E bija s'e lë të rimartohet, këngëtari shqiptar përballet LIVE me vajzën “E Diell”, 21 Shkurt 2021

690 Shikime 74 mijë
Argëtim

Rubrika: Ervin Kurti
Prezanton: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Graciano Tagani, DeaMishel Hoxha, Alesia Bami
Të ftuar:
1. Gjergj Jorgaqi -kantautor
2. Viktor Tahiraj - këngëtar
3. Çlirim Denaj - këngëtar
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALget Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente

 1. Parents Tablet
  Parents Tablet
  29 ditë më parë

  🤼‍♂️🤼‍♂️🤼‍♂️. Kenge mjaft. Nostalgjike ! Bravo na kenaqet 🤼‍♀️🤼‍♀️🤼‍♀️

 2. Eli Laç
  Eli Laç
  Muaj më parë

  Albatros ju Dua shume ❤️ perqafime Respekte dhe mirnjohje 👌 🌹 Sa shume ju Dua aman aman 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 3. Luli Osmani
  Luli Osmani
  Muaj më parë

  5 gazetare me 3 te ftuar Dhe ha ha ja pa fund

 4. kristi kristi
  kristi kristi
  Muaj më parë

  Veshtire te prodhohet me e tille muzike dhe te tille artista!

 5. Blerin Hxhaj
  Blerin Hxhaj
  Muaj më parë

  Kengetar qe sdo vdesin kurr respekte

 6. Tina Levanaj
  Tina Levanaj
  Muaj më parë

  Ju lumte per keta artiste qe nuk harohen, u cmallem

 7. Valbona Valbona
  Valbona Valbona
  Muaj më parë

  Nostalgji🤗

 8. Rudina Kasa
  Rudina Kasa
  Muaj më parë

  Gjergji i papare.nn

 9. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  Muaj më parë

  cfare titulli i vini sju vjen turp duket qart vetem per viewers , gjith ata kengrate me shume formim edhe i vini titull se le babin te martohet po lat nam mo

 10. Donika Gjergji
  Donika Gjergji
  Muaj më parë

  KÈNGÈTARÈ TÈ MREKULLUESHÈM. JETÈ TÈ GJATÈ, SHENDET E SUKSESE

 11. Alketa Dashaj
  Alketa Dashaj
  Muaj më parë

  Cfar zerash......super

 12. Ra Ber
  Ra Ber
  Muaj më parë

  Booo ikin emigrant,jetojn emigrant dhe bejn emisjone ne shqipni.ca njerez vari karsash kto t shqipni.bejini emisjonet me shqiptart qe jetojn akoma aty

 13. Dashamir Jahja
  Dashamir Jahja
  Muaj më parë

  Top muzik ai me kapele si è quajn

  1. Angjelina Shteto
   Angjelina Shteto
   Muaj më parë

   Jan dy me kapele 'kush nga te dy ??

 14. Dritan Kurtaliaj
  Dritan Kurtaliaj
  Muaj më parë

  👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏

 15. Teuta Teuta
  Teuta Teuta
  Muaj më parë

  U

 16. A Nila
  A Nila
  Muaj më parë

  Sa bukur ♥️

 17. You Tube
  You Tube
  Muaj më parë

  Nostalgji bravo Gjergji Muzika qe buron nga zemra dhe kendohet me shpirt nuk mund te vdes 👏🏻👏🏻👏🏻

 18. Elisa Elisa
  Elisa Elisa
  Muaj më parë

  Artist të tre 👏👏👏

 19. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  Muaj më parë

  O sa na kenaqet sa nostargji bravooooooooooo

 20. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  Muaj më parë

  Zot kur prezanton ky miushi I big bradher .....

 21. xhuli Xhuli
  xhuli Xhuli
  Muaj më parë

  O sa mire mekishte marre malli per kete kenge cimi pirati zemrave sa bukur e kendon🤩

 22. pipi corape grisura
  pipi corape grisura
  Muaj më parë

  cna kenaqet me kta kengetar

 23. sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka
  Muaj më parë

  Zerat e nostalgjis 👏 👏 👏 👏 👏

 24. Nadia Cela
  Nadia Cela
  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 25. Jeta Daliti
  Jeta Daliti
  Muaj më parë

  Flm.

 26. Aria Xhemo
  Aria Xhemo
  Muaj më parë

  Bravo jetuar ne Itali gjithe jeten e saj edhe e flet shqipen pa asnje nderprerje.

 27. Gezim Zuku73
  Gezim Zuku73
  Muaj më parë

  Koha kur prodhohej muzike super

 28. Raimonda Ibro
  Raimonda Ibro
  Muaj më parë

  Bravo na kenaqe na solle vitet mbrapa flm esht kenaqesi te degjosh

 29. Majlinda Belliu
  Majlinda Belliu
  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏 Bravo Bravo

 30. Majlinda Belliu
  Majlinda Belliu
  Muaj më parë

  Bukur nji kenge shume e bukur

 31. Majlinda Belliu
  Majlinda Belliu
  Muaj më parë

  Suksese dhe shume urime CIMI

 32. Majlinda Belliu
  Majlinda Belliu
  Muaj më parë

  Wow wow Fantastik

 33. Majlinda Belliu
  Majlinda Belliu
  Muaj më parë

  Bravo na solle ato vite aq te bukura qe kenga ishte pjese e dites ahhhh Beautiful

 34. ER GLADIATORE
  ER GLADIATORE
  Muaj më parë

  😂😂😂

 35. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏📸📸📸🎼🎹🎹🥰🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁

 36. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  Ke edhe emrin e burrito Tim🤩👏👏❤️❤️💓💓

 37. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  Bravo Gjergj

  1. Lejla Mansaku
   Lejla Mansaku
   Muaj më parë

   Ze fantastik bravo gjergji na ke munguar shume I perket brezit tim urime

 38. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏🎵🎼🎼🎼

 39. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  Kenget fantastike 📸 dikurshme qe nuk harrohen kurrrrrrr

 40. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  Ky kengetari qe Ka kenduar kengen Viola baj ne🤩😅👏👏👏🎵🎼🎤✌️

  1. five stars
   five stars
   Muaj më parë

   @Jeta Daliti edhe un ashtu mendoj

  2. Jeta Daliti
   Jeta Daliti
   Muaj më parë

   Bukur. shume kujtime te mira, po pse nuk vini ne ekrann donje foto te rinis asaj kohe.🎵🎵🤗

 41. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  Kta Kang te bukura nuk kthehen me pregati keq☹️☹️☹️

 42. Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri
  Muaj më parë

  💓🇦🇱🇦🇱👏👏🎹🎹👏👏🎶🎵🎼🧶🎤🎤🎧🎻🎸🎶🎹🎶🎹🎹🎹🎺🎵🎵🎼🎼

 43. Omi Omi
  Omi Omi
  Muaj më parë

  Tren Pa. Xhama!!!😱😱😱

 44. Omi Omi
  Omi Omi
  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👍👍

  1. Anila Noku
   Anila Noku
   Muaj më parë

   Pirat i zemraveeee oiiiii me plq shuuume,,,dhe Renia e Debores💥💥💥

 45. Benny Petra
  Benny Petra
  Muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  1. BRO SHEJTAN
   BRO SHEJTAN
   Muaj më parë

   Ahahaaaaa tren pa xhama 👌👌👌🕊