Rita x Fidan x DJ Gimi-O - Ty tka rritur nana (Official Video)

63 235 Shikime 7 mln
Argëtim

Original song produced by: Flow Music
Remix Produced by: Çelik Lipa (SBS Ent.)
Video: URBANGraphics
Mix / Master: Don Gima
Keyboard: Egzon Bajraliu
Stylist: Shpend Januzi
DJ Gimi-O Clothing: Marengo Ferizaj
Dress up: Fjolla Haxhismajli
EUROGROUP
INFINIT
Follow Fidan on Instagram:
fidangashiiiii?hl=en
Follow Rita on Instagram:
ritahaziri?hl=en

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub
© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
#muzik #popullore #shqip

Komente

 1. Flori Sabija
  Flori Sabija
  9 orë më parë

  Big Albanian 🇦🇱

 2. MirjaM MiMi
  MirjaM MiMi
  9 orë më parë

  WooooW🔥TOP keng🔥HiT🔥oPa💃💃💃🇦🇹🇸🇮🇽🇰🇦🇱

 3. besnik idrizi
  besnik idrizi
  11 orë më parë

  Pse e ke bere kaq te shkurter ket kenge kaq te bukur😢

 4. mahmut bayrak
  mahmut bayrak
  12 orë më parë

  Love balkan music from Turkey 🇦🇱🇧🇦🇽🇰🇹🇷

 5. Hoti Laoreta
  Hoti Laoreta
  12 orë më parë

  Vallah wenn ich heirate (inshallah) wird das Lied aufjeden Fall da sein🇦🇱🇦🇱❤❤❤😍😍😍

 6. Giana Mecaj
  Giana Mecaj
  13 orë më parë

  Per dasmen e dajes kete do kendoj dhe do ta mesoj

 7. Halil Karaca
  Halil Karaca
  13 orë më parë

  Albanien ❤

 8. robert sina
  robert sina
  13 orë më parë

  Hajde tekst leshi hajde. Kenge vari tupanin

 9. Vore Vl
  Vore Vl
  14 orë më parë

  Shum e Bukur ju lumt👍👍👍💞💞💟💞

 10. Kejsi Sadikaj
  Kejsi Sadikaj
  16 orë më parë

  Te trashegoheni me jet the lumtur.Zoti ju bekoft.

 11. Eva Garcia
  Eva Garcia
  17 orë më parë

  ssur.cc/kissloves5p4x 👄-P-O-R-N-💔-S-E-X---😍& 本当にありがとう。, 一般的に信じられているように、もっぱら総合的に始められた現代の社会保護区の代表は、可能な限り詳細に説明されています。現代の世界では、絶え間ない量的成長と私たちの活動の範囲は、設定されたタスクに関連して参加者がとる立場を形作る上で重要な役割を果たします。💕🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 鱼,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反互聯網上的企業家存在爭議,將由有關當局進行客觀審查。有一種有爭議的觀點,其含義如下:許多著名人物可以平等地留給自己的設備。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 鸡蛋,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候@

