Jetojne ne Itali, Steisi dhe Eleni: Ju prezantojme vlogun tone ne shqip - Rudina - 13 Prill 2021

1 200 Shikime 123 mijë
Argëtim

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. #SteisiZylfo #EleniZylfo
Në këtë pjesë do të kemi dy mikesha të vogla të programit nga Italia, ato na ndjekin gjithmonë
por kjo është hera e parë që janë në studion tonë. Steisi dhe Eleni janë dy blogeret më të vogla
Shqiptare të cilat janë të njohur edhe jashtë kufijve.
Ajo janë bërë shumë të njohura me videot ku tregojnë gjithcka nga jeta e tyre dhe kanë arritur
në gati 3 milionë klikime, por për të mësuar më shumë rreth dy vajzave ftojmë në studio Steisi
dhe Eleni Zylfo.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALget for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Djellza Iwas
  Djellza Iwas
  Ditë më parë

  Të Dua shum zemër ❤️♥️

 2. vfkvxcnj sdcggg
  vfkvxcnj sdcggg
  2 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💕💜💖

 3. vfkvxcnj sdcggg
  vfkvxcnj sdcggg
  2 ditë më parë

  Shumm te bukra jini

 4. Idajet Gjyriqi
  Idajet Gjyriqi
  2 ditë më parë

  Ju rujt zoti ❤️

  1. Idajet Gjyriqi
   Idajet Gjyriqi
   2 ditë më parë

   Ju dua

 5. anjeza maliqi
  anjeza maliqi
  3 ditë më parë

  mu me pelqeni shume dhe qdo prenk me ka pelqyher dhe emrat e jujat me ka pelqyer stejsi dhe eleni

 6. anjeza maliqi
  anjeza maliqi
  3 ditë më parë

  sa te bukura qe jeni vajza

 7. Kanina Kanina
  Kanina Kanina
  4 ditë më parë

  Bravo

 8. Dyleberie Ibrahimi
  Dyleberie Ibrahimi
  9 ditë më parë

  Kto jan gocat qe ishin te shtepia e adises po shum gabim shqipen e flasin pak fare fain e kemi ne preinderit 🤔 gaca jeni yje

 9. orgest orgest
  orgest orgest
  10 ditë më parë

  13 vjece Instagram fb Tik e tock Ca' mund te presesh nga keto as gj thjesht kur te rriten Nuk do Ken mendjen per as gj vetem ti bjen dybekut

 10. Armand mertiri
  Armand mertiri
  12 ditë më parë

  Kush ishte ai debili qe ka bere kte vidjo,

 11. Ser Vis
  Ser Vis
  12 ditë më parë

  jeti me te miracle. 💓💓💓💓💓

 12. Ser Vis
  Ser Vis
  12 ditë më parë

  jeti shim te miracle

 13. Ser Vis
  Ser Vis
  12 ditë më parë

  just dua

 14. Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα
  18 ditë më parë

  Bravo zemrat e vogla qe flisni mire gjuhën tone te bukur shqipe !!Lum prinderit qe ju kanë ju ,,⭐⭐🌹🌹❤️❤️

 15. Franga Gjoni
  Franga Gjoni
  18 ditë më parë

  Stejsi Eleni Zylfo😘😘😘😘

 16. Lusila Lusila
  Lusila Lusila
  19 ditë më parë

  🤍sa te miraaa🤍❤️🥺

 17. Erjana Venera
  Erjana Venera
  20 ditë më parë

  Sa te mira jane❤️🙂🦋

 18. Sonila
  Sonila
  20 ditë më parë

  Siete bellissimi stezi 💞 Eleni.

