E papritur, Sindi mes lotësh heq mikrofonin dhe lë programin… - Përputhen, 15 Prill 2021

11 164 Shikime 1,2 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. Nezaqet haxhillari
  Nezaqet haxhillari
  5 ditë më parë

  Bravo sindi 🥰🥰🥰🥰

 2. Zana Muharremi
  Zana Muharremi
  8 ditë më parë

  Juli mendon se eshte ne mal tuj lujt me gur e jo te ofendon sindin se edhe ajo ka familje .

 3. Lindita Lena
  Lindita Lena
  10 ditë më parë

  Bravo Blerim

 4. Anna official
  Anna official
  11 ditë më parë

  Po kjo antonella si esht ber keshtu 😳

 5. Kralb Oz
  Kralb Oz
  13 ditë më parë

  Ta shpiff ky Juli! Sincerisht. Njeri pa kokerr respekti dhe injorant i pavlere.

 6. Agolli Ermira
  Agolli Ermira
  14 ditë më parë

  Antonela si nuse fshati😂😂🤦‍♀️

 7. soiung toiue
  soiung toiue
  14 ditë më parë

  Kush e degjoi mevlanin kur tha:faleminderit zot qe mke dhen bark😂

 8. Ramadani Lindita
  Ramadani Lindita
  15 ditë më parë

  Oh Zot si mundet tja mbuloij Arjan Konomi fjalet Julit Kur te gjith bota e ndegjoj me shum vemendje se e shajti Familien e Tha a u degju kjo qe thash edhe kurgjo nuk ndodhi oh te poster e merren edhe me blerimin jo se blerimi eshte i joni skini Shanc me e prek blerimin se jemi shiptar preij maqedonije e ajo Antoneta pyjt blerimin se sa gra kini ju ne maqedoni te tregoij Antoneta na jemi gra me fat se na mbajn burra si mbretresha e jo si te ju qe ofendoni PA fund na jemi te respektushme por laje gojen Mos fol

 9. Ramadani Lindita
  Ramadani Lindita
  15 ditë më parë

  Arjan Konomi nuk merr vesh pse shkon Sindi pershkak se eshte ka Juli edhe Mevlanin se va mban anen te dyve por e shkelin Sindin por dretsi nuk ka shum e Kan ofendu Sindin amo shum e Kan ofendu deri ne Familien Bravo bora je shum e Dreijt se sla gjé po Mos iber Sindin ja ofendu shkollen gjdo fjal me ofendim por ka kufir shum idiot Juli e thon eshte intelegent me nji femer qe ofendon qfar bashkeshorti do bohet ose qfar babe do jet

 10. Bes Bau
  Bes Bau
  15 ditë më parë

  Shuuum mire ja beri Blerimi Zhgaravines!!! Zhgaravina esht Bubrrec dhe e tregoj Bubrrecerine e tij.. Bravo Blerim 👍👍👍👍👍👍

 11. Bes Bau
  Bes Bau
  15 ditë më parë

  22 vjecare dhe kaq Manipulante Femer akoma ne jete skam pa me sy.. Sdo ta shoh takimin e Muratit me Olen dhe i ben kta skema te cuditshme.. Shyqyr Zotit qe u zhduk nga Emisioni kjo Psikopate Femer

 12. Anita Maliqi
  Anita Maliqi
  15 ditë më parë

  Lediana je ne perputhen 1 dhe ska tjeter kurr, kurr, Kurt.

 13. oiuet souiu
  oiuet souiu
  15 ditë më parë

  O zot Antonela si ashte dukur sot 🤣🤣🤣🤣 si dhia e Hasanit 😅🤣😂 vdiqa duke qesh. Mos ja leshoni cameren ju lutem 🐐

 14. gent Halili
  gent Halili
  16 ditë më parë

  Zhgarravina

 15. Sander Mirashaj
  Sander Mirashaj
  16 ditë më parë

  Varikarin te tan me pak fjal...

