më parë

  Buqa nan e bij

 63. Musli Zeqiri
  Musli Zeqiri
  29 ditë më parë

  ..

 64. Marcio Lucio
  Marcio Lucio
  29 ditë më parë

  Pse. nuk shkon mami antoneles ne perputhen 40 + per te gjetur burrin 😂

 65. ALFA S
  ALFA S
  29 ditë më parë

  Mduket mua apo antonela ka ber buzet😂

 66. Ibadete Racaj
  Ibadete Racaj
  29 ditë më parë

  Profesoresha,i mjer ai femij qe kjo i jep edukat.

 67. Ibadete zalam
  Ibadete zalam
  29 ditë më parë

  hat se gru pa burr je ti oj magjupe

 68. Ibadete Racaj
  Ibadete Racaj
  29 ditë më parë

  Me e keqe ne qdo aspekt nena sesa Antonela !!!!!!!. Kosovaret thon:kqyrja nenen merrja qiken !! Keshtu qe runa zot prej mamit te antoles,se po ta trupoj rrugen mami i Antoneles me nuk do kesh fat ter jeten.

 69. Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSIT
  29 ditë më parë

  O pika ty kon ke edukuar ti qe ne radh te par nuk ke edukuar femijen tend dhe veten tende dhe reagoni come due vace spagnole che voi due lo capite bene profesoresh 😜😜😜😜🤣🤣🤣🤣profesoresh ☝️👃dei cacci bordellhone

 70. Rijat Jashari
  Rijat Jashari
  29 ditë më parë

  Nona e antomels nuk duhet te sillet aq keq me ledijanën dhe Mevlanin dhe nuk duhet te thot se e gjith shipria e duan nje vajz si antonela

 71. Afrim Kozmaqi
  Afrim Kozmaqi
  29 ditë më parë

  Dexhenerim total mamaja dhe e bija tamam si emisioni

 72. bouytt guyt
  bouytt guyt
  29 ditë më parë

  Me siguri nena e antoneles ka ardh per arjanin 😂

 73. Mergim Gashi
  Mergim Gashi
  Muaj më parë

  As armikut nuk ja deshiroj ne nënë te till

 74. Sefer Knap
  Sefer Knap
  Muaj më parë

  TUNGATJETA BLERIM ATKAN DAL FJALT E MIJA ME RESPEKT XHIMBOSSI PRAHA.

 75. deivi1 k
  deivi1 k
  Muaj më parë

  Momenti kur thot Shqiperia nk eshte gati te pranoj nje vajze si Antonela😂😂😂😂ca do te thot kjo moj aman😁😂 Antonela ta du shume mamin😂😂😂😂Mevlan larg se keto te hane te dyja vlla😂

 76. Aleks Toska
  Aleks Toska
  Muaj më parë

  O gjeti gru arjani😂😂😳😂

 77. Aleks Toska
  Aleks Toska
  Muaj më parë

  A re mevlan 😳😂ca ke humb kjo antonela qenka 1+1dhurat😂😂

 78. Diana Naikolli
  Diana Naikolli
  Muaj më parë

  Bora nuk te takon te kerkosh llogari nuk je zysh je drejtuse jo pse kesh pse ashtu

 79. Diana Naikolli
  Diana Naikolli
  Muaj më parë

  Uaaa per ca sillni ne studjo prinder se u be lemsh hesapi

 80. Diana Naikolli
  Diana Naikolli
  Muaj më parë

  Bravo Ledi👏👏👏👏👏👏👏👏

 81. Ar Dit
  Ar Dit
  Muaj më parë

  I bie anash hahahaa po jugor pra ca pret duhet me ardh i dit aty me i than jugu ka gay veriu ka burra ..mevlani o cun i mir ama nuk osh malsor me i ra drejt e antonela melisa e gocat e veriut respekte!!

 82. Luan Rrustaj
  Luan Rrustaj
  Muaj më parë

  Katastrof

 83. Evelina Aliaj
  Evelina Aliaj
  Muaj më parë

  Si puna jote foli satebije moje hanko

 84. erica hoxha
  erica hoxha
  Muaj më parë

  mevlan te komandon gruja por ti nuk je as i martuar antonela edhe kesaj rradhe i ngeli plenci var

 85. kidi rustmi
  kidi rustmi
  Muaj më parë

  Sa flak ka dal zinsi

 86. Saki Shiba
  Saki Shiba
  Muaj më parë

  Antonella Tuo madre e un madre bellissima ,intelligente ,elegante ,E l'unica ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 87. Cela Cel
  Cela Cel
  Muaj më parë

  Mami do k........ mduket

 88. Mirlinda Muqa
  Mirlinda Muqa
  Muaj më parë

  Dhe bora I mbron kto edge pse sillen kaq keq

 89. Mirlinda Muqa
  Mirlinda Muqa
  Muaj më parë

  Antonela dhe Mami vet total budalleee

 90. nieooj gotoy
  nieooj gotoy
  Muaj më parë

  Lum Shqiperja qe i jan xhdukur dy femra kaq te larta si Donika dhe Antonela. Shpetove moj Shqiperi, e shkreta Itali 😅😅

 91. Oresa Temaj
  Oresa Temaj
  Muaj më parë

  Je nena me me fat ne bot sepse dreq ishe vet edhe je shum me fat qe te ka perngja vajza qe eshte dreq

 92. Oresa Temaj
  Oresa Temaj
  Muaj më parë

  7 her e permeni ledjanen dhe jo per ledjanen nuk me intereson dhe se kam permen hiq hajt lop hajt edhe ti antonela qka po rritesh mene me fol italisht minutes minutes ec moj kur ski lan djal te italis pa shku me ra me to mute je 💩💩

 93. N Sh
  N Sh
  Muaj më parë

  Haahahah po paska pas kujt ti ngjaj e paska mamin KaraKuçk dhe injorante pa dyshim

  1. nieooj gotoy
   nieooj gotoy
   Muaj më parë

   Dy bushtra,turp per emisionin qe ju ka aty,femra te ulta

 94. Lara Lara
  Lara Lara
  Muaj më parë

  Mi

 95. Zoe Lahaye
  Zoe Lahaye
  Muaj më parë

  Kur te livdon nena vajzen thon pyeti kojshin 😤

 96. Mjaftime Iseini
  Mjaftime Iseini
  Muaj më parë

  Lediana bravo si u permbajte se kto nenee bij kerkojn ni te shkulur flokve

 97. Mjaftime Iseini
  Mjaftime Iseini
  Muaj më parë

  Zonja katastrof

 98. Antoneta Mataj
  Antoneta Mataj
  Muaj më parë

  Uaaaaaaaa car bullizmi esht ky ndaj ledjanes

 99. Antoneta Mataj
  Antoneta Mataj
  Muaj më parë

  Domethen ti ca do me than domethan pershemell dometha ce ta kuptojm dhe ne domethen se spo e kuptojm domethen . Perfundimisht domethen sikur domethen antonela domethen solli mamin domethen te vi domethen dhe ti boj domethon mevlanit domethen presjon domethen .

 100. Denisa Dema
  Denisa Dema
  Muaj më parë

  Nuk e di se sa flet antonela te gjithe rrin si pula🤥🤥🤥