Iu vdes babai në Infektiv, dy vajzat plasin bombën: E lanë në karrige, mos i sillni prindërit këtu

872 Shikime 90 mijë
Argëtim

Dy vajzat e një pacienti që ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv, kanë bërë një deklaratë tronditëse për gazetaren e Fax News Fjona Çela.
Vajzat shprehen me zë dhe me figurë, se u janë kërkuar para që babanë ta nxirrnin nga Infektivi në mënyrë që ta çonin në një spital jashtë vendit. Vajzat e Rifat Lalos shprehen se kanë prova që vërtetojnë se babait të tyre nuk i janë bërë as skaner dhe asnjë trajtim mjekësor.
Deklarata:
Na thanë që vetëm këtu kishte oksigjen, na thanë që nuk kishte vende të lira në spitale, vendosëm që ta sillnim këtu. Babai na merrte çdo çerek ore dhe na thoshte se nuk i bënin asgjë, e kishin lënë afër derës dhe kishte ftohtë. Doktoresha Migena Qato nuk kishte një etikë mjekësore, ajo thoshte që po i bëjmë skaner, dhe babai thoshte nuk i bënin asgjë. Babai thoshte që të dilnin, ne komunikuam dhe me mjekë në Bruksel dhe tghoshin që nuk është gjendja aq e rëndë sa e thonë ata aty.
Ishim me mëdyshje nëse duhet ta nxirnim apo jo nga spitali, kërkuam që ta çonim në një spital tjetër. Babai thoshte jepni pare dhe më nxirrni nga këtu. Nuk kam për tia falur kurrë vetes këtë, që e shtruam babanë këtu. Kurrë më asnjë të afërm në publik, e vërtetuam këtë mbrëmë, me ikjen e babait tonë. Na tha se e kishin lënë në një karrige, nuk e prekte njeri me dorë, babai ynë ishte intelektual. Kemi shumë pikëpyetje, babai ynë ka ikur me brengë në zemër, na iku tak fak.
Ne kemi burim nga brenda që nuk i është bërë skaner, ju lutem mos sillni prindërit këtu, të afërmit, e kemi të provuar që nuk i është bërë asgjë.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALget Channel HERE: alget.info/top/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 1. Tanija Rrushi
  Tanija Rrushi
  Ditë më parë

  😪😪😪😪😪😪😪

 2. arjan frani
  arjan frani
  3 ditë më parë

  Bo bo,hajr mos pafshin

 3. leana messi
  leana messi
  3 ditë më parë

  Mjekën që nuk bëjnê punên e tyre me shpresên qê tê marrin lekë , i zêntê gjynaja e tê sémurêve .E pagofshin me fēmijêt e tyre .

 4. Florije Shala
  Florije Shala
  3 ditë më parë

  O zot.sa keq me.vjen sepse dhe une kam humour babin para 7 muajsh dhe met vertet te len me shum pik????????kshtu kan than per babin kto pjes e trupin esht e demtuar dhe met vertet qe 7 muj dhe je ende me.dhimbje ne.shpirt une jetoj ne kosove por njejt si.ne.shqiperi zoti ju dhasht gajretin ishalla 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me lot ne sy ket mésange e shkrujta 😭😭😭😭😭😭😭

 5. Miranda Bollano
  Miranda Bollano
  4 ditë më parë

  Ngushellime famijes Por me ata te semur mendor qe udhehrqin duhet vetdrejtesi Me vjen keq ,por:te marin njeriun e shtrenjt?.ec e meru njeriun me te shtrenjt

 6. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  4 ditë më parë

  Te. Vjen. keq. per. Shqiptaret te. Mbajne. Pergjejsi. Keto. Plera. ite. Iki. njeriu. si. dele Te. Roni. vete. Ngusllime. kjo. eshte. Politika. Shqiptare Remuj

 7. Indrit Cara
  Indrit Cara
  4 ditë më parë

  Realiteti Shqiptar qysh nga 90 .

 8. Klodian Gajta
  Klodian Gajta
  4 ditë më parë

  Ne kte spital Para nje jave ka ndruar jet nje person nga berati 53 vjec qe ishte shum mir nga gjendja shendesore, te nesermem erdhi lajmi qe vdiq, shpresoj i lutem zotit qe te ket ndo nje njeri qe ta edhi ne here kte spitl, dhe kush ka per te vdekur me mir te vdesi ne shpi se sa ne kte vend te qelbur shtet i koruptuar.

