Kryeministri Edi Rama - I ekspozuar me Ylli Rakipin tek "Të paekspozuarit”

616 Shikime 67 mijë

🔴 I ekspozuar me Ylli Rakipin tek "Të paekspozuarit”

Komente

 1. Marije Mamja
  Marije Mamja
  12 ditë më parë

  Mor cfar ka pir ky KM ? yes pak nga te gjitha

 2. Fiorello Marino
  Fiorello Marino
  12 ditë më parë

  Te jesh i sigurt o edi rama se ke marr fund .i ke bere njerezit te vuajne per buken e gojes .po largohet gjithe rinia shqiptare ne emigrim .ju doni shdukur me koh nga shqiperia se e keni bere shqiperine pacavure duke e vjedhur .poshte potikanet e korruptuar dhe kriminele

 3. albvizioni
  albvizioni
  15 ditë më parë

  bravo Rama. E meriton voten.

 4. Lumi Lumi
  Lumi Lumi
  16 ditë më parë

  Sa shum bythe lepiresash paska pas ne kete shqiperi ,si ka mundesi a ju ka q ,,,,ne bythe qe e pelqeni duke u tallur tash 8 vite me thoni nje pune kombetare qe ka bere ky Rama juaj o qorra vetem nje jo se ka politikan te mire ne shqiperi ,Sala ka bere shum gabime edhe ai por mos harroni se Sala e la me tre kushte per hapjen e ne gocjatava ,kurse ju pederasta qe jeni me ramen e keni quar ne 15 kushte ,Po te flasim per ekonomine cope cope JAZEK JU QE E MBESHTESNI 👎👎👎👎

 5. Kataleha Kataleha
  Kataleha Kataleha
  16 ditë më parë

  🧿🔝

 6. Arm19
  Arm19
  16 ditë më parë

  Rakip je komplet kazan

 7. Gerdt Gerd
  Gerdt Gerd
  16 ditë më parë

  Hahahahahahaa

 8. Orlinda Alla
  Orlinda Alla
  17 ditë më parë

  Bravo Rama

 9. Timo
  Timo
  17 ditë më parë

  Nuk e kuptoj zoti kryeministër se si keni pranuar të intervistoheni nga ky i ashtuquajtur gazetar duke e parë në çdo këndvështrim.. Nga këta gazetar që janë produkt i rastit , nga këta gazetar arkaik jo vetëm për ju që po " intervistoheni " nga ky bakall .. Po ju them me sinqeritet që deri në këtë moment që ju shkruaj kam qenë i djathë , por jo vetëm nga prezenca juaj ne kete " studio " por duke ndjekur me kujdes fushatën elektorale të të gjitha palëve nuk e pata të vështirë të kuptoj diferencën e madhe në çdo këndvështrim me jush dhe asaj që përfaqësoni dhe asaj që sot ndjehem shumë keq me vete për cfar kisha besuar deri më sot.. Nga ana ime ju uroj shëndet dhe suksese në punën tuaj aq të vështirë e të shejte.. Zoti ju bekofte

 10. Antonio Pagani
  Antonio Pagani
  17 ditë më parë

  O ylli o burre kurve o kelysh dhe servil i saliut dhe ilirit po se kuptoj pse harxhon frymen me ty gjigandi i shqipris Z. Edi Rama

 11. Mary Petsou
  Mary Petsou
  17 ditë më parë

  Bravo per qendrimin dhe miredurimin, Jeni lider I vertet, struktura dhe ciesia e larte analizes aktuale ekonomikopolitike,,, suksese te metejshme per ndertimin e Shqiperise ✌️✌️✌️🦅🦅🇦🇱🇦🇱🇦🇱PS🌹12✌️,, BESIMIN E POPULLIT KTHEJE NE PUNE ✌️gazetari I painformuar, banal dhe agresiv,, fatekeqesisht

 12. Realiteti Sot
  Realiteti Sot
  17 ditë më parë

  300 milion qe jan humbur faktikisht nuk jane humbur, aty jan dhe do perdoren per qellime liberale LGBT , wc transgender neper shkolla, propaganda gay marriage, dhe shum e shume seminare tjera per feminisem, etj etj. Pritni edhe nje vit e shihni