 16. Alpha Berry
  Alpha Berry
  16 ditë më parë

  Sindi sa debile femer , te shijon ideja se te shajn dhe ben gjynafin , vkse

 17. Arbana Osmani
  Arbana Osmani
  16 ditë më parë

  Blermi djal i zgjuar Bravoo

 18. agron hyskja
  agron hyskja
  17 ditë më parë

  sa pordh ka kjo virgjeresha aman moj mos ik se na preke

 19. agron hyskja
  agron hyskja
  17 ditë më parë

  po kta asnjeri nuk lidhet kta jan te gjith aktor per te sponsorizuar produktet

 20. Areti Bajo
  Areti Bajo
  17 ditë më parë

  O Atdhe ik e gris sumen na lodhe me pordhet e tua te medha dhe llogjiken tende zero

 21. Areti Bajo
  Areti Bajo
  17 ditë më parë

  Sara e pa lyer duket si dreq

 22. Mimmo Relax
  Mimmo Relax
  17 ditë më parë

  Mevlani tu honger sallaten e Ledianes hahahahaah

 23. Mimmo Relax
  Mimmo Relax
  17 ditë më parë

  Ne ishim duke thon me heq Antonelen kto na fusin dhe zhgarravinen...

 24. 01Amos pro
  01Amos pro
  17 ditë më parë

  ky atdheu rrote raku i ka ik mendja

 25. 01Amos pro
  01Amos pro
  17 ditë më parë

  dhia racen e kjo sindi i eksagjeron cdo gje

 26. 01Amos pro
  01Amos pro
  17 ditë më parë

  kjo eshte skenar i gjalle

 27. Toni Hasa
  Toni Hasa
  17 ditë më parë

  Me pas ndër nuk kishe shkuar aty dhe familja ishte dasht mo me te lene me shku aty

 28. Fehmi Javori
  Fehmi Javori
  17 ditë më parë

  Blerim mos rri aty je shumee i mire shume nuk meriton me ndejur ti aty (Atdheu esht kafshe kafshe )

 29. Bes Bau
  Bes Bau
  17 ditë më parë

  22 vjecare dhe kaq Manipulante si Sindi, skam pa kurre ne jete.. Aspak se shajti Juli Sindin.. Kjo ka tjeter halli.. Smundet ta shikon takimin mes Oles dhe Muratit..

 30. dolita windo
  dolita windo
  17 ditë më parë

  Shum djal i drejt i sakt i edukuar blerimi bravo 👏 gjithmon ben debate pa ofendime ashtau sika hije bravo!

 31. The Lochness girl
  The Lochness girl
  17 ditë më parë

  Mevlani dhe Ledjana me duken si ai çifti i martuar me 4 kalamaq qe po dalin pas shume kohesh ne nje date dhe po kujtojne kohet e vjetra.💘💘💘💘💘💘💘

 32. besa zeneli
  besa zeneli
  17 ditë më parë

  Mevlani dhe Lediana jane te mrekullueshem ketu!!!

 33. Albioni Bossi
  Albioni Bossi
  17 ditë më parë

  Bravo blerim vetem ti je danoç

 34. Erselda Hakorja
  Erselda Hakorja
  17 ditë më parë

  Kujt i jane shpifur kto reklamatt Kan fillu me na dal ne enderr

 35. Ina
  Ina
  18 ditë më parë

  Blerimi the best

 36. Humor Shkodre
  Humor Shkodre
  18 ditë më parë

  Cfare supozohet te kene thene se nuk e kuptova nga videoja?!! Nese e ka shajt Juli shume gabim!

 37. Enriketa Beqiri
  Enriketa Beqiri
  18 ditë më parë

  Juli eshte me te meta mendore 😆😅🤣Duhet hapur spitali i vlores se nuk ja zgjidhin Julit problemet shpellat !!!

 38. Ana
  Ana
  18 ditë më parë

  Kjo vahza duket se paku 10 vite me e vjeter se sa eshte - e dyta tere kohen flet se si shkon ne palester dhe sa ushtrone a se paku 15 kg i ka mbi peshe

 39. Gushi Beni
  Gushi Beni
  18 ditë më parë

  BLERIMI SHUM DJAL I SJELLSHEM DHE ME ARGUMENTE

 40. Bes Bau
  Bes Bau
  18 ditë më parë

  Me kujtohen fjalet e Arian Konomit Kur tha se duhet nje Psikolog te meret me gjendjen Psikologjike te Kandidatve ne nje Reality show.. Paska pak Ariani 100%te drejte.. Sindit i duhet ndihme Psikologjike.. Sesht kjo Manipulante per nje reality show.. Sindit i duhet ndihme Psikologjike.. Familja e Sindit dot ishte shum mire ti afroj Sindit ndihme Psikologjike..