 9. Zekirja Shabani
  Zekirja Shabani
  5 ditë më parë

  Po ju jap, Gushllimet e mia, zs 🇦🇱 🇧🇻

 10. Zekirja Shabani
  Zekirja Shabani
  5 ditë më parë

  Oj motra dhe vllezer Shiptare, sa shum gjeja qe ndodhin ne te gjitha, TROJET, SHIPTARE, turpi botes, keto pune nuk te bejne as, BOLLCEVIKET. POR JA,😪 Shiptari Shiptarit, ja benka, vllezer e motra, merni e behuni human, per njeni tjeterin 😢 😭 😪 se jemi nji popull e nji komb me nji 🇦🇱 Shiptare 🇦🇱 🇧🇻 zs

 11. Leon Mrn
  Leon Mrn
  5 ditë më parë

  O tmerr oj motra o tmerr i qoft theu i leht oj zonja se o heret o von do te shkojn ne burg ata te pergjegjsit o zot po vetem nji shqiptar te lshoj ket tok asht per nji humbje e madhe per ne te gjith

 12. Luiza Gjoka
  Luiza Gjoka
  5 ditë më parë

  Para dy ditesh vdiq komshia ime.Ashtu sikur thoni dhe ju per babain tuaj Me dhimbje e them, po aty te vdesim😭😭😭 Ngushellime vajza! Zoti duhet ta zhduke kete fare njerezish kanibale

 13. Rovi Koka
  Rovi Koka
  5 ditë më parë

  Po ne kafsh jan kthyer kto mieket car tmerri Po i vrasin njerzit e shkret zoti mart hak turp turp

 14. Agron Sheshi
  Agron Sheshi
  5 ditë më parë

  Zoti na rujt te gjith na kolerja kshu esht ne te gjith boten

 15. Ymer Haxhiaj
  Ymer Haxhiaj
  6 ditë më parë

  Si nuk heton prekuroria mor ça bëhet

 16. Eduarta Allkanjari
  Eduarta Allkanjari
  6 ditë më parë

  Mjer ke zen kjo smundje ne shqipri gjynaf vajzat e shkreta ngushllime behuni te forta nuk ka shtet dhe mjeksia shofin xhepat qe i vraft zoti qe marin jet njerzish i shkoft shpirti xhenet babait dhimbje malle.🙏🏻

 17. Esat Beqiri
  Esat Beqiri
  6 ditë më parë

  Ncncncn zoti mart hak ne kta njerz tpa shpirt

 18. no name jo emër
  no name jo emër
  6 ditë më parë

  po pse e dergoni ne spital moj moter?ju akoma nuk e keni kuptuar se ç’far behet ne shtetin shqiptar?ktu po nuk dhe 300 mij lek ne dit minimumi e ke robin e vdekur 100%

 19. Luan Blac
  Luan Blac
  6 ditë më parë

  Te rroni ta kujtoni.qoft i xhenetit .ky osht shteti jon ky qe don vota e pasuri e per popullin zdun me ja dit rrein mashtroin te ka karaktert qe mushin xhepat e spitalet i lein si ne afrik .zoti ndimoft popullin 🤲

 20. Dr Ze
  Dr Ze
  7 ditë më parë

  😭😭😭😭Zoti I vraft jarabi

 21. Didge X5
  Didge X5
  7 ditë më parë

  Zzoti I vraft.na.moren.ne.qaf.o.motra Kto.Jan.si.enver.Hoxha.kur.flisje.ai.te.pushkatonte.kurse.kto.te.marrin.jeten.pa.eni She.ta.myllin Gojen

 22. Behar H
  Behar H
  7 ditë më parë

  Skandaloze!Nuk mendoj, se keto zonja jane te paguara, per te folur ne kete menyre. Keto "certifikojne"nje realitet te hidhur:Shendetesia Shqipetare, ka probleme te medha!Jo qe, falas i ka vdekur nena ,dhe nuk behet fjale, por ka vdekur cdo shprese. Le te behet propagande gjithe diten dhe gjithe naten .Faktet jane pak kokeforte, por flasin shume!!!!!!!!Kush e provone , tregone!Ngushellime familjes!

