Elgit Doda - Thare (Official Video)

6 683 Shikime 676 mijë
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗵𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Thare #Folé

Komente

 1. Elgit Doda
  Elgit Doda
  22 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare

  1. Sara Blliku
   Sara Blliku
   15 ditë më parë

   Mungon kenga ne Apple music😟

  2. Real Loveee
   Real Loveee
   17 ditë më parë

   👌👌👌👌👌

  3. Ukshini Besnik
   Ukshini Besnik
   18 ditë më parë

   @Poxhani Fam foososo

  4. Mateo Neli
   Mateo Neli
   19 ditë më parë

   Super kenge Elgit Doda kenge shum e bukur bravo❤❤❤❤❤❤

  5. MrGhostmafia
   MrGhostmafia
   19 ditë më parë

   @Eva Ismajli mos i digj kaq shum se mdhemb shpirti si je duke folur mos tlutem please

 2. Ladia Oswald
  Ladia Oswald
  6 orë më parë

  Ke prek shpirtrat e vrame o bylbyl

 3. Fjora Medulaj
  Fjora Medulaj
  10 orë më parë

  🥺🥺

 4. Oksana Haydey
  Oksana Haydey
  5 ditë më parë

  😥💔👍🇺🇦

 5. Zicaffy Karl
  Zicaffy Karl
  5 ditë më parë

  💔💔💔

 6. Mihaela Ella
  Mihaela Ella
  5 ditë më parë

  👏

 7. Besiana Gjoka
  Besiana Gjoka
  6 ditë më parë

  Super kenge..

 8. Nika X
  Nika X
  7 ditë më parë

  😭

 9. more Ale
  more Ale
  8 ditë më parë

  Hermosa canción y muy hermosa voz. ¡Me encanta!😇 No entiendo lo que dice en español, pero igual es muy profunda.😉

 10. abi tashi
  abi tashi
  8 ditë më parë

  na rrenqethe me kete video super 👍👍👍

 11. Klevian Shahini
  Klevian Shahini
  9 ditë më parë

  Ktu e gjej veten, shpresoj t’me gjesh edhe ti mua mes ktyre komenteve...💔

 12. Bleri Ida
  Bleri Ida
  10 ditë më parë

  Amore mio ti amo 😘

 13. Kidaime 2021
  Kidaime 2021
  10 ditë më parë

  alget.info/too/video/yZ_epYipnG1troY

 14. Chippi Ballazhi
  Chippi Ballazhi
  10 ditë më parë

  Kenge shum e bukur.. respekt

 15. Fjona Shaho
  Fjona Shaho
  11 ditë më parë

  Per ke esht dedikim ?

 16. Jona Patra
  Jona Patra
  11 ditë më parë

  Shjm prekse si kenge dhe super vidjo

 17. Laser Photo
  Laser Photo
  12 ditë më parë

  SUPER

 18. Kozeta Sefa
  Kozeta Sefa
  12 ditë më parë

  Amazing Singer. Love you Elgit..

 19. tuhin sengupta
  tuhin sengupta
  12 ditë më parë

  Super bro!!!! 👐

  1. Rock girl
   Rock girl
   12 ditë më parë

   Super keng bravo 🙌🙌🙌

 20. Areti Turani
  Areti Turani
  13 ditë më parë

  I love all of your songs.You are so talented.Congrats!

  1. Rock girl
   Rock girl
   12 ditë më parë

   Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

 21. Endri Era Llangozi
  Endri Era Llangozi
  13 ditë më parë

  Super kenge bravo Elgid Doda kengetari im i preferuar ❤❤❤❤❤💓💓💓❤❤❤💘💘💘

 22. Marianna Nela
  Marianna Nela
  13 ditë më parë

  Oooooo zot na hape plaget ,,,tekst sh i bukur 😍

 23. Mateo korc
  Mateo korc
  13 ditë më parë

  the bes elgiti je i papar plako

 24. Mariam Ksh06
  Mariam Ksh06
  13 ditë më parë

  🇲🇦❤️🇦🇱

 25. Izabela Basha
  Izabela Basha
  14 ditë më parë

  👀

 26. po ni
  po ni
  14 ditë më parë

  💣🔝💣🔝👏🏻👉👑👈⭐️♥️

 27. Rock girl
  Rock girl
  14 ditë më parë

  Je mbreti i muzikes . Flor mumajesi dhe si ti nuk vijn me nket estrad

 28. Joker B
  Joker B
  14 ditë më parë

  🥋

  1. Rock girl
   Rock girl
   14 ditë më parë

   O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

 29. Kristina A
  Kristina A
  14 ditë më parë

  Fantastic 👏

 30. servis universal
  servis universal
  15 ditë më parë

  bravooo

 31. Liri Moku
  Liri Moku
  15 ditë më parë

  Grande elgit ..! Super vlla..