 12. Ernest Bewiri
  Ernest Bewiri
  23 orë më parë

  👍👍

 13. Alban Durres
  Alban Durres
  Ditë më parë

  😈

 14. Uzair Lateef
  Uzair Lateef
  Ditë më parë

  Which language is this

  1. Sosaoneu Sbeisbejs
   Sosaoneu Sbeisbejs
   Ditë më parë

   Albanian

 15. Hamide Halitaj
  Hamide Halitaj
  Ditë më parë

  @dj-gimi-o @Rita💑fidan

 16. Markos Marko
  Markos Marko
  Ditë më parë

  Bravo. DJ Gimi

 17. Gladiola 1992
  Gladiola 1992
  Ditë më parë

  Ka lezet të zjen gjaku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️

 18. qik prishtine
  qik prishtine
  Ditë më parë

  Super keng

 19. Briselda Hoxhallari
  Briselda Hoxhallari
  Ditë më parë

  0p

 20. denis
  denis
  Ditë më parë

  Dasmat shquiptare me te bukura ne bote

 21. Resmije Markaj
  Resmije Markaj
  Ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍

 22. flori xhaja
  flori xhaja
  Ditë më parë

  Shum bukur

 23. Emirhan7512
  Emirhan7512
  Ditë më parë

  Gettings from Holland 👀🇦🇱❤️🇹🇷

 24. Juljan Tahiri
  Juljan Tahiri
  Ditë më parë

  👏👏👏👏👏Bravoooo

 25. finemi ola
  finemi ola
  Ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍💬💬💬💬💬👌👌👌👄👄👄👄👄👰👰👰👰👰👰👰👰🤰🤰🤰🤰👼👼👼

 26. Xhoela Kaja
  Xhoela Kaja
  2 ditë më parë

  😍😍😍😍⭐⭐

 27. Eni Eni
  Eni Eni
  2 ditë më parë

  Edhe babi

 28. Abide Kurti
  Abide Kurti
  2 ditë më parë

  Ju ka rit nana

 29. Abide Kurti
  Abide Kurti
  2 ditë më parë

  Dyve

 30. Ρενατο Πασσα
  Ρενατο Πασσα
  2 ditë më parë

  Bravooooo

 31. Jonida Rushiti
  Jonida Rushiti
  2 ditë më parë

  🤗🤗❤😇😇👏👍👍❤😸😸

 32. Eliada Ela
  Eliada Ela
  2 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💝💝💝💙💜💑👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦

 33. aleksandershkurti aleksandershkurti
  aleksandershkurti aleksandershkurti
  2 ditë më parë

  👏👏👍

 34. alma stasi
  alma stasi
  2 ditë më parë

  Ishalla na hapet kete vite qe te Beje dasemen time kame nje vite dhe dasem se e kemi bere akoma pore Shpresoj nje dite ta bejme 😙dhe un me fustan te bardhe dhe❤me kostime ❤❤💙mezi Peres qe ne ❤zemre te bejme dasemn ❤

 35. Lume Tahiri
  Lume Tahiri
  2 ditë më parë

  🤑🤗

 36. LLiridona. Mahmuti
  LLiridona. Mahmuti
  2 ditë më parë

  Sa e bukur shum me pilqen kjo kank oshtë ma e mira ne bot suksese

 37. aleksandra papa
  aleksandra papa
  2 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 38. uhu mop
  uhu mop
  2 ditë më parë

  💓💋

  1. uhu mop
   uhu mop
   2 ditë më parë

   Nuse

 39. Arijon Rizani
  Arijon Rizani
  3 ditë më parë

  Teksti pldh

 40. Nikola Fejzi
  Nikola Fejzi
  3 ditë më parë

  alget.info/too/video/kavMvp6MemR-jnE

 41. Meri Coku
  Meri Coku
  3 ditë më parë

  Rita Fidan jeni yje të paparë😍💖😅

 42. Anton Matishi
  Anton Matishi
  3 ditë më parë

  😍😍😍

 43. Leotrim Kukici
  Leotrim Kukici
  3 ditë më parë

  Lmkn

 44. Arifaj Arben
  Arifaj Arben
  3 ditë më parë

  Dasmat shqiptare me te bukura ne bote ! Jam krenare qe jam Shqiptare ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️ Shqiperi e madhe ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️

 45. Fatbardha Marku
  Fatbardha Marku
  3 ditë më parë

  Kenga me e bukur e tyre..