 23. Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj
  7 ditë më parë

  Jam dakort me fjalët e vajzave, mjer kush bie në duart e tyre!! Larg spitaleve në Shqipëri! Jemi tmeruar nga ç’kemi par e dëgjuar!

 24. Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj
  7 ditë më parë

  Wow 😳, zoti mart hak!!!! 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲për të gjithë ata që humbën jetën nga mungesa e ndihmës!! 😢😢😢

 25. Gua Kip
  Gua Kip
  7 ditë më parë

  Ojjjj QELBËSIRA popull votojni për MAFIOZAT, Banditat, Tradhtarët

 26. Liljana Karakashi
  Liljana Karakashi
  7 ditë më parë

  Shtet i poshtrr mos shkoni o popull ne spital se jane bere kasap po korin leke me popullin e shkrete

 27. Antipatrea Antipatrea
  Antipatrea Antipatrea
  8 ditë më parë

  PO CFARE MJEKESH JANE ATA QE NE SHKOLLEN FILLORE THONE DO BEHEMI MJEKE SE BEHESH I PASUR

 28. ori ori
  ori ori
  8 ditë më parë

  Te besoje moj moter,se edhe babait tim Migena kriminelja i hoqi oksigjenin.Zoti na marrte hakun,i shofte ci mban pragu.Se aty nuk ka shtet,te gjith njesoj jane.Zoti ju dhente force ta perballoni kte dhimbje shume te madhe.Se ta marri zoti e pranojme por ta mari robi eshte e tmerrshme

 29. Lajdon York
  Lajdon York
  9 ditë më parë

  Ta shofi ramo qafiri kete video cojani .. votoni prape qafiret qe po ju poshtrojne.. duhen varur qe nga ata qe drejtojne .. cohuni o popull dele se po ju vrasin

 30. flori bimi
  flori bimi
  9 ditë më parë

  NGUSHELLIMET E MIA FAMILJES ZOTI JU DHENT FORCE PER KETE DHIMBJE

 31. B
  B
  9 ditë më parë

  O sa keq me vjen per keto bija se do ta kene peng sa te kene jeten keto flasin une qaj i ruajte Zoti ishalla te gjithe nga fjome qe ra

 32. Engjellushe Istrefi
  Engjellushe Istrefi
  10 ditë më parë

  Turp, mjek pa vler ju nuk krahasoheni as me kafshet.

 33. A.M
  A.M
  10 ditë më parë

  tek privatet nuk eshte se ska vend por gjoja ne pandemi nuk duhet te marrin pacienta vetem shteterori.nje njeri i imi shkoi sa me be tamponin te hygeja dhe e nxoren jashte spranojm te semure me covid i than.kur di spitale te tjeta private qe marrin njerez fahehurazi

 34. Edi Sina
  Edi Sina
  10 ditë më parë

  heronjte e shqiperise alias katilat hajdutat dhe krimiminelet e shqiperise

 35. Ilir Cania
  Ilir Cania
  10 ditë më parë

  Ku Eshte Kryeministri ktu ku eshte policia ku eshte Shteti luajn me jetet Tona per kto duhen protesta o njerez ...

  1. Mistery girl
   Mistery girl
   Ditë më parë

   @Ilir Cania 👏👏

  2. Ilir Cania
   Ilir Cania
   Ditë më parë

   @Mistery girl EPO per kto skan koh njerzit se jan mesuar te nenshtrohen se jan dele un ngrihem I pari qe neser po sme ndjek kush ..

  3. Mistery girl
   Mistery girl
   Ditë më parë

   Bravo e mendoj si ju dhe une, nuk mund te lejojm te ndodhin para syve tane keto padrejtesira kaq te medha dhe te jemi indifferent

 36. Raina Justin
  Raina Justin
  10 ditë më parë

  Të gjith ato mashtrues që jan ne spitale pacinfatin e këtyre viktimave

 37. cloe cloe
  cloe cloe
  10 ditë më parë

  E tmershmeee po ca behet kshu o zot jepu forc familjes

 38. Exclusive Mar
  Exclusive Mar
  10 ditë më parë

  NUK I MBUSHET MENDJA ASKUJT QE NUK KA KOVID POR PO I VDESIN VET PO I VRASIN PO I MARRIN ORGANET E TRUPIT EDHE KAM 1 PYETJE NE SHKOLLE A E KENI MESUAR CFARE TEMPERATURE NORMALE DUHET TE KETE TRUPI?