 13. Hamid Huqi
  Hamid Huqi
  17 ditë më parë

  B leona eshte ke tu

 14. D Boy
  D Boy
  18 ditë më parë

  Në tër Boten dotë denohet dhe ndalohet partit Si PS e Edvin Rames, qe korrupton Njerzt Duke bler votat. Kështu është ne gjithat Shtet ne BE dhe ne Amerik. Ky Kriminel Kryeminister Rama ky Hajdut qe sthot te tër kohen tjeter perveq , dasma dhandrri luli , saliu ,Meta, aq ma teper nuk din qka dot lobon per Qeveris te vet. Qe Udheheq Shtetin Shqiptar me Vrasjeve me Pages dhe Droga. Ky qe votohet , votohet nga Budallenjet qe nuk shofin Hunden e vet, nga vërbëria e pjekur nga Enver Hoxha. Me këtë Kriminel Olargak Hajdut Kryeminister dhe Qeveri, BE dot Ju mohoj qe ekzistent Shqipria, ashtu Si Kur Turqis qe ja bëj qe 40 vite. Votoni Ndryshim Ose jeni jasht botes, Si Turqia, dhe Rroga dot është 200€uro tër kohen ashtu si ne Turqi. Shtet Turk i Pa poshtur nga Shtete tjera, kurr, dhe prap jetojn ne varferi Rrog 150-200€uro Populli Turk.

 15. ARDI Live
  ARDI Live
  18 ditë më parë

  po kta sikur u zune keq me njeri tjetrin

 16. Bledar. Mastori
  Bledar. Mastori
  18 ditë më parë

  slime of the snail (qyrja qe le nje kermill pas). Zoti Rakipi, pse e fton ?!

 17. Fredi Tona
  Fredi Tona
  18 ditë më parë

  -TIMË TO GO RAMA I KARTEROSURI. (KA QËNË më KARTELLË QË PA LUAJTUR BASKETBOLL)

 18. Fredi Tona
  Fredi Tona
  18 ditë më parë

  UNË JAM PËR BURGIM TË PËRJETSHËM TË GJITHË POLITIKANLT HAJDUTË TË KËTYRE 30 VJETËVE. BURG NË 1 ISHULL, ME 1 VAKT BUKË NË DITË. BURG SI AI I KONTE MONTE KRISTO. EDHE LE TA PROVOJË POLITIKAN TJETËR TË VJEDHË.

 19. Kareman Karemani
  Kareman Karemani
  18 ditë më parë

  P

 20. Alb Protesters
  Alb Protesters
  18 ditë më parë

  Rama ikkk

 21. Isko Babi
  Isko Babi
  18 ditë më parë

  Gazrtar gomar, Edi Rama ka kultur perendimore. Ky gomar nga gazetari ka mentalitet Enverist. Shume i intereson zotit Makron qe dikush nga Shqiperija ta korrupton, ccccc qfar gomari ky gazetar.

 22. rr v
  rr v
  19 ditë më parë

  edvin kristaq vucici hajdut tradhtar nje mut si enver hoxha hani servila edhe nja 4 vjet me ket psikopat drogagji .

 23. Loren Morava
  Loren Morava
  19 ditë më parë

  Gjykate emisjoni esht ky gazetari;;po ke përballë kryeministrin o zotni gazetar.

 24. Vera and Genc
  Vera and Genc
  19 ditë më parë

  SA I durushem paske qene o KM...uno do Kisha ikur 10 here nga biseda

 25. Mariglen Corrushi
  Mariglen Corrushi
  19 ditë më parë

  Yllin e Çim Peken ti bashkosh bashke prap gjusem ngelen.

 26. E Domi
  E Domi
  19 ditë më parë

  Ska sufllaqe ktu o nacu 😂 brez bythqirash

 27. Game Freak
  Game Freak
  19 ditë më parë

  @ 2:08:25 ca ironie ben me te ,,cme shkriu prz,,bravo dhe suksese per emisionin Rakipi..mos u ndal me

 28. Beno Marku
  Beno Marku
  19 ditë më parë

  12

 29. Tanush Bushaj
  Tanush Bushaj
  19 ditë më parë

  Ju keni bere fushate negatve thote. O i shitur ku eshte pyetja ktu?