 32. Alexa Ema Deva
  Alexa Ema Deva
  15 ditë më parë

  Wow 😱 Ta prek shpirtit 😌

 33. Ornela Bregu
  Ornela Bregu
  15 ditë më parë

  Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

 34. Oljan Sefa
  Oljan Sefa
  15 ditë më parë

  Super keng bravo 🙌🙌🙌

 35. Anna Douka
  Anna Douka
  16 ditë më parë

  Bravo super keng 😘😘😘

 36. Siti Zariana
  Siti Zariana
  16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 37. Sam Sanny
  Sam Sanny
  16 ditë më parë

  mach ein lied mit flori M. das würde sich mega anhöten mit euren stimmen 😍

 38. FABIOO EPOKA
  FABIOO EPOKA
  16 ditë më parë

  Uuueee c'kengeee 🥵🥵🔥🔥

 39. eioshen boboi
  eioshen boboi
  16 ditë më parë

  Big Like Për Ktt Këng :V

 40. dj- bigi Albania
  dj- bigi Albania
  17 ditë më parë

  Ajo qe shkon nuk kthehet kur 😭😭😭😭😭

  1. eioshen boboi
   eioshen boboi
   16 ditë më parë

   Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

 41. dcoog anml
  dcoog anml
  17 ditë më parë

  Big Like Për Ktt Këng :V

 42. Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi
  17 ditë më parë

  Superr kangg 🎶🤍🎶

 43. Goranski VeVo
  Goranski VeVo
  17 ditë më parë

  O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

 44. Monar Am
  Monar Am
  17 ditë më parë

  Dëgjova dikur këngëtarin tek e ulëret dhimbjen (Child in time) dhe sot, këngëtarin që e belbëzon. Më la pa fjalë...dhe pa mësim. Replay gjithë ditën, e cila do të bëhet muaj, e sigurtë.

 45. SHORENA CHUBINIDZE
  SHORENA CHUBINIDZE
  17 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 46. Vojsava Kajo
  Vojsava Kajo
  17 ditë më parë

  Super

 47. Stefania stefania
  Stefania stefania
  17 ditë më parë

  Super 💓💓

 48. alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earth
  17 ditë më parë

  Like kush e kaluar kete situat!😢😢

 49. Dyli Lleshi
  Dyli Lleshi
  17 ditë më parë

  bravo elgitttt

 50. Nisa Hysa
  Nisa Hysa
  17 ditë më parë

  Mer pjes te kenga magjike se esht nje keng e ndjer dhe patjeter e ke te fituar cmimin .

 51. marina sinanaj
  marina sinanaj
  17 ditë më parë

  Super 👌👌🙏🙏

 52. Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam
  17 ditë më parë

  Vk

 53. Gabriel Vrapi
  Gabriel Vrapi
  18 ditë më parë

  Na kujton histori shume prekse 😥

 54. Monika Majewska
  Monika Majewska
  18 ditë më parë

  Pięknie spiewasz . Naprawdę bravo .Pozdrawiam z Polski .👏😊😉

 55. Anja Jolla
  Anja Jolla
  18 ditë më parë

  Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

 56. Ermira Ermira
  Ermira Ermira
  18 ditë më parë

  Po këndon sikur sa je zgjuar nga gjumi elgit. Nuk të shkon as ky rol....

 57. Dijellza Zyberi
  Dijellza Zyberi
  18 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 58. Ervin Heqimaj
  Ervin Heqimaj
  18 ditë më parë

  Shumë keng e varfër ... ...pa ngjyra .keng bardh e zi...😞

 59. Sonilaa Mucaa
  Sonilaa Mucaa
  18 ditë më parë

  🥺

 60. Klement Nushaj
  Klement Nushaj
  18 ditë më parë

  Kenge e mrekullueshme....edhe sidomos njerezve qe e kane humbur lirin edhe ndodhen neper burgje......

 61. I Love You Albania
  I Love You Albania
  18 ditë më parë

  Je krenari ne hite te uroj sa me shum suksese. Kush nga ju me ben subscribe e falenderoj

 62. I Love You Albania
  I Love You Albania
  18 ditë më parë

  Hey miq kush nga ju e ve doren ne zemer dhe me ben subscribe zoti e ruajt

 63. andreea rades
  andreea rades
  18 ditë më parë

  Can someone translate some lyrics or tell me what's the song about? Thank you 😁

  1. Real Madrid
   Real Madrid
   18 ditë më parë

   The clip and lyrics describe the feeling when you are lost,suffer too much because of a failed and painful past love experience. He says i loved you too much,my other half was with you,i can't forgive myself.

 64. Debian
  Debian
  18 ditë më parë

  Sa me fat ata qe dhane e moren dashuri , e sa te mjere e te pafat ata qe dashurin se njohen....