 46. leta krasniqi
  leta krasniqi
  3 ditë më parë

  Mir

 47. Adnan Musli
  Adnan Musli
  3 ditë më parë

  Mir vedo

 48. Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania
  3 ditë më parë

  Ishalla po bajm naj dasem ket vit se u plakëm

 49. vase pajazitaj
  vase pajazitaj
  3 ditë më parë

  shpirtat e bukur 💖

 50. Omid H
  Omid H
  3 ditë më parë

  👩‍❤️‍👩🥁🥁

 51. dea deadea
  dea deadea
  3 ditë më parë

  shume e bukur

 52. Stesi Stesi
  Stesi Stesi
  3 ditë më parë

  Gm

 53. ____________tana
  ____________tana
  4 ditë më parë

  Opppppppaaaaaaaaaa😤😤😤❤❤❤❤❤❤👝👝👝👙👘😇😣😇🏩🏩🏩🚫🚫✡✡

 54. Illyrian Empire
  Illyrian Empire
  4 ditë më parë

  2.1K dislikes are slavs and greeks I don't belive they are albanians!

 55. Information Albania
  Information Albania
  4 ditë më parë

  ❤❤🔥🔥

 56. Tuana Kjahili
  Tuana Kjahili
  4 ditë më parë

  Mu mka ritur Nana mka ritur Nana bur me mor ti nuse me tuban Bur me or ti nuse me tubana hahahhaha

 57. Erzan Qejvani
  Erzan Qejvani
  4 ditë më parë

  Shume e bulur eshte kjo kenge shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 💋💋💋💋💋🥰💋🥰❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤💋❤💋❤🧨

 58. Tuana Kjahili
  Tuana Kjahili
  4 ditë më parë

  Aban nichere MI o bo se saher Kurt ju kschiri bu ti Mio bo live ku jine une vi bitte 😔😔

  1. Tuana Kjahili
   Tuana Kjahili
   4 ditë më parë

   Basch sotin

 59. Rexhep Shabani
  Rexhep Shabani
  4 ditë më parë

  💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💍💓💓

 60. Emiljano Kishta
  Emiljano Kishta
  4 ditë më parë

  Shqiperia nje vend ku dasmat behen shume te bukura dhe plot energji.

 61. Xhemile Sallahi
  Xhemile Sallahi
  4 ditë më parë

  Krenare me gjak shqiptar

 62. Ilmi Tomja
  Ilmi Tomja
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱😍

 63. Achilles
  Achilles
  5 ditë më parë

  it is so easy if you are rich ...nice song though nice rythm

 64. Viktor Kuta
  Viktor Kuta
  5 ditë më parë

  Nice music bravo 👏👌👌

 65. Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri
  5 ditë më parë

  Fa sppsidoz fqiwpw wwiwo eywo90

 66. Ervin Hajrizi
  Ervin Hajrizi
  5 ditë më parë

  Muz cok guzal❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 67. Sonila Dova
  Sonila Dova
  5 ditë më parë

  A te rrit nona shkret por si diet kujt ja jep🙄

 68. orgito muhametaj
  orgito muhametaj
  5 ditë më parë

  Hopa nuse🤣🤣🤣

 69. Ardjana Mena
  Ardjana Mena
  5 ditë më parë

  😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️♥️♥️💘💘🧡💛💛💚💛💙💙🧡💜🧡🤎💞💛🖤💛🖤💛🤎💚🤎🤎💚💓💝💗💝💓💘💗💗💘💗💔💋💋💔❣️💔💟💟

 70. klaudja sulo
  klaudja sulo
  5 ditë më parë

  ♥️♥️

 71. Christophe STATOVCI
  Christophe STATOVCI
  5 ditë më parë

  Muzika teksti klipi performanca kamerat krejt ok klip i realizuar shum mir top bravo ju qoft se talenta jeni. Po shihet se edhe pse jemi nje shtet i ri pak i varfur ekonomikisht po me te vertet ne kosovaret kemi talent ne muzik sport etj etj . Nje pershendet ju shkon krejt atyre qe e kan realizuar ket klip. Pershendetje

 72. Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri
  5 ditë më parë

  2021❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 73. timi rroshi
  timi rroshi
  6 ditë më parë

  Na ka rritur baba dhe nena do isht ma bukur cdo baba qe e degjon kete keng besoj nuk i pelqen aqe shum

 74. Alea Haxhija
  Alea Haxhija
  6 ditë më parë

  Shume bukur Rita dhe Fidan

 75. LEANDRO
  LEANDRO
  6 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱

 76. Dona Mitro
  Dona Mitro
  6 ditë më parë

  Ty tka rit Mu mka rit Nana e BABa edhe U kry Kanga .

