Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

2 397 Shikime 243 mijë
Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente

 1. Robert Gjedia
  Robert Gjedia
  Ditë më parë

  Ze, melodi, ndjenje dhe tekst! Kenge e bukur! Suksese Lorenc!

 2. C
  C
  2 ditë më parë

  Kenget e Lorit jane magjike

 3. Eda Bullakja
  Eda Bullakja
  2 ditë më parë

  Nje mrekulli. Perfect voice, music etc

 4. Zana Borici
  Zana Borici
  2 ditë më parë

  9

 5. Kreku Kreku
  Kreku Kreku
  3 ditë më parë

  ♥️♥️❤️💋❤️❤️👍

 6. Anxhi Gerti
  Anxhi Gerti
  3 ditë më parë

  Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍

 7. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  3 ditë më parë

  BRAVO.MIREMENGJES FITORE.

 8. Dorian Shaba
  Dorian Shaba
  7 ditë më parë

  👏👏👏👏

 9. kam mendimin tim
  kam mendimin tim
  8 ditë më parë

  Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓

 10. Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj
  9 ditë më parë

  Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton

 11. sidorela gjoni
  sidorela gjoni
  9 ditë më parë

  O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏

 12. Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj
  10 ditë më parë

  BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA

 13. Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj
  10 ditë më parë

  Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo

 14. Angel Angel
  Angel Angel
  10 ditë më parë

  Cfar super zeri wooow

 15. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  10 ditë më parë

  OK.

 16. aroma catering
  aroma catering
  10 ditë më parë

  Bravo naçut

 17. Areti Goxhaj
  Areti Goxhaj
  11 ditë më parë

  Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .

 18. Shpetimi Hasani
  Shpetimi Hasani
  11 ditë më parë

  Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍

 19. Tatjana Tosuni
  Tatjana Tosuni
  11 ditë më parë

  E bukur ,e ndjere !!!

 20. Renato Elmas
  Renato Elmas
  11 ditë më parë

  Zeri me i veçant i artisteve djem

 21. Rafaela Haxhiraj
  Rafaela Haxhiraj
  11 ditë më parë

  Bravo

 22. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  12 ditë më parë

  OK

 23. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  12 ditë më parë

  OK.

 24. silva gjoni
  silva gjoni
  12 ditë më parë

  Xhoi Molla te pershendes 😊

  1. Xhoi Molla
   Xhoi Molla
   9 ditë më parë

   🥺🥺 perl

 25. Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj
  12 ditë më parë

  Shume kenge e ndjere dhe profesionale

 26. Elisabeta Firaj1
  Elisabeta Firaj1
  13 ditë më parë

  Super

 27. Igli Islamaj
  Igli Islamaj
  13 ditë më parë

  Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë

 28. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  13 ditë më parë

  I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.

 29. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  13 ditë më parë

  I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.

 30. Eris Kanani
  Eris Kanani
  13 ditë më parë

  Duket dora e irkencit super harmoni

 31. Alina Lupascu
  Alina Lupascu
  14 ditë më parë

  Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍

 32. Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari
  14 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️

 33. Eduart Hida
  Eduart Hida
  14 ditë më parë

  Super keng 💫

 34. Klaudia Luzi
  Klaudia Luzi
  14 ditë më parë

  E bukur si kenge

 35. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  14 ditë më parë

  Ok.

 36. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  14 ditë më parë

  BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.

 37. ledina gjoroveni
  ledina gjoroveni
  14 ditë më parë

  e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍

 38. Linda Baqaj
  Linda Baqaj
  14 ditë më parë

  😍😍 I love it 🥰

 39. Mimoza Hoxha
  Mimoza Hoxha
  15 ditë më parë

  👏 👏 Suksese Lorenc!!

 40. Migena Lala
  Migena Lala
  15 ditë më parë

  👏

 41. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  15 ditë më parë

  BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.

 42. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  15 ditë më parë

  U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.

 43. Mirela Myftiu
  Mirela Myftiu
  15 ditë më parë

  Shume e bukur

 44. Jeta Jet
  Jeta Jet
  15 ditë më parë

  Shume shume e bukur 🥺🤍

 45. Dorina Pojani
  Dorina Pojani
  15 ditë më parë

  Shume e bukur. Suksese

 46. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  15 ditë më parë

  OK.SH.BUKUR.

 47. Sildorela Laska
  Sildorela Laska
  15 ditë më parë

  Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏

 48. fabss
  fabss
  16 ditë më parë

  Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍

 49. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  16 ditë më parë

  PERLE.

 50. ela ela
  ela ela
  16 ditë më parë

  Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund

 51. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  16 ditë më parë

  URIME NGA ZEMRA.