 39. Uarda Zabeli
  Uarda Zabeli
  10 ditë më parë

  Keto kriminel i veafte zoti se keto skane pike ndjenje dhe nuk duan te ja dine ju jane qenjA njerzore sikur te jemi derra por zoti bente dore ke cdo e keqe

 40. Sela Malaj
  Sela Malaj
  10 ditë më parë

  Ata mjek aty jane heronj.Mendoni fluksin e te semureve nga gjithe Shqiperia. Mos I akuzoni kot.

 41. Simoskristo Kristo
  Simoskristo Kristo
  10 ditë më parë

  Cohuni o popull seper pake do ju qinje ne bythe me fal per shprehjen

 42. Birgit Cangonja
  Birgit Cangonja
  11 ditë më parë

  Ky është genocid

 43. Anila Nila
  Anila Nila
  11 ditë më parë

  Kurre sdo e dergoja spital kurre. Une jam infermiere vet edhe kurre sdo e shtroja spital . Nena ime kaloj covid me 50 % ngarkese,me oksigjen 80 edhe e kam mbajtur shtepi ,doktoresha plehra me tha do te ngel peng se do te vdes ,me mire te me vdes ne shtepi thash se ke ju 😭. Edhe mami im e kaloj me sukses. Mbajini ne shtepi kujdesuni per to ! Askush nuk i do si i duam ne ! Dhashe jeten as skisha frike per veten i kam sherbyer me shpirt. Ska si prinderit. KUDO QE I KENI TI RUAJ ZOTI!!

  1. Anila Nila
   Anila Nila
   6 ditë më parë

   @Nëntori i 3 Vlorë Nuk jane te gjithe "TIRJA". Aty ku punoj une ka koleg qe punojn me zemer ka koleg me emri "tire" qe kane cmimet e tyre se jane te pafytyr nuk meritojn titullin ,mjek apo infermier.

  2. Nëntori i 3 Vlorë
   Nëntori i 3 Vlorë
   7 ditë më parë

   Meqënse jeni infermiere doja t'iu bëja një pyetje lidhur me profesionin tuaj , aty ku shërbeni ju tarifat janë si ato të tires , apo më të arsyeshme .

  3. Anila Nila
   Anila Nila
   8 ditë më parë

   @Alto Mare Mos ki merak se ne nje forme apo tjeter ju del ,te jeni i sigurte Por cfaj kane ato te shkrete qe marrin mallkimet e ketyre te pashpirteve.

  4. Alto Mare
   Alto Mare
   9 ditë më parë

   Te lumt goja...o zot zoti ti ruaj gjith prinderit tan...dhe o zot ishalla ta provojn vet kte dhimbje ata doktora te papergjegjshem😢

 44. Rock girl
  Rock girl
  11 ditë më parë

  Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

 45. Tony Montana
  Tony Montana
  11 ditë më parë

  Edvin nudisti dhe fara keqe Komuniste dhe këtë kriminela doktor duhen vare mes Pazarit. Ngrehu o popull se po ju mbysin persegjalli. Po dhe këto kanë faj jetojn në Belgjikë dhe çon babin në atë spital hale dhe në atë vend hale Shqiperi

 46. ll ll
  ll ll
  11 ditë më parë

  Medet kujt i bie te shkoje ne spital, qe nga viti 90 e deri ne sot edhe 30 me vone keshtu do jete per popullin e shkrete ,derisa keta kasape se mjek nuk mund ti quajsh nqs nuk ver dore shteti keshtu do vuajm

 47. Arlindo Muaj
  Arlindo Muaj
  11 ditë më parë

  ZOTI e di sa tire ka Shqperia

 48. Papi papu
  Papi papu
  11 ditë më parë

  Ka qene demokrat prandaj e kane lene te vdese, spitalet jane vetem per socialistet.