 19. Emine
  Emine
  20 ditë më parë

  Steisi eleni jan yje me te bukurat ne bote me te mirat ne bote per kto ska fjal me I pershkru keto yje nuk me ze fleta e kan ndricuar klanin kur kan atdhur I dua shum jan youtuberet me te mira shqiptare kur e shikoj qe me kan shkruajtur diqka me kenaqet zemra dhe me lumturohet dita plot gezim edhe pse nuk e din mire shqipen do ta mesojn do I ndihmojm ne fansat edhe prinderit e kan nje nënë te mrekullueshme dhe ajo ben çdo gje per to mundohet tja mesoj shqipen por edhe me mos e ditur nuk ka lidhje me rendesi eshte qe jan te mira dhe te sjellshme dhe I duan shum njerezit qe I mbeshtesin edhe un jam nje nga fanset e steisit elenit dhe I dua pa fund do jem gjithmon fanse e tyre do I mbeshtes gjithe jeten time #sezfamily ju dua shum jeni familja me e mire ne bote JU DUA SHUM DY MOTRAT SEZ

  1. Sonila
   Sonila
   20 ditë më parë

   ♥️♥️Jan dy Zemra dy mbretersha

  2. Emine
   Emine
   20 ditë më parë

   Steisi Eleni zylfo

  3. Emine
   Emine
   20 ditë më parë

   Ju puth fort😘💋💋

  4. Emine
   Emine
   20 ditë më parë

   Kan edhe nje moter te vogel e cila quhet Beatrice esht baby me e mire ne bote❤😘😍

 20. Halit Lumaraku
  Halit Lumaraku
  20 ditë më parë

  Shum bukur goca

 21. Rezona Krasniqi
  Rezona Krasniqi
  20 ditë më parë

  Nuk e di nga tia filloj fjalet për dy engjejt e botes nuk mund t'a shpreh dashurin veq të shkruaj për to do te mbushen te gjitha fletat e botes dhe nuk mund t'iu shpreh dashurinë unë ato i dua pafund ato janë motrat sez me te bukurat ne bote.Tek ato je qe me pelqen veq fytyra por me pelqen gjithqka e tyre me pelqen qfar sjellje kan që nena e tyre u ka dhënë poashtu me pelqejn dhe edukaten që e marrin prej prinderve e gjithqka tjeter me pelqen.Perveq ato qe janë të mira kan dhe prinderit e mirë zemerbardhë jam shumë krenare që e kam njohur këtë familje #sezfamily fjalet për ju skan te ndalur kurr por një fjalë ua them qdoherë unë ju dua deri ne pafundësi.Ta dini që ju dua shumë.Keto fjalet e mia te pakta nuk mjaftojnë për familjen sez sidomos për princeshat e botes nuk kam fjalë veq se fjala ime e fundit qe me mbeti në gojë JU DUA PAFUND DY MOTRAT SEZ

  1. Valbona Zylfo
   Valbona Zylfo
   20 ditë më parë

   Faleminderit shum shum 💕

 22. Roza Roza
  Roza Roza
  21 ditë më parë

  Nje Bravooo te Madhe qe flisni gjuhen tone te Bukure 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 23. Roza Roza
  Roza Roza
  21 ditë më parë

  Bravoooo Goca Bravoo Ju Admiroij Jeni te Mrekullushme 🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 24. Malo Jixadze
  Malo Jixadze
  21 ditë më parë

  💞💞💞💞💞💜💜💜💜💜😍😍😍😍😘😘😇😇🤗🤗🤗😂😂😀😀😀😶😶😛😛😛🤑🤑🤑❤❤💘💘💘💓💓💓💜💜💜💞💞💞💞💖💖💗💗💙💚💌💌❣❣💛💟💛💟💜💞💥💥💥💫💫💫😂

 25. Forza Juve
  Forza Juve
  21 ditë më parë

  Siete Bellissime e bravissime,Dio vi benedica 👏👏👏

 26. Alesja's World M
  Alesja's World M
  21 ditë më parë

  Embelsirat e vogla si yje 🥰🥰

 27. Monda Ag
  Monda Ag
  22 ditë më parë

  Thjesht yje!

