Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

11 361 Shikime 1,3 mln
Argëtim

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente

 1. Hotel Velkom
  Hotel Velkom
  Orë më parë

  Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

 2. Hotel Velkom
  Hotel Velkom
  Orë më parë

  Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

 3. Dren Morina
  Dren Morina
  8 orë më parë

  Palim total nga Juli

 4. Anna Anna
  Anna Anna
  10 orë më parë

  Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

 5. Blero Duraj
  Blero Duraj
  13 orë më parë

  Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

 6. Marjo.
  Marjo.
  13 orë më parë

  15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

 7. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  18 orë më parë

  Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

 8. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  18 orë më parë

  Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

 9. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  19 orë më parë

  Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

 10. Drane Gjergji
  Drane Gjergji
  19 orë më parë

  O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

 11. Ikra Saiti
  Ikra Saiti
  Ditë më parë

  Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

 12. keli zhuri
  keli zhuri
  Ditë më parë

  Si i shkojne servilat mrapa

 13. Teuta Luka
  Teuta Luka
  Ditë më parë

  Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

 14. Anny Gjokhilaj
  Anny Gjokhilaj
  Ditë më parë

  Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

 15. Dona Rudi
  Dona Rudi
  Ditë më parë

  Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

 16. Jonida Balla
  Jonida Balla
  Ditë më parë

  κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 17. Ada Kasmi
  Ada Kasmi
  2 ditë më parë

  Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

 18. e s
  e s
  2 ditë më parë

  Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

 19. Xh. H
  Xh. H
  2 ditë më parë

  Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

 20. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Ashtsex

 21. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Me mbrojt

 22. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Glückli

 23. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Vellamoterbashkim

 24. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Veqesesesenipluher

 25. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Bota eshte

 26. Armend Bllaca
  Armend Bllaca
  2 ditë më parë

  moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

 27. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Punpapun

 28. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Ejsidi

 29. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Segzistonledhatime

 30. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Gabimeat

 31. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Gabimeat

 32. Isa M.
  Isa M.
  2 ditë më parë

  Sesh zakonisht

 33. Jonida Balla
  Jonida Balla
  2 ditë më parë

  ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

 34. Kujtim Kanani
  Kujtim Kanani
  2 ditë më parë

  Pravo juli

 35. Sara Italy
  Sara Italy
  2 ditë më parë

  Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 36. Hasani Bleron
  Hasani Bleron
  2 ditë më parë

  arjan konomi mkalli hahahahhaha

 37. Sara Italy
  Sara Italy
  2 ditë më parë

  Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 38. Besa Qinami
  Besa Qinami
  2 ditë më parë

  o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 39. Ylli Bulla
  Ylli Bulla
  3 ditë më parë

  Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 40. abbsnn cose
  abbsnn cose
  3 ditë më parë

  Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 41. Coco Jumbo
  Coco Jumbo
  3 ditë më parë

  Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 42. Lani lena
  Lani lena
  3 ditë më parë

  Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 43. Coco Jumbo
  Coco Jumbo
  3 ditë më parë

  Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  1. Coco Jumbo
   Coco Jumbo
   3 ditë më parë

   @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

  2. abbsnn cose
   abbsnn cose
   3 ditë më parë

   Sindi eshte shume e mire

 44. Lani lena
  Lani lena
  3 ditë më parë

  E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 45. Ben Beni
  Ben Beni
  3 ditë më parë

  Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 46. Matilda Moni
  Matilda Moni
  3 ditë më parë

  Sidi ke shum dret

 47. Erisa Qose
  Erisa Qose
  3 ditë më parë

  Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 48. Albanian Blood
  Albanian Blood
  3 ditë më parë

  kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 49. Kralb Oz
  Kralb Oz
  3 ditë më parë

  Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 50. Sevda Berisha
  Sevda Berisha
  3 ditë më parë

  nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 51. mirela ismaili
  mirela ismaili
  3 ditë më parë

  ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 52. Dt Lideri YT
  Dt Lideri YT
  3 ditë më parë

  .