 49. Lavdurie Veliaj
  Lavdurie Veliaj
  11 ditë më parë

  Shtet plehër shtet i kiruptuar ata njerëz ua dhan votën që jan në atë karige edhe nga populli paguhen i vret pa u ndier shteti plehrat e parlamentit u rënt një bomb aty brenda ..

  1. Rock girl
   Rock girl
   11 ditë më parë

   Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

 50. Katerina Giannou
  Katerina Giannou
  11 ditë më parë

  ngushullime

 51. Frange Kola
  Frange Kola
  11 ditë më parë

  Jan lodh nga puna duhet ligji i rrept mos ta shofi me ate profesion te shkojn bari ne mal

 52. Z b
  Z b
  11 ditë më parë

  Ojjjj motor ngushëllime ketu ne Shqiperi jan mizerabile 😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

 53. Fatmir lushi
  Fatmir lushi
  11 ditë më parë

  thjesht skan dhen lek ato, prandaj e kan len ashtu, spak duhet ti hetoje,,, ato sjan spitale private jan nga taksapaguesit,, faqeziu ka vendos mafien e tij

 54. Raimonda Proko
  Raimonda Proko
  11 ditë më parë

  Tè rroje Rama dhe hajdutet e Rames Kjo eshte shendetesia e silindjes

 55. Raimonda Proko
  Raimonda Proko
  11 ditë më parë

  Omg ca behet ne shqiperi Trajtohet njeriu me keq se kafsha

 56. Mike Dhefto
  Mike Dhefto
  11 ditë më parë

  1970 mafia me blueze te Bardha

 57. Ilir Kape
  Ilir Kape
  11 ditë më parë

  Po nuk te ze njeri per sherbim moj zonja te nderuara para 90 es qeveria te pushkatonte kurse sot qeveria te shfaros nga faqja e dheut

 58. Slime Chanel
  Slime Chanel
  11 ditë më parë

  Behuni te forta vajza. Ngushellime familjes.😔

 59. bona k
  bona k
  11 ditë më parë

  Votoheni prap jepjani voten 🙏

 60. Flora Kovaci
  Flora Kovaci
  11 ditë më parë

  O zot cpo behet .kshtu sa gjyna njerzit e shkret...zoti na rujt

 61. Aurel Halili
  Aurel Halili
  11 ditë më parë

  Shteti per nje person qe vdes nga kovid 19 mer 7000 euro shperblim nga Europa ngushellime familjes

 62. Renado Dauldzhiu
  Renado Dauldzhiu
  11 ditë më parë

  Po ju jeni vet budallaqe si skuptoni ato i vdesin njerezit vet sa injorant jeni shkoni shkon e çoni prap njerezit.

 63. Diella Durgaj
  Diella Durgaj
  11 ditë më parë

  O zot cfar tmerrit ma mire te vdesin ne shtepi se me i cua ne spital me lujt me jeten e tyre Doktor infermjer etj te gjithe hajdutaaaaaaa

 64. Alda Zavalina
  Alda Zavalina
  12 ditë më parë

  Sa gjynaf Po me vjen vrasesit me të medhenj ne bote doktoret jane dhe e keqja se gabimet e tyre i mbulon nje pllake mermeri

 65. Shpetim Fresku
  Shpetim Fresku
  12 ditë më parë

  Ikni në shtëpi të drejtorit ,qiuni ropt ,hidhini një tritol,shkërdheini të 14!! Motërqirat!! Rracë e poshtër!!!

 66. Adi Veizaj
  Adi Veizaj
  12 ditë më parë

  Ngushellime familjareve ky esht shtet pa shtet

 67. vangjel kiriai
  vangjel kiriai
  12 ditë më parë

  Maskarenjte jane mesuar me lek qe tu sherbejne njerzeve.

 68. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  12 ditë më parë

  Jan gjera te verteta keto qe thon. Se na e kan treguar edhe njerez qe kan dal nga ai spital. Dhe ska as doktora dhe as infermiere,nuk din te gjejn as damaret per te ber sorum. Ku perfundove o shqiperi,me doktora me shkoll te bler me lek.jeni mostra plehra

 69. Lupo 89
  Lupo 89
  12 ditë më parë

  Kete duhet te japin mediat, jo ate pallen e gjat qe na del me dy valixhe me vaksina, sa her i dalin te palarat sheshit.

