DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

1 020 Shikime 103 mijë
Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Grei sent Today at 9:56 AM
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Ador Themeli
  Ador Themeli
  Ditë më parë

  Jam 59 vjeç hidhem për 60🇧🇸

 2. Shaqe Gremshi
  Shaqe Gremshi
  Ditë më parë

  A ka vdekur vertet maci

 3. alban Hoxha
  alban Hoxha
  Ditë më parë

  Ky naci gallat

 4. Klea Bircaj
  Klea Bircaj
  2 ditë më parë

  Jo sofike flm

 5. Ador Themeli
  Ador Themeli
  3 ditë më parë

  Super

 6. Ardit Çika
  Ardit Çika
  4 ditë më parë

  Looot Selo Rezili

 7. Arber Lleshi
  Arber Lleshi
  5 ditë më parë

  1 kanatjere dhe 1 qime bythe 😂😂

 8. Xhevair Durresi
  Xhevair Durresi
  5 ditë më parë

  Burr me namuz😂😂😂😂😂

 9. Xhevair Durresi
  Xhevair Durresi
  5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 10. Kristaq Bubeqi
  Kristaq Bubeqi
  6 ditë më parë

  Bravo cunat e ngopit

 11. Ardit Shabani
  Ardit Shabani
  6 ditë më parë

  Ma jipni pak ate kengen “nazif rmx “🥺

 12. Tafil Tafilaj
  Tafil Tafilaj
  7 ditë më parë

  Na helmuat me kto

 13. Devi Shani
  Devi Shani
  8 ditë më parë

  Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALget-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏

 14. Mond Mondi
  Mond Mondi
  8 ditë më parë

  Atq

 15. Mond Mondi
  Mond Mondi
  8 ditë më parë

  Jemi gangsta apo jo

 16. Arlinda Naçi Lame
  Arlinda Naçi Lame
  9 ditë më parë

  Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....

 17. Antoneta Lamani
  Antoneta Lamani
  9 ditë më parë

  Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏

 18. Muzic for youuu
  Muzic for youuu
  9 ditë më parë

  o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻

 19. Ervis Buziu
  Ervis Buziu
  9 ditë më parë

  19 00 Lot

 20. Algert Geri
  Algert Geri
  9 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 21. Matilda Gjika
  Matilda Gjika
  10 ditë më parë

  Suksese Cuna 👏👏👏

 22. Iwb somebody
  Iwb somebody
  10 ditë më parë

  Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.

 23. Darlen Manellari
  Darlen Manellari
  10 ditë më parë

  Shumë bukur

 24. theSilentStalker
  theSilentStalker
  10 ditë më parë

  "haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.

 25. Albi Saku
  Albi Saku
  10 ditë më parë

  Jeni super legjenda pz

 26. Ronald Biraci
  Ronald Biraci
  10 ditë më parë

  si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj

  1. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   8 ditë më parë

   Μητσος ο ρεζιλης ( Micos rezili ) Σωτηρη Μουστακας ( Sotiri Mustakas)

 27. Irda Allushaj
  Irda Allushaj
  11 ditë më parë

  kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir

 28. Marçela shehu
  Marçela shehu
  11 ditë më parë

  Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.

 29. KLAJDI
  KLAJDI
  11 ditë më parë

  hahahahaahhah lart fare

 30. Sam Store
  Sam Store
  11 ditë më parë

  Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍

 31. Mond Mondi
  Mond Mondi
  11 ditë më parë

  Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm

 32. Mond Mondi
  Mond Mondi
  11 ditë më parë

  O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood

 33. Edi Vlore
  Edi Vlore
  11 ditë më parë

  At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣

 34. Denis Trimi
  Denis Trimi
  11 ditë më parë

  bukur,por pse dubloni vetm filma grek

 35. Kristina Bejaj
  Kristina Bejaj
  11 ditë më parë

  Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤

 36. Arber Rustemi
  Arber Rustemi
  11 ditë më parë

  Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron

 37. klaurel cobanaj
  klaurel cobanaj
  11 ditë më parë

  Bravi 👏🌹

 38. The Virtuoso
  The Virtuoso
  11 ditë më parë

  27:37 si e ka emrin kenga?

  1. The Virtuoso
   The Virtuoso
   6 ditë më parë

   @Xhelida Ridela faleminderit

 39. Law TheKidtv
  Law TheKidtv
  11 ditë më parë

  Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️

 40. erlind elezaj
  erlind elezaj
  11 ditë më parë

  Cuna ne cfar episodi vdiq maci !

 41. POHENIX X7
  POHENIX X7
  11 ditë më parë

  ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 42. KlausModzz
  KlausModzz
  11 ditë më parë

  Kush erdhi per selon?

 43. FILAN FISTEKU 2020
  FILAN FISTEKU 2020
  11 ditë më parë

  12:02

 44. FRENSI MUSTA
  FRENSI MUSTA
  11 ditë më parë

  Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂

 45. Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri
  11 ditë më parë

  "Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣

 46. HildaTo0327D
  HildaTo0327D
  11 ditë më parë

  e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha

 47. Vjoli Mici
  Vjoli Mici
  11 ditë më parë

  Sa te duash sa te duash. Bej qijmijlek 😂😂

 48. Sotiris Mitros
  Sotiris Mitros
  11 ditë më parë

  Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁

 49. Marçela shehu
  Marçela shehu
  11 ditë më parë

  " me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  1. TONY HUBER
   TONY HUBER
   Ditë më parë

   do pershtypen heres tjeter takimin e dyte ahahahah

 50. Martin Cupi
  Martin Cupi
  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 51. NICK
  NICK
  11 ditë më parë

  bo nji me Crypto do dali e papame

 52. julian cekani
  julian cekani
  11 ditë më parë

  Si e ka titullin kjo kenga taman ?