 30. Stelio Kuci
  Stelio Kuci
  19 ditë më parë

  Ky qe pam esht reale une thot Rama vetem te shaj di por me mire di te mashtroj popullin Shqiptar esht real e thot edhe vete

 31. Πετρος Μιτο
  Πετρος Μιτο
  19 ditë më parë

  Rama Je Gjigande

 32. Raven GB
  Raven GB
  19 ditë më parë

  Ramo gomari plak nuk nxe me kot lodhesh me zbras tenden e te mbushesh te gomarit

 33. Zef Vata
  Zef Vata
  20 ditë më parë

  Ylli Raki-Pi ose Ylli Rakija

 34. Lundy R
  Lundy R
  20 ditë më parë

  Rrenacaku me i gjate ne historine e njerezimit Do ja kishte zili dhe Jozeph Smith

 35. Zenun Tahir
  Zenun Tahir
  20 ditë më parë

  Te raft nje kancer mu ne tru o edi rama e te vdekshin fmit e ajo legenja e pastaj ti

 36. Ndue Perndreca
  Ndue Perndreca
  20 ditë më parë

  8780

 37. Utax James
  Utax James
  20 ditë më parë

  O ylli qenke pajtu me Ramen.Paske ngel ngusht me duket. 😂. Rama sa me lart

 38. sokol ahmetaj
  sokol ahmetaj
  20 ditë më parë

  o kipeeee ca ke pse behesh nervoz ..... qetesi edhe dashuri

 39. Naruto Shappuden
  Naruto Shappuden
  20 ditë më parë

  💋Best adult contact site💘👇 Click Here 》》 18cams.xyz 《《 Leurs états de santé respectifs les empêchent de s'approcher trop près l'un de l'autre. 在整個人類歷史上,強者, 富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市~sae和鄉村中的弱者,無力防守和貧窮成員。 然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其𝔻𝕅𝔸融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。 他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木)來調味食物煮的時候 1618600576

 40. Meni Dickes
  Meni Dickes
  20 ditë më parë

  Ky qenka gazetar krye rropqirr

 41. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  20 ditë më parë

  Ylli rakipi eshte kameleon barazohet me Nikoll Lesin.!?🤣🤣🤣☻👹👺👎👎👎🖤🖤🖤🖤🖤

 42. Artan Coku
  Artan Coku
  20 ditë më parë

  Brravooooo Rakipo..rrespekte je i rralle nga gazetaret..mir ja ben qe ja plas ne sy ktij rq

 43. Bujar Braka
  Bujar Braka
  20 ditë më parë

  Ke shum durim z Rama me kta gazetar te semur nga menia ,mos jan gjo te infektuar nga sala e nga Muta kta ?

 44. Titanic Titan
  Titanic Titan
  20 ditë më parë

  Mallkuar qofshin ata rilindas qe mbeshtesin kete sterr mashtrues mallkuar...jo socialistet por rilindas te edi ram djallit...

 45. Stelio Kuci
  Stelio Kuci
  20 ditë më parë

  Kryeministri me injorant qe ka njohur historia

 46. Titanic Titan
  Titanic Titan
  20 ditë më parë

  Perfundimisht....mediat jane te blera apo shitura dhe kudo qe ky sterr te shkoje do te flitet per ate qe ky do qe te flitet...po te ishte ne doren time une dija se cfare te beja por fatkeqesisht ndodhet me duart e ligesise dhe joshjes djallezore ne menyre monetare apo opozitare por edhe nje kercenim i tmerrshem...Zoti qofte me shqiptaret!🙏🙏🙏

 47. sopoti78
  sopoti78
  20 ditë më parë

  O Rakip o kokerr idioti!!!!@ 😱😱😱😱😱😱

 48. Artur Murra
  Artur Murra
  20 ditë më parë

  Rakipi nuk ben interviste por karakteri I mbrashte i ketij gazetari provokues pyetjeve te marra nga ky digjital ne emer te "miresise"nje Rakip tjeter pozitiv po ti ku dole kaq negativ qytetarja

 49. Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu
  20 ditë më parë

  YLLI RAKIP JENI HAJDAR AGA I METES

 50. micho Simakou
  micho Simakou
  20 ditë më parë

  O Ylli o rrot k....i

 51. Orges Dune
  Orges Dune
  20 ditë më parë

  O gazetar bythe nese pjell rraca jot ok por nenat shqiptare lindin jo pjellin se sjan lop ndoshta pjellin lopet e rraces tat lepirs legen......

