KENGE MOJ - Vallet shqiptare - 13 Prill 2021 - Show - Vizion Plus

1 814 Shikime 191 mijë
Argëtim

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.
#kengemoj #vizionplustv #valletshqiptare
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alget.info

Komente

 1. Irena Hasim
  Irena Hasim
  3 ditë më parë

  Jemi Shume krenare per muzike tone folklori tone shqiptar do deshiroja te mesoheshe edhe ne shkolle te mos haroen tradita jone popullore dhe muzike jone eshte thesar sic eshte edhe ketu ne Greqi ne cdo fund viti shkollor femijet eter shkollave organizojne festa te bukura me muzike dhe kostune folklorike nga ter trevat e vendit do ishte bukur te organizohet edhe ne vendin tone jemi krenare qe jemi shqiptare bravo 💐👏👏👏

 2. Julian Nonaj
  Julian Nonaj
  3 ditë më parë

  Krenar për aftësinë krijuese të popullit tonë që përkundër halleve dhe derteve nga më të llojllojshmet përgjatë të kaluarës, prap ka ditur të na inspirojë dhe bëjë krenar me të tilla këngë e valle, kudo ku ndodhet në trojet shqiptare. Ju përgëzoj ju te produksionit për këtë program fantastisk por dua tju treq vëmendjen ju organizatorve për sa I përket mungesës së vëmendjes për shqiptarët e Maqedonisë, luginës se Preshevës dhe atyre të Malit të zi për sa I përket shpalosies së valleve dhe këngëve të këtyre trevave shqiptare !! Ata duhet të jenë prioritet nr një për juve pasi në ato treva më shumë se kudo tjetër duhen inspiruar dhe dhënë kurajo për kulturën dhe trashëgiminë kulturore shqiptare. Përgjegjësia juaj deri sa merrni një iniciativë të tillë shumë të mirëpritur është shumë e madhe që ata mos të ndjehen të mënjanuar apo lënë jashtë vëmendjes. Unë jetoj prej shumë vitesh në Norvegji dhe këta po na integrojnë ne të huajve që skemi lidhje fare me vëndasit dhe jo ne te lëmë mënjanë përfaqësimin në një program të tillë të atyre për të cilët duhet të jemi më së shumti krenar që e ruajnë identitetin shqiptar përkundër çdo trysnie dhe çdo çmimi. Kjo duhet bërë jo vetëm për sa thash më lart, por sepse aty ne kemi rastin më të mirë të tregojmë vlerësimin për vetveten por edhe për ta, në mungesë të përkujdesit të shtetit amë kjo do ishte më e pakta që mund të bëhet që ata të kurajohen në ruajtjen e identitetit nga ju si media mbarëkombëtare 🙏🙏

 3. Indrit Bejtaga
  Indrit Bejtaga
  5 ditë më parë

  O ska si kto kenge e valle ne bote ❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱na kenaqet shpirtin🙌🙌🙌

 4. seak da
  seak da
  5 ditë më parë

  Respekt.Ti duam,dhe te kercejme vallet e tona Tradicionale. I LOVE ❤ALBANIA❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪 RESPEKT.

 5. maj m
  maj m
  8 ditë më parë

  Te gjithe fantastike po Te gjithe orkestra, valltaret, kengetaret, Klea. Po cpaske qene moj Juliana Pasha nam moj gru qoft per kenge e qoft per valle paske shkuar dem me muziken e lehte, e shkallove dhe burrin gjith nur ne cdo nate

 6. Erzen Pilinci
  Erzen Pilinci
  8 ditë më parë

  Bravo vizjon plusi. Me genge moj na kenaqet

 7. Bardha Lukaj
  Bardha Lukaj
  13 ditë më parë

  Brravo te gjithe stafit te kenge moj ,nji brravo per valltaret e mrekullushem ,per kengetaret ,dhe per prezantuesen ,duket nji vajze e mrekullushme e bukur dhe me shume energji pozitive ,brravo brravo ,!!!!!

