Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet

1 555 Shikime 164 mijë
Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALget for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Thimie Tahiraj
  Thimie Tahiraj
  23 orë më parë

  Ozote sa te mire qe jeni na kenaqet jeni te mire te gjithe ti Aurela je ylle fare👏👏👏

 2. Teuta Seferi
  Teuta Seferi
  2 ditë më parë

  Je ylle vertete aurela 👏👏🥰⭐⭐⭐❤😂😂

 3. Alma Lazaj
  Alma Lazaj
  2 ditë më parë

  Brava AURELA qe permende fshatin panaja fshatin e veres, rakise, zogjve te pjekur ullinjve, vajit te ullirit por dhe te njerezve me tradita dhe vlera te larta njerezore😘

 4. Serxho Vlore
  Serxho Vlore
  2 ditë më parë

  Na shkrivo moj aurela 👏👏👏👏👏

 5. Blerta Gjoka
  Blerta Gjoka
  3 ditë më parë

  😄😄😄

 6. Ardiana Gjata
  Ardiana Gjata
  3 ditë më parë

  Shume e bukur

 7. Bosi Bosi
  Bosi Bosi
  3 ditë më parë

  🙏sa kemi qeshur AURELA O VLONJATE O LABE E VERTET O IKONA E SKENES SHQIPTARE TE DUAM TE KLANIFORNIA SE NA KENAQE 🤣😂🤣😂🤣😂🤣

 8. DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA
  4 ditë më parë

  EC PERPARA TÈ CAFSHA BALLIN ME SQEPAR TÈ BEFSHA VARRIN....KUJE KUJE O XHIKE QORRI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 9. Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli
  5 ditë më parë

  🐦🐥🎼alget.info/too/video/zL6rl3lwh6mMgoo🎼🐦👍

 10. Naim Sadiku
  Naim Sadiku
  5 ditë më parë

  Shum bukur bravo

 11. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  5 ditë më parë

  Ju lumte na kenaqe Aurela gace je e madhe 😀😀😀🤷‍♀️👏👏👏👏💃🕺💃

 12. Alba Guzuna
  Alba Guzuna
  5 ditë më parë

  Shitesi I peshkut I paparè...me lot kam qesh😎🤣😂😁😘😘

 13. Suela Lifo
  Suela Lifo
  5 ditë më parë

  AURELA SUPER 👌👌👏👏🇦🇱🇦🇱

 14. Esmeralda Sali
  Esmeralda Sali
  6 ditë më parë

  Me sqepar ta hapsha varrin 😂😂

 15. raisa shena
  raisa shena
  6 ditë më parë

  Aurela

 16. Linda Allmuca
  Linda Allmuca
  6 ditë më parë

  E dashuron aurela

 17. Fato Veliu
  Fato Veliu
  6 ditë më parë

  Na kenaqet jeni shum te mir

 18. Diana Zelia
  Diana Zelia
  6 ditë më parë

  Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni

 19. Zarina Mitrushi
  Zarina Mitrushi
  6 ditë më parë

  Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂

 20. Jashar Qenanaj
  Jashar Qenanaj
  7 ditë më parë

  ✓✓✓✓

 21. Dava Halili
  Dava Halili
  7 ditë më parë

  Me lot kam qesh

 22. Dava Halili
  Dava Halili
  7 ditë më parë

  Ooooo zot

 23. Angry gamer
  Angry gamer
  7 ditë më parë

  Ka lezet vlonjatja e tundi

 24. Filloreta Zanaj
  Filloreta Zanaj
  8 ditë më parë

  O aurela o dashuriiii

 25. layy yyy
  layy yyy
  8 ditë më parë

  Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤

 26. awkdnmpo
  awkdnmpo
  8 ditë më parë

  o Aurela o ylll

 27. Edmonda Hamati
  Edmonda Hamati
  8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 28. Lili Sumaj
  Lili Sumaj
  8 ditë më parë

  e madhe je Aurela❤😂😂👏

 29. Valbona Lamaj
  Valbona Lamaj
  9 ditë më parë

  Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗

  1. Valbona Lamaj
   Valbona Lamaj
   4 ditë më parë

   @DJAL NGA SHQIPERIA Un me origjine jam nga mallkeq vlores por kemi ikur shum shpjt ng fshti kur kam qen un 6 vjc respk

