Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

2 131 Shikime 217 mijë
Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Komente

 1. Lela Lela
  Lela Lela
  Ditë më parë

  SUKSESE!

 2. Anxhela Xhela
  Anxhela Xhela
  Ditë më parë

  Bravooo shume bukur.

 3. Romeo Ruka
  Romeo Ruka
  10 ditë më parë

  Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

 4. John Cina
  John Cina
  10 ditë më parë

  SUPER DUPER KENG

 5. Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka
  10 ditë më parë

  👏👏

 6. Aristo bezhanic947
  Aristo bezhanic947
  10 ditë më parë

  Super🔥🔥

 7. Maria Zeneli
  Maria Zeneli
  10 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍

 8. Enny Thiago
  Enny Thiago
  10 ditë më parë

  Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

 9. Nertil Zeneli
  Nertil Zeneli
  10 ditë më parë

  Ka lezet kshu🔥🔥🔥

 10. Toni Klintoni
  Toni Klintoni
  10 ditë më parë

  Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

 11. Ledjan Roci
  Ledjan Roci
  10 ditë më parë

  Bravo çuna ju pershendes...

 12. Jeta Cala
  Jeta Cala
  10 ditë më parë

  Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

 13. KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0
  10 ditë më parë

  Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 14. Dalip Salliu
  Dalip Salliu
  10 ditë më parë

  Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

 15. Elisabeta Metushi
  Elisabeta Metushi
  10 ditë më parë

  No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

 16. Denada Oparaku
  Denada Oparaku
  10 ditë më parë

  Super jeni me te miret 🥰

 17. Arentina Gjoni
  Arentina Gjoni
  10 ditë më parë

  Jeni me te miret 🥰

 18. Laura Laura
  Laura Laura
  10 ditë më parë

  Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

 19. Nurie Agaraj
  Nurie Agaraj
  10 ditë më parë

  Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

 20. Bruna Banushi
  Bruna Banushi
  10 ditë më parë

  👏👏👏👏

 21. lida lazaj
  lida lazaj
  10 ditë më parë

  Si gjithmon gjiganda bravo cuna

 22. Sokol Kararaj
  Sokol Kararaj
  10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥✌

 23. Myftarago Lorena
  Myftarago Lorena
  10 ditë më parë

  Super na kenaqet

 24. Kristo Marku
  Kristo Marku
  10 ditë më parë

  Jeni me te miret 😍

 25. Redian Xhafaj
  Redian Xhafaj
  10 ditë më parë

  Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

 26. Ili Osmanaj
  Ili Osmanaj
  11 ditë më parë

  Sukse me teja

 27. Eljo Eljo
  Eljo Eljo
  11 ditë më parë

  Ju lumt goja

 28. Keli Keli
  Keli Keli
  11 ditë më parë

  Bravo SUKSESE cuna

 29. Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra
  11 ditë më parë

  Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

 30. Xhezo Eml
  Xhezo Eml
  11 ditë më parë

  Shume kenge te bukura suksese cuna

 31. Bl Bl
  Bl Bl
  11 ditë më parë

  Bravooo

 32. elvi elvi
  elvi elvi
  11 ditë më parë

  super keng suksese

 33. PewPew Albo
  PewPew Albo
  11 ditë më parë

  Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

 34. ff saker
  ff saker
  11 ditë më parë

  Super I malli Bardhi Naka

 35. Amoremio Syzana
  Amoremio Syzana
  11 ditë më parë

  Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

 36. Astrit Meidani
  Astrit Meidani
  11 ditë më parë

  Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

 37. ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHA
  11 ditë më parë

  Po Endrin ku e keni

 38. Klejdiseiti Klejdiseiti
  Klejdiseiti Klejdiseiti
  11 ditë më parë

  Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

  1. Astrit Meidani
   Astrit Meidani
   11 ditë më parë

   Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

 39. Erion Majko
  Erion Majko
  11 ditë më parë

  Shume e bukur kjo kenge o cuni

 40. Albi Cakaj
  Albi Cakaj
  11 ditë më parë

  Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 41. Ilir Gjoncari
  Ilir Gjoncari
  11 ditë më parë

  Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

 42. Arif Bala
  Arif Bala
  11 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 43. CECILIA AYALA
  CECILIA AYALA
  11 ditë më parë

  Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

 44. Elidon Brakai
  Elidon Brakai
  11 ditë më parë

  Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

 45. Flori Caushi
  Flori Caushi
  11 ditë më parë

  Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

 46. Vullnet LAMAJ
  Vullnet LAMAJ
  11 ditë më parë

  Shum bukur bravo cuna..

 47. Eriselda Selda
  Eriselda Selda
  11 ditë më parë

  Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

 48. Anxhela Abazaj
  Anxhela Abazaj
  11 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 49. Regiela Kastle
  Regiela Kastle
  11 ditë më parë

  Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

 50. ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE
  11 ditë më parë

  Fieri brravo

 51. Vlore
  Vlore
  11 ditë më parë

  Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

 52. Tila Tila
  Tila Tila
  11 ditë më parë

  Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

 53. Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj
  11 ditë më parë

  Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

 54. Ana Taullaraj
  Ana Taullaraj
  11 ditë më parë

  😍😍😍👏👏

 55. Matilda Xhardja
  Matilda Xhardja
  11 ditë më parë

  💃🙃

 56. Enkileda Cakaj
  Enkileda Cakaj
  11 ditë më parë

  Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

 57. Andrea Prifti
  Andrea Prifti
  11 ditë më parë

  Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 58. romeo bida
  romeo bida
  11 ditë më parë

  Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

 59. Argyro Vasili
  Argyro Vasili
  11 ditë më parë

  Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

 60. Jetmir Musagalliu
  Jetmir Musagalliu
  11 ditë më parë

  Bravo cuna

 61. Erlind Meraj
  Erlind Meraj
  11 ditë më parë

  Bravo

 62. amore Arce Award
  amore Arce Award
  11 ditë më parë

  Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

 63. Bledar Pane
  Bledar Pane
  11 ditë më parë

  Njesha bravo

 64. Enver Demalia
  Enver Demalia
  11 ditë më parë

  Suksese te metejshme

 65. Doni Doni
  Doni Doni
  11 ditë më parë

  Legjend çunat nga patosi

 66. Dorela Cela
  Dorela Cela
  11 ditë më parë

  Bravo cuna

 67. Drita Bulla
  Drita Bulla
  11 ditë më parë

  Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

 68. Dj Nikolla
  Dj Nikolla
  11 ditë më parë

  Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

 69. Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka
  11 ditë më parë

  Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

 70. Ermir Mecaj
  Ermir Mecaj
  11 ditë më parë

  Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

 71. Klajdi Koromonaj
  Klajdi Koromonaj
  11 ditë më parë

  Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

 72. Rezarta Bazo
  Rezarta Bazo
  11 ditë më parë

  Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

 73. Sonila Shehajjj
  Sonila Shehajjj
  11 ditë më parë

  Shum bukur bravo

 74. refit nuhaj
  refit nuhaj
  11 ditë më parë

  Suksese çuna Jeni më të mirët

 75. Lorimeti Hazizaj
  Lorimeti Hazizaj
  11 ditë më parë

  👏👏

 76. O bektash
  O bektash
  11 ditë më parë

  Bravo djema👏👏👏

 77. Ladii Danaj vizion plus
  Ladii Danaj vizion plus
  11 ditë më parë

  Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 78. Eneida Ruçi
  Eneida Ruçi
  11 ditë më parë

  💥💥💥💥

 79. Mikel Harizi
  Mikel Harizi
  11 ditë më parë

  Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

 80. Bad Boy Jack
  Bad Boy Jack
  11 ditë më parë

  Bravo

 81. maria kola
  maria kola
  11 ditë më parë

  Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

 82. Kleo Blloshmi
  Kleo Blloshmi
  11 ditë më parë

  Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

 83. Art Prenga
  Art Prenga
  11 ditë më parë

  Jeni me te miret

 84. Aziz Vrapi
  Aziz Vrapi
  11 ditë më parë

  Bravo cuna

 85. Kleanthi Mici
  Kleanthi Mici
  11 ditë më parë

  Historia juaj ne vite ,suksese djema

 86. Skifo Ams
  Skifo Ams
  11 ditë më parë

  Para fieriiii

 87. Ermela Ermela
  Ermela Ermela
  11 ditë më parë

  ❤❤

 88. bella bella
  bella bella
  11 ditë më parë

  Kot fare

 89. Zehra Zerha
  Zehra Zerha
  11 ditë më parë

  Bravo 🎶

 90. Mari Lili
  Mari Lili
  11 ditë më parë

  💥🎶💥💥

 91. Ali 3690
  Ali 3690
  11 ditë më parë

  Super 💥💥💥

 92. Ola Ola
  Ola Ola
  11 ditë më parë

  E keni qare 🎶

 93. Elena Ela
  Elena Ela
  11 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶

 94. Shprehje te ndryshme
  Shprehje te ndryshme
  11 ditë më parë

  Jeni me te miret.

 95. focus greg
  focus greg
  11 ditë më parë

  🎺🎺🕺🏾💃🏽☀️🕺🏼💃🏼🎺🎺

 96. Deni Jonuzi
  Deni Jonuzi
  11 ditë më parë

  Super bravo

 97. Arnida Strora
  Arnida Strora
  11 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

 98. Arianna Cola
  Arianna Cola
  11 ditë më parë

  Shum - shum bukur bravo ⭐⭐⭐⭐

 99. Eralda Likaj
  Eralda Likaj
  11 ditë më parë

  Jeni me te miret😚😚😚😚😚😚😚

 100. Ditjona Binjaku
  Ditjona Binjaku
  11 ditë më parë

  Suksese shume kenge e bukur