 8. Fatmir Emini
  Fatmir Emini
  14 ditë më parë

  Bravo e keni kallë me një atmosferë darsmore shum fantastike, ju lumt gjithve, sidomos krejt valltarve dhe orkestrës, folklori shqiptar është numër 1. Bravo orkestra e këngës moj.👏👏💫😍🤩🇦🇱🇨🇭

 9. lili shyta
  lili shyta
  16 ditë më parë

  Ato gocat ne vallen korçare sikur te buzeqeshnin te gjitha do dukeshin me bukur.çunat me te qeshur me te gjalle.

 10. Souzana Dervishaj
  Souzana Dervishaj
  16 ditë më parë

  Kemi nje folklorin me te bukur ne bote.

 11. Meliha Piccolo
  Meliha Piccolo
  18 ditë më parë

  Na kenaqet ju lumte

 12. Era Alm
  Era Alm
  18 ditë më parë

  Sa lezet ka te shikosh se si fluturojn shqipet sapo degjojne melodine e tyre❣

 13. Tia Koka
  Tia Koka
  18 ditë më parë

  Je yyyll KLEA HUTA te falte zoti na kenaqe syte , je e pa pare ne cdo drejtim . Bravo produxioni per zgjedhjen , jeni me fat qe keni prezantuese 💖🌸🌟🌹❤️🌺👏👏👏👏

 14. Zyra Memini
  Zyra Memini
  18 ditë më parë

  Sonte vertete nje kenaqesi Shpirterore. Muzikantet perfekt,bravi Te gjith.vallet Jane folkior Shqiptar .me te bukura ne Bote.braviiiiiiiiii👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 15. Tia Koka
  Tia Koka
  18 ditë më parë

  Bravo Vaske Curri te kendofte zemra , na kenaqe me kto kenge permetare . Bravo Alberije je nje kengetare qe i kendon te gjitha kenget e trevave shqiptare 👏👏🌟💫❤️🌹👑

 16. Erio Mari
  Erio Mari
  18 ditë më parë

  ju lumte vizion plus na kenaqet

 17. Miranda Mema
  Miranda Mema
  19 ditë më parë

  Nje lumturi pa mas.Por haruat klarinetistin .Si e qau talentin e ndezi dhe I vuri kapakun Kengen Moj. Suksese.

 18. Zhuljeta Shore
  Zhuljeta Shore
  19 ditë më parë

  Po ku kini qene me pare. Sa bukur ju vete zeri bashke juli dhe vaske. Ju kendofte zemra 💋💋

 19. Violeta Mihallari Tanka
  Violeta Mihallari Tanka
  19 ditë më parë

  Shumë bukur na kënaqët!!Një bravo të madhe për Vizion Plus për të madhin Zhani Struga bashkë me ansamblin e Korçës !!Ju përshëndesim nga Belgjika!!!

 20. Ina Ino
  Ina Ino
  19 ditë më parë

  Na kenaqet 😍😍😍😍

 21. Rovena Gusho
  Rovena Gusho
  19 ditë më parë

  Fantastic

 22. James
  James
  19 ditë më parë

  Shumë bukur por nuk duhet të ngatërroni emrat dhe trevat e valleve, kolazhi I valleve të hapjes së emisionit është nga zona e Devollit, vallja e burrave quhet Valle Devolliçe, vetë emri të lë të kuptosh se nga cila zonë vjen, mos u sillni si grekët që akoma sot kujtojnë që fustanella është greke

 23. Viollanda Krushova
  Viollanda Krushova
  19 ditë më parë

  Ju pershendesim nga Bostoni I larget ose nga nje pjese e Korces 😍Nje spektakel qe ka aritur permasat e nje Shou gjigant ju urojme suksese ne vazhdim 😍😍

 24. Leta Shyta
  Leta Shyta
  19 ditë më parë

  bravo kenge moj zemra ju kendofte na kenaqni cdo te marte zoti ju bekofte 🙏🙏

 25. Leta Shyta
  Leta Shyta
  19 ditë më parë

  bravo na kenaqet me vallet popullore mezi presim te marten qe ju tju degjojme zoti ju bekofte 🙏🙏