  2. DJAL NGA SHQIPERIA
   DJAL NGA SHQIPERIA
   4 ditë më parë

   Nga je ti valbona se njoh me mbiemrin tend dhe jan nga vlora

 30. anxhela love
  anxhela love
  9 ditë më parë

  😅😅😅

 31. fabjola berberi
  fabjola berberi
  9 ditë më parë

  Si e ka titullin kënga në fund

 32. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  9 ditë më parë

  Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi

 33. Vasilika Sinani
  Vasilika Sinani
  9 ditë më parë

  Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏

 34. Ana Bekteshi
  Ana Bekteshi
  9 ditë më parë

  Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️

 35. Christian Hoxha
  Christian Hoxha
  9 ditë më parë

  Yll bote na kenaqe

 36. Mario Brunelli
  Mario Brunelli
  9 ditë më parë

  Sa i madh albano hahahahaha

 37. eda lutaj
  eda lutaj
  9 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 38. Donika Mazaj
  Donika Mazaj
  9 ditë më parë

  O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt

 39. Ina Xhelo
  Ina Xhelo
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt

 40. Valentina Kulemani
  Valentina Kulemani
  10 ditë më parë

  Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣

 41. DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA
  10 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣

 42. DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA
  10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂

 43. Evja Davidhi
  Evja Davidhi
  10 ditë më parë

  Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia

 44. Tereza Vrapi
  Tereza Vrapi
  10 ditë më parë

  O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE

 45. Emilia Emi
  Emilia Emi
  10 ditë më parë

  U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri

 46. Klaidi Merkai
  Klaidi Merkai
  11 ditë më parë

  Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.

 47. Festim Yzeiri
  Festim Yzeiri
  11 ditë më parë

  Aurela Gace je gjigande

 48. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  11 ditë më parë

  E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja

 49. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  11 ditë më parë

  Shum bukur

 50. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  11 ditë më parë

  Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores

  1. Kland Del
   Kland Del
   9 ditë më parë

   Harram ato goca qe ta japin ty

 51. Eva Rriska
  Eva Rriska
  11 ditë më parë

  Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣

 52. Rudina Subashi
  Rudina Subashi
  11 ditë më parë

  Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟

 53. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  11 ditë më parë

  E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po

 54. Eva Rriska
  Eva Rriska
  11 ditë më parë

  Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰

 55. Omi Omi
  Omi Omi
  11 ditë më parë

  Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 56. Omi Omi
  Omi Omi
  11 ditë më parë

  13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 57. Omi Omi
  Omi Omi
  11 ditë më parë

  Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

 58. Nurie Thomo
  Nurie Thomo
  11 ditë më parë

  Sa bukur qe e luane

 59. Omi Omi
  Omi Omi
  11 ditë më parë

  Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣

 60. Omi Omi
  Omi Omi
  11 ditë më parë

  Preku preku🤣🤣🤣🤣

 61. Blerina Veizi
  Blerina Veizi
  11 ditë më parë

  Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂

 62. Michele Keta
  Michele Keta
  11 ditë më parë

  Uaaa me lott o Aurela je yllll pz

 63. Shpresa Xh
  Shpresa Xh
  11 ditë më parë

  Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺

 64. Jeta Cilia
  Jeta Cilia
  11 ditë më parë

  A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧

 65. Veli Reka
  Veli Reka
  11 ditë më parë

  Shum per te qeshur😂👏👏

 66. Jeta Cilia
  Jeta Cilia
  11 ditë më parë

  Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇

 67. Alba Guzuna
  Alba Guzuna
  11 ditë më parë

  Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘

 68. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  11 ditë më parë

  Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa

 69. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  11 ditë më parë

  Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela

 70. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  11 ditë më parë

  Me mir e ben humorin aurrela gace

 71. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  11 ditë më parë

  Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa

 72. King Kong2.0
  King Kong2.0
  11 ditë më parë

  Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️

 73. Speranza Castelli
  Speranza Castelli
  11 ditë më parë

  Aurela je ❤️

 74. Jesmina Harapej
  Jesmina Harapej
  11 ditë më parë

  Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗

 75. Vlore Vlore
  Vlore Vlore
  11 ditë më parë

  Arela e nadhe si gjithnje

 76. lyon lyon
  lyon lyon
  11 ditë më parë

  Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤

 77. Sali Rerza
  Sali Rerza
  11 ditë më parë

  O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori

 78. ELJO IsLami
  ELJO IsLami
  11 ditë më parë

  Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩

 79. giax giaxve
  giax giaxve
  11 ditë më parë

  Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu

 80. Mimoza Uka
  Mimoza Uka
  11 ditë më parë

  Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣

 81. Jtree Sams
  Jtree Sams
  11 ditë më parë

  😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten

 82. katerina koutsoukou
  katerina koutsoukou
  11 ditë më parë

  Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘

 83. Sazan Boboci
  Sazan Boboci
  12 ditë më parë

  Hopa Gzime 😅😅😘😘😘

 84. Gen Kolaj
  Gen Kolaj
  12 ditë më parë

  🥰🤪😎

 85. Bali Ajet
  Bali Ajet
  12 ditë më parë

  😂😂😂😂

 86. Aferdita Xhelaj
  Aferdita Xhelaj
  12 ditë më parë

  Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 87. Vita Rohani
  Vita Rohani
  12 ditë më parë

  O sa e bukur bravo aurela

  1. Fatmira Kondi
   Fatmira Kondi
   12 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣

 88. Mimoza Jeschke
  Mimoza Jeschke
  12 ditë më parë

  Cfar idiotisch

  1. Trendelina Hysa
   Trendelina Hysa
   11 ditë më parë

   Aurela je shum e mir

 89. Mimoza Prifti
  Mimoza Prifti
  12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖

 90. Juljana Stafa
  Juljana Stafa
  12 ditë më parë

  Aurela diva 👏👏👏

 91. Lindita Cianci
  Lindita Cianci
  12 ditë më parë

  Na kenaqe mi motra

 92. Vesa Serena
  Vesa Serena
  12 ditë më parë

  Je i.pa paree

 93. Morena 5
  Morena 5
  12 ditë më parë

  te gjitha rolet i bon Aurela

 94. Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha Abdullahi
  12 ditë më parë

  Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar

  1. Raiden Coleman
   Raiden Coleman
   11 ditë më parë

   @Karter Harper checking it out now. Seems promising.

  2. Karter Harper
   Karter Harper
   11 ditë më parë

   Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!

  3. Hamide Dervishi
   Hamide Dervishi
   11 ditë më parë

   Aurelia esht 1shi

 95. Mimoza Sadushaj
  Mimoza Sadushaj
  12 ditë më parë

  O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤

  1. granitOffcial
   granitOffcial
   12 ditë më parë

   poo shpirt😘😘😘

 96. Richie Spiro
  Richie Spiro
  12 ditë më parë

  O sa kam qesh

 97. esi daku
  esi daku
  12 ditë më parë

  Aurela e shkrive talenti je njeshhh😘😘💥💥💥💥💥💥

 98. best- one
  best- one
  12 ditë më parë

  Aurela numer 1

 99. DIY World
  DIY World
  12 ditë më parë

  Emison rreth ilirëve me 5 episode. m.alget.info/too/video/vr7Nzq2icndqi6g

 100. Sander Lilo
  Sander Lilo
  12 ditë më parë

  Albano eshte MARADONA i humorit ne vendin tone

  1. Sander Lilo
   Sander Lilo
   11 ditë më parë

   @rosa Imed un nuk thashe qe eshte ai dhe do mbes ai edhe 38 vjet, por sot per sot eshte me i miri. Pershdetje

  2. Ergi Hoxha
   Ergi Hoxha
   11 ditë më parë

   @rosa Imed ke fole drejte,,,

  3. rosa Imed
   rosa Imed
   12 ditë më parë

   Se nuk ben ndonje humor COC ,,po' thuaj ska me aktore te mire ,,,se ka rrjedh truri shqiptar neper bote