Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)

31 786 Shikime 3,2 mln
Muzikë

#thirr #elvanagjata
Stream / Download
smarturl.it/thirr/spotify
smarturl.it/thirr/applemusic
smarturl.it/thirr/az
All other platforms : smarturl.it/thirr
Arranged By Darko Dimitrov

Licensing : getin@loudcommedia.com
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana

(C) 2021 Loudcom Media under exclusive license from EMM

Komente

 1. AM13 AM13
  AM13 AM13
  2 ditë më parë

  Kenga e vitit 2021 😰😰😰😰😰😰 😥😥😥😥😥😥

 2. Gersi Merepeza
  Gersi Merepeza
  2 ditë më parë

  👸🏻

 3. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  2 ditë më parë

  Elvana 😍❤

 4. Suada Barci
  Suada Barci
  2 ditë më parë

  Shume e bukur

 5. ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj
  3 ditë më parë

  Love you so much ❤❤🙏🙏

 6. Romina Gjata
  Romina Gjata
  3 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 7. Herbal Life
  Herbal Life
  3 ditë më parë

  Dashuri 🥰🥰🥰

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   2 ditë më parë

   ❤️

 8. Herbal Life
  Herbal Life
  3 ditë më parë

  Muzika ime 🎶

 9. Herbal Life
  Herbal Life
  3 ditë më parë

  Elvana 🌹

 10. psychopath ¿
  psychopath ¿
  3 ditë më parë

  *Baby🖤*

 11. Stela Lekaj
  Stela Lekaj
  4 ditë më parë

  Elvana hits again 😍👏

 12. Odeta Odeta
  Odeta Odeta
  4 ditë më parë

  Keng dhe ze qe te fut te dridhurat bravo Elvana thjesht perle kjo keng bashk me zerin tend magjik sa e ndjer kjo keng ♥️♥️♥️😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

 13. Cassie
  Cassie
  4 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 14. Xhovana Preknicaj
  Xhovana Preknicaj
  5 ditë më parë

  💜

 15. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  5 ditë më parë

  THE ONE AND ONLY 🎵 ELVANA GJATA 🌹

 16. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  5 ditë më parë

  DIVA 🎶🖤🎵

  1. Cassie
   Cassie
   4 ditë më parë

   Dashuri je 🥰🥰🥰

 17. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  5 ditë më parë

  Masterpiece 🎵 Të Dua 🥰 ELVANA GJATA 🌹

 18. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  Muzika ime 🌹🎵❤️

 19. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  ❤️

  1. minij hooi
   minij hooi
   5 ditë më parë

   Bravo Elvana ...pak feministe ...

 20. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  ❤️

  1. minij hooi
   minij hooi
   5 ditë më parë

   Amazing voice 🙏

 21. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  ❤️

 22. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  The Queen 💎

 23. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  Diva 🌹

 24. Music Al
  Music Al
  5 ditë më parë

  Elvana 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 25. Adelisa Mustajbegovic
  Adelisa Mustajbegovic
  6 ditë më parë

  I don't understand a word but I love this song. I love her music 😍 ps can someone tell what does her tatoo means?

 26. Bessy Bessy
  Bessy Bessy
  6 ditë më parë

  😍😍😍❤️❤️❤️

 27. Tiarna T
  Tiarna T
  7 ditë më parë

  Superstar ✨

 28. Arton A
  Arton A
  7 ditë më parë

  THE QUEEN OF MUSIC 🎶 🌹🖤

 29. Herbal Life
  Herbal Life
  7 ditë më parë

  LEGEND ❤️

 30. Music Al
  Music Al
  7 ditë më parë

  Dashuri je 🥰🥰🥰

 31. Joy Meka
  Joy Meka
  7 ditë më parë

  Diva 🥺🎶❤️

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   6 ditë më parë

   G.O.A.T.

 32. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  7 ditë më parë

  Elvana 💎

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   6 ditë më parë

   Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 33. Dashamir Cellina
  Dashamir Cellina
  7 ditë më parë

  Amazing voice 🙏

 34. Jani Gjoni
  Jani Gjoni
  7 ditë më parë

  Bravo Elvana ...pak feministe ...

 35. mikin lirou
  mikin lirou
  7 ditë më parë

  For everyone: Here's some queen material 💁‍♀️💘

 36. Valdete Uraj
  Valdete Uraj
  7 ditë më parë

  ALBIN

 37. BESA
  BESA
  7 ditë më parë

  Elvana: Tkom thirr sa zoni mu ngjir. 🤦‍♂️: Nuk tkam nigju pz se po shikoja Perputhen.

 38. Erdi Asani
  Erdi Asani
  7 ditë më parë

  😘🥰

 39. soinu foig
  soinu foig
  7 ditë më parë

  Красавица!!!