 41. Bes Bau
  Bes Bau
  18 ditë më parë

  Zhgaravina sdi cka me fole dhe ha mut Kot e Kot.. Asnjeher Blerimi sja shau Familjen Zhgaravines...po Zhgaravina kerkon vemendje, por ne ket rast humbi total kundrejt Blerimit.. Ja beri SHAH MAT Blerimi Zhgaravines👍👍😂😂😂😂😂😂

 42. Bes Bau
  Bes Bau
  18 ditë më parë

  Asnje te share ska nga Juli.. Kjo Manipulante Femer Sindi cdreqin erdhi ne Perputhen Kur si duron debatet??

 43. Bes Bau
  Bes Bau
  18 ditë më parë

  22 vjecare dhe kaq Manipulante skam pa kurre ne jete.. Sindi Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️anje te share skishte per Familjen e ksaj flliqsire Sindi.. Ti Sindi te duhet ndihme Psikologjike.. Je e cmendur total

 44. yours truly
  yours truly
  18 ditë më parë

  Mevli & Lediana 😍😍😍 they make me soo happy 🥺🤩😍

 45. liljana hoxha
  liljana hoxha
  18 ditë më parë

  Atdhe ik se nuk je per aty

 46. star lord
  star lord
  18 ditë më parë

  O produksioniii po zhdukeni ate sindin se po hap shume probleme kot aty

 47. Xhina Xhina
  Xhina Xhina
  18 ditë më parë

  Ai ka thon q..ropt telefonit 😂nuk e tha per sindin

 48. Elsida Prendi
  Elsida Prendi
  18 ditë më parë

  Ishte per sindin e shajtma

 49. Jenny Jonuzaj
  Jenny Jonuzaj
  19 ditë më parë

  blerim je me I miri aty

 50. Artjola Kasa
  Artjola Kasa
  19 ditë më parë

  Shrek and Fiona chilling🤭

 51. Besmir kajo
  Besmir kajo
  19 ditë më parë

  sa viktim ben sindi iqeni nga programi fare

 52. saliji merxhan
  saliji merxhan
  19 ditë më parë

  I ka leju femrat ti thojn kafsh zhgarravin e tani i thot blerimit me ke ofendu po palac njeri pa shkoll pa fjlaor fshatar nuk din as me fol as mi dallu ofendimet gomar

 53. saliji merxhan
  saliji merxhan
  19 ditë më parë

  Shum trap qenke atdhe njeri nuk te ka sha familjen po aq kok bosh qenke katunar 💩💩💩💩💩 blerim bravo je shum i kulturum me edukat dhe fjalor qe ke se ky qenka nga koka bosh bosh

 54. Anesti Saka
  Anesti Saka
  19 ditë më parë

  Jeni te gjith v......k pa perjashtim

 55. Makaveli
  Makaveli
  19 ditë më parë

  Rracen npill sindi meqe sta ka thon juli ta them un fisqime

 56. erion leo
  erion leo
  19 ditë më parë

  Cu desh te kthehet Atdheu?! Le te dalin bashke me Antonelen mashtrusen. Arjani ketu gaboj se duheshte me i kerku falje Sindit! Krejtesisht e pafajshme ne ket rast!

 57. COBRA YT
  COBRA YT
  19 ditë më parë

  po ik mj sindi vazhdo humb bo noj gjo se sdegjon nga veshte as nuk je per kyt emisojn po ik dil jasht se se ka pas me ty nqs se e ke degju

  1. COBRA YT
   COBRA YT
   19 ditë më parë

   se ka ngel juli edhe aleksandro me te shajt ty skan qa me bo gjo tjt vec me sha ty ik o sindi