 70. Gianmarco 07
  Gianmarco 07
  12 ditë më parë

  Dikur i vrisnin pa gjygj sot perseritet ne menyra moderne. duhet te fillohet me vetedrejtesi.

 71. iFlex
  iFlex
  12 ditë më parë

  Shtet SUPER PLEHR... 😡😡😡

 72. Ana Jahaj
  Ana Jahaj
  12 ditë më parë

  O shqipetare,Po i lini moj zemer prinderit te vdesin ne dashurin e femijeve te familjareve o zote i madh. Ca halli i madhe na ka zene ne me keta doktorra te pa afte.😢😢😢😢😢😢

 73. Geni Tafani
  Geni Tafani
  12 ditë më parë

  Horrori shaqit rroqi

 74. Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras
  12 ditë më parë

  Kjo eshte Albania ,, , , , , cfare kerkon populli me teper

  1. Rhjejek Jsjsjsjjajsj
   Rhjejek Jsjsjsjjajsj
   12 ditë më parë

   Kerkojm te ikim gjith dhe kto specje mi i lane ktu edhe te thejn koken ate kerkojm

 75. Viktor Nikai
  Viktor Nikai
  12 ditë më parë

  Shqiperia" qe duam" thot ai mullari ...kur ndodh ne Tirane nji gja e till .çfar ndodh neper qytetet e tjera.ngushllime familjes

 76. Fabio Fabio
  Fabio Fabio
  12 ditë më parë

  Ngushellime vajza uroj qe ato doktore e infermiere aty ta vuajn nen lekuren e tyre se dhe shteti eshte kriminel me to se e di gjithe shqiperia sec ndodh aty dhe nuk bejn gje hane me kriminelat e bluzave te zeza

 77. Diversant
  Diversant
  12 ditë më parë

  Ngushellime per babane. Po ketu kane vdekur dhjetera cuna e goca te reja nga Covidi. Askush' ska dale te beje si qen ne televizor. Ju thoni keni burime te brendshme qe i kane thene mjeket s'ke gje xhaxhi. Pse cili mjek te thote: Xhaxhi do vdesesh? Ne cdo spital mjeku te mban me shprese. E tepruar kjo dalje publike dhe akuzat pa kuptim.

  1. Luljeta Hallvaxhiu
   Luljeta Hallvaxhiu
   11 ditë më parë

   Diversanti eshte nga ata qe len pacientet me vdek .Ato gjera qe ndodhin ne spital dihen nga te gjith

  2. nsjznhs hsuznhz
   nsjznhs hsuznhz
   12 ditë më parë

   @Doro Saraj pa merak juve ju bi...e ndor atyre do shkoni...dhe kur të shkoni atje i mbushni xhepat me zor ju bluzave tbardha e pastaj i shani.. pleher legen

  3. Diversant
   Diversant
   12 ditë më parë

   @Doro Saraj Emrin plehre dhe familjen ik tregoja fisit tend me ate mbiemrin e xhelatit me te madh qe ka qene ne krye te ministrise se brendshme. Po pikerisht nga kafshe si ty nuk behet ky vend, se jeni mesuar t'i ndani njerezit ne demokrate dhe socialiste. Nuk po them tmos e duash babane. Por sic kane vdekur 1500 ne spitale, ashtu jane sheruar dhe 62 mije te tjere. Po ik mos na hap barkun

  4. Doro Saraj
   Doro Saraj
   12 ditë më parë

   @nsjznhs hsuznhz atëherë dhimbja të rente ty me të rinj e me të vjetër që ta shohësh sa dhemb

  5. nsjznhs hsuznhz
   nsjznhs hsuznhz
   12 ditë më parë

   @Doro Saraj o.pleher....ku.ka njeri që nuk do prindin...po mos akuzoni njerëz kot...po.iken rinia jo më pleqëria...ësht sëmundje vdekjeprurëse.. o.legen njeri na cat k...duke fajesu bluzat e bardha

 78. Bert Piroli
  Bert Piroli
  12 ditë më parë

  Asnje dokumentacion nuk merrni dot..shteti esht pale me ta...pse svdesin njerezit e qeveritareve..por vetem populli i varfer

 79. Alex Bledar
  Alex Bledar
  12 ditë më parë

  mbase ju a con zoti te kalamajte,aty ku ju dhemb me shume o rrob qirat e spitaleve..