 40. Arbrona Gashi
  Arbrona Gashi
  8 ditë më parë

  ♥️🌹🌟

 41. Lefterie Shinplaku
  Lefterie Shinplaku
  8 ditë më parë

  Shum keng e bukur 🌺🌻🌺Suksese 🌹

 42. Music Al
  Music Al
  8 ditë më parë

  Dashuri ti 🥰 Ylli i Muzikës ✨

 43. Music Al
  Music Al
  8 ditë më parë

  I love this beautiful human being so so much 🥺💛❤️

 44. lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter
  8 ditë më parë

  Elvana gjata😱e paske qitur kengen te lumt😱😱😱😱😍😘❤❤❤

 45. soinhu foitu
  soinhu foitu
  8 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   7 ditë më parë

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

  2. soinu foig
   soinu foig
   7 ditë më parë

   LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 46. TimCamili
  TimCamili
  9 ditë më parë

  G.O.A.T.

 47. Music Al
  Music Al
  9 ditë më parë

  Diva e Muzikës 🌹 Zë unik 🎵 Quality music 🎶 Një dhe e vetme je ELVANA GJATA ❤️

 48. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  9 ditë më parë

  O DASHURI TI 🥰🌹❤️

 49. Eda Koci
  Eda Koci
  9 ditë më parë

  Dashuri me degjim te pare

 50. Amela K
  Amela K
  9 ditë më parë

  A at

 51. Carina
  Carina
  9 ditë më parë

  The english lyrics for Thirr: I called you till I lost my voice I waited for you until my spirit hurt Because my world won't work for you My world is big for you My life is too much for you Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) Of life I didn't see Because I only loved you And from you I never saw Not one sign (3x) And then I left you Because you never loved me I wasn't born with you (we come from different cultures) Why don't you understand Oh lucky person Why can't you see That my world doesn't work for you My world is big for you My life is too much for you

 52. Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci
  9 ditë më parë

  Super kenger

 53. sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 007
  9 ditë më parë

  Se bota ime sben per ty! E pershendes dikon me Ket syper kang

 54. lflf wdhfxj Rotter
  lflf wdhfxj Rotter
  9 ditë më parë

  Shum keng e dukur elvana te lumt😀😍

 55. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  10 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

 56. Sidorela BAD_____GIRL
  Sidorela BAD_____GIRL
  10 ditë më parë

  🥺🥺🥺 is beautiful

 57. Linda Avdija
  Linda Avdija
  11 ditë më parë

  kang e bukur dhe zëri i mrekullushum si gjithmon the best elvana gjata ♡

 58. bowen voowy
  bowen voowy
  11 ditë më parë

  LOVE ELVANA GJATA NGA ITALIA 🇮🇹🇦🇱❤️

 59. Floriana Hoxha
  Floriana Hoxha
  11 ditë më parë

  Asnje shenj asnje shenj jete se pash je talent Elvana like ai qe mendon si une

 60. Fredi Lupi
  Fredi Lupi
  11 ditë më parë

  E degjoj dhe lotoj...cdo germ me emocjonon. 😪😪👋❤️

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   9 ditë më parë

   ❤❤👏👏👏

 61. MWO Real Estate
  MWO Real Estate
  11 ditë më parë

  Kryevepër ti dhe muzika jote o e rrallë 💎

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   9 ditë më parë

   Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA

 62. Lossy Abazi
  Lossy Abazi
  11 ditë më parë

  😍😍

 63. Joanna
  Joanna
  12 ditë më parë

  Nuk e di pse por per mua eshte e vetmja kengetare orgjinale dhe e vertet!!!

 64. Donnie Wien
  Donnie Wien
  12 ditë më parë

  Elvana je unike..wirklich sehr schön..Love you🇦🇱🇦🇱😘 ❤🥰❤😘🇦🇱🇦🇱

 65. Agnesa anna
  Agnesa anna
  12 ditë më parë

  Diva e muzikes ton 😍te dua❤️

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   11 ditë më parë

   DIVA E MUZIKËS 💎

 66. ximi pengu
  ximi pengu
  12 ditë më parë

  Elvana eshte Nona e muzikes😇😇😇😇

 67. ximi pengu
  ximi pengu
  12 ditë më parë

  Kenge super 💖💖💖💖

 68. Vlora Ajvazi
  Vlora Ajvazi
  12 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

  1. Joanna
   Joanna
   12 ditë më parë

   Elvana është pasuri kombëtare!

 69. Deva Beganaj
  Deva Beganaj
  13 ditë më parë

  Gegend gut Wollny

 70. ela kurti
  ela kurti
  13 ditë më parë

  👍🏼👍🏼

 71. Thomas De Sousa
  Thomas De Sousa
  13 ditë më parë

  Incroyable voice 👌🏻

 72. Anita Nita
  Anita Nita
  13 ditë më parë

  Tkom thirr, Sa zoni mu ngjir T'kom prit Sa shpirti m'u mpi Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime, është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...dhe vetëm t'lashë Se kurrë s'më ke dasht Unë skam lind me ty Pse s'e kupton Ti, o njeri me fat Pse s'e shikon Se bota ime s'bën për ty Bota ime e madhe për ty Jeta ime është shumë për ty Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se vetëm të kam dasht E nga ty kurrë nuk pashë Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht Asnjë shenjë, asnjë shenjë, asnjë shenjë.. ...jete s'e pashë Se kurrë s'më ke dasht 👍👍

 73. Aurell Ferrugo
  Aurell Ferrugo
  13 ditë më parë

  Please follow my friend Arel on Instagram she works so hard to become a stop motion artist: instagram.com/arelcrest/?hl=de . Have a wonderful dayyy!