 28. Arla Mamli
  Arla Mamli
  22 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshme 😍😍😘😗

 29. Aleyna Solaker
  Aleyna Solaker
  22 ditë më parë

  O sa te mira qe jan ju dua shum ❤️🌸

 30. Islam Jashari
  Islam Jashari
  22 ditë më parë

  Po zonj po prandaj vjen puna me von edhe nuk din se cfar kombesie kishin si merastin e skenderbeut qe pothuhet se kishte nene serbe keshtu po thuhet te pakten dhe nerast se eshte ashtu ateher kan te drejt serbet te thon se eshte me prej ardhje serbe eshu raste te tjera dhe eshte i yni nje popull edallon gjuha flamuri dhe emri kete eka thene edhe eqrem cabej mos gabovsha pse pak emra te bukur ka gjuha shqipe poju jeni bere gjysma spanjoll ekudi une vetem edhe nje pyetje kam per ti pse per shembull serbet spo e emrojn nje femi me emrein ilir apo spanjollet etj nje artist ishqeperis eka emrin albano pse jo alban metrego une nukjam aspak rracist por kur te tjeret pomrojn te veten ateher pse ne jo

 31. Sunflower 15
  Sunflower 15
  22 ditë më parë

  Sh mire .po mendoj edhe fimijet e mi Kan lindur ne itali ,dhe shwipen e flasin sh mire ...m.gj.th.jam e kenaqen me gocat dhe per iniziative 👋👋

 32. Qendresa Bela
  Qendresa Bela
  22 ditë më parë

  Ju dua shun

 33. Qendresa Bela
  Qendresa Bela
  22 ditë më parë

  Bravo steisi eleni

 34. erin asllani
  erin asllani
  22 ditë më parë

  jeni dy vajza shum te mira dhe jeni bukuroshe💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 35. Islam Jashari
  Islam Jashari
  22 ditë më parë

  Steisi ore ku po igjejn keta emra shqiptaret ezi ska me emra shqip paa un nuk ndegjova me.emr s p sh.luljeta fatmira.drita etj etj jo zojne normale.seshte fare por cti besh keshtu qenka edhe femijt emi.kan lindur ne austri por emrat ikan plot.shqip

  1. Bedri Bartels
   Bedri Bartels
   19 ditë më parë

   @Ermira Mrapambeturi është ta injorosh vetën dhe mos ta respektosh të kaluarën tënde. Amerikan Francez Italian nuk mund të bëhesh ashtu e kështu. Sa i përket vajzave jan FLORI 💎💎, përveq emrave nuk ka ndonjë vrejtêje . Respekt prindërve ...

  2. stooo gvhhb
   stooo gvhhb
   20 ditë më parë

   @Rex Satanas po mir ti the kam gruan Argjentinase dhe femit e mi jau kam lan emer ilir the kshtu po çka nese edhe gruas tende inpelqen ndonje emer me historin e vendlindjes se vet kshtuqe mos ia fusni kot t them naj gja qaty

  3. Rex Satanas
   Rex Satanas
   20 ditë më parë

   @stooo gvhhb Ne rregull jemi.Nuk jemi ne diktatur ky ishte sugjerim.Unë jam i traditave dhe me pëlqen te imponoj gjërat qe besoj.

  4. Rex Satanas
   Rex Satanas
   20 ditë më parë

   @Ermira Mbreti Ilir nuk te duket Shqiptarë?Haha..No comment

  5. Ermira
   Ermira
   20 ditë më parë

   @Rex Satanas Glaukus nuk me duket emer shqiptar o atdhetar I madh

 36. blerand tv
  blerand tv
  22 ditë më parë

  Jeni shum te bukra

 37. orgest orgest
  orgest orgest
  22 ditë më parë

  Vk Kan pjerdhur dhe femijet 13 vjecar

 38. ARMY forever
  ARMY forever
  22 ditë më parë

  Jan shum te mira 💜💜

 39. Silvana Koreta
  Silvana Koreta
  22 ditë më parë

  Jeni shum te mira

 40. Krenar S
  Krenar S
  22 ditë më parë

  Brravo prinderit

 41. Medina Adili
  Medina Adili
  22 ditë më parë

  O zot sa te mira qe jan

 42. Elca Cili
  Elca Cili
  22 ditë më parë

  vajza shuume te mira te zgjuara dhe te edukuara,lum familja qe i ka.