 26. Flutra Plaku
  Flutra Plaku
  19 ditë më parë

  Siete bravissimi bravi una nostalgia

 27. Simo Phone
  Simo Phone
  20 ditë më parë

  Duet i mrekullushëm Çfarë të thuash për Vaskë Currin që e dëgjon duke kënduar dhe do ta dëgjosh dhe ta dëgjosh tërë kohën Juljeta një.këngëtare e konfirmuar që këndon këngët ebtë gjitha zhanreve muzikore aq bukur Bravo

 28. Besmir Disha
  Besmir Disha
  20 ditë më parë

  Zoti ja u bëft hallall se ngushëlloni dhe bëni me nostalgji për mama shqipërin shum që jemi larg

 29. Gentjan Plaku
  Gentjan Plaku
  20 ditë më parë

  Trupa baletit durresit super

 30. Remzije Osmani
  Remzije Osmani
  20 ditë më parë

  Oooo Juliana Pasha na knaqe zemër më zërin tênd të bukur dhe të ëmbël që ke sëbashku dhe buzëqeshja me këngën kombinohet mrekullushum..

 31. Remzije Osmani
  Remzije Osmani
  20 ditë më parë

  Oooo zot sa bukur vallëzojne qunat..👏👏👏👏👏👏 Sa bukur ju shkon qunave kjo valle ... runaj zot të rinjët tanë më të bukrit planet🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 32. Xhoel Kullolli
  Xhoel Kullolli
  20 ditë më parë

  Nje bravo e madhe per te gjithe .Emision qe u ka minguar te gjithe ve👌🙏🏻🥰

 33. Flora Muhametaj
  Flora Muhametaj
  20 ditë më parë

  Ju falenderojme nga thellesia e shpirtit per kete program qe na sillni kaq harmoni, sa pasuri te madhe paska Shqiperia jone, folklori yne nuk shteron kurre nga jugu ne veri nga cdo krahine, nje falenderim te vecante per orkestren qe nuk reshtin pa pushim duke sjelle atmosphere kaq te kendshme per publikun, mezi e pres me padurim te marten te shikoj se cfare do na sillni ate nate. Si emigrante ju jemi shume mirenjohes qe ja percillni brezit te ri jo vetem aty por edhe per ne qe I kemi femijet te lindur jashte atdheut, ju pershendesim dhe ju duam ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 34. boralda duraj
  boralda duraj
  20 ditë më parë

  A more Vask Curri cfare zeri ke! I paarritshem!

 35. Velidemino Velidemino
  Velidemino Velidemino
  20 ditë më parë

  Te kendoft zemra moj Juljana Pasha se na kenaqe me ate zerin tend te embel Rrofsh.

 36. Lume Hoxha
  Lume Hoxha
  21 ditë më parë

  Juliana dhe Vaske Curri bilbilat e kenges popullore. Duet i mrekullueshēm,fantastike na kenaqet fare🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 37. adelalee 31
  adelalee 31
  21 ditë më parë

  Urime nga zemra valltareve dhe kengetareve ❤️❤️Urime Vizion Plus ❤️🌺🧿

 38. Luna Kolonja
  Luna Kolonja
  21 ditë më parë

  Ju lumte nje big shou ,nje minifestival popullor na kenaqet ,Florida SHBA.

 39. Alma Fejzillari
  Alma Fejzillari
  21 ditë më parë

  Oooo sa u kenaqem Çdo jave qe ju ndjekim ngrihemi dhe kercejme neper shtepi sikur kemi dasem ne shtepine tone 🎵🎵🎵ju Faleminderit shume te gjitheve muzikanteve 🎹🎸🎷🎺🎻🥁, kengetareve🎤, valletareve💃💃🕺🕺, Klea je e mrekullueshme Ju lutem ta vazhdoni sa me gjate "Kenge moj,, sepse jane shume shume kenge dhe valle per tu rikujtuar Pershendetje nga🇧🇬 🇦🇱

 40. Festim Maxhari
  Festim Maxhari
  21 ditë më parë

  Bravo na kenaqet

 41. Festim Maxhari
  Festim Maxhari
  21 ditë më parë

  Keshu vazhdonina kenaqet brao

 42. Aferdita Thanasi
  Aferdita Thanasi
  21 ditë më parë

  Nje BRAVO super e madhe per kete emision, qe po na e risillni dhe mbani gjalle traditen shqipetare. Kenaqesi e pafund ska me te bukur se vallet e kenget Sqipetare te te gjitha krahinave, nostalgji dhe kenaqesi kur i shikon dhe i degjon na relaksoni. Orkester FANTASTIKE gjithashtu nje BRAVO komplet stafit dhe suksese te metejshme!