 74. Mirjado Zeneli
  Mirjado Zeneli
  13 ditë më parë

  *Me bëre Te pres Damarët Moj ELVANA*

 75. Eda Cekrezi
  Eda Cekrezi
  14 ditë më parë

  ❤❤👏👏👏

 76. Ergen Shini
  Ergen Shini
  14 ditë më parë

  Zxcc

 77. Eni Eni
  Eni Eni
  14 ditë më parë

  Ato qe bejne dislike , thjesht se din cfar eshte muzika!🙃💁🏻‍♀️

  1. BRUNO GJONAJ
   BRUNO GJONAJ
   6 ditë më parë

   true

 78. hen ko
  hen ko
  14 ditë më parë

  Melankolia në zërin tënd shkon në çdo qelizë të trupit tim, you're the only queen ❤️❤️❤️❤️

 79. Herbal Life
  Herbal Life
  14 ditë më parë

  DIVA E MUZIKËS 💎

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   13 ditë më parë

   Bravo Elvana e ke qare

 80. nalaa ____
  nalaa ____
  14 ditë më parë

  Aaahhhhh ta ha zemreeeennn elvanaaa 🥺❤️!! With all of your songs and your angel voice you give me peace upon my heart, you give me the feeling that I'm not alone with all the pain, you give me hope and let me see the light at the end of the tunnel!! May God all bless you and your beloved loves, I hope that all of you will receive the same love that you give to one another ❤️🌹

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   13 ditë më parë

   🎶

 81. Shpresa Berisha
  Shpresa Berisha
  15 ditë më parë

  👍

 82. DURO S
  DURO S
  15 ditë më parë

  Elvana është pasuri kombëtare!

 83. kesulkuqja 98
  kesulkuqja 98
  15 ditë më parë

  kjo kang mi preku telat e zemres, me preku shpirtnisht

 84. Girls Queens
  Girls Queens
  15 ditë më parë

  U ktheve ku jan elvanatoret😍😍😍😍

  1. hen ko
   hen ko
   14 ditë më parë

   Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 85. blerta mehmeti
  blerta mehmeti
  15 ditë më parë

  🥰

 86. Love Calming Relax
  Love Calming Relax
  16 ditë më parë

  *Good evening*

 87. kristina durdaj
  kristina durdaj
  16 ditë më parë

  super

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   15 ditë më parë

   O Elvan 🎵... O dashuri 🥰 TË ADHUROJ DIVA ♥️ Mos mungo më kurrë kaq gjatë 🌹 TALENT 🎵✨

 88. bofooit gojo
  bofooit gojo
  16 ditë më parë

  Love from Serbia! Beautiful song❤❤❤

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   15 ditë më parë

   🤩🤩

 89. Sandra Lame
  Sandra Lame
  16 ditë më parë

  😭😭😭😭😭

 90. Sabrina Hoxha
  Sabrina Hoxha
  16 ditë më parë

  10-10

 91. Eneo Toçila
  Eneo Toçila
  16 ditë më parë

  8⁴

 92. Fashion Styl16
  Fashion Styl16
  16 ditë më parë

  Ço

 93. Marek Baszyński
  Marek Baszyński
  16 ditë më parë

  🎶

 94. Rajdi Bajraktari
  Rajdi Bajraktari
  16 ditë më parë

  Bravo Elvana e ke qare

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   16 ditë më parë

   Hfghff6idf6uvc bffhnbfghxhuygddddŕrngsrtgv zvnxgbb cvcvcbxvfggf

 95. Ismail Kukes
  Ismail Kukes
  16 ditë më parë

  Elvana je e papare

 96. opzz xsin
  opzz xsin
  17 ditë më parë

  Si mund te mos e duash kete artiste? Si mund te mos e vleresosh? Si mund te mos ia degjosh muziken? Te dua shume Elvana! Faleminderit per kete xhevahir! 💜

 97. Bulletproof XD
  Bulletproof XD
  17 ditë më parë

  Elvana I love you so much you are perfect I love your voice from turkey loves to albania ❤

 98. Viola Manoli
  Viola Manoli
  17 ditë më parë

  Bravo Elvana na kenaqe veshin te lumte 🙏🙏👏👏👏

 99. Evgeni
  Evgeni
  17 ditë më parë

  Love your voice! Greetings from Bulgaria, such a lovely artist... im absolutely in love.. can’t stop listening.. keep doing well. WORLD STAR.. angel voice 👼

 100. Erjon Zhobro
  Erjon Zhobro
  17 ditë më parë

  Super!!!!!!😇💙💙💙