 52. xxxal al
  xxxal al
  20 ditë më parë

  Bravo edi

 53. Shofer Kamioni
  Shofer Kamioni
  20 ditë më parë

  Ju lumt edi rama se ju boni pun meritoni fitore ps fitore shqipri qe duam me pun me program fitore ps resp👍👍👍👍🤝

 54. Basri Hasani
  Basri Hasani
  20 ditë më parë

  Rakopi ka pjerdhe

 55. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  Vazhdo Rakici je prefekt

 56. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  Gazetar beni pyetjen provokative dhe aludon me kunderpergjie me dashje sikur te jesh S.Berisha jo si gazetar profesionit

 57. andisboy
  andisboy
  20 ditë më parë

  Kur do ekspozohet injoranti Ylli Rakipi kelyshi i Berishes qe zhduku incizimet e vrasjes se Hajdarit. Qe drejtoi gazeten e pashitur Albania te Sali Berishes 8 vjet pronari i 17 apartamenteve dyqaneve dhe vjedhje te tjera na parate qe vodhi me reklama PD.

 58. Jimi J
  Jimi J
  20 ditë më parë

  Robt kush e lav

  1. Jimi J
   Jimi J
   20 ditë më parë

   Edi rama ja qifr Familjen atyre qe e suportojne

 59. Tony
  Tony
  20 ditë më parë

  Rama eshte prestigjator si Nadir Murra.vjedh dhe nuk kapet🤣🤣🤣magji e zeze

  1. Adela Bimaj
   Adela Bimaj
   11 ditë më parë

   899

 60. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  Kam nje propoziM meqense je kaq izoti shko ne vend te Bashes per tu bere kryeminister

 61. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  Po spitalet me se ubene?!!

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   20 ditë më parë

   Me floririn likes!?

 62. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  O gam gam lere njeriun te flas dhe mos e peshty

 63. Ilhan Rustani
  Ilhan Rustani
  20 ditë më parë

  A mer shkerdhat gazetar, krahason Ramen me Sali derrin,se kush ka ber me shum per Shqiperin.Shih ato publicitetet e Edit qe i vendos ne programin tend,si ne gojen e ujkut,hapni syt o te verbuar!

 64. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  More zoti gazetar ju dhe Saliu nxirni vaksinen e pavlefme!!!!?

 65. Vin V
  Vin V
  20 ditë më parë

  Eshte per tu habit me nivelin e aftesise teatrale per ta shfaqur si demokraci kte tutele 30 vjecare!! Per mu, eshte faj e krim historik i te gjithe krerve te te gjitha kraheve!!

 66. Vin V
  Vin V
  20 ditë më parë

  Same shit!! .... God bless America !!

 67. Valentina Cara
  Valentina Cara
  20 ditë më parë

  Rama me i mire dhe ti me i keq tani

 68. rajen molln
  rajen molln
  20 ditë më parë

  o zoti kazan plehrash, sot ke te ftuar ne studio me te mirin mes te keqijeve

  1. billis s
   billis s
   20 ditë më parë

   Me karagjozin nder karagjozat me te cmendurin midis te cmendurve

 69. Juljan Bushamaku
  Juljan Bushamaku
  20 ditë më parë

  Edi rama 1 shi i shqiperise

 70. Valentina Cara
  Valentina Cara
  20 ditë më parë

  Bravooooo lart e me lart mos u ul

 71. Alma Bulku
  Alma Bulku
  20 ditë më parë

  Vetem gazetar nuk eshte ky po' pse nuk e ftove ne je kafene kryeministrin dhe beje muhabet ...po' mesohuni me kulturen ore

 72. konti montekristos
  konti montekristos
  20 ditë më parë

  Rakipi je thjesht nje person me mllef..kaq Edi rama mandatin e 3 🥳🥳🥳🥳

  1. Rita Gardner
   Rita Gardner
   15 ditë më parë

   ka mllef nje popull i tere me te; me te drejte....eee a po e paguan ti Becetin o tutkun?