 43. naj naj
  naj naj
  21 ditë më parë

  A moje Klea Huta sa e mire sa e embel qe je sa mire e prezantone programin. Te gjitha jane te bukura kenget,vallet artister por ama qershija mbi torte je ti me meryren tende te prantimit je shume e mire te duam shume❤️💐🌟🌺

 44. Limpio Tray
  Limpio Tray
  21 ditë më parë

  Juli Paaha jo vetem ke gengetare e Mrekullushme por edhe VALLTARE shume e mire e tundi fare

 45. gazi gazi
  gazi gazi
  21 ditë më parë

  Shqipria duhet te jet krenar me këtë orkestr edhe me Juliana Pashen qe na knaqen

 46. Dorinela gjomarkaj
  Dorinela gjomarkaj
  21 ditë më parë

  Mos e mbyllni kte program pa na sjell dhe kenget dhe vallet arvanite perndryshe nuk eshte e plote

 47. meliha piccolo
  meliha piccolo
  21 ditë më parë

  o sa kenaqesi me kto kenge dhe vallet tona tradicionale shqiptare ka lezet ti shikosh ju lumte per kte spectakolo kaq te bukur +++++++ ju pershendes nga Germania

 48. naj naj
  naj naj
  21 ditë më parë

  Faleminderit Vaske Curri dhe valltareve te Durrsit na kenaqet me vallen e Osmane Ages !Na gezuat ne shpirte dhe na bete te mendojme qe kemi artiste te medhenj si Vaske Curri qe Zoti ja shtofte jeten dhe bukurine origjinale te zerit te tije brilante, pore po na behen dhe artiste te rinje si grupi valltareve te Durrsit qe e kercyen aqe bukur kete valle ju lumshin kembet dhe shpirti prej artisti. Nuke gjeje fjale per t’ju uriar dhe falenderuar qe mbani gjalle traditen Shqiptare dhe e trashegoni ne breza. Vertete kenget Shqiptare dhe vallet tona jame me te bukura ne bote🙏🌸🇦🇱🌺

 49. Moza Kita
  Moza Kita
  21 ditë më parë

  shkurt fare jeni me te MIRET...fjalet nuk vlejne per kete program kaq te bukur per keto kenge e valle qe ta ngrene shpirtin peshe ...vec BRAAAVO ...do Zoti vazhdoni sa me gjate me kete program e muzike bio qe ja vlen ta ndjekesh e rindjekesh ne youtube ....

 50. sartv _57
  sartv _57
  21 ditë më parë

  O zot zemra mal mal ju lumte

 51. Jela Mollaj
  Jela Mollaj
  21 ditë më parë

  Super!🌠👌 Gjithcka perfekte! Ju lumshin kembet valltareve!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Komplimente per te gjithe kengetaret vecanerisht per patrioten time te mrekullueshme Juliana Pasha 🌠❤ Orkestra 👌 Kam kercyer ne shtepi ( guzhine😂 nderkohe po gatuaja)sikur te isha ne dasem.😂😂 E ku ka me bukur sesa vallet shqiptare. Sa shume na mungojne dasmat ne qe jetojme jashte Shqiperise.😔

 52. Ylli Tajari
  Ylli Tajari
  21 ditë më parë

  DO doja maesron ZHANI STRUGA gjigandin e muzikes popullore me nje kaba se i qan te degjojm dhe kaba ne programin e bukur superior kenge moj

 53. Shpresa Gerdeci
  Shpresa Gerdeci
  21 ditë më parë

  Semplicemente te perkryer te gjithe!!!!Ju prsh nga larg!!!!!