 80. Liseta Berisha
  Liseta Berisha
  12 ditë më parë

  Përse u erdhët në Shqipëri pse u kthyet dhe përse i latë prindërit në këtë ferr të gjithë Insha'Allah ikin nga këtu na vjen keq për vendin tonë që u bë kështu

 81. Bert Piroli
  Bert Piroli
  12 ditë më parë

  Nxjerrin pretekse vetem per te detyruar familjaret per te paguar..!kta duhet te hetohen per krime njerezore dhe mjekim te gabuar me dashje!prandaj ka ndodhur vetvrasjet...SPAK Duhet te hetoje keta dhe jo Tom Doshin..ky spo vret njerzit...shtet rrumpalle

 82. l l
  l l
  12 ditë më parë

  O zot kur do ndryshojn gjerat ne shqiperi kaq vite vetem vuajm shqiptaret nga mjekesia eshte kulmi te jesh duke vdekur dhe te kesh frik te vesh ne spital kulmi 😭😭😭😭

 83. Take Tuke
  Take Tuke
  12 ditë më parë

  Kjo eshte skandal kryeministri bene reklama vete ne aeroporte mere nje valinxhe me vaksina ovellezer o mtra jemi ne emigrim dhe jemi izoluar ketej dhe nuk vijme dote por e ndjem nje urejtje te madhe me ato qe ndodhin ne shqiperi ketu ku jemi dhe ata qe sjane ne gjendje te rende dhe izolohen ne shtepi dhe nga spitalet i marin tre here ne dite dhe i pyesin qe a jane mire qe per keta ne jemi te huaj dhe na respektojne a keni pake ndienja o popullnuke po e shifni situaten pse nuke ngrini dite te herta po shohim ne shqiperi

 84. Adem Kreshta
  Adem Kreshta
  12 ditë më parë

  ÇA VETE NE SHKODER ZOTI KRYEMINISTER IK TE SHEFQET NDROQI SHIKO ÇA BEJNE KETA KRIMINELA NUK MARIN VESH KETA MOSTRA MALLKUAR QOFSHI POPULLI DO JU NDESHKOJ

 85. Adem Kreshta
  Adem Kreshta
  12 ditë më parë

  KETO JAN KRIMINELA PSE MOJ ZONJE E MORET NE QAF MALLKUAR QOFSHIN NGUSHELLIME

 86. Majlinda Deda
  Majlinda Deda
  12 ditë më parë

  O ZOT SA KAM QAR 😭😭😭😭PRINDI ESHT GJE E SHTRENJTE

 87. Mboon Risa
  Mboon Risa
  12 ditë më parë

  Nuk them se ne vendin tone jemi mire po eshte gjynah te hidhet puna e mjekeve kaq poshte.Njera nga motrat tha se jeton ne bruksel po harroi te thonte qe edhe brukseli eshte njesoj me shqiperine.Qe per nje mjek e kerkon ne dimer dhe e gjen ne vere.E them nga pervoja personale.Dhe nje gje ndoshta nuk e kuptuan spitalet private kane oksigjen po nuk mund te pranojne te semure me kovid se eshte privat. Keshtu funksionon ne te gjithe boten.Ne greqi shteti iu lut privatit dhe nuk rane dakort tek cmimi

  1. Anjeza Korreshi
   Anjeza Korreshi
   10 ditë më parë

   Ka shume per tu permiresuar ne ato spitalet por po' vdesin ne gjithe boten.. un e kalova ne fillim ne itali u bera keq e as tamponin me bene..mjeku komunikonte nga telefoni. Uroj qe shqiptaret te behen Pak me te pergjegjshem se dalin PA maska perqafohen shkojne dasma funerale pa problem. Nuk po' e perballojne dot spitalet e vendeve te perparuara imagjino shqiperia.