 53. Arigona Kasaj
  Arigona Kasaj
  3 ditë më parë

  E kan qa

 54. Andi Tiron
  Andi Tiron
  3 ditë më parë

  Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 55. ermenisa feka
  ermenisa feka
  3 ditë më parë

  Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 56. Anton G
  Anton G
  3 ditë më parë

  Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 57. aola wili
  aola wili
  3 ditë më parë

  Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 58. Valbona Nurcellari
  Valbona Nurcellari
  3 ditë më parë

  Sindi eshte shume e mire

 59. Anton G
  Anton G
  3 ditë më parë

  Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 60. Alb123
  Alb123
  3 ditë më parë

  O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  1. aola wili
   aola wili
   3 ditë më parë

   Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 61. Sidorela sida
  Sidorela sida
  4 ditë më parë

  Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 62. Megi Dapi
  Megi Dapi
  4 ditë më parë

  Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 63. Gotshot 83
  Gotshot 83
  4 ditë më parë

  Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 64. Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar
  4 ditë më parë

  Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 65. Ali Jaan
  Ali Jaan
  4 ditë më parë

  Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 66. nairodMusic.
  nairodMusic.
  4 ditë më parë

  15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 67. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  4 ditë më parë

  Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 68. Mr. Morningstar
  Mr. Morningstar
  4 ditë më parë

  Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 69. Bleron Feta
  Bleron Feta
  4 ditë më parë

  Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 70. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  4 ditë më parë

  O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 71. butrint beshiri
  butrint beshiri
  4 ditë më parë

  Arjani be like: hajdeni te baba

 72. butrint beshiri
  butrint beshiri
  4 ditë më parë

  Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 73. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  4 ditë më parë

  Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 74. Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda
  4 ditë më parë

  Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 75. X xx
  X xx
  4 ditë më parë

  Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 76. Ina Bimbela Grijalva
  Ina Bimbela Grijalva
  4 ditë më parë

  Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 77. your dad
  your dad
  4 ditë më parë

  naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 78. Amarilda Gjeci
  Amarilda Gjeci
  4 ditë më parë

  Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 79. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  4 ditë më parë

  Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 80. Moza Moza
  Moza Moza
  4 ditë më parë

  o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 81. Korina Ymeri
  Korina Ymeri
  4 ditë më parë

  O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 82. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  4 ditë më parë

  Ana je as

 83. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  4 ditë më parë

  Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 84. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  4 ditë më parë

  Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 85. F_Z 2021
  F_Z 2021
  4 ditë më parë

  Super

 86. F_Z 2021
  F_Z 2021
  4 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 87. Fatjan Basha
  Fatjan Basha
  4 ditë më parë

  O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 88. Adriatik Diku
  Adriatik Diku
  4 ditë më parë

  Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 89. denis berberi
  denis berberi
  4 ditë më parë

  H

 90. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  4 ditë më parë

  Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 91. Albany Akakaka
  Albany Akakaka
  4 ditë më parë

  Respekte Arjan konomi je shum I mir

 92. Stelio Tobli
  Stelio Tobli
  4 ditë më parë

  Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 93. Rroni Rroni
  Rroni Rroni
  4 ditë më parë

  Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 94. Rigel Hoxhaj
  Rigel Hoxhaj
  4 ditë më parë

  Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

 95. Esmeralda Murati
  Esmeralda Murati
  4 ditë më parë

  Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 96. Erza Ali
  Erza Ali
  4 ditë më parë

  Asnjona per darsem shqiptare😑

 97. Erina E.E.A
  Erina E.E.A
  4 ditë më parë

  Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄

 98. ani Tiran
  ani Tiran
  4 ditë më parë

  Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha

 99. G. D.
  G. D.
  4 ditë më parë

  Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii

 100. Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori
  4 ditë më parë

  Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi