Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021

6 304 Shikime 670 mijë
Argëtim

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
Facebook: tch.duatetebejtelumtur/
Instagram: duatetebejtelumtur_topchannel
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Komente

 1. ermal merkaj
  ermal merkaj
  9 ditë më parë

  xhensilen e dua

 2. ermal merkaj
  ermal merkaj
  9 ditë më parë

  sa veta mendojne qe xhensila eshte nje shqiptare e vertet

 3. Klejda Boci
  Klejda Boci
  12 ditë më parë

  Me nje baba te tille me mire jetim. Sepse keta femije nuk do jene kurre te denje te behen prinder dhe bashkeshorte te denje. Te rriten ne nje ambjent dhune dhe Ata do japin dhune. Te ndihmojne institucionet sociale me cdo kusht. Ne 2021 eshte e PA pranueshme nje menyre e tille jetese. Eshte e PA pranueshme qe shoqeria Shqiptare te kete te tille (meshkuj) e PA pranueshmeeeeeeeee. Duhet te bertasim te gjithe me te madhe. Stop dhunes ne familje. Stoppppp

 4. Ibadete Racaj
  Ibadete Racaj
  14 ditë më parë

  O nena lum ti qe ke rritur nje djale Luan,lum ti qe ke edukuar kaq mire dhe te ka bekuar zoti,bravo nena❤HEROINA Shqipetare

 5. flutura harizi
  flutura harizi
  16 ditë më parë

  O zot çfarë po na dëgjojnë veshët dhe çfarë por na shohin sytë, të shohësh një vajzë të re dhe të bukur pa një dhëmbë në gojë të vjen të vrasësh veten.😭Ato lotët e saj ishallah ja kthen zoti dyfishin atij njeriu që e ka shkatërruar si qënie njerëzore. I lutem stafit të Arbanës ti rregollojnë ato dhëmbë dhe shoqatave ta ndihmojnë sado pak ekonomikisht. Ajo ka nevojë edhe për strehim se 10 veta me një shtëpi ka të drejtë por ishalla zoti e ndihmon sot e përgjithonë, boll ka vuajtur. Ai ish burri është me fat që kjo vajza nuk është motra ime, se dritën e diellit do ta shikonte vetëm pak orë mbas rrahjes së parë të motrës.Se fëmijët për një prind vrasës nuk kanë nevojë se rriten vrasësa.

 6. Fani Papa
  Fani Papa
  19 ditë më parë

  Burrat shqiptar skane per tu emancipuar kurr injorant do mbetet edhe pse jeni ne vitin 2021.Jetojne ne mesjet akoma

 7. LINDA Grillina
  LINDA Grillina
  20 ditë më parë

  Shikimi i humbur i ksaj gruaje te re i fikur tregon sa ka vuajtur sa e dhimbsur ishalla redazione e ndihmon sepse eshte per gjynaf zotit 🙏🙏🙏🙏

 8. Livies BLG
  Livies BLG
  21 ditë më parë

  Oh bre moter shpirtin ma ke djeg me ket histori😢,imagjinoni djali 6vjec tu e rujt tek dera mamin qe te mos dhunohet nga MONSTRA,e qe per fat te keq ai qenka ‘’babai’,lus Zotin qe ti dali ne ndihme dikush e te krijojne nje jete sa me te mire per veten e femijet,se ket histori e percjella nga fillimi deri ne fund me lot😢

 9. Anna
  Anna
  21 ditë më parë

  Nga prinderit fillon cdo gabim i radhes ata jan ata qe nuk shikojn lumturine dhe cfr do femija. shumica degjoj kur thon pusho degjo burrin mos bej kshu...etj . Mos mendo kurr femijet pa njerin prinder nuk rritet. femija ka nevoje per dashuri dhe jo per nje familje poblematike. faji eshte i prinderve saqe nuk sillen me femijet e tyre si shok qe cdo gje me von te ken prb mund te ken kurajon te flasin me familjen e tyre por ne fakt ndodhe e kunderta keto femra qe rriten nga prinder te rrept asnjer nuk kan forcen qe te tregojn te verteten. shume gjynah per kto femra. vendosni ju per jeten dhe mendo per veten tuaj pastaj per njerzit per qark

 10. ermal merkaj
  ermal merkaj
  21 ditë më parë

  njerez xhensila i ka prindrit te ndare?

 11. Dorjana Veizaj
  Dorjana Veizaj
  21 ditë më parë

  Ju lutem reflektoni o meshkuj mos dhunoni femren stop dhunes..😭😭😭😭

 12. Eliona Qevani
  Eliona Qevani
  22 ditë më parë

  O zot sa kam qare zoti te ndihmofte e te dhente shendet 😪😪😪🙏🙏🙏🙏🙏

 13. Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir
  Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir
  22 ditë më parë

  Na vjen keq e ben e papasmja Arbana

 14. Fiqirete Oka
  Fiqirete Oka
  24 ditë më parë

  Stop dhuna

 15. Fatbardha Murraj
  Fatbardha Murraj
  25 ditë më parë

  Qe dhunom

 16. Fatbardha Murraj
  Fatbardha Murraj
  25 ditë më parë

  Ta vrasin fare ate dyrsir

 17. Fatbardha Murraj
  Fatbardha Murraj
  25 ditë më parë

  Bravo arbana je e pa pame te rujt zoti🙏🙏🙏

 18. arbnora elezi
  arbnora elezi
  25 ditë më parë

  Ju lutem a Ka munsi me Ma dhan numrin e Mondes jetoi ne gjermani dua ti dergoi Pak Lek per Femit Ju Lutem

 19. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  26 ditë më parë

  😍

 20. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  26 ditë më parë

  Un jam edi un kur fiksohem fiksohem keq kshtu qe te du gjensila gelbi jam edi perndryshe me thrrasin

 21. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  26 ditë më parë

  Edo vuan shumm per ty se gjensila je e mil edi nuk lun nga dhoma vet 24 or qe i perserit vidjot tua te gjitha kenget

 22. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  26 ditë më parë

  Po zemra jeme gjensila un quhem edi gelbi te adhiroj syt ska minut e sekund qe largoj nga ty te du shumm qmendem pas teje

 23. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  26 ditë më parë

  Luan😍te lumshin durt gjith ashtu dhe zery nga ky tuti. Bella 🤗🤩

 24. Herr Bushati
  Herr Bushati
  26 ditë më parë

  A kan vdek Burrat e Gurres a prej ka asht e shkreta se na i boni syt e zemren cop. Gjynah e shkreta boah kur s’del ni njeri e ku nuk ka shtet me e var at bastard zoti e vraft at njeri.

 25. Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi
  26 ditë më parë

  Shumm i bukur allahi te gzoft 😊ty dhe familen tende💕

 26. fatbardha Kodra
  fatbardha Kodra
  26 ditë më parë

  Kur e degjova këte histori me dhembti zemra 😭😭 o zot nuk paskam qen e vetmja femer , mu kthy historija ime mbas 7 viteve , nuk po muj as me shkru nga lotet 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 i mbylli syt e më duket si kur ndëgjoj veten time o zot o zot jepi fuqi e kurajo kësaj femre kaq të fort 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 më falni se po ndij dhimbje të madhe kopja e jetes time qenka kjo 😭😭😭😭😭😭😭😭

  1. Gjergji Malka
   Gjergji Malka
   21 ditë më parë

   🙏🙏🙏💫

 27. Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi
  26 ditë më parë

  O kta e varaft i malli zot ate njeri qa ka prit e te ka ber me ket femer. O zot kalbi per ze gjallit kta kafsha... Rajmonda paq lumturin e gjith botes zemer vazhdo perpara e lej budalliqet e koti jeto lumturin tende me femijet e tu. Ju rujt zoti.

 28. Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir
  Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir
  27 ditë më parë

  Rrespekte

 29. Fidan Balija
  Fidan Balija
  27 ditë më parë

  O zot ju lutem per ata Qe i kan kushtet ndihmoni per te dimoni Se ka nevoj per gjth Qka me dhem shpirti Kur e e pash nje 26 vjeqare ne at gjendje zot ishalla i jep gjith mirat

 30. sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 007
  27 ditë më parë

  Ka 6 vite qe ka ikur nana I'm ne boten e amshushme dhe sod po ne Ket moment ta kisha pran vetum nje sekon do me mjaftonte sepse me mungon shum 😥😥😥😥

 31. Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri
  27 ditë më parë

  Mamir pa Baba se aj nuk asht Baba aj asht Kriminil e jo Baba aj duhet te Futet ne Biruc per Jet

 32. scamma hops nehmer
  scamma hops nehmer
  27 ditë më parë

  Allahu Mallkoft zullumqart ka shum ksi rrugaqa 😥😥😥😥😥😥

 33. Nora Marena
  Nora Marena
  27 ditë më parë

  Per shume Luanë, si ky djale ka nevoje Shqiperia. Tu priftë mbare o djalë e kjosh me shndet!!

  1. Luan Qosja
   Luan Qosja
   14 orë më parë

   🤗🤗

 34. Vela Lutfie
  Vela Lutfie
  27 ditë më parë

  Sa kam qar per ket histori mallkuar qofshin ato si prekin femrat me dor posht dhunës monda nuk te njoh por siper ke nje zot do te ndihmoj zoti si yll qenke sa kam qa per ket femer

 35. blerina duraj
  blerina duraj
  27 ditë më parë

  Ça Kohe ka ardhur dikur hanim te gjith me nje tas e loznim aq bukur tani kjo kohe pfffff skam fjal😭😭😭😭

 36. Giovanni Bianchi
  Giovanni Bianchi
  27 ditë më parë

  arbana llumi

 37. valentina niculi
  valentina niculi
  27 ditë më parë

  Non si può tradurre in italiano mi sembra interessante la trasmissione ma non capisco

 38. Durres Durres
  Durres Durres
  28 ditë më parë

  Albana e pa besushme tha kam 6vite martes joooo martes por tortura cnjerzore a ka shtet a ka zot ta fali ate kafsh vajza ka probleme te gjith aneshme zoti e ndihmoft se esht shum e re me fal po kam shkuar naj gje gabim sme lejn lotet te shof un jam e shokuar te lutem bej dicka per te jam e sigurt se kjo situat ka len gjurm te renda zoti te ndihmoft bija ime

 39. FLUTUR QAZIMI
  FLUTUR QAZIMI
  28 ditë më parë

  Ata burra që trajtojnë gratë në këtë mënyrë mos bëfshin kurrë hajër zoti marrtë hak

 40. Zeynep Kerellaj
  Zeynep Kerellaj
  28 ditë më parë

  Sa mka bae shum emusjone sa gjyna ooo zot sa kam qajt😭😭per kit grua shum d bukur nji burr trathtar e rrah gruen sa e tmershme inshalla oj moter zoti te ban te lumtur me thmit e tu e familjen tan Amin🙏🙏zoti te bekoft

 41. Manjola Vatoci
  Manjola Vatoci
  28 ditë më parë

  Sa e mir qenke moj fatlume qe je ndar nga ai moster ! Kush ve dor mbi femren mos past Zoti meshir per te as kur ti dali shpirti . Njerez qe nuk krahasohen as me kafshet e egra se gjynah me ofendu kafshet . Paç fat e lumturi sebashku me engjejt e tu. Ata lot e at dhun qe ti ke perjetu nga ai njeri i pagoft me jet e mos ju ndafshin havalet nga jeta kurr. Ti dukesh qe je njeri pozitiv dhe i vuajtur por qe i vure kapak mirsis tende esht qe fole mir per vjehren dhe qe nuk ja humb te mirat qe ka bere per ty

 42. Lira Gernecaj
  Lira Gernecaj
  28 ditë më parë

  Xhensila eshte super kengetare

 43. L H
  L H
  28 ditë më parë

  Historia e pare ishte e dhimbshme, nje grua e shkrete ne duar te nje te semuri mendor ndersa e dyta fantastike, Luani shpirtin dhe karakterin sikur emri i tij. Zonjes i deshiroj nje jete te mbare e te mire me femijet e saj, shtazes dhunuese i urroj te mos merr ne qafe njeri tjeter ndersa Luanit i deshiroj shume sukses ta kete jeten dhe profesionin shume te mire ashtu sic eshte edhe vet. Edhe krejt ne fund, shume suksese kompanise Golden Eagle qe tregon pergjegjesi te madhe shoqerore dhe eshte shembull per bizneset tjera. 10 vite nuk pi pije tjeter energjetike pervec Golden Eagle !

 44. Jeta Bu
  Jeta Bu
  29 ditë më parë

  O Zot, ma keputi shpirtin kjo nen kaq e re ne moshe dhe kaq e vuajtur 😢😢😢😢 Femra, mos e ulni veten per askend dhe per asgje, ju jeni me te forta se guri, mos u beni ur e asnje psikopati, mos lejoni tju shkatrohet jeta, shpirti, shendeti nga askush Fol, bertit me tere zerin qe ke, le te ndihet zeri yt ne qiell, mos e duroni dhunen verbale, psiqike, fizike, mos duroni ofendime nga askush Askush nuk ka drejt te dhunoj ty, askish nuk ka te drejt te ofendoj ty, askush nuk ka drejt te ben me lot Fooooorca, lere zerin tend te lire, te ndihet zeri yt per gjithcka, mos lejo te jesh e shkelur nga askush, mos u be kurban i askujt, mos rri me nje psikopat shkaku i nje mentaliteti te ulet qe kemi ne shqiptaret, mos rri per hatrin e askujt, e as per hatrin e femijeve te tu, me shume se gjithcka ka vler jeta yte Ik, mos rri, moooooos e blloko veten per askend. Ti ke vler, ti je forca e shpirtit tend, ti je bekim i cdo familje, ti je shtylla e shtepis. Mos duro, mos vuaj, mos u lendo!

 45. Ligerta Kaja
  Ligerta Kaja
  29 ditë më parë

  jeni te papar por ajo qe nuk kuptoj eshte se aty vetem qahen e kerkojn ndime e jo per supriz pervec rasteve ekstreme

 46. Pranvera Bejaj
  Pranvera Bejaj
  29 ditë më parë

  Edhe un kur shof kete sekuenc vetem qaj kam 14 muaj pa shkuar ne shqiperi kam len 4 femi kam ardhur per sakrificen e bukes se femijve te mi me mungoin por kshu esht jeta femra shqiptare esht gjithmon sakifica 😓😓forca femra shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏❤

 47. d q
  d q
  29 ditë më parë

  Je shume e bukur me vjen shume keq per historin tende

 48. Gentjana Hoxha
  Gentjana Hoxha
  29 ditë më parë

  Ai njeri nuk meriton të mbaj emrin njeri sëpari e jo më bashkëshort e baba.Zoti ësht I madh dhe secilit do ti japi hakun që meriton.I uroj asaj zonje aq fisnike e të vuajtur gjith të mirat e kësaj bote .Uroj me zemër që zoti të të shpërbleje për çdo lot e vuajtje qe ke kaluar,uroj të kesh jetën drit tani e tutje dhe behu e fortë sepse nuk ke perse të jesh e mërzitur, rri me kokën lart sepse je një heroinë e vërtetë .

 49. Megi MegiZ
  Megi MegiZ
  29 ditë më parë

  Zoti i coft ne ferr meshkujt qe perdorin dhun ndaj femres. Ktej kerkojn femra te mira dhe nmomentin qe e kan nje te tille,ja cfar bejn tliget.Kriminela.Te semur mendor. Mezi ka me ju dal shpirti more te mjere!!!!

 50. Sara Italy
  Sara Italy
  29 ditë më parë

  Shum prekse kjo pjes🥺🥺

 51. Miqerem Mehmedi
  Miqerem Mehmedi
  29 ditë më parë

  Te dua gjensila

 52. Fatimili Kel.gjyr2289
  Fatimili Kel.gjyr2289
  29 ditë më parë

  Nuk te duhet asgje nese nk ke nji zemer te madhe ,dashuria ,respekti per familjen edhe per vete esht cilesia me e madhe e nnji personi ..respektt

 53. L M
  L M
  Muaj më parë

  Xhensila ke bërë gjestin më te duhur për ket gocen e vockel nji Princesh e Mamit lum Mami per ty e Ti u befsh Goca me e pasur ne Shiperi.te uroj suksese pa fund zemra ❤️ vockel 🤗🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍

 54. L M
  L M
  Muaj më parë

  Te gjitha rastet histori ne vete qa vjen prej Zotit skem qa bëjm vetem duke kërkuar sherim. Por qa bejn njerzit e pa zemër kjo ësht bilion% e pa drejt.

 55. L M
  L M
  Muaj më parë

  degjova historin e Nënës për Çunin e verbër kom parë ni emision te Halil Kastrati nji 42vjeqe ka pasur te njejtin rast tash shikon bëni kontak me Halilin don Zoti dhe kti Çuni ti vie pamja e syve uroj te ketë suksese.

 56. Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga
  Muaj më parë

  Flm per te gjithve qe me perkrahni ,ky eshte kanali im ju kisha lutur te ta pelqeni.

 57. rosi
  rosi
  Muaj më parë

  Zoti i mallkoft kto qe godasin femrat jan burracake jo burre shef zoti lart e i dite do mare hak

 58. Luan Qosja
  Luan Qosja
  Muaj më parë

  Ju falenderoj për përshtypjet e shprehura me komente pozitive. Qofshi mirë! 🤗

 59. Ervin Hysa
  Ervin Hysa
  Muaj më parë

  Shume keq me vjen

 60. Eglantina Toku
  Eglantina Toku
  Muaj më parë

  O zote o zote sa gjynahe zote e denofte me nje vdekje masakere ate qe ka cuare dore me kte femer kaqe te mire gruja eshte e pa mbrojture e shkrta

 61. bardhi adriatik
  bardhi adriatik
  Muaj më parë

  O zot si ka mundsi shiko si e ka ber vajzen 26 vjece sikur me qen 50 vjece pse mor prinder I jepni vajzat sikur I keni placka per ti heq nga shpia gjynah nga zoti pse esht kaq e padrejt kjo bot per femrat sa dhe nje qen I ndyr si ky ndyrsir ka rrisk zoti e mallkoft ishalla

 62. bardhi adriatik
  bardhi adriatik
  Muaj më parë

  O te mallkoft zoti ishalla ca I ke ber mor kafsh e ndyr e ke vra mor ndyrsir mor zot pse I jep zoti ktyre lloj kafshesh familje mjer femra shkret 😭😭

 63. Vjollca Berisha
  Vjollca Berisha
  Muaj më parë

  Kjo qenka 1 mosh me mua dhe 1 histori po thuajse njesoj me mua por une i kam dhen fund para 6 vjet shyqyr zotit tani shpresoj qe te ja dali edhe raimonda ta mundi friken dhe dhunen ndaj njerzve te till

 64. Lum Berisha
  Lum Berisha
  Muaj më parë

  Nje histori qe te rrenqeth,uroj kjo zonje e bukur te gjej paqen per familjen e saj 🙏🏻

 65. Cim Basha
  Cim Basha
  Muaj më parë

  Arbana bravo per emisionin me shume vlera. Nuk me pushuan lotet nga fillimi deri ne fund. O Zot ndihmoji njerezit 🤲😭😭😭😭

 66. Ana Gjinaj
  Ana Gjinaj
  Muaj më parë

  O zot skam fjal per kto vajza e nana Shqiptare qe dhunohen per dite,e spo ben asigja shteti. Kto jan vrasje me paramendim,kta lloj mostrash"burrash" duhet denim i perjetshem. Duhet te behen me shum nga keto lloj programesh qe te ngrihet zeri i femres Shqiptare 🙏🙏🙏

 67. dylbere habili
  dylbere habili
  Muaj më parë

  8

 68. L M
  L M
  Muaj më parë

  për bes te Zotit njerzit ne shipri nuk jon ne rregulla mendore gjdo kund ka dhun por jo ne extrem njerzit e shipris nuk kan njohuri me shpirtin e Jetën e tyre kjo arsye i ben te pa zemërt sidomos gjinin mashkullore

 69. Kosova Kosiva
  Kosova Kosiva
  Muaj më parë

  Wweweè

 70. User User
  User User
  Muaj më parë

  NGJARJET DHE HISTORITÈ E SJELLURA NGA JU NÈ KÈTÈ EMISJON JANÈ TEPÈR TÈ VEÇANTA POOOR TY ARBANA TU BÈFTÈ DITA NJÈMIJÈ PER SJELLJEN E MIRÈSINÈ TÈNDE .🙏🙏🙏

 71. Lize Deda
  Lize Deda
  Muaj më parë

  Brrava ke bere gjjedhjen e duhur mose u peno per kete gjjidhje vashdo rrugen e duhur brrava ALBANO KE SHPITR KE ZEMER TE MADHE

 72. Tafil Dema
  Tafil Dema
  Muaj më parë

  Ktij djali i mungon drita po vertet shpirti zemra dhe trupi i tij eshte i mbushur me drite

 73. Vahide Ademi
  Vahide Ademi
  Muaj më parë

  O bre shpirti pom djeget kur e ndexhoj bre zotit shpirti ju djegt ati

 74. Liri Nito
  Liri Nito
  Muaj më parë

  Arbana beni gjicka dhe ndimoni kete nene se ka nevoi per gjithcka

 75. •blxck roses•
  •blxck roses•
  Muaj më parë

  E shkreta sa gjyna 😭😭 ishalla jeton e lumtur me femijet e saj 😭😭😭

 76. Leda Gabri
  Leda Gabri
  Muaj më parë

  Sa e trishte kjo histori. Behen mire qe trasmetohen te Marin shembull vajzat e tjerat qe Duan te k jrijojne familje nese dhunohesh sistematikisht vitin e pare dije qe ate burre nuk ja vlen te besh femije se I merni ne qafe. Te pakten ne dite e some veshtire Mos te ket probleme e debate ama dy vitet e para jane me te bukurit ne jeten ne cift. Mesoni te mbroheni Mos beni femije direkt por njihni njeri tjetri shikoni nese tjetri eshte Gjysma juaj se jeta nuk eshte dy dite. Te uroj qe Tia dalesh ti je grua je nene ke forcen dhe motivin per te ecur prepara nuk ke nevoj per nje palo burre qe probleme e vet a psikologjike ja shfryn te tjerve. Divorci eshte e keqja me e Vogel Qe mund Te ndodh kur ka dhune Ne jete ka probleme dhe gjera me te renda. Ti ke nevoj per nje mbeshtetje ekonomik nje pune per te ecur para Burra trajtohni grate tuaj ashtu sic do donit qe dikush te trajtonte motren nenen tuaj

 77. Ajet RUSTANI
  Ajet RUSTANI
  Muaj më parë

  Bravo Arbana per ndihmen dhe kurajon qe ju jep.

 78. All colors with Maida
  All colors with Maida
  Muaj më parë

  Zoti i ndihmofte te gjitheve 🤲🏻🤲🏻❤️❤️

 79. Cim Basha
  Cim Basha
  Muaj më parë

  Sa grua e vuajtur, por edhe e zgjuar😢

 80. Elvira Feta
  Elvira Feta
  Muaj më parë

  😭😭😭😭shoh veten time para shum viteve ne kete zonje te nderuar 😭Te uroj gjith te mirat e kesaj bote, mbae koken lart dhe me lart per veten tende per femijet dhe familjen tende te dashur🥺. Kur mos beni gabim te mendoni per ti dhene fund jetes🥺duhet te luftosh per lumturin tende ne radhe te par (kete ekam nga goca ime e madhe) ➡️(mami po te jesh sado pak elumtur ti do na lumturosh dhe ne🥺) Jeta vazhdon dhe ka shum surpriza te bukura, lufto dhe jeto 😘😘😘😘🤞🤲🙏

 81. Emira Emira
  Emira Emira
  Muaj më parë

  O zot çfare monster qenka ai burre ! Si è ka katandis ket vajze ! Dhe vetem 26 vjeçe ! Kurajo zoti qoft me ty ! Paç vetem te mira nga tani dhe tutje! I Paç femijet me jet e shendet ?

 82. Dafni Jakumi
  Dafni Jakumi
  Muaj më parë

  Dhe bravo te Arbana dhe te gjith emisjonit Arbana esht nje shembull i mire per te gjith grate ♥️♥️♥️♥️

 83. Dafni Jakumi
  Dafni Jakumi
  Muaj më parë

  Shum keq me vjen po nuk jetohet dhe ne ate menyre . Dhe 10 kalamaj te kesh cohesh dhe iken . Sesht e leht por jeton tone sja kemi borxh askujt askujt.

 84. Festime Fejzullai
  Festime Fejzullai
  Muaj më parë

  Po a shikoni te gjith grat dhe fb skan nga xhelozia e burrit shtet a ka ktu

 85. Festime Fejzullai
  Festime Fejzullai
  Muaj më parë

  Zoti i dhasht driten ne rrugen e zotit kam qa per ket gru a ka shtet ktu te shkojn ta futin ne burg psikopatin

 86. Katerina Eleni
  Katerina Eleni
  Muaj më parë

  😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

 87. Festime Fejzullai
  Festime Fejzullai
  Muaj më parë

  Allahi i vraft burrata qe ven dor mbi gra

 88. Mbo 2020
  Mbo 2020
  Muaj më parë

  K7j

 89. Florinda Ymeri
  Florinda Ymeri
  Muaj më parë

  O zot sa e dhimbshme ,,,fajin e ka edhe familja qe si dergon vajzat ne shkoll per tu ber dikushi por I martojn te reja sa per ti hek nga shpija

 90. R Pp
  R Pp
  Muaj më parë

  O i malli Zot sa kam qar per kyt vajz E shkreta Zot ruja ata fmi e jepi shnet e forc e ti rris ata fmi Sa e bukur qenka e shkreta 🙏🏻😭

 91. blerta bajrami
  blerta bajrami
  Muaj më parë

  26 vjeceee eshte shiko si duket si 40 nga hallet dhe nga tortura😥😥😥😥

 92. Marina Hoxha
  Marina Hoxha
  Muaj më parë

  My ke put shpirti me te qar 😭😭😭😭😭😭oh Allah as gjuna ❤️ Mallkuar qofte ai mashkull

 93. Jetmir Cani
  Jetmir Cani
  Muaj më parë

  Cfar kafshe paska çen ai njeri ai duhet te jet ne burg dhe gjith ato si jan si ky njeri turp dhe per shqiptaret ce nuk ragojn ne keto situata

 94. Vanesa Harizaj
  Vanesa Harizaj
  Muaj më parë

  Sa djal i mbrekullueshem pavarisisht sproves me problemet e syve fliste ne nje menyr me te zgjuar se shumica e djemve te sotem qe kan sy e duar

  1. Vanesa Harizaj
   Vanesa Harizaj
   Muaj më parë

   @Luan Qosja 🤗

  2. Luan Qosja
   Luan Qosja
   Muaj më parë

   🤗

 95. lena Sala
  lena Sala
  Muaj më parë

  Krejt puna asht qe ska pas kjo gjynafi dikon me ja zbut kockat qenit iher , e jo dham ngoj mos me i lan po as gishta ndor e mos me fol edhe ma keq edhe nbanj mos me mujt ma aj me shku. Se kto lloj speciesh nuk jan as njerz e as kafsh e qata duhet me jua ...... me i var per kamesh ntavan e si ta hape gojen vec shkop turinjve me i ra qelbsir burr. Po fatkeqsisht shum prej ktyre bojn qysh gjejn se vec pak tut me pas kto lloj mutn e vet e tanin e hajn. Kerkoj falje per fjalorin po smuj me majt veten kur pe shof ket kukull qysh asht katandis prej tij.

 96. Aleksandra Idilli
  Aleksandra Idilli
  Muaj më parë

  Ta kapesh ate edhe ti thyesh jo vetem dhembet po hunden koken duart kembet e ta lesh sakat plehren qe e katandisi kshu vajzen. Po ska shtet se te kishte e kalbte ne burg ate vetem nga emisioni. Qe vdekt ishalla

 97. Ermira Muslija
  Ermira Muslija
  Muaj më parë

  Zoti i denofte njerizt te keqi 😭

 98. hortensia #
  hortensia #
  Muaj më parë

  Aman sikur 1 vit ti siguronit nje shtepi me qera Rajmondes ne Tirane ,SA të marre veten. Gjithe ai Top Channel u mjaftua me nje pale dhemb

 99. Kastro Bitri
  Kastro Bitri
  Muaj më parë

  Shum lindin meshkuj pak behen BURRA.Allah faleminderit qe me ke udhezuar ne Islam,Faleminderit qe me ke mesuar ne Kuran per Dashurin, kujdesjen e femres.Me mesove qe me i miri nga ne eshte ai i cili do dhe respekton NENEN e tij me mesove se xheneti im eshte nen kembet e Nenes sime.Me mesove se me i miri nga ju eshte ai i cili dashuron kujdeset,mbron dhe kujdeset per gruan e tij.Me mesove se nuk fitohet xheneti pa u kujdesur per motrat qe ti visitoj ata shpesh.Me mesove qe nese kam vajza dhe i rris ata me miresi dhe tregohem i dashur dhe i but te jap me te miren per ta deri sa te kthehem te ti,Allahu im Krijuesim im ti me ke premtuar Xhenetin.Femra eshte Bota vet.

 100. Jonka Paloka
  Jonka Paloka
  Muaj më parë

  Rajmonda beju e fort se zoti do jet me ty nje dit