 54. Valentina Cara
  Valentina Cara
  21 ditë më parë

  Shume e shkelqyer bashke punimi VASKA JULIANA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 55. Valentina Cara
  Valentina Cara
  21 ditë më parë

  Vaske jam permetare nga naqellaret te pershendes te lumte goja te jesh mire na kenaqet

 56. Valentina Cara
  Valentina Cara
  21 ditë më parë

  Jetoj ne emigrim ketu e 27 vjet kur shoh kete emision qaj me lot mallengjimi per kete tradite te bukur te shkelqyer te zilishme nga gjithe ruzulli tokesor . Ehhhh ku shkuan ato vite(diktatur diktator etj etj)qe themi sot por i gjithe populli keto i kishte ne shpirt ne zemer ne cdo treve te vendit qe nga jugu ne veri moj cupe moj klea e bukur moj qershize e kuqe ashtu sic te tha dhe vaska thuaj atij televizorit tend mos na nxjeri politikane e analiste por te mundesoj te te leri ty dhe stafin tend te mbuloni 24 oreshin me keto gjera te bukura te nderoni psikologjine e popullit.Te pershendes nga larg dhe sa me shume te tilla emisione. Je e vecante dhe te uroj te kesh nje jete te bukur ashtu sic je vete

 57. Rozina Lluca
  Rozina Lluca
  21 ditë më parë

  Nje falenderim I shkon treshes Pandi e Bledi laco dhe Adrian hila dhe orkestres se mrekullushme 👏👏👏👏

 58. Eris Eris
  Eris Eris
  21 ditë më parë

  Vallet edhe muzika jonë Sa e bukur sa e mire sa e ëmbël sa e dlire! Duartrokitje edhe falënderime për valltaret këngëtarët orkestrën edhe ju që keni organizuar këtë copëz kulture shqiptare që na mbush zemrën e na çliron nga stresi i përditshëm! Duartrokitje për çdo natë që transmetoni këtë emision. Me shume hapsirë duhet të kenë këto evente që fëmijët tanë të kulturohen e te mësojnë të duan vendin prej nga i kanë rrënjët.

 59. ilir luca
  ilir luca
  21 ditë më parë

  Keni bo ate qe se ka bo asnje TV per 30 vite jeni me te miret ai qe ka qen organizatori dhe kongetaret e te gjithe trevave Shqiptare i kane dhe nja 30 VITE JETE NGA URIMET .

 60. Liljana Zhori
  Liljana Zhori
  22 ditë më parë

  Perlet toa ju lumte Vizion Plus tv Bravoooooo

 61. Monda Ag
  Monda Ag
  22 ditë më parë

  Juliana thjesht ylle

 62. Albisa Shega Fowler
  Albisa Shega Fowler
  22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 63. Anesti Petriti
  Anesti Petriti
  22 ditë më parë

  JU LUMTE VIZIONI PO NE 50 VJECARET ME KETO KENGE JEMI RITUR PO JU LUTEMI KENGEN KORCARE DO TA KENDONTE ME MIRE NJE KORCAR JO SE KAM DICKA ME JULIANA BASHEN PO KEMI SHUME NE KORCARET KENGETARE PER KENGET TONA JU PERSHENDES PRAPE BRAVO ZHANI

 64. Luiza Hasa
  Luiza Hasa
  22 ditë më parë

  Cdo te marte mezi e presim te shikojme tv Vizion +,Jeni nje dritare qe ne shohim drite ne kete kohe te veshtire pandemie, kur jemi te mbyllur nga kjo flame e keqe, ju na jepni gezim dhe kenaqesi cdo te marte.Jeni i vetmi tv qe ruani vlerat dhe traditen e popullit.Nje komb vleresohet me historine qe ka lene pas, me muziken dhe kulturen.Jeni me te miret.Ju pershendesim nga Italia

 65. perla Gold
  perla Gold
  22 ditë më parë

  Me te vertete nje mbremje e bukur me kete muzike popullore. Kemi nevoje per me nigju muzike te harroje hallet qe kemi. Gjith kengetaret te mrekullushem.

