Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

12 494 Shikime 1,4 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. TN
  TN
  Ditë më parë

  Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku
  5 ditë më parë

  Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩

 3. Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku
  5 ditë më parë

  Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪

 4. Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku
  5 ditë më parë

  Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha

 5. Dorian Kercuku
  Dorian Kercuku
  5 ditë më parë

  Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha

 6. Alban Strakosha
  Alban Strakosha
  12 ditë më parë

  34:44 Andi

 7. David Martin
  David Martin
  16 ditë më parë

  Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit

 8. David Martin
  David Martin
  16 ditë më parë

  Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil

 9. David Martin
  David Martin
  16 ditë më parë

  MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI

 10. bubi kacurrel
  bubi kacurrel
  18 ditë më parë

  O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.

 11. YoutubeDiscriber
  YoutubeDiscriber
  20 ditë më parë

  Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

 12. krenar prenku
  krenar prenku
  23 ditë më parë

  Andi ❤

 13. Omer Bilali
  Omer Bilali
  29 ditë më parë

  O Buri Ashte per 7 Gra

 14. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  Muaj më parë

  Jasmine turp sa sh bertite

 15. Enis Xh
  Enis Xh
  Muaj më parë

  Shko NSHkoll edhe niher antopiqka

 16. aferdita shala
  aferdita shala
  Muaj më parë

  Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh

 17. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  Muaj më parë

  Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚

 18. Lili Hoxha
  Lili Hoxha
  Muaj më parë

  O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎

 19. abbsnn cose
  abbsnn cose
  Muaj më parë

  Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂

 20. Agentina Boraku
  Agentina Boraku
  Muaj më parë

  A alapaA

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Muaj më parë

   Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

 21. altina krasniqi
  altina krasniqi
  Muaj më parë

  po doket si 33 se jo 22

 22. Sara Sara
  Sara Sara
  Muaj më parë

  O qfar mbeturina turp

 23. Sara Sara
  Sara Sara
  Muaj më parë

  O te gjitha jeni mbeturina

 24. Nevermind Bro
  Nevermind Bro
  Muaj më parë

  Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍

 25. dolita windo
  dolita windo
  Muaj më parë

  Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️

 26. Ali Berisha
  Ali Berisha
  Muaj më parë

  Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion

 27. lulet e vetmuara _fans_gokçe
  lulet e vetmuara _fans_gokçe
  Muaj më parë

  bora je bere edhe me e bukur

 28. Zhani Isa
  Zhani Isa
  Muaj më parë

  Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮

  1. dolita windo
   dolita windo
   Muaj më parë

   hahahaha

 29. sam smith
  sam smith
  Muaj më parë

  LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je

 30. Fidan Neziri
  Fidan Neziri
  Muaj më parë

  Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani

 31. A A
  A A
  Muaj më parë

  Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!

 32. Inna D
  Inna D
  Muaj më parë

  Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...

 33. Diana Gjura
  Diana Gjura
  Muaj më parë

  Pershendetje

 34. Manjola Fusha
  Manjola Fusha
  Muaj më parë

  Qe te dyja fallcooo totalisht

 35. ludmilla muca
  ludmilla muca
  Muaj më parë

  Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty

 36. Eluis Vlashi
  Eluis Vlashi
  Muaj më parë

  Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin

 37. Paulin Kolziu
  Paulin Kolziu
  Muaj më parë

  Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile

 38. Ira Tri
  Ira Tri
  Muaj më parë

  Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel

 39. Besa Go
  Besa Go
  Muaj më parë

  Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,

 40. Lorena Lorii12
  Lorena Lorii12
  Muaj më parë

  Kjo jasmina me femer trape ska

 41. Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli
  Muaj më parë

  🐦🎼🌺alget.info/too/video/0KjXq4qga4mNgYI🐦🎼🐦

 42. Halil Murrani
  Halil Murrani
  Muaj më parë

  Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha

 43. 123 123
  123 123
  Muaj më parë

  Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop

 44. Alea lumi
  Alea lumi
  Muaj më parë

  Uu

 45. K Q
  K Q
  Muaj më parë

  Antonela je cop 💩

 46. ErëzaD
  ErëzaD
  Muaj më parë

  Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??

 47. Isnije Azizi
  Isnije Azizi
  Muaj më parë

  Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........

 48. Denis Alla
  Denis Alla
  Muaj më parë

  Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!

 49. Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari
  Muaj më parë

  Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.

 50. Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari
  Muaj më parë

  Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.