 43. Xhulian Bonuso
  Xhulian Bonuso
  22 ditë më parë

  Shum te mira 💖💖

 44. Juli Juli
  Juli Juli
  22 ditë më parë

  Jeni shume te mira

 45. pamm 1143
  pamm 1143
  22 ditë më parë

  Shum t mira gocat ♥️♥️

 46. Omi Omi
  Omi Omi
  22 ditë më parë

  Skemi pas flasur na paragjykolne avash avashe me nonen 😁😁😁👏👏👏

  1. stooo gvhhb
   stooo gvhhb
   19 ditë më parë

   @Omi Omi o budall un nuk jetoj nkosov qeshtu folmi kto jetojn itali edhe eshte gjuha e pare e ktyre po hec avullomu dika

  2. Omi Omi
   Omi Omi
   19 ditë më parë

   Çka deshte me thane Po e mesoni shqipen jo bukur Çka 🤣🤣 - duhet te shprehet ça , pra pa k - çka , eshte shume shume e vjeter dhe jo letrare Por megjithate flitni bukur . Jeni shume te mira dhe mos u ndani nga njera tjetra 👏👏👏

  3. stooo gvhhb
   stooo gvhhb
   21 ditë më parë

   𝙘𝙠𝙖 𝙙𝙚𝙨𝙝𝙩𝙚 𝙢𝙚 𝙩𝙝𝙖𝙣𝙚

 47. a k
  a k
  22 ditë më parë

  Byrekun e bejm me nonen🤣

 48. Maria Gjika
  Maria Gjika
  22 ditë më parë

  Ju lutem ftoni edhe angela akolli 🙏🙏🙏🙏🙏🙏😊

 49. Ibadete Luma
  Ibadete Luma
  22 ditë më parë

  Jan shume te mira i dua shum

 50. Arjan D
  Arjan D
  22 ditë më parë

  Te bukra, te zhgjuara dhe edukuara👏👏👏

 51. endrit sadiku
  endrit sadiku
  22 ditë më parë

  o alla ruj dy motra gati si binjake😂🤣😍😍😍lum ajo familje qe jukan👭👭❤❤

 52. ela ela
  ela ela
  22 ditë më parë

  OK SH TE MIRA JENI, POR NJE GJE JU JENI 13 VJEC NUK JENI 113 VJEC SE KESHTU SI FOLNI JU FLASIN ARBERESHET QE KAN 7,8 BREZA NE ITALI POR FAJIN E KANE PRINDERIT SE JU DUKET NJE GJE E MIRE QE FEMIT SDIHNE MIRE SHQIP. P' IK MOR SE KETO LLOJ NJERZISH I UREJ QE HUMBIN IDENTITETIN KEMI 30 VJET JO QE NUK HAROHET GJUHA PO FEMIT DHE ME BURR TE HUAJ E FLASIN ME MIRE SE JU GJYSEM SHQIPTARE PO JU JENI SI THASH JU DUKET VETJA SE JENI ITALI TE DHJEFSHA ITALI NE SHQIPRIA PERLLLLLLLL

  1. E K
   E K
   19 ditë më parë

   @dea dea 👍

  2. RiN S
   RiN S
   22 ditë më parë

   Shum mir po flasim vajzat po shikoj punt e tua !!

  3. dea dea
   dea dea
   22 ditë më parë

   @ela ela : me te vertet ti po kritikon vajzat qe flasin "keq shqip" por ne fillim duhet te shikosh si ti vet shkruan shqip ..