 66. Ana Llapushi
  Ana Llapushi
  22 ditë më parë

  Ik moj Klea se shum serioze rri mos na shit mend,nuk je për në ekran ti 😕😠na je veshur si klloun me kët fustan

 67. Qytetar shqipetar
  Qytetar shqipetar
  22 ditë më parë

  Ky program na ka kenaqur dhe na ka hequr stresin qe na ka mberthyer nga pandenia.Vaske Curri dhe Julit ju kendofte zemra .Te gjithe jane te mbrekullueshem por Irini Qirjakun ku e kini, bilbilin e jugut. Ne jemi nje grup shqiptaresh ne Gjermani dhe rime para ekranit cdo te marte per te pare edhe Irini .Ju falemindrtit per kete koncert kaq te bukur..ju lutemi na i plotesoni kete deshire sepse ajo eshte nje kengerare qe e duan te gjithe shqiotaret.

 68. Jonka Paloka
  Jonka Paloka
  22 ditë më parë

  Alberije mos u plaksh kurr je nje 🤩💫😍💥

 69. Jonka Paloka
  Jonka Paloka
  22 ditë më parë

  Na kenaqet nje mbremje shum e bukur me ju 😘😘😘💫💥

 70. Mira mira
  Mira mira
  22 ditë më parë

  Bravo Juli po tregon veten si super shpirt.

 71. Mimoza Llastica
  Mimoza Llastica
  22 ditë më parë

  I kishte munguar Greta Zani ketij spektakli, te kenaq shpirtin me zerin e saj

 72. Ab
  Ab
  22 ditë më parë

  kam 25 vjet jashte shqiperise dhe ne mendjen time kengetaret shqiptare kane qene perhere ata te vjetrit. Kenge moj me beri te kuptoj qe edhe keta te rinjte jane te mrekullueshem. Nuk kam fjale t'i pershkruaj te gjithe por qershia mbi torte Juliana Pasha qe nuk e kisha idene lish ishte. Nje nga spektakelat me te bukur ne kete periudhe. Do doja te benit ndonje rradhe edhe kenget e festivale te vjetra me origjinalitetin e tyre

 73. Mira mira
  Mira mira
  22 ditë më parë

  Sa e bukur qe je.klea dhe program sh bukur. Ju lumte , te njohim dhe the te mos harojme traditat tona qe na i kane mare greqia dhe serbia.

 74. Alda Paja
  Alda Paja
  22 ditë më parë

  EDHE TE VDWEKURIN E NGRINI NGA VARRI

 75. Zydi Zeneli
  Zydi Zeneli
  22 ditë më parë

  U kendofte shpirti na kenaqet bravo Altin Llakaj bravo bukuroshe Klea te kendofte zemra Vis Shkodrani i mrekullushmi violinisti nuk ja di emrin dhe te gjithe te tjeret jeni njesha u kendofte shpirti shume faleminderit per kenaqesine qe me jepni.

 76. Arjola Gega
  Arjola Gega
  22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👋👋👋👋

 77. Lion King
  Lion King
  22 ditë më parë

  Qysh e lejoni Shpatin me kendu po ai ska ze

 78. StërMendime
  StërMendime
  22 ditë më parë

  Hajde more Osman Taka... 🇦🇱🇽🇰

 79. Mimoza Mara
  Mimoza Mara
  22 ditë më parë

  Bravo te gjitheve juliana je e pa aritshme te kendofte zemra gjithmone 👏

 80. Zulfi Saliu
  Zulfi Saliu
  22 ditë më parë

  Me mire nuk behet, .... thjesht FANTASTIK! Nje milion falimenderime dhe pergezime te gjitheve pa dallim, TV-produkcionit me regjisore e skenariste, udheheqses se spektaklit, orkestres dhe te gjithe artisteve! JENI TE MREKULLUESHEM.

  1. Xhari Zeka
   Xhari Zeka
   10 ditë më parë

   Me kenget dibrane na kenaqet

  2. Eleni Koxhioni
   Eleni Koxhioni
   18 ditë më parë

   ÒoooOoooooo9ggoo Pp p ppppppppppppppppooooo Oo O Ooooooo O O OoÒÒOOOiIIOOÒOOOÒÒOOOOoooòOoooooòòooooioooiooooòooooOooooiOO

 81. Mira Metja
  Mira Metja
  22 ditë më parë

  Pershendetje nga ishulli kos I Greqise. Nje bravo per orkestren ,dhe te gjithe stafit . Na kenaqet . Ju faleminderit . Dhe nje falenderim per vallet e Korces tone te bukur

 82. Λιζαμπετα Κυριακου
  Λιζαμπετα Κυριακου
  22 ditë më parë

  Shumë bukuri!!!!!!!! , na kënaqët . Na duket sikur jemi në Shqipëri.. Përshëndetje nga ATHINA.