 88. lela lela
  lela lela
  12 ditë më parë

  Spitalet kane qene shendet publike . Po tani jane kthye ne spitale vdekje jane te betuar qe njerezit ti hekin qafe gjynah 🇦🇱🇦🇱😭😭

  1. Nëntori i 3 Vlorë
   Nëntori i 3 Vlorë
   7 ditë më parë

   Kur ka qënë shëndet publik se unë këtë kohë se kam patur fatin ta jetoj.

 89. john kallimanis
  john kallimanis
  12 ditë më parë

  Moj vajza qaj bashk me ju po qaj se te njeten gje pesoi vellai im nga najada como e kompani maskarenjt na than do komunikosh me mua dhe tre dit nuk na coi telefonin dhe per 5 min doli nuk e di kush tha ne intubim s kaloi 3 min tha vdiq po ka zot vdekshi spaku te hetoj keto qe themi per ato viktima drejtesi

 90. Bena Resnja
  Bena Resnja
  12 ditë më parë

  Ngushellime vajza te roni vete.Qofte i xhenetit.babai juaj.

 91. Alma Canaj
  Alma Canaj
  12 ditë më parë

  Po si moj e paskeni cuar baban ne spital shteteror ju?Nuk e dini ju qe Edi Rama mer gjith ato leke nga te vdekurit?Sa me shume te ket aq me shume mer ai.Ju bej thirrje ju lutem votoni te gjith sivjet dhe votoni nje parti te re qe ti shfuqizojm ata te tre (PS,PD,LSI)

 92. Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
  Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
  12 ditë më parë

  Ate doktoreshen duhet ta denonin.ngushllimet familja.zoti e befte mire

 93. linda linda
  linda linda
  12 ditë më parë

  A sa gjynah ,ca po ndodh ne kete vend o zot

 94. lu 525
  lu 525
  12 ditë më parë

  O ZOT NA SHPETO se kut ska mjek ktu ka vec njerez te pa shpirt ktu po spate lek nuk te vjen pastrusja te pastroj ktu po spate lek ste vjen infermjerja te shikoj ktu po spate lek ste vjen doktori tkapi me dor ku jetojm . ZOTI NA RUJT

 95. Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
  Tani Leka aman kur do filloj kjo vaksin
  12 ditë më parë

  Yte maskarenj zoti ashtu do ja u bej dhe ju zoti..ajo doktoresha do ta gjej.ashtu do tja bejn dhe asaj..skan shpirt skan zemer.pusuuuu..

 96. Avni Bebja
  Avni Bebja
  12 ditë më parë

  Kriminele me bluza te Bardha. Vetem per te zhvatur hallexhinjte. Fuck the government.

 97. Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti
  12 ditë më parë

  Ky spital do tritol o popull!!! Vetem doktora ska ata gezohen kur vdesin njerzit

 98. Klokla Petro
  Klokla Petro
  12 ditë më parë

  Shpresoj qe te shkoni ne ferr te gjith ju mjek qe jeni kasap me njerzit e gjor

 99. Shqipe Haxhimusa
  Shqipe Haxhimusa
  12 ditë më parë

  Kjo eshte ceshtja, kur iken dikush nga jeta dhe le mbrapa shume pikepyteje. Shteti Shqiperise qe aspiron te behet pjese e EU, ska mundesi me kete lloje trajtimi.

  1. Alblend
   Alblend
   11 ditë më parë

   Keto po ndodhin edhe neper bote me rastin e kovidit,i lejne pas dore ose i anastetizojne vetem per dhimbjet deri ne kome. Bote e felliqur.

 100. أبو سمرة الألباني
  أبو سمرة الألباني
  12 ditë më parë

  Kur do ju mbushet mendja o shqiptar qe cjapi nuk duhet te shkojë tek kasapi.

  1. أبو سمرة الألباني
   أبو سمرة الألباني
   12 ditë më parë

   @l l te kuptoj ,por doktor I do vdesë per vete, dmth nuk e ka jetën e tjetrit ne dorën e tij, por me mirë me vdek ne shtepi se sa i poshteruar i nencmuar ne spital. Medet kujt i bie halli me shku ne spital.

  2. l l
   l l
   12 ditë më parë

   Kur esht njeriu keq ska ca ben do vej si shpres e fundit