  4. Ester Lelçi
   Ester Lelçi
   22 ditë më parë

   Seriozisht e ke po njerezit ikin jashteshtetit dhe nuk e kane ndermend te te pyesin ty neser do te ikin apo jo eshte zgjedhja e tyre dhe jo e jotja normalisation se shqipen nuk e dine perfekt pasi kane jetuar ne itali qe kur Jane qene te vogla nese jemi shqiperia perle atehere pse po ikun te gjithe jashte dhe pse jemi ne kete gjndje qe jemi sot pse ka me mijera njerez te papen pse nuk ma thua

  5. Aron Serkuu
   Aron Serkuu
   22 ditë më parë

   me fal po qenke shume paragjykuse gocat flasin shqip madje shum mir po femijet gjysmen e dites e kalojn ne shkoll ne shtepi me mesimet dhe jeten e kan ne itali dhe aq sa e flasine flasin shum mir shiko ti tju mesosh shqipen femijve te tu

 53. Egzona Jehona krasniqi
  Egzona Jehona krasniqi
  22 ditë më parë

  Jeni dy motra fantastike ❤👑👑❤

 54. Ani Caushaj
  Ani Caushaj
  22 ditë më parë

  Si aktore filmash jane yll 😊🙏🤗

 55. Nafije isteri
  Nafije isteri
  22 ditë më parë

  Jeni si yjet marshalla❤❤

 56. Majlinda Çela
  Majlinda Çela
  23 ditë më parë

  Ju duam pafund steisi eleni zylfo♥️♥️♥️♥️

 57. Marjo Marjo
  Marjo Marjo
  23 ditë më parë

  Jan si yje ❤❤

 58. Muhamed Selmani
  Muhamed Selmani
  23 ditë më parë

  💖💖

 59. Menara Mamuti
  Menara Mamuti
  23 ditë më parë

  Sa te mira jeni🤩 steisi Eleni🌟

 60. Ornela ornel
  Ornela ornel
  23 ditë më parë

  Bukuroshee 🤩🤩

 61. Lihana Junuzi
  Lihana Junuzi
  23 ditë më parë

  Jeni shum te bukra❤😇👑

 62. Miraxh Demiri
  Miraxh Demiri
  23 ditë më parë

 63. Flavjora Kaziu
  Flavjora Kaziu
  23 ditë më parë

  Dy yje . Marshallah 😍🥰 lart e me lart arritshi bukuroshe 🥰

 64. Saranda Berisha
  Saranda Berisha
  23 ditë më parë

  Bravo ⭐️⭐️

  1. Flamur maps tv
   Flamur maps tv
   22 ditë më parë

   Pershendetje saranda ma bej subscribe ne kanalin tim te lutem shum

 65. Marco Mauro
  Marco Mauro
  23 ditë më parë

  Bravo keta jan e ardhmja shqiptare, shum te zgjuara vajzat dhe te bukura si yje, zoti ju bekoft ju dhe familjen tuaj

  1. Valbona Zylfo
   Valbona Zylfo
   23 ditë më parë

   Te lumte goja Shum faleminderit🙏🏻😘

 66. Estela Subashi
  Estela Subashi
  23 ditë më parë

  complimenti ragazze

 67. irisa S . H
  irisa S . H
  23 ditë më parë

  Goca ju Jeni vertet te mire po pse merreni me kete mashtrusen e trashe

 68. Hyra Zogaj
  Hyra Zogaj
  23 ditë më parë

  o sat te mira jan steisi dhe eleni jan vajzat ne intali me te bukra

 69. Xhevrije Kepi
  Xhevrije Kepi
  23 ditë më parë

  Dy bukuroshet e mija ju kam shpirt ❤❤❤💋💋💋💋💋

 70. Tefta C
  Tefta C
  23 ditë më parë

  Ju uroj suksese ne jeten tuaj.😍😍❤❤💫💫

 71. Erjola Elezaj
  Erjola Elezaj
  23 ditë më parë

  Jan shum te mira💞💕 ju perqafoj💕💞💞 ju ndoqa dhe me pelqyet💞💕 do te doja tju kishte intervistuar shume me gjat💕💞💕💞💞