 83. Arjola Gega
  Arjola Gega
  22 ditë më parë

  👏👏👏👏👏✌✌✌

 84. Breaking Point
  Breaking Point
  22 ditë më parë

  Mire do benit te merrnit dhe ata te Dropullit se dhe ata jane pjese e shoqerise shqiptare

 85. mir Hox
  mir Hox
  22 ditë më parë

  Bravo klarineta qe shoqeron cdo lloj kenge super ♥️

 86. Breaking Point
  Breaking Point
  22 ditë më parë

  Vaske Curri, o gjigand I Permetit na kenaqe me keto kenge te bukura... dhe nje pershendetje per Juljanen qe I kendon bukur kenget e te githa trevave

 87. Era Alda
  Era Alda
  22 ditë më parë

  Bravo cuna Bravo Nexhildo Sula 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 88. fix bike
  fix bike
  22 ditë më parë

  Na e mbushet shpirtin apo sna ka marr malli per dasmat qe i bejm aq te bukura🤗🤗😆

 89. Engjellushe Korreshi
  Engjellushe Korreshi
  22 ditë më parë

  Jeni te mbrekullueshem!

 90. Barie Lashi
  Barie Lashi
  22 ditë më parë

  Këngët dhe vallet tona janë më të bukurat .me zor presim ditën e martë për të parë këtë spektakël të vërtetë. Bravo vizion plus .ne kënaqet

  1. Marie Dimitri
   Marie Dimitri
   22 ditë më parë

   Bravo na mallengjyet me muzike evalle fantastike eme zerat tuaja drilande1000 dravo

 91. mir Hox
  mir Hox
  22 ditë më parë

  Hopa juli te rujt zoti♥️

 92. mir Hox
  mir Hox
  22 ditë më parë

  Bravo juljana te lumte ajo goje ♥️♥️

 93. Moza Hila
  Moza Hila
  22 ditë më parë

  O Vaske zoti te dhente jete e shendete na kenaqet

 94. mir Hox
  mir Hox
  22 ditë më parë

  Bravo hopa hopa ju lumte te gjitheve 💖💖⭐⭐♥️

 95. maria sofia
  maria sofia
  22 ditë më parë

  Super super contentiiiii❤️❤️❤️❤️❤️grazie

 96. Moza Hila
  Moza Hila
  22 ditë më parë

  Bravo na kenaqet urime Juljana Pasha

 97. G L
  G L
  22 ditë më parë

  Emisioni shum i bukur ju lumt 👌🏻👏🏻 Shpat ti adhuroj shum kenget je 🌟vetem u habita sa me zore po kendon live..

 98. Valbona Dura
  Valbona Dura
  22 ditë më parë

  Komplimenti per këtë Spektakel kaq të mrekullushem

 99. maria sofia
  maria sofia
  22 ditë më parë

  O te keqen e naplonit lezeti I dasmave❤️❤️❤️❤️

 100. Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi
  22 ditë më parë

  🇦🇱🙏❤️Vision Plus 🔥Ju pergezojme per keto programe kaq te bukura qe shikojme cdo te Marte 🍁Bravo 👍Ju lumte dhe suksese 🍁Orekestra Fantasticeee ⭐️Te gjithe ju lumshin duart 💥Meritoni fjalet me te bukuraaa 💐Ju kemi ne ❤️Zemerr ❤️Prezantuesja 💥Klea 🌸Shumee e bukurrr dhe me veshjen 👗Shkelqenn si gjithemonee 👍Bravoo 💐

  1. Yetta Sulaj
   Yetta Sulaj
   22 ditë më parë

   🇦🇱🙏❤️Me pelqen shume komenti juaj e dashur ❤️Vision Plus👍Programi me i bukur ❤️E shikojme me kenaqesi Mezi presim diren e Marte ❤️Mrekullia e mbremjes j🌹Kenge Moj 🌹Jane Vallet popullore Petlat e muzikes tonee🙏❤️🇦🇱