  2. konti montekristos
   konti montekristos
   20 ditë më parë

   @Artur Murra persh Mbreti Artur

  3. Artur Murra
   Artur Murra
   20 ditë më parë

   Pershendetje Edmond Dantes!qytetarja

 73. Liljana Zhori
  Liljana Zhori
  20 ditë më parë

  O zoti gazetar a e di ti se sa borxhe kan shtetet shume mè te fuqishem nga shteti jon .E lini kete djal YLL me vizjon ,ta bej Shqiperin ton te dashur si gjithe vendet e perparuara.E lini te punoj .Perara EDI RAMA🌹🌹Je YLL

 74. Valentina Cara
  Valentina Cara
  20 ditë më parë

  O Rama o kryeminister po cdo te ky njeri qe vetem njeri nuk eshte gazetari ben pyetje dhe pret pergjigje jo si kur zihen dy njerez ne kafene ceshte ajo "ti mo hej"" pa edukate

 75. Durim Dauti
  Durim Dauti
  20 ditë më parë

  E mo Ylli Rakipi je mèsuar me tall tezen me lloj lloj halabaku ti po ky ti tredh bolet

 76. ΚΩΣΤΑΣ Π
  ΚΩΣΤΑΣ Π
  20 ditë më parë

  Zoti gazetar jeni ne opozite me kryeministrin dhe jo ne rolin e gazetarit !!!!

  1. bho _
   bho _
   16 ditë më parë

   O. Zotni se. Jeton ne. Greqi po gazetari ne Demokraci ate pune ka te kritikoje Qeverrine se po i Lepiu Bythen eshte Legen ps ose pd

 77. Alma Bulku
  Alma Bulku
  20 ditë më parë

  Po' i lumt bytha qe eshte i zgjuar dhe di te bej foto dhe te japi situatat ...ec perpara gjigand Leri kto miza qe te pickojn ndihmo popullin ashtu Sic e ke misure se ne fund do maresh shperblimin e duhur nga zoti dhe nga populli

  1. Gezim Kadrija
   Gezim Kadrija
   19 ditë më parë

   Sufllaqeeeeee

  2. Artur Murra
   Artur Murra
   20 ditë më parë

   Pershendetje moj Alma optimists per punen qe po behet e ca te paudhdme e mohojne,por si femer dhe e arsimuar nuk te shkon nisja e paragrafit nje nene e moshuar,pac miresi bije !

 78. Alma Bulku
  Alma Bulku
  20 ditë më parë

  Po' ky gazetari pse nuk e le kryeministrin te shprehet ,mesohu o popull duhet me fol me rradh ,bej pyetje dhe degjo pergjigje mos nderhy

 79. Tony
  Tony
  20 ditë më parë

  Kte se ze gjumi naten per shqiptaret saqe do i bej kontrata pune gjith Bangladeshit

 80. Kastriot Jashari
  Kastriot Jashari
  20 ditë më parë

  Ooo njerëz ... mesohuni ta degjoni njeri tjetrin kur flet ... cfare jeni ju keshtu Me respekt per vellezerit tane Nga Kosova

 81. eduard kasa
  eduard kasa
  21 ditë më parë

  o gazetar leshi qe sdi ca me thon po ti bien saliu me mesazhe ca pytjesh te besh

 82. Valentina Cara
  Valentina Cara
  21 ditë më parë

  Shumei pa edukete o yllje

 83. Valentina Cara
  Valentina Cara
  21 ditë më parë

  O yll rakipi te veshiroset ikona jote me kete te folur perdor nje "ironi" (ku medon se e ben ate )qe eshte teresisht e shpifur. Perpara Rama mos degjo kete tr...... Me duket sikur te ka mare rama ne interviste e jo ti kryeministrin hajde hajde estrade

 84. gazi mondi
  gazi mondi
  21 ditë më parë

  Ku i çove 300 milion Euro o ramoviç

  1. Tony
   Tony
   20 ditë më parë

   Shif si hyn komunistet mbrojne enverin.o te prapambetur

 85. Lina Lina
  Lina Lina
  21 ditë më parë

  O Gazetar i Regjimit Komunist Pse i quani Negative Populli Timonjeri e pret me duar trokitja e përcjell me duartrokitje Dhe me në fund më Votë. Ju zoti Rakipi percaktoni në bisedën tuaj Popullin negativ.Ju duhet tju a lini vendin gazetarëve të rinj. Ju mendoni në përgjithsi si gazetar Se vendi juaj i gazetarëve keni përfituar më certifikatë pronësie. Ju personalisht flisni si gazetar i komunizmit.Kenga dhe duartrokitjet burojnë nga populli kur jan të kënaqur.nga Qeveria dhe Mazhoranca.SukseseQeveria Rama.