 53. Latini 95
  Latini 95
  11 ditë më parë

  Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️

 54. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  12 ditë më parë

  E keni qri ne byth me karkiven superrrrr

 55. ៚SnoW WhiTe
  ៚SnoW WhiTe
  12 ditë më parë

  Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp

 56. gesi gesi
  gesi gesi
  12 ditë më parë

  Super 👍👍👍☕☕

 57. nikopano1
  nikopano1
  12 ditë më parë

  Bravo cuna 👍🏻

 58. Tila Geni
  Tila Geni
  12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 59. Dark Side Official
  Dark Side Official
  12 ditë më parë

  Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂

 60. ADI TRASHANI
  ADI TRASHANI
  12 ditë më parë

  Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit

 61. vlora turistike
  vlora turistike
  12 ditë më parë

  jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare

 62. Jorgo Graci
  Jorgo Graci
  12 ditë më parë

  Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂

 63. AS 12
  AS 12
  12 ditë më parë

  Pjesen e dyt

 64. Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo
  12 ditë më parë

  O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏

 65. Dario Hosaj
  Dario Hosaj
  12 ditë më parë

  Karkiva 😘🤣🤣🤣

 66. Fatbardh Pikaloshi
  Fatbardh Pikaloshi
  12 ditë më parë

  Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.

  1. Fatbardh Pikaloshi
   Fatbardh Pikaloshi
   11 ditë më parë

   @Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤

  2. Marçela shehu
   Marçela shehu
   11 ditë më parë

   @Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.

  3. Fatbardh Pikaloshi
   Fatbardh Pikaloshi
   11 ditë më parë

   @Marçela shehu epo kur de he 🍕

  4. Marçela shehu
   Marçela shehu
   11 ditë më parë

   @Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕

  5. Fatbardh Pikaloshi
   Fatbardh Pikaloshi
   11 ditë më parë

   @Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤

 67. Eduart Miçani
  Eduart Miçani
  12 ditë më parë

  Rip Maçi!

 68. A G
  A G
  12 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏

 69. DEJV G
  DEJV G
  12 ditë më parë

  Na knaqet🔥🔥🔥

 70. ndricim zharri
  ndricim zharri
  12 ditë më parë

  Si eka emrin kenga kur kercen selua????

 71. Osmon Kasa
  Osmon Kasa
  12 ditë më parë

  Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot

 72. Llazar Brisku
  Llazar Brisku
  12 ditë më parë

  😂😂😂😂

 73. Llazar Brisku
  Llazar Brisku
  12 ditë më parë

  21:36 mami ca po bën Ic po vdes

 74. FATMIR SKËNDAJ.
  FATMIR SKËNDAJ.
  12 ditë më parë

  Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua

 75. Nam Tab
  Nam Tab
  12 ditë më parë

  Humori shqipta❤

 76. Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj
  12 ditë më parë

  super fare

 77. NIKO DANI
  NIKO DANI
  12 ditë më parë

  Te pa arritshëm rrespekte😂😂

 78. Esi Metalla
  Esi Metalla
  12 ditë më parë

  😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏

 79. Toni Da
  Toni Da
  12 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂

 80. Eduart Sejko
  Eduart Sejko
  12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 81. SASUKE FF
  SASUKE FF
  12 ditë më parë

  Beni me dublim dragon ball super plss

 82. Emiliano Brojaj
  Emiliano Brojaj
  12 ditë më parë

  vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri

 83. Anonimi Jugu
  Anonimi Jugu
  12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏

 84. Albanno Tosska
  Albanno Tosska
  12 ditë më parë

  Maci ne fund ❤

 85. Ermira Kacupi
  Ermira Kacupi
  12 ditë më parë

  Maci ne fund 😭😭😭

 86. Kreshnik Marke
  Kreshnik Marke
  12 ditë më parë

  Ahahahaha muzika 😂

 87. Alex Osme
  Alex Osme
  12 ditë më parë

  Do te vi ne mes te nates hahaha

 88. Mateo Jashallari
  Mateo Jashallari
  12 ditë më parë

  super emision ju lumte @ngop

 89. Andrew ALB
  Andrew ALB
  12 ditë më parë

  Great job guys

 90. HOLIGAN GAMING
  HOLIGAN GAMING
  12 ditë më parë

  baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️

 91. enerik sulcaj
  enerik sulcaj
  12 ditë më parë

  Suksese cuna jeni legjenda 🤝

 92. Rreth botes
  Rreth botes
  12 ditë më parë

  Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤

 93. Çuli Sallohonës
  Çuli Sallohonës
  12 ditë më parë

  Maciii iss baaaaack😭

 94. first one
  first one
  12 ditë më parë

  Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂

 95. Eriet 1234
  Eriet 1234
  12 ditë më parë

  Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️

 96. Armando Gjata10
  Armando Gjata10
  12 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 97. Ardit xh
  Ardit xh
  12 ditë më parë

  ma imiri

 98. KLEJDIS Shehu
  KLEJDIS Shehu
  12 ditë më parë

  Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum

 99. Omeld Duzha
  Omeld Duzha
  12 ditë më parë

  HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1

 100. R.kenaci ALB
  R.kenaci ALB
  12 ditë më parë

  Duam « Aventurat e Julit »