  1. Fatma Aliaj
   Fatma Aliaj
   7 ditë më parë

   Vertet sa te pafat ata qe e refuzuan dhe nuk e njohen dot dashurine..

 65. Agnesa anna
  Agnesa anna
  18 ditë më parë

  😢e kam then ky njeri esht krijuar per te ber muzik vertet rrenqethese 😍

 66. Armela Hasi
  Armela Hasi
  18 ditë më parë

  💣

 67. Ariela Ibi
  Ariela Ibi
  18 ditë më parë

  sa prekse 🥺

 68. TheKristinemarku
  TheKristinemarku
  18 ditë më parë

  Fantastico ✋✋💪💪❤❤❤

 69. Maria Marulka
  Maria Marulka
  18 ditë më parë

  Cdo kenge e jotja eshte perle nuk kam fjale 🥺 me renqethe ❤

 70. Rovena Dervishi
  Rovena Dervishi
  18 ditë më parë

  Ze brilant

 71. Rambo0012
  Rambo0012
  18 ditë më parë

  😔😔😔

 72. Lucas Pereira
  Lucas Pereira
  18 ditë më parë

  😢

 73. Aldona Qerimaj
  Aldona Qerimaj
  18 ditë më parë

  🥺🤍

 74. Ersa Ersa
  Ersa Ersa
  18 ditë më parë

  Me i miri per balada super kemg suksese elgit✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻😘

 75. Mira Mariana
  Mira Mariana
  18 ditë më parë

  in love with this video :)

 76. Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu
  18 ditë më parë

  ❤❤❤

 77. Claudio Rs7
  Claudio Rs7
  18 ditë më parë

  👍👍👍👍

 78. Imuk Asimova
  Imuk Asimova
  18 ditë më parë

  Jonny -Аллея Russia version

 79. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  18 ditë më parë

  Elgid doda💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤thare💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤

 80. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  19 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 81. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  19 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💘💖💝💗❤❤💔💔

 82. Paola Daka
  Paola Daka
  19 ditë më parë

  Cdo kenge e jotja esht plot ndjenje 😕😘

 83. Real Madrid
  Real Madrid
  19 ditë më parë

  Videoklipi shume i vecante.

 84. Concetta Ballacchino
  Concetta Ballacchino
  19 ditë më parë

  Bravissimo!!!!!!!!!

 85. Concetta Ballacchino
  Concetta Ballacchino
  19 ditë më parë

  Ogni parola arriva al cuore ❤️

 86. Mateo Neli
  Mateo Neli
  19 ditë më parë

  Super kenge Elgit je me te vertet njishi bravo po nje bravo te madhe super dhe suksese ❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋

 87. Arta liço
  Arta liço
  19 ditë më parë

  Sa e bukur

 88. Frostika Gameholic
  Frostika Gameholic
  19 ditë më parë

  I love this song but I don't understand A single word

 89. Roberto RObyy
  Roberto RObyy
  19 ditë më parë

  l

 90. Sabina Isufi
  Sabina Isufi
  19 ditë më parë

  😍😍😍🇦🇱🇦🇱

 91. trebeshina hena
  trebeshina hena
  19 ditë më parë

  Bukur shume , teksti interpretimi e muzik

 92. Mr Joker
  Mr Joker
  19 ditë më parë

  Praktikisht këtë këngë nuk e ndjej , as në ritëm as në vargje por për origjinalitetin dhe krijimtarin që ka është 1000/10 vlerësimi.

  1. espanjola qose
   espanjola qose
   19 ditë më parë

   @Mr Joker per kuriozitet, shko degjoje kengen

  2. Mr Joker
   Mr Joker
   19 ditë më parë

   @espanjola qose a thua ?? 😌

  3. espanjola qose
   espanjola qose
   19 ditë më parë

   Mua m ngjan shum me jony-love your voice ne version sad

 93. hatia ardi
  hatia ardi
  19 ditë më parë

  Hallall Elgit !! 🇦🇱

  1. I Love You Albania
   I Love You Albania
   18 ditë më parë

   Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

 94. arjana bekshiu
  arjana bekshiu
  19 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 95. Artur Dark
  Artur Dark
  19 ditë më parë

  BeibA 11’💔20’

 96. qazimekaceli papa
  qazimekaceli papa
  19 ditë më parë

  😍

 97. rizla_ al
  rizla_ al
  19 ditë më parë

  Like kush e gjen veten tek kjo kenga 😭

 98. Melda Thothori
  Melda Thothori
  19 ditë më parë

  Nje keng orgjinale tekst vidioklip BRAVO.

  1. I Love You Albania
   I Love You Albania
   18 ditë më parë

   Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

 99. To travel around the world
  To travel around the world
  19 ditë më parë

  alget.info/too/video/t5qvuoxufI2He3E

 100. King Zeci
  King Zeci
  19 ditë më parë

  Nice 👍