  1. Artur Murra
   Artur Murra
   20 ditë më parë

   Jo komuniste puro fashiste Rakipi

 86. Ilirfier
  Ilirfier
  21 ditë më parë

  O Rakipi qenke rrote KARIIII fare . Burrat flasi dhe rrine drejte nuk perdridhen si kurvat si puna jote

 87. Marcel Guri
  Marcel Guri
  21 ditë më parë

  Rama, ec përpara ne jemi me ty! 🇦🇱🌹🇦🇱

  1. God's Favorite
   God's Favorite
   19 ditë më parë

   Administrata eshte me ty 🍔🌮🌯

 88. Ilir Rama
  Ilir Rama
  21 ditë më parë

  Sa gazetar i shpifur sot ma ke mbush mendjen 100% qysh kur intervistove jahon mulosmanin nel vinte per te vjell kur te degjoja kurse sot je nji gazetar pa dinjitet dhe sillesh si politikan dhe sikur ti e kerkon karrigen e pushtetit dhe jo opozita kjo esht shum fyese per gazetarin edhe pse gazetaret dhe opionistet jan tifoz dhe jo prefesionist te prefesionit te tyre turp turp

 89. Vangeli Kyriai
  Vangeli Kyriai
  21 ditë më parë

  LSI parti kurvash .

 90. Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras
  21 ditë më parë

  RAMA NE BALLAFAQIM ME Z RAKIPI DHA LAJMIN E DITES ,,KULLAT NE TIRANE I NDERTON MAFIS ,, AMBASADA E DEGJOI KETE LAJME

  1. Tony
   Tony
   20 ditë më parë

   Po mafia do i ndertoj kush do i ndertoj ti dhe une qe skemi leke

 91. Nick Name
  Nick Name
  21 ditë më parë

  Ti nuk je gazetar ti je kar

 92. rustem murrja
  rustem murrja
  21 ditë më parë

  Edi Rama ka qene fatkeq, se ka punuar me nje opozite destruktive. Nje opozite te pangopur. Ne cilin vend te botes opozita e ka djegur vendin e saj? Ne cilin vend te botes opozita ka vrare popullin e vete?!!!

  1. ioanna122
   ioanna122
   20 ditë më parë

   @Tony hahahahahaha ok

  2. Tony
   Tony
   20 ditë më parë

   @ioanna122 po pse ne ca kemi,gra kemi

  3. ioanna122
   ioanna122
   20 ditë më parë

   @Tony Nikita shum mir beri Po kosova ka burra

  4. Tony
   Tony
   20 ditë më parë

   Ne kosove opozita dogji parlamentin

  5. ioanna122
   ioanna122
   21 ditë më parë

   Privilegjet e deputeteve e pe e degjove qe marrin lek edhe ata qe nuk kan vajtur asnjeher ne palament Ndihma per wqeran dhm rrinin dhe qeran e paguan shteti Prandaj mos e shikoni zgjedhjet si ekip futholli PS PD Shikoni interesat tuaja Se ai ka 8 vjet qe thot uj drita rrug qe ato esht i detyru nga evropa ti bej se ijep fonde Dhe per ndihma ekonomike per cdo fmij per qera per lindje etj nuk i dalin leket Luli flet shum mkr nga kjo an per ndihma si ne evrop ktu ku jam un cdo muaj marrim ndihm per qeran fmijet sipas te ardhurave Edhe un per kte do votona per interesat e mia familjare per ndihma se me cfar do rrojm Ne dhe punojm dhe ndihma marrim Emisjoni shqiptaret per shqiptaret nuk duan ndihm ata njerez nuk jan populli jon apo jan te ndar pse apo ska mundsi ta lem te vdes zketo ja faktet sa mir jeton populli Un votoj interesayt e mija edhe ketu te ter nuk merren me punet qwe i ka per detyr ministri ti bej se leket e popullit jan nga populli i merr Te ter votojn ate qe i premton rritjen e rroges ndihma etj Edhe atje kete duhet te shikoj populli interesat ekonomike te saj se edhe ata per veten e tyre punojn nuk punojn per ty