 77. lsmaili xhemale
  lsmaili xhemale
  6 ditë më parë

  Kenera me mesukinen te tone🤣🤣

 78. Shkurta Thaqi
  Shkurta Thaqi
  6 ditë më parë

  Warum so bedeckt aufeinmal 😅

 79. faredin Beluli
  faredin Beluli
  6 ditë më parë

  Te lumte gimi rita

 80. Klajdi Muca
  Klajdi Muca
  7 ditë më parë

  Stela dollaku a je gati

 81. Lirijeshabani@gmail.com Lirijeshabani
  Lirijeshabani@gmail.com Lirijeshabani
  7 ditë më parë

  Si te dashu

 82. Vanesa Harizaj
  Vanesa Harizaj
  7 ditë më parë

  Leku i droges nderkohe .....

 83. Shoto Todoroki
  Shoto Todoroki
  7 ditë më parë

  Shume mire!

 84. Fatma Sali
  Fatma Sali
  7 ditë më parë

  Ty tka rritur nana tka rritur nana për met marr unë nuse ni dit me tupana

 85. Fatma Sali
  Fatma Sali
  7 ditë më parë

  Mu mka rritur nana mka rritur nana për mem marr ti nuse ni dit me tupana

 86. Klea Klea
  Klea Klea
  7 ditë më parë

  Te puth bravo 💜💜💙😘😍😍😍😍😍😍😘😍😀😀💗💗💗😘😍😍😘😘😘😍😍

 87. Klea Klea
  Klea Klea
  7 ditë më parë

  Shum bukur e kam mesuare permendesh këtë kengé

 88. Besim Dishi
  Besim Dishi
  7 ditë më parë

  Oh zot sa bukur . Oh zot rita

 89. bella _c
  bella _c
  7 ditë më parë

  Greetings from BiH 😍😍😍😍

 90. Endri Kasmi
  Endri Kasmi
  7 ditë më parë

  Nuse ma e bukur ska

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   7 ditë më parë

   l'am algerien i love music Albania respect .. peace

 91. Fatlum Salijaj
  Fatlum Salijaj
  7 ditë më parë

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   7 ditë më parë

   被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙 來調味g食物煮的時候 💋

 92. vllaznim krasniqi
  vllaznim krasniqi
  7 ditë më parë

  Nina

 93. Alana Pehlivan
  Alana Pehlivan
  7 ditë më parë

  Need to be a longer version

 94. Fazi gashi
  Fazi gashi
  7 ditë më parë

  A i ndrrojm veturat A7 DJ-GIMI

 95. Mexhidije Ademi
  Mexhidije Ademi
  7 ditë më parë

  Na ka marr malli per nje dasem jeni çifti me i bukur beni nje film bashk

 96. Armend Borincaj
  Armend Borincaj
  7 ditë më parë

  si mundet nje femer kaq e bukur të jesh me një djalë kaq të shëmtuar 🤷🏼‍♂️

 97. v D
  v D
  7 ditë më parë

  💎💎

 98. mercedes benz
  mercedes benz
  7 ditë më parë

  Jasha dj gimi❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥

 99. Kapedani Vjollca
  Kapedani Vjollca
  7 ditë më parë

  Poi 70

 100. VIKTOR UVALIC
  VIKTOR UVALIC
  7 ditë më parë

  🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  1. Wrecked
   Wrecked
   Ditë më parë

   ?🖕