 72. Elisa Beta
  Elisa Beta
  23 ditë më parë

  Jeni ✨✨🌟🌟🌟

 73. Steisi Eleni Zylfo
  Steisi Eleni Zylfo
  23 ditë më parë

  faleminderit per mbeshtetjen🥰💘

  1. Loni Dina
   Loni Dina
   4 ditë më parë

   Stesi dhe Eleni jeni vajza shum te mira por kuptimin e keni te qunave

  2. Butrint Imeri
   Butrint Imeri
   8 ditë më parë

   ❤️

  3. Valbona Zylfo
   Valbona Zylfo
   12 ditë më parë

   @irisa S . H oh faleminderit 🙏🏻💖💖💖

  4. irisa S . H
   irisa S . H
   12 ditë më parë

   Yjet e bukura kure te beje goce dua te jete bukuroshe dhe kaqe te mira si jan keto bravo goca lume prindrit qe u kane 🥰🥰😘😘😘😘😘🥰😘😘😘

  5. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
   1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
   12 ditë më parë

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 74. Armela Dervishaj
  Armela Dervishaj
  23 ditë më parë

  Sa bukur 💫💫 💕💕

 75. Vanina Dervishi
  Vanina Dervishi
  23 ditë më parë

  Yjet❤💜

 76. Emilia Emi
  Emilia Emi
  23 ditë më parë

  Ja te ven te ai spektali i Alketes per te gjetur burr si ato motrrat binjake

 77. Zilije Bekjiri
  Zilije Bekjiri
  23 ditë më parë

  mashalla sa te mira qe jeni te dia👍❤❤

 78. stamatis nasis
  stamatis nasis
  23 ditë më parë

  😍😍😍😘😘😘💖💖💖

 79. Abc Def
  Abc Def
  23 ditë më parë

  Bravo goca shum te mira suksese ❤️❤️

 80. Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti
  23 ditë më parë

  Si fantoma kto qika haha

 81. pegi sulstarova
  pegi sulstarova
  23 ditë më parë

  😍😍😍😍

 82. Emily Tafa
  Emily Tafa
  23 ditë më parë

  Jeni shume te mira Steisi Eleni 😍😍💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 83. Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  23 ditë më parë

  Bukuri Dashuri

 84. Aurora Gjini
  Aurora Gjini
  23 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 85. Eda Likoka
  Eda Likoka
  23 ditë më parë

  Si dy princesha 😍😍!

 86. Anila Balli
  Anila Balli
  23 ditë më parë

  Jan shume te mira😍

 87. Mubina Loki
  Mubina Loki
  23 ditë më parë

  ❤❤💎💎

 88. Aldo Gipsi
  Aldo Gipsi
  23 ditë më parë

  Dashuriii sa te mira jan

 89. Lakmitare.bregasi bosja
  Lakmitare.bregasi bosja
  23 ditë më parë

  Jeni shum te mira ❤❤🥰🥰

 90. Mira Bedulla
  Mira Bedulla
  23 ditë më parë

  Une i ndjek jane ⭐⭐⭐

 91. lola lolita
  lola lolita
  23 ditë më parë

  O zot sa te mira motrat ,ju pershendes shumë bukuroshe,lum prind qe ju kan ♥️

  1. Valbona Zylfo
   Valbona Zylfo
   22 ditë më parë

   Faleminderit shum 🙏🏻

 92. A R
  A R
  23 ditë më parë

  ❤❤

 93. gerti toska
  gerti toska
  23 ditë më parë

  yjet 🥰🥰

 94. PUBG ZONE
  PUBG ZONE
  23 ditë më parë

  Woww🥰❤

 95. Eliona__jonna
  Eliona__jonna
  23 ditë më parë

  Jeni shum te mia ❤❤❤

 96. Egi Muça
  Egi Muça
  23 ditë më parë

  ❤❤💖💖💖💖💖💖💖

 97. këshilla
  këshilla
  23 ditë më parë

  💖💖

 98. Donika Aga
  Donika Aga
  23 ditë më parë

  Jeni dashuri 💕🥰

 99. Migena Elezi vlogs
  Migena Elezi vlogs
  23 ditë më parë

  Kukullat 🙈🙈

  1. këshilla
   këshilla
   23 ditë më parë

   A do besh bashkpunim💖