 51. Benin Kastrati
  Benin Kastrati
  Muaj më parë

  Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan

 52. Bekim Malushaj
  Bekim Malushaj
  Muaj më parë

  Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit

 53. Vera Klodjan
  Vera Klodjan
  Muaj më parë

  Jasmina esht nje k...e vogel

 54. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 55. albisouldragon
  albisouldragon
  Muaj më parë

  Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni

 56. Sabit Maksuti
  Sabit Maksuti
  Muaj më parë

  Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart

 57. Elon Bytyqi
  Elon Bytyqi
  Muaj më parë

  mungon fatjoni

 58. jdkdkkd uggoucuc
  jdkdkkd uggoucuc
  Muaj më parë

  Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂

 59. Daniela Mardoda
  Daniela Mardoda
  Muaj më parë

  Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮

 60. Skender Skender
  Skender Skender
  Muaj më parë

  Vajze sokoleshe

 61. Bato Dardanian
  Bato Dardanian
  Muaj më parë

  Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !

 62. Ela Xhaferi
  Ela Xhaferi
  Muaj më parë

  Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen

 63. Bes Bau
  Bes Bau
  Muaj më parë

  ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..

 64. mira hasa
  mira hasa
  Muaj më parë

  Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy

 65. Onur tuna
  Onur tuna
  Muaj më parë

  Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋

 66. Julia Walerczyk
  Julia Walerczyk
  Muaj më parë

  Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D

 67. AGRO WEB
  AGRO WEB
  Muaj më parë

  Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga ALget per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !

 68. Miri Dota
  Miri Dota
  Muaj më parë

  Fjal greke

 69. Miri Dota
  Miri Dota
  Muaj më parë

  1 vrejte per arjan konomin perdor fjal

 70. Qadi Cengu
  Qadi Cengu
  Muaj më parë

  Pse lediana zgjedhe dy her

 71. Qadi Cengu
  Qadi Cengu
  Muaj më parë

  Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje

 72. Administratori i pallatit tim - Your Voice
  Administratori i pallatit tim - Your Voice
  Muaj më parë

  Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin alget.info/too/video/upvNy6t6o3auiYo

 73. GabrielJaupiofficialkomedi
  GabrielJaupiofficialkomedi
  Muaj më parë

  Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje

 74. Baad Girl
  Baad Girl
  Muaj më parë

  jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir

 75. suzi koci
  suzi koci
  Muaj më parë

  Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment

 76. Kajla official
  Kajla official
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/19rdl6ycmJeOj5w qellimi i jetes🤗

 77. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 78. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 79. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 80. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 81. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 82. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 83. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 84. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 85. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem

 86. 〽A*L*B*I〽
  〽A*L*B*I〽
  Muaj më parë

  alget.info/too/video/lLzHtIKwqIeNqX4 shikone kete video ju lutem ju dua

 87. Mirjani Vata
  Mirjani Vata
  Muaj më parë

  Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla

 88. Alexandre 549
  Alexandre 549
  Muaj më parë

  A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊

 89. Moza Shabaj
  Moza Shabaj
  Muaj më parë

  AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv

 90. Hello It'sMe
  Hello It'sMe
  Muaj më parë

  30:19

 91. DAVID WHO!
  DAVID WHO!
  Muaj më parë

  *A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*

 92. INT SARDI
  INT SARDI
  Muaj më parë

  🤣Mevlani qe pelqen saren

 93. Brb bbxl
  Brb bbxl
  Muaj më parë

  Jasmina jasht sdurohesh me!

 94. Shefqet W
  Shefqet W
  Muaj më parë

  Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .

 95. Kemi xana
  Kemi xana
  Muaj më parë

  jasemina haoi kraht ti fluturo tani

 96. Valeria Qyli
  Valeria Qyli
  Muaj më parë

  Sara kot fare

 97. king kingu
  king kingu
  Muaj më parë

  20:42 21:09 Jasmina zhulajq njeristur e ndyt mos i hedh duart ne ajer kur je aq e pa fresh

 98. Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami
  Muaj më parë

  Kete mavlanin pse mbani ne emision se kuptoj.ai do zhdukur se eshte edhe shume fallco dhe asnje vajze nuk e do thjesht e perdorin tallavane

 99. Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami
  Muaj më parë

  Shume nivel i ulet

 100. Isidor Dhrami
  Isidor Dhrami
  Muaj më parë

  Edhe kjo ledjana e pa edukuar.njesoj si shpellare.aman ku i gjejne keto femra qe me shume i ngjajne burrave se bukurise femerore