 93. Roza Roza
  Roza Roza
  21 ditë më parë

  🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄

  1. Roza Roza
   Roza Roza
   20 ditë më parë

   @Artur Murra 🙏

  2. Artur Murra
   Artur Murra
   20 ditë më parë

   Pershendetje une pas shume viteve te shumta ka ndryshim e kam lene Kandahar e sot edhe qorri e sheh te fala

  3. Roza Roza
   Roza Roza
   21 ditë më parë

   @Tzimis Tzimaras 👋 Mirmengjesi Nuke banoi ne Shqiperi kam kohe pa vajtur Thjeshte Shikoij pake Ndryshyme Ju prsh te keni nje Dite te Bukure 👋

  4. Tzimis Tzimaras
   Tzimis Tzimaras
   21 ditë më parë

   Roza RAMA PRANOI QE KULLAT NE TIRAN I NDERTON MAFIA ,ta gezoni KRYE MADURON E BALLKANIT

 94. Roza Roza
  Roza Roza
  21 ditë më parë

  Ramaaaa Fitoreeeee

  1. Roza Roza
   Roza Roza
   21 ditë më parë

   @Razije Sadiku 👍

  2. Razije Sadiku
   Razije Sadiku
   21 ditë më parë

   Mire bere qe ke shkuar tek ky gazetar Ylli do kete nxjerre mesime Te matet mire me tY EDI Suksese dhe fitore EDI

 95. Sajmira Mehmetaj
  Sajmira Mehmetaj
  21 ditë më parë

  O rakip po ik o rakip SE je I korruptu ti se nuk Liren Punet ne Mes kryeministri me I mbare dhe me punetore as nuk do ta gjeni me si kryeministri arsyeja do ta kuptojne vete njerzimi me kalimin e koherave troc fare.

  1. Tony
   Tony
   20 ditë më parë

   Aq i korruptum eshte ai sa kryeministri jot i mbylli televizionin se kritikonte qeverine

 96. Premto Doni
  Premto Doni
  21 ditë më parë

  Studio Time. O Rakip, o ryp ,studion e babait e keni mor idiot.

 97. BabaJaro K
  BabaJaro K
  21 ditë më parë

  Ky Ylll Rakipi Paska Ec Nga Trut far krahasime banale ben krahason shqiperin me britanin gjermanin pse ata e beren ne jo phii kokrra e hutit ky Bravo Kryeminister Eshte veshtir tkesh debat me ksi persona

  1. Jeme Hajri
   Jeme Hajri
   3 ditë më parë

   Po u digjoj sa qejf po Shfreni.flisni ironi plane Vini në plan dhe ditën e Lindjes kur doni të.lindni dhe kur doni tëVdisniAmin

  2. Jeme Hajri
   Jeme Hajri
   3 ditë më parë

   FEJA ËSHTË MBRET I TOKËS DHE I.QIELLIT VETËM MISTERI U JEP PËRGJIGJE.PËR TË GJITHA GJERAT AMIN🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💓🌏

  3. Jeme Hajri
   Jeme Hajri
   3 ditë më parë

   Çdo shekull ka melodin e Muzikës sipas stilit të tijë Feja është mbreti Tokës dhe Qiellin Vetëm mistri ujep përgjigje Tëgjithave

  4. Jeme Hajri
   Jeme Hajri
   3 ditë më parë

   një i mënçëm nuk i lexon këto qe lexova unë ca të tjerë qe kanë mbetur fjashko jo për fajë të tyre Ilexojnëdheibijenqemanes

 98. Berushi Nuredin
  Berushi Nuredin
  21 ditë më parë

  Rama hik

 99. Jam Kush Jam
  Jam Kush Jam
  21 ditë më parë

  🤣🤣🤣 Rakipi perfaqesues i demokracise shqiptare te kohes komuniste... pse nderrove mendje per vaksinat e pasigurta??? ( po gezohu o lummadh po te jen problematike se do ket mundesi te kthehet kadavera e demokracise Salii beu) ...pse genjeve???? Tani o beri mire o beri keq...Cili eshte problemi o karzetar??????🤣🤣🤣🤣🤣

 100. wolf
  wolf
  21 ditë më parë

  Ylli Rakipi Te shkerdhefsha gjithe femrat e fisit, palle kari Me ju Rama tall koqet gjithe diten Po ju akoma se merrni vesh o pallosha kari Para Rama