 52. Sonila Qehajaj
  Sonila Qehajaj
  16 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 53. Elida Kaiku
  Elida Kaiku
  16 ditë më parë

  Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰

 54. Tefta Hoxha
  Tefta Hoxha
  16 ditë më parë

  Super kënga 👏👏

 55. Tea Fori
  Tea Fori
  16 ditë më parë

  Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤

 56. MR Besnik
  MR Besnik
  16 ditë më parë

  Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁

 57. Neritan Dritan
  Neritan Dritan
  16 ditë më parë

  Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏

 58. egi egi
  egi egi
  16 ditë më parë

  Nje keng qe te emocionon pafund❤

 59. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  17 ditë më parë

  SHUME E BUKUR.

 60. Soni Plasari
  Soni Plasari
  17 ditë më parë

  Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍

 61. Esmeralda Halilaj
  Esmeralda Halilaj
  17 ditë më parë

  Suksese 💕

 62. Minavere Mujka
  Minavere Mujka
  17 ditë më parë

  Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike

 63. Mirjeta Lleshi
  Mirjeta Lleshi
  17 ditë më parë

  Shume bukur , suksese

 64. Ilirjana Cota
  Ilirjana Cota
  17 ditë më parë

  Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰

 65. SILVER43562
  SILVER43562
  17 ditë më parë

  SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up

 66. Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi
  17 ditë më parë

  💔

 67. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  17 ditë më parë

  LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .

 68. Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi
  17 ditë më parë

  KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.

 69. Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli
  17 ditë më parë

  Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰

 70. Linda L
  Linda L
  17 ditë më parë

  🥇💞💞

 71. Redona Toska
  Redona Toska
  17 ditë më parë

  Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍

 72. signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao
  18 ditë më parë

  Super Lorenc Super👍

 73. Shpresa Xh
  Shpresa Xh
  18 ditë më parë

  Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume

 74. Bea Skrzyniecki
  Bea Skrzyniecki
  18 ditë më parë

  Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶

 75. Lina Kaja
  Lina Kaja
  18 ditë më parë

  Bravo 👏 😍

 76. Emanuele Picozzi
  Emanuele Picozzi
  18 ditë më parë

  La mia canzone preferita ❤️

 77. irida zguro
  irida zguro
  18 ditë më parë

  Eh sa veta e gjejne veten ketu....

 78. Dajana Dulja
  Dajana Dulja
  18 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘

 79. ༄𖣘Rovena𖣘༄
  ༄𖣘Rovena𖣘༄
  18 ditë më parë

  I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌

 80. Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie
  18 ditë më parë

  Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!

 81. Era Alda
  Era Alda
  18 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👼

 82. Aureola AL
  Aureola AL
  18 ditë më parë

  Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!

 83. Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli
  18 ditë më parë

  Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥

 84. AVD Digital
  AVD Digital
  18 ditë më parë

  Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : alget.info/my/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan

 85. Erda Ameda
  Erda Ameda
  18 ditë më parë

  The best songs 👏👏👏

 86. Ornela Prifti
  Ornela Prifti
  18 ditë më parë

  Shume e bukur!

 87. My Love
  My Love
  18 ditë më parë

  Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 88. My Love
  My Love
  18 ditë më parë

  Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍

 89. Dea Shutina
  Dea Shutina
  18 ditë më parë

  Melodi jete😍❤

 90. Marinela Alia
  Marinela Alia
  18 ditë më parë

  Perl Lorenc ❤️

 91. Nuri Canaj
  Nuri Canaj
  18 ditë më parë

  Suksekse

 92. Jurgen Pecnikaj
  Jurgen Pecnikaj
  19 ditë më parë

  Suksese🔥🔥🔥

 93. Dea Hoxhaj
  Dea Hoxhaj
  19 ditë më parë

  TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔

 94. ersilda dervishllari
  ersilda dervishllari
  19 ditë më parë

  🥰🥰🧿🧿💜💜

 95. paola varfi
  paola varfi
  19 ditë më parë

  'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇

 96. Dajan Zyberi
  Dajan Zyberi
  19 ditë më parë

  Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤

 97. Hodo Bess
  Hodo Bess
  19 ditë më parë

  Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏

 98. Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo
  19 ditë më parë

  Urime kenge shm e bukur!

 99. Mirela vathaj
  Mirela vathaj
  19 ditë më parë

  Belissima

 100. Kejvin Çika
  Kejvin Çika
  19 ditë më parë

  Vokali i Lorencit është superior dhe e ka zbukuruar këngën.Teksti më duket pak i ngjashëm me të këngëve të tjera. Melodia është shumë e mirë 7.6/10

  1. Kejvin Çika
   Kejvin Çika
   8 ditë më parë

   @Nevila Nevila Aida esht nivel tjeter,nuk krahasohet me keta.

  2. no name
   no name
   12 ditë më parë

   @Nevila Nevila jam dakort po ta kish bere aida baraku kete melodi do ish tjeter nivel,Lorenci eshte vokal potent Sukseseee Lorenc ksaj here 8/10

  3. Nevila Nevila
   Nevila Nevila
   17 ditë më parë

   Po te ish nje keng nga tekstet e Aida Barakut do flisja ndryshe