 58. Vasilika Paluca
  Vasilika Paluca
  19 ditë më parë

  Ky Atdheu budalla fare 😂 Blerimi ⭐️

 59. nikoleta pjetri
  nikoleta pjetri
  19 ditë më parë

  😍😍

 60. Ardian Prifti
  Ardian Prifti
  19 ditë më parë

  Atdhe je trap 🪤 pz te rroft emri ty

 61. albion haxhiu
  albion haxhiu
  19 ditë më parë

  Dul vaji ekstra i virgjer

 62. Lorenca Muska
  Lorenca Muska
  19 ditë më parë

  Kjo Sindi nuk di as shqip mor zot

 63. Alb Lami
  Alb Lami
  19 ditë më parë

  Po atdhe ZHGARAVINEN pse e futen prap 🔨🔨

 64. Moon Safari
  Moon Safari
  19 ditë më parë

  Sindi ka mbet me probleme mendore pas perputhen 😂

 65. lion kerimi
  lion kerimi
  19 ditë më parë

  Aristola dhe Lediana jeni Goza të mrekulluara

 66. lion kerimi
  lion kerimi
  19 ditë më parë

  Edge Ti Arijan ij besojsh tekeqesh 😡

 67. lion kerimi
  lion kerimi
  19 ditë më parë

  Ty Arian nuk je kur I dreit me Sindin Turp për ti si i moshuar 🙈

 68. lion kerimi
  lion kerimi
  19 ditë më parë

  Turp Juli 😞🤮🤮🤮🤮Arjan ty nuk je in sinqert me Sindin

 69. Erta Hafesllari
  Erta Hafesllari
  19 ditë më parë

  Juli ështe legen ska faj ku ësht rrit ai ne mal normal që nuk di t flas

 70. Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
  Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
  19 ditë më parë

  Ty atdhe azgjë sjanë ka ofendojnë Shka duhet met ofendu se matë Poshter se ty nuk ka nprogram Ema tposhter se gjeravinat nuk Ka nqytet t.gjakoves.

 71. Jonida Jonida
  Jonida Jonida
  19 ditë më parë

  Po pse u ofendove kaq shum ti moj sindi po Ku shajte Melisen ti nk mendove se ajo kishte nje familje se do u merzit apo Ska qe

 72. Elo na
  Elo na
  19 ditë më parë

  Bravo sindi

 73. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Arian Konomi kishte shuuum te drejte Kur tha se duhet nje Psikologe te meret me Sindin.. Kjo Femer sesht per Realiti show.. Olsa duhet ta perjashton ket flliqsire Femer nga Emisioni.. Kjo Manipulante Femer duhet te ik nga Emisioni..

 74. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Sindi, po skemat tua qe ke be?? Ke ofenduar gjysen e Shqiperise dhe akuzon te tjeret per skema?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Ma Hajvane Femer skam pa ne jete..

 75. Odesa Hoxha
  Odesa Hoxha
  19 ditë më parë

  Po tngel silikoni ngoj tu puth kte o mevlan 😌

 76. Erlind Xhabrahimi
  Erlind Xhabrahimi
  19 ditë më parë

  Po kjo Bora gjithmon te njejtat gjera thote sikur eshte rrobot hic fare natyrale e ka mesuar punen permendesh, kte fjalin me gjera te akomuluara per nje kohe te gjate e bashke me ato vazhdim fjalit e tjera i ka then dhe her tjeter fiks fjal per fjal permendesh dhe gjithmon fjali te perseritura thot

 77. Ahmed Makaveli
  Ahmed Makaveli
  19 ditë më parë

  Sindi është vajzë e ëmbël , e pafajshme , dhe e ndjeshme...Blerimi është djalë Zotëri , këta njerëz nuk i meriton njeri aty brenda !

 78. Albania Albania
  Albania Albania
  19 ditë më parë

  Kur ja shau nanen dhe motren Mevlanit. Kjo Sindi nuk e qun ofendim. Aaaa. Mene leta 🤑

 79. Sabit Isakaj
  Sabit Isakaj
  19 ditë më parë

  Ky Ldiani me silikon dhe steroide!

 80. Mbresa Isufi
  Mbresa Isufi
  19 ditë më parë

  qysh jan bo si kur shkojsjmi me te klases te kujdestari 🤣

 81. Sabit Isakaj
  Sabit Isakaj
  19 ditë më parë

  Ti Sindi, ik sa me pare nga aty! Ke humbur rrugen aty. Je nivel shpelle. Ke akumuluar frustrim sepse humbe nje turk, nderkoh qe permende gjakund tend dhe ben patrioten!

 82. Liza Matosh
  Liza Matosh
  19 ditë më parë

  Juli:ta nxjerrim✨pa pip✨

 83. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  19 ditë më parë

  Po caimani keto zhgarravina si sindi dhe ky atdheu po ikre zhgarravina

 84. Itapsh 1
  Itapsh 1
  19 ditë më parë

  O sindi nuk jane aq psiko keta dy te shajne ashtu live

 85. Vilma Lela
  Vilma Lela
  19 ditë më parë

  Kur vjen puna me fol per Sindin Arjani rrin si mumje turp te ken te gjith edhe ato k*** aty sfoli asni se ato skan familje

 86. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Zhgaravina dhe Manipulantja Sindi ksaj rradhe deshtuan ne Aktrimet e tyre te flliqta!!!!

 87. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Tash e kuptoj pse Mevlani zgjodhi Ledianen dhe jo plaken 40 vjecare Antonelen.. Sa vj esht kjo Antonela?? DUKET si 40 vjecare..

 88. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Zhgaravina qenka ofenduar nga Blerimi?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Zhgaravina as vet sdi cka flet.. Blerim te lumte 👍👍👍👍👍.. Ja bere Zhgaravines SHAH MAT!!!

 89. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Iku flliqsira Manipulantja 22 vjecare dhe 148 cm qe cmendi nje Shqiperi te tere.. Po deshti te mer edhe Julin me vete, por sja doli.. Po lejeni Sindin se genjen Kur flet per Familjen.. Sindi ishte programuar te ikte nga Emisioni.. Kerkonte vetem nje shkak per tu zhdukur nga Emisioni.. Po ku ka Njeri qe perkrah Sindin mor Juli??? Shpresoj mos kthehet kurre ne ket Emision

 90. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Manipulantja 22 vjecare 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️boaaaa.. Ka ardh ne Perputhen vetem per shere.. Kjo Femer ka humb realitetin total.. Duhet te zhduket nga Emisioni kjo Hajvane Femer Manipulante!!!!

 91. Bes Bau
  Bes Bau
  19 ditë më parë

  Sindi 😂😂😂😂😂manipulantja 22 vjecare 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️sdo ta shikon takimin e Muratit me Olen dhe ben skema total ta pakuptimta.. Asgje ska be Juli te keqe.. Asgje te keqe.. Familja yte sdot ishte mire tet lejonte ty te vije ne Perputhen.. Sje ti per Emisione Televizive.. Ti je Fshatare e paedukuar fare

 92. Bler The best
  Bler The best
  19 ditë më parë

  Lot mevlani tu nejt ke hija ledjanes 😂🥴

 93. Dorentina Abazi
  Dorentina Abazi
  19 ditë më parë

  Cifti me i mire i perputhen Ledjana dhe Mevlani

 94. Dorentina Abazi
  Dorentina Abazi
  19 ditë më parë

  Mamma mia bruttissima Antonela me keto floket

 95. Ardit Tusku Tusku
  Ardit Tusku Tusku
  20 ditë më parë

  Sa e frikshme qenka bere Antonela

 96. Stefanos Sulaj
  Stefanos Sulaj
  20 ditë më parë

  Kush mendon qe blerimi esht ne stratosfer ne krahasim me atdhe leshit qe shtiret si burr..???

 97. Asan Kovaci
  Asan Kovaci
  20 ditë më parë

  Po qe se kushurinjt e tu zihen se ty te ha sapllakja... Une kesaj I them ti ha kumbulla dhe kushurinjve I pihen dhembet. Pse I fut kushurinjt ne mes emisjonit ti. A I pyete ti kur u fute aty te kerkosh burr. Jo Tani I fuske ne sherr..

 98. Lala Loko
  Lala Loko
  20 ditë më parë

  Sindi dhe Atdheu! Jashtttt !!! Qitni jasht !! Nuk durohen dot!! Atdheu si Femen e keqe! Fol vetem kot 🙄🤦🏼‍♀️ oh zot nuk i duroj dot!!!

 99. diemme market
  diemme market
  20 ditë më parë

  Juli po humbet

 100. Fatjon Rexha
  Fatjon Rexha
  20 ditë më parë

  Blerim je djal me vlera mos umer me Atheun esht vk bravo je me shum vlera